Hoşgeldiniz!

talabani

 Eşref Bitlis'in Talabani ve Barzani ile Buluşması. 01:35
Eşref Bitlis'in Talabani ve Barzani ile Buluşması. 2.542 izlenme - 5 ay önce 1992 yılında dönemin Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Eşref Bitlis, Kuzey Iraklı Kürt liderler Mesut Barzani ve Celal Talabani'yle Ankara'da görüşüyor.
Kahrolsun Abd! 02:52
Kahrolsun Abd! 4.643 izlenme - 11 yıl önce ABD gerçeğini anlatan harika bir video...şarkının sözlerine ve resimlere dikkat edelim...
Celal Talabani'nin Hayatını Kaybetmesi 01:13
Celal Talabani'nin Hayatını Kaybetmesi 48 izlenme - 1 yıl önce Eski Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani hayatını kaybetti. Eski Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani’nin tedavi için gittiği Almanya’nın başkenti Berlin’de hayatını kaybettiği bildirildi. Hayatını kaybeden Talabani’nin 83 yaşında olduğu bildirildi.
Celal Talabani Kimdir? 02:10
Celal Talabani Kimdir? 48 izlenme - 3 yıl önce Celal Talabani Biyografi, Celal Talabani Hayatı, Celal Talabani Kimdir, Celal Talabani Kim, Celal Talabani
Celal Talabani Hayatını Kaybetti 05:27
Celal Talabani Hayatını Kaybetti 7 izlenme - 1 yıl önce Irak eski Cumhurbaşkanı ve Kürdistan Yurtseverleri Birliği Genel Sekreteri Celal Talabani'nin yaşamını yitirdiği duyuruldu. Barzani'ye yakınlığıyla bilinen Rudaw haber ajansının Almanya muhabiri, 83 yaşındaki Irak'ın 6. Cumhurbaşkanı ve Kürdistan Yurtseverler Birliği (KYB) lideri Celal Talabani'nin, Almanya'da hayatını kaybettiğini açıkladı. Ayrıca Irak Devlet Televizyonu da, Talabani'nin öldüğünü doğruladı. GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE ALMANYA'YA GİTMİŞTİ Geçtiğimiz günlerde Eski Irak Cumhurbaşkanı ve KBY Genel Sekreteri Celal Talabani'nin sağlık kontrolü ve devam eden tedavisi nedeniyle Almanya'nın başkenti Berlin'e gittiği bildirilmişti.
Celal Talabani'nin Hayatı (32. Gün Arşivi) 02:07
Celal Talabani'nin Hayatı (32. Gün Arşivi) 4 izlenme - 1 yıl önce 90'lı yılların Türkiye'sindeki en önemli gündem maddelerinden biri, ABD'nin Kuzey Irak'taki Kürtler için kurduğu Çekiç Güç'tü. Mehmet Ali Birand, Kuzey Irak'ta KYB Lideri Celal Talabani ile Çekiç Güç'ü ve bölgedeki Kürtler'in geleceğini konuşmuştu.
Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani Türkiye`de 01:05
Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani Türkiye`de 26 izlenme - 11 yıl önce Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani, Sayın Cumhurbaşkanımızın davetine icabeten 7-8 Mart 2008 tarihlerinde Türkiye`ye bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.
Celal Talabani Son Yolculuğuna Uğurlandı 05:39
Celal Talabani Son Yolculuğuna Uğurlandı 3 izlenme - 1 yıl önce - Celal Talabani son yolculuğuna uğurlandıSÜLEYMANİYE - Irak Eski Cumhurbaşkanı Celal Talabani, Irak'ın Süleymaniye şehrinde son yolculuğuna uğurlandı.
Eski Irak Cumhurbaşkanı Talabani Öldü 00:52
Eski Irak Cumhurbaşkanı Talabani Öldü 2 izlenme - 1 yıl önce - Eski Irak Cumhurbaşkanı Talabani öldüBAĞDAT - Eski Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani hayatını kaybetti.
Cumhurbaşkanı Gül Irak Devlet Başkanı Talabani ile Görüştü 00:26
Cumhurbaşkanı Gül Irak Devlet Başkanı Talabani ile Görüştü 14 izlenme - 10 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 5. Dünya Su Forumu Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'nin ardından ikili temaslarını bugün de sürdürdü.
Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani Türkiye`de 01:05
Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani Türkiye`de 10 izlenme - 11 yıl önce Irak Cumhurbaşkanı Celal Talabani, Sayın Cumhurbaşkanımızın davetine icabeten 7-8 Mart 2008 tarihlerinde Türkiye`ye bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.
Cumhurbaşkanı Gül Irak Devlet Başkanı Talabani ile Görüştü 00:26
Cumhurbaşkanı Gül Irak Devlet Başkanı Talabani ile Görüştü 5 izlenme - 10 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 5. Dünya Su Forumu Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi'nin ardından ikili temaslarını bugün de sürdürdü.