Hoşgeldiniz!

Talebi Videoları İzle

Trabzonlu Fenomenin Kahkahalara Boğan Talebi 01:00
Trabzonlu Fenomenin Kahkahalara Boğan Talebi 130 izlenme - 2 gün önce Trabzonlu fenomen Gökhan Uzunali Instagram hesabında paylaştığı video ile Milli Eğitim Bakanlığından bir talepte bulundu. Antalya ziyareti esnasında okuma yazma öğrenen birinci sınıf öğrencisi yeğeninin yaşadığı zorlukları dile getiren Uzunali o anları böyle anlattı.
SSCB Türkiye'den Toprak Talep Etti mi? 06:20
SSCB Türkiye'den Toprak Talep Etti mi? 1.362 izlenme - 7 ay önce Sovyetler Birliği'nin Türkiye'den Kars, Ardahan ve Boğazlar'ı talep ettiği söylencesinin Amerikan menşeili bir uydurmaca olduğu üzerine açıklamalar.
Ücretini Vermeyen Müşteriyi Döven Hayat Kadını! 04:52
Ücretini Vermeyen Müşteriyi Döven Hayat Kadını! 712 izlenme - 2 yıl önce İşi bitirdikten sonra parasını vermeyen adamı sokak ortasında döven bir hayat kadını. Adamın ağzını burnunu kırdıktan sonra gözaltına alınıyor. Olay sanırım güney amerikada geçiyor.
Giresun Valisi'nin Aşık Veysel'le İmtihanı 02:06
Giresun Valisi'nin Aşık Veysel'le İmtihanı 169 izlenme - 3 yıl önce Giresun Valisi Dursun Ali Şahin, katıldığı etkinlikte Aşık Veysel'den alıntı yapmak ister ancak işler umduğu gibi gitmeyince olanlar olur. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82932/giresun-valisinden-medyaya-sansur-talebi
Fenerbahçe'den UEFA ve TFF'ye Rekor Tazminat Talebi 01:59
Fenerbahçe'den UEFA ve TFF'ye Rekor Tazminat Talebi 11 izlenme - 2 yıl önce Fenerbahçe'den UEFA ve TFF'ye Rekor Tazminat Talebi
Cumhuriyet Tarihinde Bir İlk! 02:09
Cumhuriyet Tarihinde Bir İlk! 36 izlenme - 4 yıl önce Cumhuriyet tarihinde bir ilk!
01:01
" Atla" Diyerek İntihara Teşvikten Gözaltına Alınan Kadınlara Tutuklama Talebi 6 izlenme - 1 yıl önce Savcı, Boğaziçi Köprüsü'ndeki intihar olayında "İntihara teşvik etmek" suçundan gözaltına alınan 2 kadının tutuklanmalarını istedi. Kadınlar mahkemeye sevk edildi.
Satınalma Talebi 03:20
Satınalma Talebi 12 izlenme - 3 yıl önce Satın alma taleplerinizi talebin durumuna göre kaydedebilir, bu taleplere satın alma talebi kalemi ekleyebilirsiniz.
Taksim eyleminde 8 kişiye tutuklama talebi 01:19
Taksim eyleminde 8 kişiye tutuklama talebi 11 izlenme - 4 yıl önce Taksim eyleminde 8 kişiye tutuklama talebi
Mit'çilere başbakan'dan ilk izin talebi 01:35
Mit'çilere başbakan'dan ilk izin talebi 5 izlenme - 5 yıl önce
Nalbandyan: Ermenistan'ın Türkiye'den Toprak Talebi Yok 00:56
Nalbandyan: Ermenistan'ın Türkiye'den Toprak Talebi Yok 2 izlenme - 2 yıl önce Nalbandyan: Ermenistan'ın Türkiye'den Toprak Talebi Yok