Hoşgeldiniz!

talep

Saldıray Abi - Sevişmek İstemiyorum Gardaşım 00:39
Saldıray Abi - Sevişmek İstemiyorum Gardaşım 4.066 izlenme - 3 yıl önce Ne asabi bir insan yaa. Sevişmek istemiyom gardaşım zorlan değil ya Allah Allah yaa. Bu işler karşılıklı bir arz talep dengesi içinde olur. Ben isteyecem, sen isteyecen, sonra ortam müsait olacak, öyle. Ben buraya hasta ziyaretine gelmiş bir insanım.
Selahattin Yazıcı - Eşcinsellik Tam Bir Hastalıktır 03:06
Selahattin Yazıcı - Eşcinsellik Tam Bir Hastalıktır 3.349 izlenme - 3 yıl önce CHP ve HDP'nin milletvekili adayları eşcinsel hakları ile ilgili hazırlanan sözleşmeye imza attı. İlahiyatçı Selahattin Yazıcı bu duruma çok sert tepki gösterdi ve eşcinsellerle ilgili çok ağır ifadeler kullandı. Yazıcı, "Eşcinsellere AİDS'li muamelesi yapılmalı, Allah eşcinselleri muhatap almaz" dedi.
Kadın Cinayetlerini Önlemek İçin 5 Talep 01:17
Kadın Cinayetlerini Önlemek İçin 5 Talep 462 izlenme - 3 yıl önce >>> Kadına Şiddete Hayır!!! Uluslararası Kadına Yönelik Şiddete Karşı Mücadele ve Dayanışma günü için Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu 23 ve 25 Kasım'da birçok ilde meydanlarda olacak. Sanatçılar Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray, Sinem Öztürk, Selin Demiratar ve Deniz Çakır da bir videoyla kadınların talep ettiği 5 maddeye dikkat çekti. İyi Seyirler...
çinde metro ya talep fazla! 01:35
çinde metro ya talep fazla! 699 izlenme - 8 yıl önce -_-x-_-
Wesley  Sneijder'den Sözleşme Talebi! 03:24
Wesley Sneijder'den Sözleşme Talebi! 96 izlenme - 2 yıl önce Mehmet Demirkol, Galatasaray'la sözleşme uzatan Wesley Sneijder'in yönetimden yabancı hoca talebinde bulunduğunu söyledi.
CHPde Ön Seçim Talebi 03:12
CHPde Ön Seçim Talebi 111 izlenme - 3 yıl önce CHP'de "ön seçim" talebi-Gençlik Kolları Eski Genel Başkanı Baydar: -"Fermuar eğilim yoklaması gibi sonu atamaya çıkacak kavram ve algı kargaşası yaratacak, Genel Başkanı yönlendirmeye çalışan yöntemler yerine partimizi iktidar yapacak ön seçim yöntemi uygulanmalıdır" CHP Gençlik Kolları Eski Genel Başkanlarından Erhan Baydar, milletvekili adaylarının ön seçimle belirlenmesini istedi.
Yeşil Yumurtlayan Tavuk Yüksek Fiyatıyla Yoğun Talep Görüyor 01:35
Yeşil Yumurtlayan Tavuk Yüksek Fiyatıyla Yoğun Talep Görüyor 45 izlenme - 1 yıl önce Yeşil Yumurtlayan Tavuk Yüksek Fiyatıyla Yoğun Talep Görüyor
İTÜ'lü öğrencilerin Budist tapınağı talebi 01:12
İTÜ'lü öğrencilerin Budist tapınağı talebi 89 izlenme - 3 yıl önce İTÜ rektörü üniversiteye cami yapılacağını açıklayıp, talep olursa sinagog bile yapabileceğini belirtince İTÜ'deki "Budist" öğrenciler de haklı haleplerini rektörlüğe sunmuşlar. Demokrasilerde beyan önemlidir diyor ve kampanyalarını destekliyoruz. Kampanyayı siz de desteklemek isterseniz: https://www.change.org/p/rektor-itu-e... vehase.tv vehase TV'yi takip et: http://www.facebook.com/vehasetv http://www.twitter.com/vehasetv
duanın kabul olma şartları nelerdir 10:48
duanın kabul olma şartları nelerdir 320 izlenme - 7 yıl önce www.huzuradogru.tv bu bölümde duanın kabul olma şartları ve ne şekilde yapılacağı işlenmektedir.
Enerji Bakanlığı 31 Mart 2015 Elektrik Kesintisi Açıklaması 00:53
Enerji Bakanlığı 31 Mart 2015 Elektrik Kesintisi Açıklaması 99 izlenme - 2 yıl önce Elektrik kesintisi sebebiyle meydana gelen elektrik kesintisiyle ilgili Enerji Bakanlığı önemli açıklamalarda bulundu.
Arınç -  Öcalan'ın Talebi Haksız Değil 02:36
Arınç - Öcalan'ın Talebi Haksız Değil 73 izlenme - 2 yıl önce Öcalan'ın 5 kişilik sekretarya iddialarıyla ilgili açıklama yapan Arınç "Bunu doğrulamam. Ama Öcalan 'ben burada yalnızım' diyor. Bu haksız bir talep değil" dedi.HDP milletvekili ve İmralı heyetinin değişmez isimlerinden Sırrı Süreyya Önder, Öcalan'ın 5 kişilik bir sekreteryasının olacağını açıkladı. Bu açıklama üzerine Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'tan konuyla ilgili bir değerlendirme geldi.
Bordo Bereye Yoğun Başvuru Yapıldı 01:22
Bordo Bereye Yoğun Başvuru Yapıldı 21 izlenme - 1 yıl önce Özel Kuvvetler Komutanlığının personel ihtiyacının karşılanmasına yönelik Milli Savunma Bakanlığınca muvazzaf subay ve astsubay alımı yapıldı. 35 BİN 24 MÜRACAAT Kasım ayının sonunda biten Özel Kuvvetler Komutanlığının personel alımı için 35 bin 24 kişi müracaat etti. Bunlardan 12 bin 10'u muvazzaf subaylık, 23 bin 14'ü muvazzaf astsubaylık için gerçekleştirildi. BAKANLIK TARAFINDAN İLK DEFA PERSONEL ALINDI Milli Savunma Bakanlığının teşkilat yapısı ve görevlerine yönelik gerçekleştirilen düzenlemelerin ardından Özel Kuvvetler Komutanlığına ilk defa bakanlık tarafından personel alımı yapıldı. 700 PERSONEL ALINACAK Komutanlığa 200 muvazzaf subay ve 500 muvazzaf astsubay alınacak. HANGİ ŞARTLAR ARANDI? Muvazzaf subaylığa başvurmak için en az lisans mezunu olmak ve KPSS ilgili puan türünden en az 50 alma şartı arandı. Astsubaylığa başvurular için ise en az ön lisans mezunu olmak ve KPSS ilgili puan türünden en az 50 alma şartı istendi.
türkiye'deki konut sayısı yeterli mi? 01:01
türkiye'deki konut sayısı yeterli mi? 84 izlenme - 6 yıl önce türkiye'de birbiri ardına yeni konut projesi hayata geçiriliyor. peki arz edilen yeni projeler konut talebini karşılıyor mu? emlakjet.com ilkon genel müdürü erdem şahin'e sordu.
Mc Asker Eksik Talep! 02:40
Mc Asker Eksik Talep! 70 izlenme - 6 yıl önce m.k pro.
Altın Elbiseye Talep Arttı 01:10
Altın Elbiseye Talep Arttı 51 izlenme - 3 yıl önce Kahramanmaraşlı bir kuyumcunun ürettiği 400 bin parça altından oluşan, 3 kilogram ağırlığında ve 350 bin lira değerindeki altın elbise, alım gücü olanlarca ilgi gördü.
İnsanların Hz. Mehdi (As)’dan İmamlığı Kabul Etmesini Israrla Talep Etmesi, Mehdi’nin Tevazusunu 01:18
İnsanların Hz. Mehdi (As)’dan İmamlığı Kabul Etmesini Israrla Talep Etmesi, Mehdi’nin Tevazusunu 5 izlenme - 5 ay önce İnsanların Hz. Mehdi (as)’dan imamlığı kabul etmesini ısrarla talep etmesi, Mehdi’nin tevazusunu gösterir.
05:39
"ney"e Talep Arttı - İstanbul 31 izlenme - 4 yıl önce "ney"e Talep Arttı - İstanbul
Mehmet Akif Ersoy -Talep Nasılsa 09:12
Mehmet Akif Ersoy -Talep Nasılsa 3 izlenme - 5 ay önce Mehmet Akif Ersoy - Talep Nasilsa
İşte Aziz Yıldırım'ın Yeniden Yargılanma Talebinin Gerekçesi 01:04
İşte Aziz Yıldırım'ın Yeniden Yargılanma Talebinin Gerekçesi 21 izlenme - 4 yıl önce İşte Fenerbahçe’nin 13. Ağır Ceza Mahkemesi’ne Yaptığı Yargılamanın Yenilenmesi Talebinin Gerekçesi.
Askeri Pilotluk İçin Talep Patlaması 03:10
Askeri Pilotluk İçin Talep Patlaması 5 izlenme - 1 yıl önce Milli Savunma Bakanı Fikri Işık, Hava Harp Okuluna ara sınıflardan girmek için yoğun talebin olduğunu ve bu rakamların sevindirici olduğunu söyledi.
Passolig'in Durdurulması Talebine Ret 01:17
Passolig'in Durdurulması Talebine Ret 10 izlenme - 3 yıl önce Ankara 16. Tüketici Mahkemesi, Taraftar Hakları Dayanışma Derneğinin, Passolig uygulamasının durdurulmasına ilişkin tedbir uygulanması talebini reddetti.
CHPde Ön Seçim Talebi 01:37
CHPde Ön Seçim Talebi 9 izlenme - 3 yıl önce Bir grup eski yönetici ve milletvekili adayı, genel seçimlerde, "milletvekili adaylarının ön seçimle belirlenmesi" talebiyle topladıkları imzaları parti genel merkezine getirdi.
Koray Aydın: 02:59
Koray Aydın: "Kongre Talebi Var. Bunun Yerine Getirilmesi Lazım" 3 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Eski MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın'ın açıklamaları Eski MHP Trabzon Milletvekili Aydın: "Türk milletinin önüne bir vizyon koyarak, siyasette bir şey yapma isteğini karşılama adına MHP'yi doğru kurgulamaya çalışıyoruz" "Kongre talebi var. Bunun yerine getirilmesi lazım, bundan kaçmamak gerekir. Bu belki de Türkiye'nin kaderine etki edecek bir adım. Kişiselleştirilemez, 'ben' duygusuyla önlenmeye çalışılamaz. Bu sandığın mutlaka milliyetçi hareket camiası önüne konulması lazım. Er yada geç de konulacaktır" Eski MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, "Türk milletinin önüne bir vizyon koyarak, siyasette bir şey yapma isteğini karşılama adına MHP'yi doğru kurgulamaya çalışıyoruz" dedi.
Ab’den En Çok Koruma Talep Eden Suriyeliler Oldu - Brüksel 01:43
Ab’den En Çok Koruma Talep Eden Suriyeliler Oldu - Brüksel 3 izlenme - 4 yıl önce Avrupa Sığınma Destek Ofisi, Geçen Yıl Suriye’den Ab’ye Uluslararası Koruma Talebiyle Yapılan Başvurularda Yüzde 109’luk Artış Olduğunu Açıkladı Ab Ülkelerine 2013’te Uluslararası Koruma Talebiyle Yapılan Başvuru Sayısı 435 Bin 760 Olarak Belirlendi