Hoşgeldiniz!

taliban

 Afganistan’da insanın kanını donduran işkence 03:50
Afganistan’da insanın kanını donduran işkence 33.154 izlenme - 4 yıl önce Afganistan’da Taliban üyesi olduğu iddia edilen bir grup kişi tarafından işkenceye maruz kalan bir Afgan sivilin görüntüleri izleyenlerin kanını dondurdu. Afganistan’ın güney vilayetlerinden olan Uruzganda çekildiği tahmin edilen ve sosyal paylaşım sitelerinde yayınlandıktan sonra büyük yankı uyandıran videoda aslen Afgan olan fakat Amerika’dan geldiğini anlaşılan kişi Taliban üyesi olduğu iddia edilen kişiler tarafından esir alınıyor. Yol çevirmesinde cep telefonunda kayıtlı olan Taliban’a karşı mücadele eden Abdul Hakim Shujaee isimli Hazara komutanla çektirdiği fotoğraf yüzünden esir alınan adama feci şekilde işkence yapılıyor. Görüntülerde ilk olarak Taliban üyesi olduğu iddia edilen üç kişi ortaya çıkıyor. Bu kişiler harabe benzeri bir yerde tuttukları kişiye ellerindeki sopalarla ve silahlarla vurmaya başlıyor. Hızını alamayan bir kişi yere yatırdığı esirin üzerine çıkıp defalarca zıplıyor. İşkenceye maruz kalan kişi ise “ Siz Müslüman mısınız ? Müslüman bunu yapar mı ?” diye sorular soruyor. Daha sonra işkencecilerden biri Hakim Shujaee’nin nerde olduğunu soruyor, kendisinin Amerika’dan yeni geldiğini ve Hakim Shujaee’yi tanımadığını kendisi ile sadece bir resim çektirdiğini söylese de bu kişileri ikna edemiyor. İşkencenin devamında ise esir “Eğer ki Müslüman’sanız bana daha fazla işkence etmeyin bir defa da işinizi bitirin ve beni öldürün” dediği duyuluyor. İsminin Berek Ali Rizai olduğu açıklanan sivilin akıbetinin ise sonradan ne olduğu bilinmiyor.Olayla ilgili İHA’ya özel açıklama yapan Taliban sözcüsü Zabiullah Mücahid ise iddiaları reddederek, “Bu videonun yayınlanmasından hemen sonra olayı soruşturduk. İşkenceyi yapan kişiler bizim adamlarımız değil. Bu işkenceyi yapanlar Hakim Shujaee’nin adamları ve bize karşı yapılan karalama kampanyasının bir parçası” şeklinde konuştu.
Guantanamo'da Bir Türk 27:33
Guantanamo'da Bir Türk 2.761 izlenme - 1 yıl önce 19 yaşındayken Pakistan'da El Kaide ve Taliban ile bağlantısı olduğu gerekçesiyle gözaltına alınan ve Guantanamo kampında 5 yıl tutulan Murat Kurnaz röportajı. Kendisiyle ilgili "Hayatımın Beş Yılı" isimli bir filmde çekilmiştir.
Cihad İçin Yetiştirilen Bir Nesil 12:06
Cihad İçin Yetiştirilen Bir Nesil 2.877 izlenme - 3 yıl önce Pakistan’ın en eski ve en önemli Kur’an okullarından sayılan Darul Ulum Hakkani’yi ziyaret ediyoruz. Buradan Molla Ömer ve Usame bin Ladin gibi isimler geçmiş.
Time Lapse ile Terörün 15 Yılı 03:50
Time Lapse ile Terörün 15 Yılı 2.926 izlenme - 2 yıl önce Adamlar bu bildiğimiz seriinin devamında bu videoyu düzenlemiş. Güzel de olmuş hani.
amerikan üssüne saldırı 05:51
amerikan üssüne saldırı 4.182 izlenme - 8 yıl önce afganistan da taliban üyelerinin abd askeri üssüne düzenledikleri bombalı saldırıda bölge yüksek tahribat gücüne sahip patlayıcılar yüzünden adeta cehenneme döndü. taliban üyelerinin kendi çektikleri görüntülerde bombalı saldırı öncesi yaptıkları hazırlıklar da görülüyor.
Rambo Taliban 00:20
Rambo Taliban 949 izlenme - 2 yıl önce Meşhur Taliban's Rambo işte bu dayı. Son zamanlarda Rambo deyince bu Mücahit çıkıveriyor her yerde. Ham sesiyle malesef internette yok, bu şekilde yayılmış.
ADNANİ BU DUAYI YAPTIKTAN SONRA 30 YAKIN KAFİR EL-KAİDE KAFİR NUSRA KAFİR TALİBAN KOMUTANI GEBERDİ 01:18
ADNANİ BU DUAYI YAPTIKTAN SONRA 30 YAKIN KAFİR EL-KAİDE KAFİR NUSRA KAFİR TALİBAN KOMUTANI GEBERDİ 640 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Talibanın Amerikan Askeri Köpeğini Kaçırması 00:53
Talibanın Amerikan Askeri Köpeğini Kaçırması 669 izlenme - 3 yıl önce Taliban Afganistan'da kendisine karşı mücadele eden Amerikan birliklerine ait bir askeri köpeği ele geçirdiğini açıklayarak köpeğin görüntülerini yayınladı.
Tarihi Buda Heykellerini Bombalayan Taliban (2001) 01:08
Tarihi Buda Heykellerini Bombalayan Taliban (2001) 630 izlenme - 2 yıl önce Eski Budist yerleşim yeri olan Afganistan içindeki Bamyan Vadisinde bulunan 600'lü yıllarda yapılmış iki buda heykeli 2001 yılında terör örgütü Taliban tarafından dinamitle yıkılmıştır.Şeriat kanunlarına göre yıkılması gerektiğini bildiren Taliban, ”Yıkmayın parça parça Japonya'ya taşınsın” diyen Japon yetkililere “Gelin siz de Müslüman olun” yanıtını verdi. Bir dağa oyulmuş olan heykellerden büyük olanı 53 diğerinin 38 metre uzunluğundaydı. 2003 yılında heykellerin bulunduğu bu vadi Unesco dünya mirasları listesine eklenmiştir.
Ateşli Taliban Dansı 01:03
Ateşli Taliban Dansı 815 izlenme - 2 yıl önce Güney Afganistan'da Taliban üyelerinin bir kutlama sırasındaki enteresan danslarını izliyoruz. İslam Ahlakı bu mudur? Taliban Gerçek İslamı temsil ediyor diyen müfteri radikaller bunu iyi izlesin...
Makineli Tüfekle Tanışan Suriyeli 00:33
Makineli Tüfekle Tanışan Suriyeli 934 izlenme - 3 yıl önce Şu içerikteki abimizi izledikten sonra bu abimize baktım da çok moralim bozuldu http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/117296/rambo-taliban
Afghan Star - Popstar Afganistan 02:45
Afghan Star - Popstar Afganistan 588 izlenme - 3 yıl önce Afghan Star, Afganistan'da Taliban'a rağmen tüm halkı bir televizyonun başında birleştirdi. Görüntüler, eleme finalidir. bir kadın olarak sahneye çıkması zaten sert karşılanan Setara elenmenin verdiği hüzünle, sahnede yasak olan her şeyi yapacaktır. Dans edecek, gülecek, başını düzeltmeyecek. Programın ardından ölüm tehditleri aldığı Afganistandan önce kaçacak Hindistanda bir albüm yapacak, sonra evlenerek Kabil'e geri dönecektir.
Afghanistan War Music İnspired By Music Video 04:28
Afghanistan War Music İnspired By Music Video 660 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com join chris's facebook fan page to get the latest updates on what chris is doing with his music. www.chrishaighmusic.co.uk music composition inspired by afghanistan war and black hawk down soundtrack hans zimmer style. music composed by chris haigh
Taliban Tunıng 01:05
Taliban Tunıng 557 izlenme - 5 yıl önce tunıg
Keskin Nişancı ABD Askerini Kafasından Vurdu 01:44
Keskin Nişancı ABD Askerini Kafasından Vurdu 196 izlenme - 2 yıl önce Afganistan'da Taliban mensubu keskin nişancı, operasyona çıkan ABD askerlerinden birini kafasından vurdu.
Pakistan'da Okulu Basan Taliban Askerleri 01:43
Pakistan'da Okulu Basan Taliban Askerleri 125 izlenme - 2 yıl önce Pakistan, ülke tarihinin en kanlı eylemlerinden birinin yasını tutuyor. Üç günlük yas ilan edilen ülkede bayraklar yarıya indirildi. Bütün partiler bir araya gelerek ortak hareket etme konusunda anlaştı. Başbakan Navaz Şerif de 2008'den beri askıya alınan idam cezasının terör suçluları için tekrar uygulanmasını ön gören yasayı onayladı. Şerif, "Daha önceden mahkeme tarafından suçlu bulunmuş teröristler idam cezasına çarptırılabilecek" dedi. Önceki gün Peşaver eyaletinde bulunan ve ordunun kontrolündeki okulda hayatını kaybeden 132'si çocuk 148 kurban için dün binlerce kişinin katılımıyla toplu cenaze töreni düzenlendi. 6 Taliban militanının gerçekleştirdiği katliamın yaşandığı okulun kapıları basına açıldı. Kan gölüne dönmüş salonlar, kurşun yağmuruna tutulmuş duvarlar, etrafa saçılan sıralar, vahşetin boyutunu gözler önüne serdi. Yetkililer, savaş alanını andıran konferans salonundan 100'e yakın cansız bedenin çıkarıldığını bildirdi. Uzmanlarsa Pakistan Talibanı'nın, Malala Yusufzai'ye verilen Nobel Barış Ödülü'nün intikamını almak için böyle bir saldırı gerçekleştirmiş olabileceğini söylüyor. 2012 yılında, bir Taliban kurşununun kafasına isabet etmesine rağmen hayata tutunan Malala, o tarihten beri kız çocuklarının okutulması için çaba harcıyor. Malala'nın çabaları bu yıl ona 'Nobel'e layık görülen en genç kişi olma' unvanını getirmişti. Okullar, Taliban'ın ana hedeflerinden biri olarak dikkat çekiyor. 2009-2012 yılları arasında 838 okulun Taliban saldırılarına uğradığı, bu sayının haftada 4 okula tekabül ettiği belirtildi. Taliban militanları dün de Afganistan'ın Helmand kentinde bir bankaya saldırdı ve içerideki müşterileri rehin aldı. 3 saat süren çatışmalarda 5'i saldırgan, 3'ü polis 10 kişi hayatını kaybetti. Bankaya saldıran Afganistan Talibanı, dün ayrıca Pakistan'daki okul saldırısını kınadı. Pakistan Talibanı'nın üstlendiği saldırı hakkında yazılı bir açıklama yapan Zabuhullah Mücahid "Çocukları, kadınları ve masum insanları kasten öldürmek İslam'ın ana hükümlerine aykırıdır. Her grup ve yönetim bu hükümleri dikkate almalıdır" ifadelerini kullandı. Saldırıyı üstlenen ve daha büyük katliam tehdidinde bulunan Taliban'ın Pakistan kolu, dün 148 kişinin katillerinin fotoğraflarını da yayımladı. Örgütün lideri Muhammed Horasanî tarafından yapılan yazılı açıklamaya, Peşaver saldırısını gerçekleştiren ve operasyonda öldürülen 6 militanın fotoğrafları da eklendi. Peşaver'deki okul katliamında yaralanan 125 öğrencinin tedavilerine devam edildi. Ülkede birçok okulda kurbanlara saygı için ders zili çalmadı. Okul bahçelerinde toplanan binlerce öğrenci ölen akranları için dualar etti.
Cumhurbaşkanımızın Taliban Lideri ile İstişaresi 03:55
Cumhurbaşkanımızın Taliban Lideri ile İstişaresi 142 izlenme - 2 yıl önce Zamanın belediye başkanı geçmişin başbakanı şimdinin cumhurbaşkanı sayın Recep Tayyyip Erdoğan Beyefendi'nin Taliban lideri Gulbeddin Hikmetyar'ın yanında oturma videosuna rast geldim aralarında hoş bir sohbet geçiyor paylaşmak istedim bende.
Keskin Nişancı ABD Askerini Kafasından Vurdu 02:18
Keskin Nişancı ABD Askerini Kafasından Vurdu 99 izlenme - 2 yıl önce Afganistan'da bir ABD askeri, Taliban mensubu keskin nişancı tarafından kafasından vuruldu. Askerin başındaki miğfere isabet eden mermi arkadaki asker tarafından saniye saniye kaydedildi. Başındaki miğfer sayesinde asker hayatta kalmayı başarıyor.
Taliban Türüt 01:44
Taliban Türüt 168 izlenme - 4 yıl önce Taliban Türüt
Amerikan Apache Helikopterinin Afganistan'da Terörist Avlaması 15:18
Amerikan Apache Helikopterinin Afganistan'da Terörist Avlaması 136 izlenme - 2 yıl önce Amerikan Hava Kuvvetlerine bağlı Afganistan'da görev yapan 2 apache helikopteri yerlerini tespit ettikleri Taliban teröristlerini sanki bilgisayar oyunu oynar gibi tek tek indiriyor.
Taliban Rize 01:44
Taliban Rize 175 izlenme - 4 yıl önce Taliban Rize
Apachi AH-64 Helikopterinin Talibanı Bombalaması 00:49
Apachi AH-64 Helikopterinin Talibanı Bombalaması 111 izlenme - 3 yıl önce görüntüler afganistan savaşında çekilmiş eski bir video.amerikan pilotları duvar dibinde pusuda duran tabliban askerlerinin üzerine önce cehennem ateşi adını verdikleri roketle saldırı düzenliyor.birde yetmezmiş gibi 30mm mermilerle tarıyorlar..yakında amerikalılardan işidle ilgili bu tip görüntüler gelirmi bilinmez ama durum onu gösteriyor gibi..
Taliban'ın Pakistan'daki Okul Baskınında En Az 126 kişi Öldü 01:05
Taliban'ın Pakistan'daki Okul Baskınında En Az 126 kişi Öldü 65 izlenme - 3 yıl önce Pakistan'ın kuzeybatısındaki Peşaver kentinde Taliban militanları ordunun yönettiği bir okulu bastı. Saldırıda en az 84'ü öğrenci 126 kişi öldü, 122 kişi de yaralandı.Askeri üniforma giymiş en az altı silahlı militanın girdiği okuldan çok sayıda patlama ve silah sesi geldi. Ordu yetkilileri, okuldaki yaklaşık 500 öğrencinin büyük kısmının kurtarıldığını, militanların elinde kaç rehine bulunduğunun ise bilinmediğini açıkladı.
Saniye Saniye Operasyon Anı 02:59
Saniye Saniye Operasyon Anı 57 izlenme - 3 yıl önce Saniye saniye operasyon anı ABD askerlerinin Taliban'a karşı yürüttüğü operasyon kameralara böyle yansıdı.
Taliban Kampını Bombalayan Gizemli Uçak 01:34
Taliban Kampını Bombalayan Gizemli Uçak 105 izlenme - 4 yıl önce Bazı Uzmanlar Varlığı Amerikan Ordusu Tarafından Saklandığı İddia Edilen 'tr-3 Black Manta' Adlı İnsansız Hava Aracına Vurgu Yapıyor. Üçgen Şekilli Olduğu Belirtilen Bu İleri Teknoloji Ürünü 'hayalet' Hava Aracının, Radara Yakalanmadığı, Sesten Yavaş Uçtuğu Ve Abd'li Silah Sanayisi Devlerinden Northrop Grumman Tarafından Üretildiği İleri Sürülüyor.
Uyanın Artık! Adalet İstiyoruz 04:58
Uyanın Artık! Adalet İstiyoruz 120 izlenme - 3 yıl önce Hamza Andreas Tzortzis Rum asıllı olup,1980 yılında Londra’da doğmuştur.Türk ve Arap okul arkadaslari sayesinde Müslüman olmuştur. 11 eylül sonrası islam dünyası üzerine oynanan oyunlar günümüzde aynı sıcaklığıyla devam etmektedir.Geçmişte kendi projelerini devreye sokmak için kurdukları El Kaide örgütü günümüzde İşid (İsis) olarak vücud bulmuştur.Ve masumiyetlerini(!) de günümüzde bu kendi kurdukları sözde radikal islamcı gruplar üzerinde haklı bir dayanağa bağlayarak gerçek emellerine ulaşmak için dün olduğu gibi bugünde müslümanları kullanarak ulaşmak istemektedirler. "İşte bu yüzdendir ki İsrailoğulları'na şöyle yazmıştık: Kim, bir cana veya yeryüzünde bozgunculuk çıkarmaya karşılık olmaksızın (haksız yere) bir cana kıyarsa bütün insanları öldürmüş gibi olur. Her kim bir canı kurtarırsa bütün insanları kurtarmış gibi olur. Peygamberlerimiz onlara apaçık deliller getirdiler; ama bundan sonra da onlardan çoğu yine yeryüzünde aşırı gitmektedirler."(Maide suresi) "Ey iman edenler, Allah için hakkı ayakta tutanlar ve adaletle şahitlik yapanlar olunuz. Bir kavme olan kininiz, sizi adaletsizliğe sevketmesin. Adaletli olun, çünkü o, takvaya daha yakındır. Allah'tan korkun. Şüphesiz Allah, yaptıklarınızdan haberdardır . "(Maide suresi)
Amerikalılar Kendi Askerlerini Bombalıyor! 03:21
Amerikalılar Kendi Askerlerini Bombalıyor! 14 izlenme - 7 ay önce Amerikan kuvvetleri Taliban'ı vuracağı yerde kendi Özel Kuvvetleri'ni vuruyor. İyi Seyirler! Daha Fazlası İçin Kanalımıza Abone Olun ve Vodido.Com'u Ziyaret Edin!!
TALİBAN İRAN İSTİHBARATINA PAKİSTAN İSTİHBARATINA ÇALIŞIYOR TALİBANCILAR AYRILIYOR TALİBAN AJANDIR 02:20
TALİBAN İRAN İSTİHBARATINA PAKİSTAN İSTİHBARATINA ÇALIŞIYOR TALİBANCILAR AYRILIYOR TALİBAN AJANDIR 23 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Taliban Blast 03:34
Taliban Blast 16 izlenme - 11 ay önce Taliban Blast Arabic Trap
Haterade x Skellism Taliban 03:31
Haterade x Skellism Taliban 11 izlenme - 9 ay önce