Hoşgeldiniz!

talihli

 Talihli talihsiz son 7 saniye 00:06
Talihli talihsiz son 7 saniye 25.049 izlenme - 4 yıl önce Talihli / talihsiz son 7 saniye
Cebindeki 5 Lirayla BMW Aldı 02:22
Cebindeki 5 Lirayla BMW Aldı 13.588 izlenme - 3 yıl önce İşçi emeklisi Cemil Ayverdi, Ankara Alışveriş Festivali'nin BMW talihlisi oldu. Ayverdi, BMW'sini almaya cebindeki 5 lira ile gitti.
Küfür Eden Talihli 00:20
Küfür Eden Talihli 34.261 izlenme - 10 yıl önce adam araba kazanıyor üzerine bir de küfür ediyor çok komik.
Mersin'deki piyango talihlisi kameralar karşısına geçti 05:13
Mersin'deki piyango talihlisi kameralar karşısına geçti 10.625 izlenme - 5 yıl önce Mersin'deki piyango talihlisi kameralar karşısına geçti
Talihli Ortaya Çıktı - 11 Milyon Lirası Var 02:00
Talihli Ortaya Çıktı - 11 Milyon Lirası Var 13.228 izlenme - 5 yıl önce Yılbaşı Milli Piyango Çekiliş Sonrası Talihli Ortaya Çıktı - 11 Milyon Lirası Var
Kufurbaz Talihli  18 00:20
Kufurbaz Talihli 18 5.408 izlenme - 10 yıl önce sunucu neye ugradını şaşırdı:)
Yılın milyoneri bulundu! 02:06
Yılın milyoneri bulundu! 1.962 izlenme - 5 yıl önce Milli Piyango Genel Müdürlüğü, talihliyi açıkladı.
Talihlimizi Arıyoruz (+18 Küfürlü) 00:20
Talihlimizi Arıyoruz (+18 Küfürlü) 867 izlenme - 3 yıl önce Alışveriş merkezinden hediye kazanmışsın. Öyle böyle değil araba ulan bu. Bu nasıl bir cevaptır.
Piyango talihlisi Bekçi Mustafa Gıcık konuştu 03:41
Piyango talihlisi Bekçi Mustafa Gıcık konuştu 234 izlenme - 2 yıl önce Yılbaşı çekilişinden büyük ikramiye isabet eden İstanbul'daki 3 çeyrek bilet sahibinden birinin izi Silivri'de ortaya çıktı Milli Piyango Yılbaşı Özel çekilişinde, 55 milyon TL'lik büyük ikramiyenin isabet ettiği "0556013" numaralı çeyrek biletlerden birinin izi İstanbul Silivri'de bulundu. Sabah'tan Deniz Derin'in haberine göre, komşularının "O gece evinden ikramiyenin kendisine çıktığını işaret eden sevinç bağrışmaları duyduk. Talihli kişi o" sözleri ile bahsettiği evli ve iki çocuk babası gece bekçisi Mustafa Gıcık (41) ısrarlı sorular üzerine "Evet ben milyoner oldum" dedi. 9 BİLET ALDI Milli Piyango çekilişini evde ailesiyle birlikte televizyondan izlediğini söyleyen Gıcık, değişik bayilerden aldığı 9 milli piyango biletini kontrol ettiğinde 0556013 numaralı büyük ikramiye isabet eden biletin kendisinde olduğunu fark ettiğini söyledi. O bileti avukatına verdiğini ve ikramiyeyi almak için işlemlere başladığını söyleyen Gıcık, "Bir türlü inanamadık doğruluğuna, defalarca baktık. En sonunda artık evde bayram havası oluştu. Çocuklarım eşim hepsi mutluluktan havaya uçtular. İnşallah numaralar değişmez diye dua ettik" dedi. 'KARTAL'I SATMAM' 20 yıllık evli Gıcık'ın 17 yaşındaki oğlu ve eşi Silivri'deki bir fabrikada çalışıyor. Kendisi ise çift iş yapıyor. Bir inşaatta gece bekçiliği yapan Gıcık, gündüzleri ise inşaatlarda su tesisatı yaparak kendi otomobilinin içinde uyuyor. Silivri'de oturdukları apartman dairesi ise kiralık. Düzenli olarak Milli Piyango bileti aldığını söyleyen Mustafa Gıcık, "Sürekli Milli Piyango bileti alırım. Bu çekilişte 9 adet bilet almıştım. Çıkan para ile market açıp artık dinleneceğim. Büyük oğlum okumadığı için çalışıyordu. Küçük kızım ise daha birinci sınıfta onu okutacağım. Kartal marka bir otomobilim var. O benim çok kahrımı çekti. Bana çok uğurlu geldi. O arabayı kimseye vermem. Onun bakımlarını yaptırıp, onu saklayacağım" dedi. Gıcık, bankalara kredi ve kredi kartı borçları olduğunu, ikramiyesiyle önce bu borçlarını kapatacağını, yardıma muhtaç kişilere de yardım edeceğini söyledi. "BOŞ TABUTLARIN İÇİNDE UYUYORDUM" Talihli "20 yıl önce Kastamonu'dan piyango bileti satmak için İstanbul'a gelmiştim. Akrabalarımın evlerinde kalıyordum. Misafirleri olduğunda cami tuvaletinde ya da boş tabutların içinde uyuyordum. Hep sattığım biletlerden bana ikramiye çıkmasını hayal ederdim" dedi.
Cennete Degizmem Sacının Teline 05:00
Cennete Degizmem Sacının Teline 280 izlenme - 9 yıl önce müzik calma
Adıyamanlı Talihli, Spor Toto'dan 1 Liralık Kuponla 460 Bin Lira Kazandı 00:30
Adıyamanlı Talihli, Spor Toto'dan 1 Liralık Kuponla 460 Bin Lira Kazandı 4 izlenme - 1 ay önce Adıyaman'da Spor Toto oynayan talihli, 15 maçın sonucunu doğru tahmin ederek 1 liralık kuponuyla 460 bin lira kazandı.
Talih Kuşu Aydın'dan Havalanmış 02:43
Talih Kuşu Aydın'dan Havalanmış 76 izlenme - 3 yıl önce Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi'nde 50 milyon liralık büyük ikramiyenin isabet ettiği 2692160 numaralı çeyrek bileti satan seyyar bayi Gaziantep’te ortaya çıktı. Gaziantep'in Şehitkamil ilçesi 29 Ekim Mahallesi'nde yaşayan ve her yıl Aydın’dan aldığı biletleri Denizli’ye götürüp orada satan seyyar bayi Hacı Ali Sümer, Gaziantep’te ortaya çıktı. Bileti Aydın’da değil Denizli’deki bir talihliye sattığını ifade eden Sümer, bileti sattığını gösteren resmi belgeleri de göstererek kime sattığını hatırlamadığını ifade etti. İki çocuk babası Sümer, yaklaşık 8 yıldır Aydın’dan bilet alarak Denizli’de satıyor. Büyük ikramiyenin isabet ettiği 2692160 numaralı çeyrek bileti de Denizli’de sattığını söyleyen Sümer, talihliden kendisine de yardım etmesini istedi. İkramiyenin kendisinin sattığı bilete çıktığını Gaziantep’teki evine geldiğinde fark ettiğini dile getiren Ali Sümer, biletlerin bulunduğu belgeyi incelediğinde bunu fark ettiğini söyledi. Ali Sümer, “Benim Adım Hacı Ali Sümer. Gaziantep’te 27606 numaralı Milli Piyango bayisiyim. Ben her sene yılbaşında Aydın’a gidiyorum ve oradan aldığım biletleri Denizli’de satıyorum. Bu bileti de Aydın’da aldım, Denizli’de sattım. Bunun talihlisi kimse rica ediyorum bizi de görsün. Bizim de durumumuz pek iyi değil. Bu numarayı ben sattım ama hangi talihli almışsa onu da bilmiyorum. Çeyrek bilet 2692160 U serisine çıktı. U serisinden 700 tane aldım. 2692 serisinin içinde. Bu bileti Aydın Milli Piyango İdaresi’nden aldım ve Denizli’de de sattım. Bilet Denizli’de satıldı. Talihlisi Denizli’de” şeklinde konuştu. Büyük ikramiyenin isabet ettiği biletlerin Ankara, Niğde ve 2 tanesinin ise Aydın’da satıldığı açıklanmıştı.
Şansın Bu Kadarı 00:47
Şansın Bu Kadarı 67 izlenme - 5 yıl önce Sivas'ta bir marketin düzenlediği çekilişe katılan çift, 2 otomobil ile birer bulaşık makinesi ve duvar saati kazandı.
Mersin'deki Piyango Talihlisi Kameralar Karşısında 05:13
Mersin'deki Piyango Talihlisi Kameralar Karşısında 88 izlenme - 5 yıl önce Mersinli talihli, ilk işinin ailesini yoksulluktan kurtarmak olduğunu söyledi.
 İstanbul'da büyük ikramiye heyecanı 02:29
İstanbul'da büyük ikramiye heyecanı 41 izlenme - 2 yıl önce Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde biletine büyük ikramiye isabet eden 3 kişinin İstanbul’dan olduğunun açıklanması üzerine vatandaşlar, Eminönü’nde bulunan Nimet Abla bilet satış gişesine akın etti.
İspanyol Talihli Euro Millions Çekilişini Kazandı 02:26
İspanyol Talihli Euro Millions Çekilişini Kazandı 18 izlenme - 4 yıl önce Hollanda Maçıyla Birlikte Karalara Bürünen İspanya'da, Kimliği Açıklanmayan Kişi, Euromillions Çekilişinden 137 Milyon 313 Bin Euro Kazandı.