Hoşgeldiniz!

talip

Talip Olarak Geldiği Bayana Evli Misiniz Diye Soran Damat Adayı 00:25
Talip Olarak Geldiği Bayana Evli Misiniz Diye Soran Damat Adayı 18.965 izlenme - 9 ay önce Talip olarak geldiği bayana evli misiniz diye soran damat adayı ortalığı kahkaya boğuyor gülmekten kırıp geçiriyor havada aşk dönüyor gülücükler saçılıyoerr.
Yanında Kocası Olan Kadına Talip Oldu 01:09
Yanında Kocası Olan Kadına Talip Oldu 142.060 izlenme - 7 yıl önce hergün trajedik konular izliyoruz
Liselinin Okuldan Kaçıp Evlenmeye Gelmesi 04:58
Liselinin Okuldan Kaçıp Evlenmeye Gelmesi 18.826 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol'un Fox Tv'de yayınlanan programına endüstri meslek lisesinde dersten kaçan liselinin birine talip olmasına izliyoruz efem.
Zuhal Topalla İzdivaç'da Gizemli Damat Adayı 09:13
Zuhal Topalla İzdivaç'da Gizemli Damat Adayı 6.644 izlenme - 11 ay önce Sevgi hanıma talip olan gizemli iş adamı Mahmut bey. Ülke hepten kafayı yemiş amk.
Evlilik Programında Böylesi Görülmedi 04:27
Evlilik Programında Böylesi Görülmedi 26.585 izlenme - 4 yıl önce Ekin Tv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Selvihan Madenoğlu ile Dünya Evi'nde zengin olduğunu söyleyen kişi kadın yarışmacılar yerine erkek yarışmacıya talip oldu. Önce olayın şaka olduğunu sanan sunucu Selvihan Madenoğlu, telefondaki kişinin Hollanda yaşadığını, bu tür evliliklerin Hollanda'da serbest olduğunu söylemesi üzerine olayın ciddiyetinin farkına vardı. Seyirciler ve programa katılan adaylar uzun süre şoku atlatamadı.
Trilyon Verseler Türkiye'de Yaşamam 04:00
Trilyon Verseler Türkiye'de Yaşamam 4.678 izlenme - 7 ay önce Esra Erol, Hollanda'dan gelen gelin adayının "Trilyonlar verseler Türkiye'de yaşamam" sözleri üzerine sinirlendi. Türk televizyonlarında taliplerini bekleyen fakat Türkiye'yi beğenmeyen gelin adayına tepki gösteren diğer adaylar, "O zaman git Hollanda'da talibin ara. Burada ne işin var" diyerek tepki gösterdi.
Şafak Sezer ve Sermiyan Midyat Hintli Nicole'ye Talip Oldu  30:01
Şafak Sezer ve Sermiyan Midyat Hintli Nicole'ye Talip Oldu 486 izlenme - 3 hafta önce Show TV’de ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla “Evleneceksen Gel” tüm hızıyla devam ediyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği ‘Evleneceksen Gel’ programının bugünkü bölümünde, vizyona girmeye hazırlanan ‘Bir Baba Hindu’ filminin oyuncu ve yönetmeni Sermiyan Midyat, ünlü oyuncu şafak Sezer ve Hintli oyuncu Nicole Faria yer aldı. Kahkaha tufanı estirenüçlü, ‘Evleneceksen Gel’ seyircisini ekran başına kilitledi. HİNTLİ NİCOLE'A KİME TALİP OLDU? ‘Evleneceksen Gel’e katılan ‘Bir Baba Hindu’ filminin güzel oyuncusu Nicole, kendisini eş arayan bir aday olarak tanıttı. Stüdyoda şaşkınlık yaratan dünya güzeli Nicole kendisini tanıttıktan sonra sergilediği Hint dansıyla herkesi kendisine hayran bıraktı. Bu sırada stüdyoya gelen ünlü komedyen Şafak Sezer dünya güzeli Nicole’e talip oldu. Stüdyoya girer girmez dans etmeye başlayan Şafak Sezer, daha sonra aday koltuğuna oturarak; “Ben aday adayı olarak geldim. Beni buraya zorla getirdiler. Benim ev yakın, o yüzden hemen geldim” dedi. Herkesi kahkahaya boğan Şafak Sezer, Nicole’ün vücudunda silikon olup olmadığını sordu. Vücudunda silikon olmadığını söyleyen Nichole, usta komedyenin bütün sorularını içtenlikle cevapladı. GERÇEK TALİP STÜDYODA! Daha sonra ünlü sunucu Seda Sayan, Nicole’ün gerçek talibini anons etti. O sırada açılan kapıdan ünlü oyuncu Sermiyan Midyat içeri girdi. Gerçek talibin kendisi olduğunu söyleyen Sermiyan Midyat, Şafak Sezer’in evli olduğunu söyledi. Daha sonra aday koltuğuna oturan Sermiyan Midyat, ekran önünde birine talip olmanın büyük cesaret gerektirdiğini itiraf etti. ŞAFAK SEZER’DEN CANLI PERFORMANS! Kahkaha dolu sohbetin ardından orkestranın yanına giden Şafak Sezer, ‘Kara gözlüm ölesim var’ isimli şarkıyı seslendirdi. Büyük alkış alan Şafak Sezer, güzel sesiyle de herkesi kendisine hayran bıraktı. Daha sonra Sermiyan Midyat ve Nicole birlikte Hint dansı yaptı.
Zuhal Topal'ın Damat Adayı Kızlara Asıldı 08:00
Zuhal Topal'ın Damat Adayı Kızlara Asıldı 5.008 izlenme - 10 ay önce Zuhal Topal'la programında iliginç anlar yaşandı. Gelin adayı Hanife, kendisine talip olan beyefendi ile canlı odaya gittiklerinde talibinin locadaki adayları inceleyerek arasından kız beğendiğini ve huylarının uyup uymayacağı konusunda kendisinden bilgi almaya çalıştığını söyledi. Herkesi şaşkına çeviren açıklamaya Zuhal Topal'dan da tepki geldi.
Bir Hikayem Var  2. Fragmanı 02:11
Bir Hikayem Var 2. Fragmanı 24.629 izlenme - 4 yıl önce Mert ‘in bir hayali vardır. Kendi filmini çekmek… İşte bunu gerçekleştirebilmek için en yakın arkadaşları Okay ve Aras ‘la yola koyulurlar… Filmi çekebilmek için aldıkları borç paralar ve söylemek zorunda kaldıkları yalanlar, bir süre sonra başlarına bela olur. Çıktıkları bu yolda, işler planladıkları gibi gitmeyince, kendilerini macera dolu, birbirinden komik olayların içinde bulurlar. Müziklerini ise Yeşilçam ‘ın ve Türk müziğinin efsane ismi Cahit Berkay ‘ın yapacağı filmde, Cahit Berkay aynı zamanda konuk oyuncu olarak küçük bir rolde kendini gösterecek. Ayrıca filmi Halil Sezai’de hediye ettigi bir parcası ıle desteklemıstir.
Talip Tale - Sevdim Seni Nece 04:46
Talip Tale - Sevdim Seni Nece 694 izlenme - 4 ay önce Talip Tale - Sevdim Seni Nece Sevdim seni nece eshqinen duman olur bashim, Sevdim seni nece dolur gozuma sevic yashin..
Benim Adım Sinan 19 Yaşındayım Taleplerimi Bekliyorum 00:30
Benim Adım Sinan 19 Yaşındayım Taleplerimi Bekliyorum 3.406 izlenme - 2 yıl önce Benim adım sinan 19 yaşındayım Taleplerimi bekliyorum. Yakışıklılığı dillere destan olacak Sinan'ın kendini tanıtması.
Sokak Röportajında Talibini Arayan Dayı 01:10
Sokak Röportajında Talibini Arayan Dayı 1.921 izlenme - 1 yıl önce Sokak röportajında ilginç anlardan birine daha şahit oluyoruz. Videoda mikrofonu görür görmez talip arayışına girmiş. Haydi bakalım dayı dükkanı açmış hayırlı işler.
hozan beşir   öleyim vallah 05:30
hozan beşir öleyim vallah 7.061 izlenme - 6 yıl önce hozon beşir
Kısmetleri İçin Sıraya Girdiler - Kısmetse Olur 166. Bölüm (3 Mayıs Salı) 02:29
Kısmetleri İçin Sıraya Girdiler - Kısmetse Olur 166. Bölüm (3 Mayıs Salı) 622 izlenme - 6 ay önce Kısmetse Olur evinin bekar adayları, hayallerindeki adayları işte böyle çağırdılar! Kısmetse Olur'da adayı olmayan diğer bekar adaylar, taliplerine böyle seslendi!
Crzy_warrior--Lord Yarkan- 00:53
Crzy_warrior--Lord Yarkan- 6.909 izlenme - 8 yıl önce lord yarkan has appaerad taklamakan
19 Yaşında Taliplerini Bekliyor 00:30
19 Yaşında Taliplerini Bekliyor 1.698 izlenme - 2 yıl önce Yakışıklılığı dillere destan olacak Sinan'ın kendini tanıtması.
Otçu Kızı 05:19
Otçu Kızı 5.338 izlenme - 7 yıl önce içerime koydun sızı
Evlendirme Programında Gay Talip 04:27
Evlendirme Programında Gay Talip 2.842 izlenme - 4 yıl önce
Komik Halay-D.bakır Birey Dersanesi 01:42
Komik Halay-D.bakır Birey Dersanesi 4.434 izlenme - 9 yıl önce sınıfta halay çekilir mi? hayır diyenler için alın izleyin
Çaycılar Kralı Gınalı 01:16
Çaycılar Kralı Gınalı 1.942 izlenme - 5 yıl önce
Sadece Seni Seviyorum-Şiir 02:37
Sadece Seni Seviyorum-Şiir 3.325 izlenme - 3 yıl önce Yazan Ve Yorumlayan
İzdivaç Programını Basan Talip 01:00
İzdivaç Programını Basan Talip 2.063 izlenme - 4 yıl önce Esra Erol'un izdivaç programına balıklama dalan adam talip olduğu kadına ilanı aşk etti
Esra Erol - Canlı Yayına Atlayan Seyirci 01:00
Esra Erol - Canlı Yayına Atlayan Seyirci 999 izlenme - 2 yıl önce Talibi için kendini canlı yayına atan seyirciyi ve sonrasında Esra Erol'un seyirciye ayar vermesini bu video da izleyebileceksiniz. İyi seyirler
Bir Hikayem Var Fragman 02:09
Bir Hikayem Var Fragman 3.207 izlenme - 3 yıl önce 3 Mayıs 2013'te Sinemalarda.... Mert'in bir hayali vardır: Kendi filmini çekmek. İşte bunu gerçekleştirebilmek için en yakın arkadaşları Okay ve Aras'la yola koyulurlar. Filmi çekebilmek için aldıkları borç paralar ve söylemek zorunda kaldıkları yalanlar, bir süre sonra başlarına belâ olur. İşler plânladıkları gibi gitmeyince, kendilerini macera dolu, birbirinden komik olayların içinde bulurlar.
Hayri Dev Ve Talip Özkan 10:19
Hayri Dev Ve Talip Özkan 1.073 izlenme - 3 yıl önce
Knight Online İtem Show ! 01:32
Knight Online İtem Show ! 2.927 izlenme - 8 yıl önce knight online içinden !
taverna talip 03:42
taverna talip 1.901 izlenme - 7 yıl önce beğeneceğinizi umarım.
Talip Ozkan ... Adınıda Sevdigim Avsar Beyleri 05:55
Talip Ozkan ... Adınıda Sevdigim Avsar Beyleri 2.461 izlenme - 6 yıl önce Unutulmaz ezgilerimizden
Evlendirme Programında Gay Talip 04:27
Evlendirme Programında Gay Talip 1.612 izlenme - 4 yıl önce Evlendirme Programında Gay Talip
Talip Öztürk - Cefakar Annem 05:29
Talip Öztürk - Cefakar Annem 924 izlenme - 2 yıl önce Güzel İlahi