Hoşgeldiniz!

Talip Videoları

Hababam Sınıfı'nın Kıvırcığının Son Hali 03:49
Hababam Sınıfı'nın Kıvırcığının Son Hali 6.142 izlenme - 2 ay önce “Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor” filminin “Kıvırcık Ömer’i Talip Güran hababam sınıfının kadrosundan neredeyse kimsenin kalmadığını söyleyerek Halit Akçatepe’nin ölümüne çok üzüldüğünü ifade etti. Bodrum’da tahta sandalye imalatı yapıp, restoran işleten Güran eski günlerini özlemle andı. Yeşilçam'ın klasikleri arasında bulunan "Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor" filminin "Kıvırcık Ömer"i Talip Güran, Bodrum’da Tahta sandalye imalatı yaparak yaşamını sürdürüyor. Kıvırcık sarı saçlarıyla insanların zihnine kazınan Güran Mankenlik ve oyunculuk yaptıktan sonra Bodrum’a yerleşti. Bodrum’da yeşil, mavi, turuncu, beyaz ve sarı renkte sandalye imal eden Yeşilçamın ünlü oyuncusu Gümüşlük mahallesi Dere köyde açtığı marangoz atölyesinde tahta sandalye imalatı yapıyor. Aynı bölgede birde restoran açan Güran gündüzleri sandalye imalatı yaparken geceleri ise restoran işletiyor. Siyah beyaz yayıncılık dönemlerinde her reklamda neredeyse oynayan Güran, Kemal Sunal, Halit Akçatepe ve Tarık Akan üçlüsünün olmadığı ilk “Hababam Sınıfı Dokuz Doğuruyor” filminde Kıvırcık Ömer karakterine hayat vererek akıllara kazınmıştı. O günleri özlemle andığını belirten Güran, “O zamanların atmosferi bam başkaydı. O zamanlar çok güzel ortamlar ve daha güzel çekimler vardı.O zamanlara geri dönmek ister insan ama şu anı yaşamakta lazım” ifadelerini kullandı. Teker teker gidiyoruz Hababam sınıfının unutulmaz isimlerinden Düdük Necmi lakabı Halit Akçatepe’nin ölümüne de çok üzüldüğünü ifade eden Güran “Çok üzücü bir haber oldu bizim için. Yavaş yavaş hababam sınıfı oyuncularını kaybediyoruz artık. Bunu halkımızda bizlerde biliyoruz. Kalan sağlara allah uzun ömür versin. Kaybettiklerimizi hatırladıkça insan üzülüyor. Hep geçmişi anıyor insan. Geçmişten bugüne ne getirdik, ne yaptık diye düşünüyorum. Güzel bir klasik olan filimde oynadık. İnsanlar bu filmi beğendi. Halen bunların tepkisini alıyoruz. İnsanlar ilgi gösteriyor, bu durumda bizi hoşnut oluyoruz. Hababam sınıfının yeri çok farklıdır bu sinema sektöründe” dedi. 34 yıl önce Bodrum’a taşındığını da sözlerine ekleyen Güran “1982 yılında Bodrum’a taşındım. O günden beri Bodrum’da yaşıyorum. 2013 yılında Bodrum’da tahta sandalye imalatına başladım. Tahtadan sandalye tahtadan masa imal ettim. Bu yıl birde restoran açtık eski yağhaneyi restoranda çevirdik. İnsanları bu restoranda ağırlayalım istedik. Ara sıra Hababam sınıfının müziklerini de çalıyorum restoran da çok güzel oluyor. Nostalji yaşıyoruz buraya gelen insanlarla beraber” şeklinde konuştu.
Yanında Kocası Olan Kadına Talip Oldu 01:09
Yanında Kocası Olan Kadına Talip Oldu 144.025 izlenme - 7 yıl önce hergün trajedik konular izliyoruz
Talip Olarak Geldiği Bayana Evli Misiniz Diye Soran Damat Adayı 00:25
Talip Olarak Geldiği Bayana Evli Misiniz Diye Soran Damat Adayı 19.362 izlenme - 1 yıl önce Talip olarak geldiği bayana evli misiniz diye soran damat adayı ortalığı kahkaya boğuyor gülmekten kırıp geçiriyor havada aşk dönüyor gülücükler saçılıyoerr.
İsmail Yk'nın Hanife'ye Talip Olması - Evlen Benimle 13:48
İsmail Yk'nın Hanife'ye Talip Olması - Evlen Benimle 4.827 izlenme - 6 ay önce Pop müziğin kralı İsmail Yk,evlilik programlarının vazeçilmezi Hanife'ye talip oluyor.İzliyoruz
Talip Olmaya Oryantal Dansı Yaparak Giren Damat Adayı 02:23
Talip Olmaya Oryantal Dansı Yaparak Giren Damat Adayı 2.226 izlenme - 4 ay önce Evlendirme programlarında gelen adayların yaptıkları olay olmaya devam ederken absürtlükde çıta gittikçe yükseliyor
Liselinin Okuldan Kaçıp Evlenmeye Gelmesi 04:58
Liselinin Okuldan Kaçıp Evlenmeye Gelmesi 19.166 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'un Fox Tv'de yayınlanan programına endüstri meslek lisesinde dersten kaçan liselinin birine talip olmasına izliyoruz efem.
Evlilik Programında Böylesi Görülmedi 04:27
Evlilik Programında Böylesi Görülmedi 27.995 izlenme - 4 yıl önce Ekin Tv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Selvihan Madenoğlu ile Dünya Evi'nde zengin olduğunu söyleyen kişi kadın yarışmacılar yerine erkek yarışmacıya talip oldu. Önce olayın şaka olduğunu sanan sunucu Selvihan Madenoğlu, telefondaki kişinin Hollanda yaşadığını, bu tür evliliklerin Hollanda'da serbest olduğunu söylemesi üzerine olayın ciddiyetinin farkına vardı. Seyirciler ve programa katılan adaylar uzun süre şoku atlatamadı.
Bir Hikayem Var  2. Fragmanı 02:11
Bir Hikayem Var 2. Fragmanı 29.206 izlenme - 4 yıl önce Mert ‘in bir hayali vardır. Kendi filmini çekmek… İşte bunu gerçekleştirebilmek için en yakın arkadaşları Okay ve Aras ‘la yola koyulurlar… Filmi çekebilmek için aldıkları borç paralar ve söylemek zorunda kaldıkları yalanlar, bir süre sonra başlarına bela olur. Çıktıkları bu yolda, işler planladıkları gibi gitmeyince, kendilerini macera dolu, birbirinden komik olayların içinde bulurlar. Müziklerini ise Yeşilçam ‘ın ve Türk müziğinin efsane ismi Cahit Berkay ‘ın yapacağı filmde, Cahit Berkay aynı zamanda konuk oyuncu olarak küçük bir rolde kendini gösterecek. Ayrıca filmi Halil Sezai’de hediye ettigi bir parcası ıle desteklemıstir.
Zuhal Topal'ın Damat Adayı Kızlara Asıldı 08:00
Zuhal Topal'ın Damat Adayı Kızlara Asıldı 5.808 izlenme - 1 yıl önce Zuhal Topal'la programında iliginç anlar yaşandı. Gelin adayı Hanife, kendisine talip olan beyefendi ile canlı odaya gittiklerinde talibinin locadaki adayları inceleyerek arasından kız beğendiğini ve huylarının uyup uymayacağı konusunda kendisinden bilgi almaya çalıştığını söyledi. Herkesi şaşkına çeviren açıklamaya Zuhal Topal'dan da tepki geldi.
Zuhal Topalla İzdivaç'da Gizemli Damat Adayı 09:13
Zuhal Topalla İzdivaç'da Gizemli Damat Adayı 6.757 izlenme - 2 yıl önce Sevgi hanıma talip olan gizemli iş adamı Mahmut bey. Ülke hepten kafayı yemiş amk.
Trilyon Verseler Türkiye'de Yaşamam 04:00
Trilyon Verseler Türkiye'de Yaşamam 4.762 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol, Hollanda'dan gelen gelin adayının "Trilyonlar verseler Türkiye'de yaşamam" sözleri üzerine sinirlendi. Türk televizyonlarında taliplerini bekleyen fakat Türkiye'yi beğenmeyen gelin adayına tepki gösteren diğer adaylar, "O zaman git Hollanda'da talibin ara. Burada ne işin var" diyerek tepki gösterdi.
Benim Adım Sinan 19 Yaşındayım Taleplerimi Bekliyorum 00:30
Benim Adım Sinan 19 Yaşındayım Taleplerimi Bekliyorum 3.667 izlenme - 3 yıl önce Benim adım sinan 19 yaşındayım Taleplerimi bekliyorum. Yakışıklılığı dillere destan olacak Sinan'ın kendini tanıtması.
Şafak Sezer ve Sermiyan Midyat Hintli Nicole'ye Talip Oldu  30:01
Şafak Sezer ve Sermiyan Midyat Hintli Nicole'ye Talip Oldu 1.368 izlenme - 8 ay önce Show TV’de ekranlardan mutluluk dağıtan ikili Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunumuyla “Evleneceksen Gel” tüm hızıyla devam ediyor. Hayallerin gerçekleştiği, bekarların evlendiği ‘Evleneceksen Gel’ programının bugünkü bölümünde, vizyona girmeye hazırlanan ‘Bir Baba Hindu’ filminin oyuncu ve yönetmeni Sermiyan Midyat, ünlü oyuncu şafak Sezer ve Hintli oyuncu Nicole Faria yer aldı. Kahkaha tufanı estirenüçlü, ‘Evleneceksen Gel’ seyircisini ekran başına kilitledi. HİNTLİ NİCOLE'A KİME TALİP OLDU? ‘Evleneceksen Gel’e katılan ‘Bir Baba Hindu’ filminin güzel oyuncusu Nicole, kendisini eş arayan bir aday olarak tanıttı. Stüdyoda şaşkınlık yaratan dünya güzeli Nicole kendisini tanıttıktan sonra sergilediği Hint dansıyla herkesi kendisine hayran bıraktı. Bu sırada stüdyoya gelen ünlü komedyen Şafak Sezer dünya güzeli Nicole’e talip oldu. Stüdyoya girer girmez dans etmeye başlayan Şafak Sezer, daha sonra aday koltuğuna oturarak; “Ben aday adayı olarak geldim. Beni buraya zorla getirdiler. Benim ev yakın, o yüzden hemen geldim” dedi. Herkesi kahkahaya boğan Şafak Sezer, Nicole’ün vücudunda silikon olup olmadığını sordu. Vücudunda silikon olmadığını söyleyen Nichole, usta komedyenin bütün sorularını içtenlikle cevapladı. GERÇEK TALİP STÜDYODA! Daha sonra ünlü sunucu Seda Sayan, Nicole’ün gerçek talibini anons etti. O sırada açılan kapıdan ünlü oyuncu Sermiyan Midyat içeri girdi. Gerçek talibin kendisi olduğunu söyleyen Sermiyan Midyat, Şafak Sezer’in evli olduğunu söyledi. Daha sonra aday koltuğuna oturan Sermiyan Midyat, ekran önünde birine talip olmanın büyük cesaret gerektirdiğini itiraf etti. ŞAFAK SEZER’DEN CANLI PERFORMANS! Kahkaha dolu sohbetin ardından orkestranın yanına giden Şafak Sezer, ‘Kara gözlüm ölesim var’ isimli şarkıyı seslendirdi. Büyük alkış alan Şafak Sezer, güzel sesiyle de herkesi kendisine hayran bıraktı. Daha sonra Sermiyan Midyat ve Nicole birlikte Hint dansı yaptı.
Siyahi Gencin Talibine ''Çikolata Seviyor musun?'' Diye Sorması 01:51
Siyahi Gencin Talibine ''Çikolata Seviyor musun?'' Diye Sorması 540 izlenme - 4 ay önce Esra Erol'da evlenmek isteyen siyahi genç İlyas etraftan yardım almadan direk kendi merak ettiği soruyu sorunca stüdyo da komik anlar yaşadı.
Sokak Röportajında Talibini Arayan Dayı 01:10
Sokak Röportajında Talibini Arayan Dayı 1.942 izlenme - 2 yıl önce Sokak röportajında ilginç anlardan birine daha şahit oluyoruz. Videoda mikrofonu görür görmez talip arayışına girmiş. Haydi bakalım dayı dükkanı açmış hayırlı işler.
Crzy_warrior--Lord Yarkan- 00:53
Crzy_warrior--Lord Yarkan- 6.909 izlenme - 8 yıl önce lord yarkan has appaerad taklamakan
19 Yaşında Taliplerini Bekliyor 00:30
19 Yaşında Taliplerini Bekliyor 1.711 izlenme - 3 yıl önce Yakışıklılığı dillere destan olacak Sinan'ın kendini tanıtması.
Evlendirme Programında Gay Talip 04:27
Evlendirme Programında Gay Talip 2.855 izlenme - 4 yıl önce
Bu Sokak Evlilik Programlarına Rakip 07:15
Bu Sokak Evlilik Programlarına Rakip 49 izlenme - 3 hafta önce Çanakkale'nin Bayramiç ilçesine bağlı Muratlar köyünde düzenlenen etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Her yıl olduğu gibi Türkiye'nin çeşitli yerlerinden yüzlerce kadın ve erkek, eş bulabilmek umuduyla 'Aşıklar Sokağı'nda buluştu. Muratlar köyünde düzenlenen hayır yemeği bu yıl 72'nci kez gerçekleştirildi. Köy meydanında hayır yemeği hazırlıkları sürerken, köyün içerisinden geçen ve 'Aşıklar Sokağı' olarak bilinen 1 buçuk kilometrelik yolda da bekar kadın ve erkekler yürüyüşe çıktı. Çevre köyler, ilçeler hatta Türkiye'nin çeşitli şehirlerinden gelen yüzlerce bekar genç, 'Aşıklar Sokağı' olarak bilinen yolda eş adaylarıyla tanışma imkanı buldu. Her yıl gerçekleştirilen bu geleneğin, sosyalleşme adına da iyi bir etkinlik olduğunu söyleyen vatandaşlar, merak ettikleri hayrı görmek için geldiklerini, gelmişken de talip aradıklarını söylediler. Konya'dan geldiğini söyleyen bir vatandaş, "Burayı daha önce duymuştum. Merak ettiğim için geldim. Bir bayanı beğendim ama henüz cesaret edip de konuşamadım. Bu çok güzel bir gelenek. Her şey sevgi saygı çerçevesinde gelişiyor. Kimse kimseye saygısızlık yapmıyor. Nasibimizde varsa Konya'ya dönmeden tanışmış olurum" dedi. Çevre köylerden gelen gençlerde bu sokakta, evlilik programlarındakilerin aksine son derece saygılı, seviyeli bir şekilde sosyalleşerek tanışma imkanı bulduğunu söylediler. Kendileri bu sokakta evlendi, şimdi çocuklarına eş arıyorlar 1987 yılında Balıkesir'den eş bulmak amacıyla geldiği bu yolda eşi Ayşe ile tanışarak evlendiğini söyleyen Ayhan Tunar, "Yıllarca gittim geldim. Sonra eşimle burada tanıştık. Evlendik iki de çocuğumuz var. Hala geliyoruz. Belki bu sefer de çocuklarımıza talip buluruz diye bu sokakta gezeceğiz" diye konuştu. Kendisinin ve kızının da bu sokakta tanışarak evlendiğini söyleyen Köy Muhtarı İsa Korkmaz, "Köyümüz, bölgenin en büyük hayırlarından birisine ev sahipliği yapıyor. Bu daha çok bizim Çanakkale yöresine özgüdür. Köylümüz, çiftçimiz kışı atlatıp bahara kavuşunca, hayır cemiyeti düzenleriz. Burada mevlit okunacak ardından katılımcılara keşkek ikram edeceğiz. Sadece çevre köyler, ilçe ve il merkezinden değil Türkiye'nin her yerinden katılanlar oluyor. Burada bir de çok eskiden gelen 'Aşıklar Sokağı' geleneği var. Evlenmek isteyen gençlerimiz, burada tur atıyor. Nasibi bulan görüşüyor, anlaşıyor" dedi. Köy hayrında, katılımcılara toplam 100 kazan keşkek ile 70 kazan pilav dağıtıldı.
Komik Halay-D.bakır Birey Dersanesi 01:42
Komik Halay-D.bakır Birey Dersanesi 4.438 izlenme - 9 yıl önce sınıfta halay çekilir mi? hayır diyenler için alın izleyin
Çaycılar Kralı Gınalı 01:16
Çaycılar Kralı Gınalı 1.942 izlenme - 5 yıl önce
Kısmetleri İçin Sıraya Girdiler - Kısmetse Olur 166. Bölüm (3 Mayıs Salı) 02:29
Kısmetleri İçin Sıraya Girdiler - Kısmetse Olur 166. Bölüm (3 Mayıs Salı) 627 izlenme - 1 yıl önce Kısmetse Olur evinin bekar adayları, hayallerindeki adayları işte böyle çağırdılar! Kısmetse Olur'da adayı olmayan diğer bekar adaylar, taliplerine böyle seslendi!
Sadece Seni Seviyorum-Şiir 02:37
Sadece Seni Seviyorum-Şiir 3.417 izlenme - 4 yıl önce Yazan Ve Yorumlayan
İzdivaç Programını Basan Talip 01:00
İzdivaç Programını Basan Talip 2.087 izlenme - 5 yıl önce Esra Erol'un izdivaç programına balıklama dalan adam talip olduğu kadına ilanı aşk etti
Esra Erol - Canlı Yayına Atlayan Seyirci 01:00
Esra Erol - Canlı Yayına Atlayan Seyirci 1.115 izlenme - 2 yıl önce Talibi için kendini canlı yayına atan seyirciyi ve sonrasında Esra Erol'un seyirciye ayar vermesini bu video da izleyebileceksiniz. İyi seyirler
Bir Hikayem Var Fragman 02:09
Bir Hikayem Var Fragman 3.235 izlenme - 4 yıl önce 3 Mayıs 2013'te Sinemalarda.... Mert'in bir hayali vardır: Kendi filmini çekmek. İşte bunu gerçekleştirebilmek için en yakın arkadaşları Okay ve Aras'la yola koyulurlar. Filmi çekebilmek için aldıkları borç paralar ve söylemek zorunda kaldıkları yalanlar, bir süre sonra başlarına belâ olur. İşler plânladıkları gibi gitmeyince, kendilerini macera dolu, birbirinden komik olayların içinde bulurlar.
Knight Online İtem Show ! 01:32
Knight Online İtem Show ! 2.928 izlenme - 9 yıl önce knight online içinden !
Hayri Dev Ve Talip Özkan 10:19
Hayri Dev Ve Talip Özkan 1.103 izlenme - 3 yıl önce