Hoşgeldiniz!

Talkshow Videoları İzle

Okan Bayülgen - Makinakafa 04:11
Okan Bayülgen - Makinakafa 64.657 izlenme - 4 yıl önce Makinakafa Jenerik
Başkan Trump - Yemin Töreni Konuşması - STOLK 03:22
Başkan Trump - Yemin Töreni Konuşması - STOLK 5.105 izlenme - 4 ay önce Başkanlığı Barrack Obama'dan devralan Donald Trump, Amerika Birleşik Devletleri'nin 45. Devlet Başkanı olarak Washington'da yemin ediyor. STTOLK farkıyla.İyi seyirler efenim...
Beni Aldatma - Stolk 03:26
Beni Aldatma - Stolk 3.160 izlenme - 5 ay önce Aldatma derken tam olarak neden bahsediyoruz? İlk defa bir youtuber adamı beğendim lan. Diğer videolarına da kendi sayfasından bakabilirsiniz.
AB mi Şangay 5'lisi mı? - Stolk 02:29
AB mi Şangay 5'lisi mı? - Stolk 3.184 izlenme - 6 ay önce AB mi Şangay 5'lisi mı? Takip etmek isteyenler için: https://www.youtube.com/channel/UCvUbNqBKY_uHAfgs-xacGdQ İyi seyirler efenim
Suriye'de Kış - Stolk 01:14
Suriye'de Kış - Stolk 2.466 izlenme - 5 ay önce Suriye İç Savaşı 2011'den bu yana devam ediyor.
Ameka Doları - Stolk 02:25
Ameka Doları - Stolk 1.838 izlenme - 5 ay önce Dolarla alıp veremediklerimiz. Takip etmek isteyen arkadaşlarım için : https://www.youtube.com/channel/UCvUbNqBKY_uHAfgs-xacGdQ
Marty McFly & Doktor Brown Kimmel Show'a Zaman Yolculuğu Yapması 10:06
Marty McFly & Doktor Brown Kimmel Show'a Zaman Yolculuğu Yapması 2.905 izlenme - 2 yıl önce Geleceğe dönüş serisi çocukluğumuzda hayranı olduğum filimlerdendir (coğumuzun da öyledir sanıyorum).filmin içerisinde 21 ekim 2015'e yolculuk eden kahramanlarımız,30 yıl sonra aynı gün, canlı yayında delorean ile birlikte Jimmy Kimmel show da hayranlarıyla buluşmuş. valla duygulandırdılar.izlemenizi isterim.
Pamela Anderson Talkshow 00:57
Pamela Anderson Talkshow 5.011 izlenme - 8 yıl önce pamela anderson talkshow
Degişik bir tv programı 01:02
Degişik bir tv programı 2.516 izlenme - 5 yıl önce Degişik bir tv programı
Suzan Kardeş - Yarım Hava Çalsana ( Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 03:36
Suzan Kardeş - Yarım Hava Çalsana ( Nilgün Belgün Bir Yaz Gecesi) 1.242 izlenme - 3 yıl önce Salı akşamlarını özel kılan “Nilgün Belgün’le Bir Yaz Gecesi” programı; müziğin, dansın, sorulmayanın sorulduğu samimi sohbetin, neşenin ve kahkahanın zirve yapacağı geceler çok konuşulacak! Gecenizin müzik ziyafetine dönüşeceği bu çok özel buluşmayı, izlemeye doyamayacaksınız.
Donald Trump Saçlı Bruce Willis 03:04
Donald Trump Saçlı Bruce Willis 756 izlenme - 2 yıl önce Bruce Willis katıldığı talkshow'a (The Tonight Show Jimmy Fallon) abd devlet başkan adaylığı için uğraşan, ülkenin üst düzey zenginlerinden Donald Trump'ın saçına benzer bir perukla katılmış ve çocukluktan beri böyleydim zaten demiş.eski filmlerdeki bu saçını nasıl gözden kaçırmışız sorusunu da sunucu resimlerle açıklığa kavuşturuyor.izleyin benim hoşuma gitti.altyazı ekleyemedim kusura kalmayın.
Berrinle Gecenin Rengi 01:25
Berrinle Gecenin Rengi 2.911 izlenme - 9 yıl önce
Gençlink ( Selin Altay -Serkan Şenalp ) 00:48
Gençlink ( Selin Altay -Serkan Şenalp ) 3.458 izlenme - 8 yıl önce selin altay ve serkan Şenalp 'in sunduğu gençlink pazartesi,salı,çarşamba,perşembe geceleri 23:30'da kanal 1 'de ....
One Direction'ın 2014 'te Yaşadıkları Komik Anlar 10:49
One Direction'ın 2014 'te Yaşadıkları Komik Anlar 230 izlenme - 3 yıl önce One Direction'ın Komik Anları
Nilgün Belgün'ün Yol Macerası 02:36
Nilgün Belgün'ün Yol Macerası 391 izlenme - 3 yıl önce Salı akşamlarını özel kılan “Nilgün Belgün’le Bir Yaz Gecesi” programı; müziğin, dansın, sorulmayanın sorulduğu samimi sohbetin, neşenin ve kahkahanın zirve yapacağı geceler çok konuşulacak! Gecenizin müzik ziyafetine dönüşeceği bu çok özel buluşmayı, izlemeye doyamayacaksınız.
Suzan Kardeş'e Sürpriz Ziyaretçi 00:28
Suzan Kardeş'e Sürpriz Ziyaretçi 286 izlenme - 3 yıl önce Salı akşamlarını özel kılan “Nilgün Belgün’le Bir Yaz Gecesi” programı; müziğin, dansın, sorulmayanın sorulduğu samimi sohbetin, neşenin ve kahkahanın zirve yapacağı geceler çok konuşulacak! Gecenizin müzik ziyafetine dönüşeceği bu çok özel buluşmayı, izlemeye doyamayacaksınız.
Jack Black & Conan O'brien Atışması 02:22
Jack Black & Conan O'brien Atışması 123 izlenme - 2 yıl önce Amerikanın ünlü talk showlarından Conan showda Conan O'brien ile School of Rock'ta sempatimizi kazanan abimiz Jack Black'in gitar atışmasını izliyoruz efendim. Conan'ın beni inandırdığını söylemeden de geçemeyeceğim.
Arkadaş Apartmanımızın Yeni Yöneticisi 02:13
Arkadaş Apartmanımızın Yeni Yöneticisi 251 izlenme - 6 yıl önce metin akpınar zeki alasya şoblarından bir video
'gangnam Style' Mom And Son! 03:19
'gangnam Style' Mom And Son! 298 izlenme - 4 yıl önce Their web video was all over YouTube and they're here to perform their Gangnam Style duet! This mom-and-son dance team are too cute to miss. Watch their orig...
Müzisyenler Kendilerine Yazılan Kötü Tweetleri Okuyor 03:00
Müzisyenler Kendilerine Yazılan Kötü Tweetleri Okuyor 86 izlenme - 3 yıl önce Jimmy Kimmel programının vazgeçilmez bir bölümü haline gelen 'mean tweets'de bu hafta müzisyenler hedef alınıyor. işte o komik anlar.
Lady Gaga Interview On The David Letterman Show 14:06
Lady Gaga Interview On The David Letterman Show 69 izlenme - 3 yıl önce Lady GaGa's interview !
Rusya - Amerika Buz Hokeyi Maçının Komik Canlandırması 01:44
Rusya - Amerika Buz Hokeyi Maçının Komik Canlandırması 62 izlenme - 3 yıl önce yayın hakları amerikan nbc kanalında olduğu için yayınlayamayan jimmy kimmel kış olimpiyatlarını anlatmak için daha yaratıcı bir yöntem geliştirmiş. geçtiğimiz günlerde gerçekleşen amerika - rusya buz hokeyi müsabakasının komik canlandırması sizi gülmekten kırıp geçirecek.
BT ile 5 Çayı # 10 - Giyilebilir Cihazlar 57:50
BT ile 5 Çayı # 10 - Giyilebilir Cihazlar 3 izlenme - 2 yıl önce Not: Ses sorunu nedeniyle video yeniden yüklendi. O yüzden bu hafta biraz geç yayına girdik.. ShiftDelete.Net'teki UKT gibi özel video içeriklerimize bir yenisi "BT ile 5 Çayı" programını eklemiştik. 10. bölümünü çektiğimiz BT ile 5 Çayı programımız, 2.5 ayı devirmiş durumda. Bu hafta 10. bölümüyle karşınızda olan "BT ile 5 Çayı" her Cuma saat 17:00 sularında karşınızda olmaya devam ediyor. Her hafta yeni bir konu! Bundan sonra BT ile 5 Çayı programımızda, her hafta bir konu seçiyoruz ve bu konuyu ilk olarak ele alıyoruz. Daha sonra içerisinde bulunduğumuz haftanın öne çıkan teknoloji haberlerini, kendi üslubumuzla, objektif ve keyfli bir şekilde yorumluyoruz. Bu hafta neler var? 10. bölümünü hazırladığımız BT ile 5 Çayı'nın bu bölümünün ana konusu, akıllı saatler ve gözlüklerle beraber hayatımıza hızlı bir giriş yapan giyilebilir cihazlar. :: Moto 360 incelemesi Ayrıca bu hafta BT ile 5 Çayı'nda yine teknoloji gündeminde öne çıkan pek çok haberi yorumlamaya devam ettik. O zaman lafı çok uzatmadan, tamamen yeniden hazırladığımız BT ile 5 Çayı'nın 10. bölümüyle sizi başbaşa bırakalım. İyi seyirler. http://shiftdelete.net/bt-ile-5-cayi-10-giyilebilir-cihazlar-56222 Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ