Hoşgeldiniz!

Tamam Sustum

İntizar - Tamam Sustum 03:20
İntizar - Tamam Sustum 10.097 izlenme - 6 yıl önce
İntizar - Tamam Sustum 03:20
İntizar - Tamam Sustum 5.032 izlenme - 6 yıl önce
Vega - Tamam Tamam Sustum (Efsane Remix - 90'lar) 03:25
Vega - Tamam Tamam Sustum (Efsane Remix - 90'lar) 1.585 izlenme - 2 yıl önce Sene 2000.O dönemlerde müziğe ve kasetlere olan büyük ilgimden dolayı bir büyüğüm bana 90 dakikalık bir karışık kaseti hediye etmişti.İçinde Rafet El Roman'dan tut Haluk Levent'ten tut bir çok şarkının remix versiyonları bulunmaktaydı.Büyük bir kısmet ki bu şarkının remixi de bu kasetin içindeydi. Bu şarkıyı paylaşmamdaki asıl sebep ise bundan bir kaç ay önce sitede bulunan Vega'nın Tamam Sustum klibindeki yorumlarda bu şarkının bir kasetimde remix versiyonunun olduğunu ve bir gün paylaşacağıma söylemiştim. Kısmet bugüneymiş.Yıllarca bir elmas değerinde gizlenmiş bu efsane remixi sizler için arşivden çıkarıp paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
Intizar  - Tamam Sustum 2013 ( Sound Remix ) Hd 02:56
Intizar - Tamam Sustum 2013 ( Sound Remix ) Hd 2.258 izlenme - 4 yıl önce Tamam Tamam Sustum kır Kapının Kılıtını Boynundamı Asıyorsun ayagın Hep Sokaklarda Icerıye Gırmıyorsun sen Serserı Bır Kussun Evın Yolunu Unutmussun canım Sıkılıyor Deme Bana gönül Almaz Gulusun Ya Isın Ne Senın Oturda Benı Dusun tamam Tamam Sustum Hadı Dılımıde Yuttum allah Senı Bıldıgı Gıbı Yapsın kendımı Unuttum.
İntizar - Tamam Sustum 03:20
İntizar - Tamam Sustum 1.349 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Nazar Boncuğum Çıkış Tarihi: 17.06.2005 Arabesk Şarkı Sözleri (lyrics): TAMAM TAMAM SUSTUM KIR KAPININ KILITINI BOYNUNDAMI ASIYORSUN AYAGIN HEP SOKAKLARDA ICERIYE GIRMIYORSUN SEN SERSERI BIR KUSSUN EVIN YOLUNU UNUTMUSSUN CANIM SIKILIYOR DEME BANA GÖNÜL ALMAZ GULUSUN YA ISIN NE SENIN OTURDA BENI DUSUN TAMAM TAMAM SUSTUM HADI DILIMIDE YUTTUM ALLAH SENI BILDIGI GIBI YAPSIN KENDIMI UNUTTUM.
İntizar - Tamam Sustum 03:25
İntizar - Tamam Sustum 730 izlenme - 4 yıl önce Serbest Calisma
Tamam Sustum - Vega (1999) 03:28
Tamam Sustum - Vega (1999) 510 izlenme - 3 yıl önce 1996 yılında Tuğrul Akyüz, Mert Koral ve Deniz Akyüz (Özbey) tarafından kurulan Türk Rock Müziği grubumuz ilk albümünü 1999 yılında çıkartmıştır. Albüme de ismini veren "Tamam Sustum" adlı çıkış parçalarının video klibini izliyoruz. Şarkı Sözleri (lyrics): Sustum,sustum,sustum,sustum.. Sevgili baylar,onların ruhunu sil bastan Ama sızsın müzik içeri,kupkuru dal gibiyim,ne bileyim??.. Şey,baylar,siz dilerseniz.. Baslayalim mi en bastan?? Dans edelim mi yavaştan? Tamam,tamam sustum Tamam tamam sustum Tamam tamam sustum Tamam,sustum tamam Acımasız öcünü aldı bu bay Ben gideyim bu gece burası bana dar Bana dar Haydi baylar,büsbütün açıla yayıla; Tırmayalım mı heryeri yoksa atalım mı bir adım geri yoksa Tamam tamam sustum Tamam tamam sustum Tamam,sustum tamam!! Sevgili baylar,onların ruhunu sil bastan Ama sızsın müzik içeri,kupkuru dal gibiyim,ne bileyim Tamam tamam sustum Tamam tamam sustum Tamam tamam sustum, Tamam,sustum tamam Karsılıksız duygular nefret kusar Ben gideyim bu gece burası bana dar Haydi baylar,büsbütün açıla yayıla; Tırmayalım mı heryeri yoksa;yoksa??.. Tamam tamam sustum Tamam tamam Tamam tamam sustum Tamam tamam Tamam tamam sustum Tamam tamam sustum Tamam tamam sustum...!!!
Dj Furkan İntizar Tamam Tamam Sustum Remix 03:12
Dj Furkan İntizar Tamam Tamam Sustum Remix 565 izlenme - 6 yıl önce dj furkan intizar tamam tamam sustum remix
İntizar - Tamam Sustum 03:20
İntizar - Tamam Sustum 63 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Nazar Boncuğu - Ihlamurlar Altında Çıkış Tarihi: 01.03.2006 Dizi-Film Müzikleri Şarkı Sözleri (lyrics): TAMAM TAMAM SUSTUM KIR KAPININ KILITINI BOYNUNDAMI ASIYORSUN AYAGIN HEP SOKAKLARDA ICERIYE GIRMIYORSUN SEN SERSERI BIR KUSSUN EVIN YOLUNU UNUTMUSSUN CANIM SIKILIYOR DEME BANA GÖNÜL ALMAZ GULUSUN YA ISIN NE SENIN OTURDA BENI DUSUN TAMAM TAMAM SUSTUM HADI DILIMIDE YUTTUM ALLAH SENI BILDIGI GIBI YAPSIN KENDIMI UNUTTUM.