Hoşgeldiniz!

Tamer Hassan

Tamer Hassan'dan Game Of Thrones Tüyoları - 3 Adam 2 Nisan Cumartesi 02:31
Tamer Hassan'dan Game Of Thrones Tüyoları - 3 Adam 2 Nisan Cumartesi 206 izlenme - 2 yıl önce 3 Adam'ın 2 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde Hollywood yıldızı Tamer Hassan, rol aldığı Game of Thrones dizisiyle ilgili tüyolar verdi.
Türk Oyuncu Tamer Hassan Game Of Thrones'da 02:02
Türk Oyuncu Tamer Hassan Game Of Thrones'da 169 izlenme - 2 yıl önce Nisan’da başlayacak yeni sezonu merakla beklenen Game of Thrones’da ikinci kez Türk oyuncu rol alacak. Kıbrıslı Türk aktör Tamer Hassan’ın dizinin yeni bölümlerinde yer alacağı doğrulandı. Daha önce pek çok önemli yapımda rol alan 47 yaşındaki başarılı aktör dizide Dothrakilerin yeni liderini canlandıracak. Altıncı sezonu Nisan ayında HBO kanalında yayınlanacak dizi hakkında konuşan Londra doğumlu Kıbrıslı Türk aktör Tamer Hassan, “(Yeni sezonda) Beni çokca göreceksiniz” dedi. Yeni sezonun çok heyecanlı geçeceğini vurgulayan Hassan, oynayacağı rol için Dothraki dilini öğrendiğini, bunun ise başlı başına bir iş olduğu belirtti. Tamer Hassan televizyon ve sinema dünyasında yeni bir isim değil. Aktör daha önce ünlü dizi NCIS, 24, Dracula gibi dizilerde ve Batman başlıyor (Batman Begins) ile 2010 yapımı Titanların Savaşı (Clash of Titans) filmlerinde oynadı. George R. R Martin’nin kitaplarından esinlenen Game of Thrones’da daha önce Sibel Kekilli rol almıştı. Shae karekterini canlandıran Sibel Kekilli, 2010 yılında yayınlanmaya başlayan dizinin 1 bölümünde konuk oyuncu olarak katıldıktan sonra ikinci sezonda sürekliği olan önemli bir rol almıştı. Performansı ile dikkat çeken ve büyük beğeni toplayan Kekilli, dizinin dördüncü sezonunda senaryo içerisinde öldürülerek Game of Thrones setine veda etmişti.
Burada Laf Çok   1 Mart 2016 01:35:44
Burada Laf Çok 1 Mart 2016 21 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 1 Mart Salı gecesi Demet Cengiz,Cem Yılmaz, Özgün, İrfan Değirmenci, Tamer Hassan konuk oldu.
Kıbrıs Asıllı Türk Oyuncu Hassan, Türkiye'ye Geldi 00:49
Kıbrıs Asıllı Türk Oyuncu Hassan, Türkiye'ye Geldi 8 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : Hassan'ın havalimanına gelişi Hassan'ın açıklaması Yurtdışındaki çeşitli dizilerde oynayan Kıbrıs asıllı Türk asıllı oyuncu Tamer Hassan, Türkiye'ye geldi.