Hoşgeldiniz!

tamer karadağlı

Pamuk Prens (2016) 2. Fragman 01:12
Pamuk Prens (2016) 2. Fragman 102.512 izlenme - 10 ay önce 7 Ekim 2016'da sinemalarda. Serin bir Istanbul akşamında göz kırpıyordu yedi tepenin parlak ışıkları, poyraz her zaman ki gibi kuzeyden gelip tüm kenti baştan aşığı sarmalıyordu. Kırlaşmış saçları soğuk esen rüzgarda dalgalanırken önünde uzayıp giden kentin ışıklarından alamadı gözlerini. Çok değil daha bir kaç yıl önce bu şehri, bu ülkeyi altüst etmiş olan bu büyük oyuncu şimdi bu efsanevi başarısından kaynaklanan bambaşka bir sıkıntı yaşıyordu. Bir ülkenin hafızasında silinemeyecek izler bırakan, Söyleyemediklerimizi söyleyen , yapamadıklarımızı yapan bir halk kahramanıydı o... O üzülünce üzülüyor, o sevinince seviniyorduk… Öyle bir oynamıştı ki o rolü, o kadar başarılıydı ki ; kendisinden çok oynadığı karakterle anılıyordu... Rolü gerçeğin önüne geçmişti. Kadınlar konusunda da en az yaptığı rol kadar başarılıydı. Bir çok kadın onunla birlikte olmak istiyor, kahve içmek için araya hatırlı kişi sokuyorlardı. Hem kariyerinde hem çapkınlıkta zirvedeydi… Her yönüyle bir başarı hikayesiydi. O tam bir yıldızdı. Sonra yıllar geçti. Biz değiştik, o değişti Hayat değişti ama sektör değişmedi. Onu öyle bir yere koymuşlardı ki o rolden başka bir role yakıştıramıyorlardı. Başka bir karakterde görmek istemiyorlardı... Ama onun paletinde çok renk vardı ve bu renkleri kullanmak istiyordu. Daha yapacak bunca şey varken insanlar onun bir karakterine takılıp kalmıştı. O yeni şeyler yapmak istiyordu. Kariyeri tam bir çıkmaza girmişti.Sadece kariyeri değil aile hayatı da çıkmazdaydı . Sahnedeki başarısı onu işsiz, kadınlar konusunda ki başarısı da ailesiz bırakmıştı. Karısı, bu kadar gözü dışarıda, bu kadar tekliflere açık birisini evinde istemiyordu. Kızını ara sıra görebiliyordu ama bu ona hiç bir zaman yetmiyordu. Kelimenin tam anlamıyla hayatının en sıkıntılı günlerini yaşıyordu. Artık hayattaki tek amacı eşini ve kızını geri kazanabilmekti ama bu imkansız gözüküyordu. Tam her şey bitti, game over derken bu büyük aktör Tamer Karadağlı'nın başına öyle bir şey geldi ki ; hayatı tamamen değişti… Şaşırmaya ve eğlenmeye hazır olun... Pamuk Prens 7 Ekim'de sinemalarda!
Sinyalciler (2017) Fragman 02:36
Sinyalciler (2017) Fragman 10.759 izlenme - 1 ay önce Oyuncular: Ayhan Taş - Erdağ Yenel - Burak Satıbol - Tamer Karadağlı - Chloe Ortaç - Cemal Hünal - Mahmut Tuncer - Serdal Genç - Serkan Kuru - Ceren Kalpakarslan - Hüseyin Elmalıpınar Senaryo: Suat Özkan - Özgür Bakar - Alper Kıvılcım - Bilal Kalyoncu Yönetmen: Ahmet Kapucu Yapımcı: Bilal Kalyoncu
Çocuklar Duymasın 1. Bölüm 2. Fragmanı (23 Temmuz Pazar) 00:31
Çocuklar Duymasın 1. Bölüm 2. Fragmanı (23 Temmuz Pazar) 500 izlenme - 2 hafta önce Efsane geri dönüyor; Haluk ile Meltem'in sizi kahkahalara boğacak yeni maceraları 23 Temmuz Pazar 20.00'de Kanal D'de ekrana geliyor!
Çocuklar Duymasın 2. Bölüm Fragmanı (30 Temmuz Pazar) 00:57
Çocuklar Duymasın 2. Bölüm Fragmanı (30 Temmuz Pazar) 139 izlenme - 2 gün önce Çocuklar Duymasın 2.Bölüm Fragmanı yayında! Haluk'un dilini eşek arısı sokuyor, evde kahkaha hız kesmiyor! Haluk konuşamayınca olanlar oluyor!
Çocuklar Duymasın 1.Bölüm 3.Fragman (23 Temmuz Pazar) 01:35
Çocuklar Duymasın 1.Bölüm 3.Fragman (23 Temmuz Pazar) 165 izlenme - 3 gün önce Çocuklar Duymasın 1. Bölümüyle 23 Temmuz 2017 Bu Akşam Saat 20:00'da... Beklenen gün geldi, Çocuklar Duymasın heyecan dolu yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de Kanal D'de başlıyor! Ekranların fenomen dizilerinden Çocuklar Duymasın bu akşam Kanal D ekranında sevenleri ile buluşacak! Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Gönenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem) Çocuklar Duymasın Her Çarşamba Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Haluk, Korkuttu! - Çocuklar Duymasın 1. Bölüm (23 Temmuz Pazar)   05:32
Haluk, Korkuttu! - Çocuklar Duymasın 1. Bölüm (23 Temmuz Pazar) 104 izlenme - 2 gün önce Çocuklar Duymasın 1. Bölüm'de; Haluk'un tuvalete walkmanle girmesi, büyük bir krize neden oluyor. Haluk, Korkuttu! - Çocuklar Duymasın 1. Bölüm (23 Temmuz Pazartesi)
Çocuklar Duymasın 1. Bölüm 3. Fragmanı (23 Temmuz Pazar) 00:22
Çocuklar Duymasın 1. Bölüm 3. Fragmanı (23 Temmuz Pazar) 214 izlenme - 1 hafta önce Efsane geri dönüyor; Haluk ile Meltem'in sizi kahkahalara boğacak yeni maceraları 23 Temmuz Pazar 20.00'de Kanal D'de ekrana geliyor!
Çocuklar Duymasın 1. Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi Yakında) 00:39
Çocuklar Duymasın 1. Tanıtım Fragmanı (Yeni Dizi Yakında) 463 izlenme - 1 ay önce Ekranların fenomen dizilerinden Çocuklar Duymasın yakında Kanal D ekranında sevenleri ile buluşacak! Efsane kadrosu ile yeni yayın hayatına "merhaba" demeye hazırlanan Çocuklar Duymasın yakında Kanal D'de başlıyor! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İngilizce Konuşurken Hissettiğim & Aslında Olan 00:15
İngilizce Konuşurken Hissettiğim & Aslında Olan 6.038 izlenme - 2 yıl önce Ortamda tanıdıklar yokken İngilizce konuştuğunuzda kendinizi İngiliz İngilizcesi konuşan biri sanırsınız, sonrasında ortamda konuya daha hakim biri olunca her şey değişir.
Çaycı Hüseyin'den Mizah Show 00:22
Çaycı Hüseyin'den Mizah Show 92 izlenme - 1 hafta önce 3.kez çekilen Çocuklar Duymasın adlı dizinin kısa bir tanıtım videosu.
Çocuklar Duymasın 1. Bölüm Fragmanı (23 Temmuz Pazar) 00:52
Çocuklar Duymasın 1. Bölüm Fragmanı (23 Temmuz Pazar) 89 izlenme - 1 hafta önce Çocuklar Duymasın 1. Bölüm Fragmanı yayında! Ekranların fenomen dizisi Çocuklar Duymasın geri dönüyor! Haluk ile Meltem'in bol çekişmeli, bir o kadar da büyük aşkları kaldığı yerden devam ediyor!
Mimar Olup Mimarbaşını Bilmemek 03:28
Mimar Olup Mimarbaşını Bilmemek 1.980 izlenme - 1 yıl önce Şov tivide güven bana programının sikko yarışmalarından birinde bir mimarın utanç verici anlarını izlerken, aynı zamanda aynı adamın müthiş trollemesini izliyoruz.
Nasıl Evde Kaldım - Jenerik (2001) 01:32
Nasıl Evde Kaldım - Jenerik (2001) 1.241 izlenme - 8 ay önce Başrollerinde lale mansur ve tamer karadağlının oynadığı bu dizide yeni boşanmış bir kadının yıllar sonra bir arkadaşının sayesinde çalışmaya başlaması ve başına gelen komik, bazen de duygusal olaylar anlatılırdı. Diğer trt dizilerinin aksine bu dizide birçok öpüşme sahnesi vardı. Tamer karadağlının lale mansuru birçok kez dudağından ateşli şekillerde öpmüşlüğü vardır. Dizi toplamda 13 bölüm sürmüştür. Senaristi şaşıfelek çıkmazı ve asmalı konağın senaristi Mahinur Ergundur.
Tamer Karadağlı - God Damn It 01:56
Tamer Karadağlı - God Damn It 3.569 izlenme - 3 yıl önce Evet efendim, şimdi de ülkemizin en yetenekli aktörlerinden tamer karadağlı'nın, 2007 yapımı living | dying filmindeki efsane repliği geliyor ekranlarınıza. Sahne fragmandan. not: alttaki yazı alıntıdır: ''bu kardeşimizi kim yakışıklı ve özellikle iyi bir oyuncu olduğuna inandırdıysa, hakikaten yazık etmiş adama. hayatını kaydırmış oğlum resmen. yaşadığıyla, yaşadığını sandığı iki hayatı var bu haluk'un. halük. hee, dudağı büzüp iki asabi el kol hareketi yapınca robert de niro, bıkmış rolü yaparken kafayı geri atarak hoflayınca mel gibson olunuyo di mi? hehehe. ulen ulen. hani oyuncu olarak etkilenirsin vesaire, orasına karışmıyorum, bana göre her şartta berbat bi oyuncu da, e bu adamcağız oyunculuk babında esinlediği şeyleri birebir hayatına da yansıtıvermiş? bak bunun gibi bi de oktay kaynarca varıdı gelinim, bilmem hatırlar mısın kurtlar vadisi'nden önceki hallerini. oduncu gömleği (içinde kollu atlet), dar kot, 6 ay taksit ykm işi kahverengi ayakkabılarıyla şaklaban rollerinin aranılan ismiydi. anaam, kurtlar vadisi'nden sonra bi haller oldu adama; ardına envai çeşit kameramanı takıp hapishane ziyaretlerinde bulunmacalar, orada burada anadolu'nun has adamıyım hesabı türküler söylemeceler, takım elbiseler, konuk olduğu programlarda muhatabına üst perdeden hitaplar, bıyık mıyık. napıyon sen ya? tamer karadağlı'nınki de o hesap işte, sen 40 yaşından sonra elin 25-30 yaşındaki bebesinin oyunculuktaki jestini tribini hayatına monte edersen aha böyle malzemem olursun benim. hayır bi de hollywood'da oynamışlığın ekmeğini yiyip, cakasını satmıyor mu? ulan filmin haklarının @'ı türk şirketine ait zaten, onu siktir et sanki bana scorsese filmi, altı üstü show tv'nın cumartesi akşamları yayınlayacak bişey bulamadığında verdiği "ateş hattı, ateş çemberi, çapraz ateş, necati ateş" tadındaki filmlerden hallice bişey. hele kendimi ispatlayacam diye "god damn it!" diye bi bağrışı var mübareğin, görünce üzülüyorsun koca adamın haline, insanın merhamet edesi geliyor yeminle.(ilgili sahneye filmin trailer'ından ulaşabilin) şu fotoya bi bak hele, peygamber hakkı (hz.hakkı) içün bi bahele: http://yenisafak.com.tr/…ks_byk252f5af4252ed8f8.jpg hahah, yahu arkadaş. öyle ağız yüz eğmekle robert de niro olunmuyormuş demek ki, adam bi film için 27 kilo alıyor be, sen daha elindeki tüfengi balkondan köpük üfüren bebelerden farksız tutuyorsun. o tutuşla anca küçük yeğenimle su fışkırtmaca oynarsın aha bizim arka bahçede o kadar söyleyim ben sana. aynen freestyle'dı. yemin ederim... şerefim üzerine... ovv ye meen. ovv ye meen. ov yee. ov yeı. yani... hıppss (sessizce geğir), gerçekten, çok iyi kardeşim. yol ortasında yürüdüm ben, bana göre değil kaldırım, içimde yaşayan ölü çocukları kürtajla aldırın demişsin. ye maan. yee. benim puanım sana dohuz kanham. (tamer senin matematiğin çalıntı, flowların çalıntı, senin stilin tamamen çalıntı. bi rapçinin yapmaması gereken her şeyi yapıyosun. ve ayrıca bi part'ı iki defa yapıyosun bi de bunun üstüne üstlük. sana puanım iki) ''
Çocuklar Duymasın 2.Bölüm 1.Fragman (30 Temmuz Pazar) 00:57
Çocuklar Duymasın 2.Bölüm 1.Fragman (30 Temmuz Pazar) 22 izlenme - 2 gün önce Çocuklar Duymasın 2. Bölümüyle 30 Temmuz 2017 Pazar Akşamı Saat 20:00'da... Haluk'un dilini eşek arısı sokuyor, evde kahkaha hız kesmiyor! Haluk konuşamayınca olanlar oluyor! Çocuklar Duymasın 2.Bölüm Fragmanında, Haluk'un başına gelen talihsizlik herkesi kahkahalara boğuyor! Tüm ev halkı, Haluk'un konuşabilmesi için seferber oluyor! Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle Pazar 20.00'de Kanal D'de! Konu & Hikaye: Sert, aslında ne kadar duygusal olsa da duygularını göstermekten kaçınan, anti romantik, kıskanç Taş Fırın erkeği Haluk ile modern, kariyerinin zirvesinde olan ve romantizm beklentisinden hiç vazgeçmeyen Meltem’in evlilikleri, dostlarıyla ilişkileri, iş hayatları ve ev içi küçük problemleri her zamanki gibi ön plandadır. Artık çocuklar büyümüş ve her ikisi de evden gitmiştir. Ancak Haluk ve Meltem, Emine ve Emine’nin kayınvalidesi Kükrek Kadriye sayesinde hiç yalnız kalmazlar. Kükrek Kadriye, her gün Emine’yle birlikte Haluk ve Meltem’in evine gelmekte, bu nedenle evde çok renkli durumlar ortaya çıkmaktadır. Dominant teyze Gönül ve Zero Tuna’nın gündemi TEOG’dur. Çocukları Beton Orçun ve Merve TEOG sınavına hazırlanmaktadır. Bir TEOG annesi olan Gönül, çocukları internetten uzaklaştırıp ders çalışmalarını sağlamak için elinden geleni yapar. Yapım: Mint Motion Pictures Yapımcı: Birol Güven Senarist: Birol Güven Yönetmen: Bora Tekay Görüntü Yönetmeni: Altuğ Kasapbaşoğlu Müzik: Aydın Sarman - Burcu Güven Oyuncular: Tamer Karadağlı (Haluk), Pınar Altuğ Atacan (Meltem), Zeyno Gönenç (Gönül), Volkan Severcan (Zero Tuna), Melek Şahin (Emine ve Emine'nin kardeşi Nefes Terapisti Oksijen Hayriye), Suzan Kardeş (Kükrek Kadriye - Hüseyin'in annesi), Alparslan Özmol (Hüseyin), Şükrü Koruyucu (Şükrü), Alp Eren Khamis (Beton Orçun), Öykü Güven (Merve), Süleyman Yağcı (Fıs Fıs İsmail), Ferdi Akamur (Müsteşar Kemal), Serkan Bülbül (Dar Gömlek Tolga), Deniz Gök (İrem) Çocuklar Duymasın Her Çarşamba Akşamları Saat 20:00'da... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gezi Park, Sanatçılar ile Röportajlar 04:22
Gezi Park, Sanatçılar ile Röportajlar 6.104 izlenme - 4 yıl önce Rıza Kocaoğlu, Mehmet Ali Nuroğlu, Nuri Bilge Ceylan ve Tamer Karadağlı ile Taksim Gezi Park Röportajı
Tamer Karadağlı- Ayşe Armanın Memelerini Görmek İs 00:30
Tamer Karadağlı- Ayşe Armanın Memelerini Görmek İs 6.716 izlenme - 8 yıl önce ayşe armanın memelerini görmek İsterdim
İngilizce'yi 8 Aksanı İle Konuşuyorum - Tamer Karadağlı 03:43
İngilizce'yi 8 Aksanı İle Konuşuyorum - Tamer Karadağlı 198 izlenme - 4 ay önce Çocuklar Duymasın dizisi ile ünlenen Tamer Karadağlı,katıldığı bir programda ingilizceyi şive ile konuşabildiğini söylemiş.
Tamer Karadağlı ile İngilizce'nin Aksanlarını Öğreniyorum 03:43
Tamer Karadağlı ile İngilizce'nin Aksanlarını Öğreniyorum 1.593 izlenme - 2 yıl önce Oyunculuk yeteneği Haluk karakteri ile sınırlı, Hollywood'da "God damn it!" nidalarıyla oyunculuk dersi vermiş karizmatik,olgun,çılgın oyuncumuz milli gururumuz Tamer Karadağlı ile şimdi de İngilizce öğreniyoruz. Hatta 8 aksanını birden öğreniyoruz. Zenci gırtlağı bile var adamda yani o derece
Sen Bu Ülkenin Robert De Nırosusun... 00:33
Sen Bu Ülkenin Robert De Nırosusun... 228 izlenme - 5 ay önce Tamer Karadağlı'nın oynadığı Pamuk Prens adlı filmde Birol Güven ile aralarında geçen ilginç bir sahne
Tamer Karadağlı - Ferhunde Hanımlar Haberi (27.04.2003) 04:10
Tamer Karadağlı - Ferhunde Hanımlar Haberi (27.04.2003) 1.648 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar Duymasın'da yarattığı Taşfırın tiplemesiyle bütün ilgileri üzerinde toplayan Tamer Karadağlı'nın daha önce rol aldığı Ferhunde Hanımlar dizisindeki Selçuk rolü ele alınıyor. (Pazar Keyfi)
Pamuk Prens Yeni Dizi 1. Bölüm 2. Fragmanı 00:36
Pamuk Prens Yeni Dizi 1. Bölüm 2. Fragmanı 1.137 izlenme - 2 yıl önce Pamuk Prens çok yakında başlıyor! Pamuk Prenses dizisi Usta oyuncu Pamuk Prenses dizisinin kadrosunda Pamuk Prenses dizisinin konusu ne? Pamuk Prenses dizisinde hangi oyuncular rol alacak? Pamuk Prenses dizisi izle. Pamuk Prenses dizisinden haberler. Mayıs Kraliçesi, Seksenler gibi dizilerin yapımcısı Mint Yapım’ın yeni dizisi Pamuk Prens’e yeni oyuncu! Başrollerinde Tamer Karadağlı, Arzu Balkan, Birol Güven ve Müfit Can Saçıntı gibi isimlerin yer aldığı yapıma, ‘Kaygısızlar’ ve ‘Seksenler’ dizilerinde rol alan Şoray Uzun dahil oldu. Herkesin gerçek kimliği ile yer alacağı dizide sadece oyuncular değil, senaristlerden yönetmenlere, hatta şirket çalışanlarına kadar herkes kendini oynuyor. Şoray Uzun PAMUK PRENSES DİZİSİNİN FRAGMANI YAYINLANDI Mayıs Kraliçesi, Seksenler gibi dizilerin yapımcısı Mint Yapım’ın yeni dizisi Pamuk Prenses’ten fragman yayınlandı! Daha önce uzun yıllar Mint’in Çocuklar Duymasın dizisinde rol alan Tamer Karadağlı’nın başrolünde yer alacağı dizide, eski eşi ve yapımcı Birol Güven gibi isimler de yer alacak. Dizinin yapımcısı Birol Güven diziyi ‘çok farklı bir dizi’ diye tanımlıyor. İşte o fragman:
Ferhunde Hanimlar - Can Annesini Özleyince 02:30
Ferhunde Hanimlar - Can Annesini Özleyince 466 izlenme - 7 ay önce Bülent ile Necla nın arası açılınca Cana babası bakar ve...
Para Odası Fragmanı (1 Ağustos Pazartesi) 00:47
Para Odası Fragmanı (1 Ağustos Pazartesi) 395 izlenme - 12 ay önce Para Odası Fragmanı (1 Ağustos Pazartesi) Yeni yarışma programı Para Odası, Tamer Karadağlı sunumuyla Pazartesi 20.00'de Kanal D ekranlarında yerini alıyor.
Yeni Dizi | Pamuk Prenses | Çok Yakında 01:45
Yeni Dizi | Pamuk Prenses | Çok Yakında 562 izlenme - 2 yıl önce Pamuk Prens çok yakında başlıyor! Sosyal medya üzerinde takip edin: http://www.mint.com.tr/ http://facebook.com/PamukPrensMinT http://twitter.com/PamukPrensMinT http://instagram.com/PamukPrensMinT Yapım / Yapımcı: MinT / Birol Güven Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan'ın başrollerini paylaştıkları Pamuk Prenses Çok Yakında Başlıyor!
Karadağlı'dan İlginç İtiraf! 01:00
Karadağlı'dan İlginç İtiraf! 791 izlenme - 4 yıl önce Burası Haftasonu programına katılan Tamer Karadağlı yaptığı itirafla herkesi şaşırttı.
Çocuklar Duymasın 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı 00:39
Çocuklar Duymasın 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı 30 izlenme - 1 ay önce Ekranların fenomen dizilerinden Çocuklar Duymasın yakında Kanal D ekranında sevenleri ile buluşacak! Efsane kadrosu ile yeni yayın hayatına "merhaba" demeye hazırlanan Çocuklar Duymasın yakında Kanal D'de başlıyor!
Sıradışı Fantaziler - Acayip Hikayeler 02:53
Sıradışı Fantaziler - Acayip Hikayeler 1.581 izlenme - 4 yıl önce Sıradışı Fantaziler - Acayip Hikayeler
Geziciler Dostoyevski'yi İsviçre Peyniri Zannediyor - Tamer Karadağlı 01:40
Geziciler Dostoyevski'yi İsviçre Peyniri Zannediyor - Tamer Karadağlı 465 izlenme - 2 yıl önce Birkaç gün önce gezideki haklı taleplerin görmezden gelindiğini,dizisinin geziye katıldığı için bitirildiğini, üzerlerinde baskı olduğunu, sanatçıların hapis korkusu yaşadığını söyleyen Tamer Karadağlı'ndan mükemmel kıvraklıkta bir dönüş... Keşke limon satıp onurlu yaşasaydında tükürdüklerini yalamasaydın. not: Tamer Karadağlı hangi tarafta olursa olsun önemsiz bir adamdır. Çark etmeden önce de bu böyleydi.
feride çetin son ağa kamera arkası 06:27
feride çetin son ağa kamera arkası 778 izlenme - 7 yıl önce feride çetin son ağa dizisinin kamra arkası görüntüleri