Hoşgeldiniz!

TAMindir

Samsung'un Dilinden Galaxy S4 Tanıtımı 06:12
Samsung'un Dilinden Galaxy S4 Tanıtımı 19.155 izlenme - 5 yıl önce 24 Nisan'da Çırağan Sarayı'nda düzenlenen bir etkinlikle tanıtılan Galaxy S4'ü Samsung Türkiye yöneticilerinden Emir Tura'nın anlatımıyla dinledik.
Daemon Tools Lite Nasıl Kurulur ve Nasıl Kullanılır? 05:40
Daemon Tools Lite Nasıl Kurulur ve Nasıl Kullanılır? 9.344 izlenme - 5 yıl önce Daemon Tools bildiğimiz üzere bilgisayarımıza sanal sürücü kurarak disk kalıbını bu sürücüde görebilmemizi sağlayan bir program. Daemon Tools Lite ise bu programın ücretsiz ve hafifletilmiş sürümü. Sizlere bu videoda Daemon Tools Lite'ı nasıl kuracağınızı ve sonra da nasıl kullanacağınızı anlattık.
GTA 5 bedava indirme tamindir.com 07:34
GTA 5 bedava indirme tamindir.com 1.416 izlenme - 2 yıl önce link http://oyun.tamindir.com/grand-theft-auto-5/ tamamen indirme linki budur arkadaşlar tamindir
Gta 5 Türkçe Tanıtım 01:10
Gta 5 Türkçe Tanıtım 5.726 izlenme - 6 yıl önce rockstar games tarafından resmi olarak bildirilen ilk fragman tarihi olan 2 kasım 2011 itibariyle gta 5 'in ilk videosu yayınlandı.
General Mobile Discovery Kutu Açılışı 03:25
General Mobile Discovery Kutu Açılışı 4.205 izlenme - 4 yıl önce General Mobile firmasının gözde akıllı telefonu Discovery'nin kuru içeriğini inceledik. Sizleri General Mobile Discovery, 1 adet kulaklık, 1 adet USB kablosu, 1 adet USB priz adaptörü, 1 adet ekran koruma filmi, garanti evrakları ve şarj edilebilir pil karşılıyor.
Samsung Galaxy Note 3 Kutu Açılış Videosu 11:33
Samsung Galaxy Note 3 Kutu Açılış Videosu 5.357 izlenme - 5 yıl önce Samsung'un beklenen Galaxy Note 3 akıllı telefonu artık ülkemizde de ulaşılabilir durumda. Hazır bizim elimize de bir adet geçmişken kutu açılışı yapalım ve içinde neler var sizlere de gösterelim istedik. Kutu içerisinden telefon, pil, kulaklık ve kulak setleri, şarj aleti, USB 3.0 şarj ve data kablosu, bir adet klips ve S-Pen çıkıyor. Cihazın arka deri kaplama plastik kapağını ve yan yüzeylerdeki metalik kısımları oldukça hoş ayrıntılar olmuş.
Angry Birds Ham'o'ween 03:31
Angry Birds Ham'o'ween 4.710 izlenme - 6 yıl önce yeni angry birds oyununun kızgın kuşları bu sefer cadılar bayramı macerasıyla karşımızda. ham'o'weennın ürkütücü iskeletlerinin dolunay ve fener ışıklarıyla birleşmesi etkileyiciliğini daha da arttırıyor. bağımlılık yaratan angry birdsün geçtiğimiz seneki cadılar bayramı sürümünün güncellemesi olan hamo'ween android market ve amazon appstore yoluyla ios ve android kullanıcılarını bekliyor.
LG G2 Kutu İçeriği 02:03
LG G2 Kutu İçeriği 2.714 izlenme - 4 yıl önce LG'nin G2 isimli akıllı telefonunun kutu içeriğine göz attık. Kutunun üzerindeki mürekkepten tutun karton kısımlarına kadar geri dönüştürülebilir malzeme kullanılmış. Kutuyu açtığımızda ilk olarak telefonla karşılaşıyoruz. Ardından sim kart çekmecesini açmaya yarayan sim pini ve hızlı başlangıç kitapçığı çıkıyor. Üstteki kısmı ayırınca altından USB kablosu, USB piriz adaptörü ve kulak içi kulaklık çıkıyor.
En İyi 5 Android Önbellek Temizleme Uygulaması - Tekno Dakika 02:14
En İyi 5 Android Önbellek Temizleme Uygulaması - Tekno Dakika 3.659 izlenme - 5 yıl önce Android akıllı telefonunuzu ya da tabletinizi sürekli olarak yoğun bir şekilde ve bol miktarda uygulamayla kullanıyorsanız bir süre sonra kilitlenmeler, yavaşlamalar ve performans sıkıntıları baş gösterecektir. Bu gibi sorunlarla başa çıkabilmek için ön bellek temizleme uygulamaları bulunmakta. En iyi 5 önbellek temizleme uygulamasını sizin için değerlendirdik. Clean Master uygulaması tüm diğer önbellek temizleme uygulamalarından ayrı bir yere sahip. Çok kolay kullanılan arayüzü ve görsel olarak da basitliği dikkate alındığında hiç bir kullanıcının zorlanacağını sanmadığım bu uygulama isteyip isteyebileceğiniz tüm araçları içerisinde barındırıyor. Telefonunuzun ve tabletinizin arama kayıtları, SMS bilgileri ve web tarayıcı geçmişini temizlemek için kullanımı en kolay uygulamalardan birisi olan 1Tap Cleaner, aynı zamanda teker teker yahut toptan uygulama önbelleklerinin temizlenmesine izin veriyor. AVG uzun yıllardır kaliteli güvenlik ve antivirüs yazılımları ile karşımızda duran bir firma. Android için hazırladığı önbellek ve bellek temizleme uygulaması ise yine şirketten beklenecek kalitede olmuş diyebilirim. Diğer uygulamaların aksine mümkün olduğunca az tıklama ile işlemleri tamamlamanın hedeflendiği uygulama böylece daha hızlı olmanızı da sağlıyor. Android Cleaner’ın diğerlerinden ayrılan yanlarından bir tanesi hangi uygulamaların kullanılmasalar bile ne kadar RAM tükettiklerini gösterebilmesi ve böylece önlem almanızı sağlayabilmesi. Önbellek temizliğini ise dilerseniz tek tek, dilerseniz grup grup, dilerseniz de toptan bir şekilde tamamlayabiliyorsunuz ve bu da istediğiniz gibi temizlik yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Her ne kadar listemizdeki diğer uygulamalar kadar geniş seçeneklere sahip olmasa da Önbellek Temizleyici uygulaması tahmin edebileceğiniz gibi direkt olarak adında geçen işlemi gerçekleştirebilmek için hazırlanmış hızlı bir uygulama.
En İyi 6 Online Fotoğraf Düzenleme Uygulaması - Tekno Dakika 02:23
En İyi 6 Online Fotoğraf Düzenleme Uygulaması - Tekno Dakika 3.672 izlenme - 5 yıl önce Aviary Advanced Suite hem ücretsiz hem de sizi resim ve fotoğraflarla kısıtlamayan bir web uygulaması. İçerisinde video ve resim editörlerinden tutun da müzik editörüne kadar pek çok araç barındırıyor. PsykoPaint standart online fotoğraf ve resim düzenleme uygulamalarından sıyrılarak gerçekten çok daha kaliteli ve sanatsal çalışmalar ortaya koymanızı sağlıyor. Fotoğraf ve resim düzenlemek isteyen kullanıcıların bir kısmı gelişmiş efekt ve düzenlemeler yerine ellerindeki fotoğrafları kullanarak kolajlar hazırlamak ve Facebook kapak fotoğrafı hazırlamak istiyorlar. Bu kullanıcılar için hazırlanmış bir online fotoğraf düzenleme uygulaması olan piZap işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Eğer resimlerinizi daha sevimli hale getirmek, ikonlar ve clipartlar eklemek, makyaj yapmak istiyorsanız PicMonkey sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Adobe Photoshop programını eminim ki bilmeyen ya da duymayan kalmamıştır. Her ne kadar çok gelişmiş resim düzenleme araçlarına sahip olsa da binlerce dolarlık esas programı yüklemeden de online versiyonunu kullanabilirsiniz. Programda yer alan araçların pek çoğunu içeren bu web uygulaması hem ücretsiz hem de kullanıcılarına 2 GB veri depolama alanı sunuyor. Pixlr Editor ise katmanlı çalışmalara, renk düzenleme araçlarına, kesme, kırpma, ekleme, çıkarma araçlarına ve çok daha fazlasına sahip bir online fotoğraf düzenleme uygulaması. Bu uygulamanın Türkçe dil desteği de var ve pek çok resim ve fotoğraf düzenleme ihtiyacı olanların yardımına koşacağına inanıyorum.
Asphalt 8 Airborne Uygulama İncelemesi 00:49
Asphalt 8 Airborne Uygulama İncelemesi 2.722 izlenme - 4 yıl önce Asphalt 8: Airborne mobil platformların sevilen araba yarışı oyunlarından en önemlilerinden birisidir. Adrenalin dolu oyunda lisanslı bir çok marka otomobili vurup kırıp parçalayabiliyorsunuz. Bu markalar arasında Bugatti, Lamborghini, Audi gibi devler bulunuyor. Otomobillere para kazandıkça modifiye yapabiliyor olmanız da güzel bir özellik. Oyun içi satın alınabilir parçaların oynanışı orta seviyede etkilediğini belirtmeden geçemeyeceğim.
Samsung Galaxy S3 İncelemesi 08:22
Samsung Galaxy S3 İncelemesi 2.663 izlenme - 5 yıl önce Samsung Galaxy S3, 2012 yılının en gözde akıllı telefonlarından biri olarak kullanıcılardan yoğun ilgi gördü. Samsung'un en çok satan akıllı telefonları arasında yer alan Galaxy S3 incelememizde genel teknik özelliklerinin yanı sıra kullanıcı deneyimini de aktarmaya çalıştık. Samsung Galaxy S3 Teknik Özellikleri ise şu şekilde; Samsung Galaxy S3 Fiziki ve Ekran Özellikleri 136,6 x 70,6 x 8,6 mm 133 gr 4,8" 720 x 1 280 (HD) HD Super AMOLED 16 M Samsung Galaxy S3 Ağ Özellikleri GSM, HSPA+21 EDGE / GPRS (850 / 900 / 1 800 / 1 900 MHZ) HSPA+21 (850 / 900 / 1 900 / 2 100) 802.11a/b/g/n WiFi Direct GAP, SSP, HSP, HFP1.5, A2DP, SPP, OPP, PBAP, MAP, AVRCP 1.3, HID NFC DLNA, MHL 1.0, HDMI 2 desteği KIES, KIES Air desteği bulunmaktadır. Samsung Galaxy Note 2 İncelemesi'ne tıklayarak Note 2'nin genel ve teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Videonun son kısmında yer alan Tamindir.com Kurucusu Caner Bayraktar'ın da Note 2 hakkındaki deneyimi üzerine görüş ve düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Google Nexus 7 Kutu Açılımı ve İncelemesi'ne tıklayarak Nexus 7’nin genel anlamda teknik özelliklerini videomuz aracılığıyla görebilir ve öğrenebilirsiniz.
Samsung Galaxy S4 Ön İncelemesi 10:24
Samsung Galaxy S4 Ön İncelemesi 2.783 izlenme - 5 yıl önce 24 Nisan günü İstanbul Çırağan Sarayı'nda düzenlenen bir etkinlikle Türkiye'de resmen tanıtılan Samsung Galaxy S4'ü sıcağına sıcağına inceleme şansı da yakaladık. İlk izlenimlerimizi yansıtan bu ön inceleme videosu ile cihaza dair birçok temel özelliği yansıtmaya çalıştık.
Açıklanan PlayStation 4 ve Xbox One Özellikleri 17:21
Açıklanan PlayStation 4 ve Xbox One Özellikleri 2.613 izlenme - 5 yıl önce Yakın zamanda oynun kolu tanıtılan ve konsol tasarımı içinse E3 fuarını beklemeye başladığımız PlayStation 4  sonunda tanıtıldı. E3'ün ilk gününde PS4 ile birlikte Xbox One için de konferans düzenlendi. Bu iki konferansta açıklanan özellikleri ve konuları sizler için derledik. Playstation 4 Fiyatı Duyuruldu Xbox One Fiyatı ve Çıkış Tarihi Duyuruldu
Samsung'un Dilinden Galaxy Note 8 Tanıtımı 05:28
Samsung'un Dilinden Galaxy Note 8 Tanıtımı 2.458 izlenme - 5 yıl önce İstanbul Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen Galaxy S4 ve Galaxy Note 8 Türkiye Tanıtımı çerçevesinde Galaxy Note 8'in öne çıkan özelliklerini Samsung Türkiye yöneticilerinden Emir Tura'dan dinledik.
İzmirCon 2013 - Slender Man Röportajı 00:28
İzmirCon 2013 - Slender Man Röportajı 2.386 izlenme - 5 yıl önce İzmirCon 2013 23-24 Mart tarihlerinde gerçekleşiyor. Bu yıl 11.si düzenlenen etkinlik İzmir Tepekule Sergi ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. İlk gün biz de oradaydık ve bol bol röportaj yaptık. Slender Man'le konuşmak için bir kez daha şansımızı denedik. Bu sefer biraz daha iyi anlaştık sanki. İzmirCon 2013'le ilgili bilgi, video ve fotoğrafları İzmirCon 2013 ile FRP Severler Bir Araya Geliyor blogunda bulabilirsiniz.
GTA San Andreas Mobil İncelemesi 01:02
GTA San Andreas Mobil İncelemesi 1.965 izlenme - 4 yıl önce Bilgisayarlara ve oyun konsollarına 2004 yılında çıkan ve büyük sükse yapan GTA San Andreas, Rockstar'ın geleneklerine uyarak tabletlere de çıkış yaptı. Daha önce GTA 3 ve GTA Vice City'yi gördüğümüz Android ve iOS platformunda bu sefer de San Andreas'ın sokaklarını arşınlayacağız. Oyunun akıcılığı eski cihazlarda bir miktar can sıksa da denemeden geçilmez diyoruz.
Resident Evil 6 Video İncelemesi 04:53
Resident Evil 6 Video İncelemesi 2.248 izlenme - 5 yıl önce Resident Evil 6 için yazılı incelemenin ardından bir de video inceleme çektik. Oyunun PC incelemesi için Resident Evil 6 PC İncelemesi yazısını okuyabilirsiniz. Oyunun konsol incelemesi için Resident Evil 6 İncelemesi yazısını okuyabilirsiniz.
Yandex Browser'da Chrome Eklentileri Nasıl Kurulur 04:00
Yandex Browser'da Chrome Eklentileri Nasıl Kurulur 2.165 izlenme - 5 yıl önce Yandex Browser diğer web tarayıcılarına karşı güçlü bir rakip olarak piyasaya çıktı ve şimdiden oldukça büyük bir kullanıcı tabanı edinmiş durumda. Ayrıca pek çok kullanıcı bilmese de Yandex Browser'da Chrome eklentilerini kullanmak mümkün ve böylece Chromium ile Google Chrome ile olan mesafesi de giderek azalıyor. Bu videomuzda Yandex Browser'da Chrome eklentilerini nasıl yükleyebileceğinize ve aktif hale getirebileceğinize değineceğim. Eğer popüler web tarayıcısını denemek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.
Pes 2012 Türkçe Top Kapma Ve Savunma Yapma 02:03
Pes 2012 Türkçe Top Kapma Ve Savunma Yapma 2.704 izlenme - 6 yıl önce pes 2012'de top kapmak ve savunma yapmak ile ilgili tamamen türkçe bir anlatım videosu.http//video.tamindir.com
Windows 8.1 Sağ Tıklama Kilitlenme ve Donma Sorunu Çözümü 05:44
Windows 8.1 Sağ Tıklama Kilitlenme ve Donma Sorunu Çözümü 2.410 izlenme - 4 yıl önce Windows 8.1'de pek çok kullanıcı faresinin sağ tık menüsüne tıkladığında kilitlenme ve donma sorunlarıyla karşılaşabiliyor. Bu durumun en büyük sebebi Windows'un bulut depolama servisleri entegrasyonu ve arkaplanda gerçekleştirilen kontroller bilgisayarın donmasına neden olabiliyor. Bilgisayarınızda böyle bir sorun yoksa herhangi bir işlem yapmanız gerekmiyor ancak sık sık donan ve kilitlenen Windows 8.1'e çözüm bulmak isterseniz videomuzda tüm detayları görebileceksiniz. Soruna dair blog yazımızı da okumak için bu sayfamızı kullanabilirsiniz.
Nokia Lumia 820 İnceleme Videosu 15:40
Nokia Lumia 820 İnceleme Videosu 1.909 izlenme - 5 yıl önce Nokia Lumia 820, Nokia tarafından geçtiğimiz sılın son aylarında Lumia 920 ile birlikte tanıtılan Windows Phone 8 işletim sistemine sahip orta sınıf bir akıllı telefon. Lumia 920'nin bir süre gölgesinde kalan ve yeni yeni adını daha çok duyurmaya başlayan cihazı yakından inceledik. Nokia Lumia 820 ile ilgili detaylı yazılı incelememize göz atmak için "Nokia Lumia 820 İncelemesi" isimli yazımıza göz atabilirsiniz.
Akıllı Saat Pebble İncelemesi 13:31
Akıllı Saat Pebble İncelemesi 1.616 izlenme - 5 yıl önce İlk olarak akıllı saatler hakkında söylentiler çıktı. Ardından Pebble gibi projeler duyulmaya başladı. Hayatına bir Kickstarter projesi olarak başlayan Pebble $100,000 olan hedeflerini baya bir geçerek tamı tamına $10,266,845 topladı. Buradan anlayabileceğimiz gibi insanlar bu teknolojiyi gerçekten istiyorlar. Peki Pebble bize neler vaat ediyor? İlk bakışta farklı bir tarza sahip saat gibi duran Pebble, Android veya iOS cihazınıza Bluetooth üzerinden bağlanıyor ve tüm bildirimlerinizi size ekranından ve titreşim işe sunuyor. Bunun dışında müzik çalarınızı da bu cihazla telefonunuzu cebinizden, çantanızdan çıkarmadan kontrol edebiliyorsunuz. Pebble Akıllı Kol Saati İncelemesi için buraya tıklayınız.
Google Nexus 5 Kutu Açılışı 02:28
Google Nexus 5 Kutu Açılışı 1.540 izlenme - 4 yıl önce Google'ın LG ile birlikte çıkardığı ikinci akıllı telefon olan Nexus 5'in kutu içeriğine göz attık. Kutu içerisinden mobil cihaz, kullanım kılavuzu, sim kart çekmece pini, USB kablosu ve USB kablosunu şebeke prizine takabilmeniz için adaptörü çıkıyor. Snapdragon 800 işlemci 2GB Ram ve 16GB dahili hafıza ile gelen cihaz 445ppi çözünürlük yoğunluğuna sahip FullHD bir ekrana sahip.
AVEA Intouch 4 - Arayüz ve Oyun Performansı 07:37
AVEA Intouch 4 - Arayüz ve Oyun Performansı 1.337 izlenme - 3 yıl önce Avea inTouch 4 incelemesi, Avea inTouch 4 Arayüz, Avea inTouch 4 Oyun Performansı Bu videomuzda sizlerle birlikte Avea'nın yeni nesil akıllı telefonu Avea inTouch 4'un kullanıcı arayüzünü ve oyun performansını inceleyeceğiz. Android 4.4.4 KitKat işletim sistemini kullanan Avea inTouch 4, oldukça şık ve sade bir Android deneyimini bizlere sunuyor. Buna ek olarak sahip olduğu 1.2 GHz hızındaki 4 çekirdekli 64 bitlik Qualcomm Snapdragon 410 işlemcisi, 1 GB RAM'i ve Adreno 310 grafik işlemciyle bizlere oldukça akıcı bir oyun performansı sunan Avea inTouch 4, uygun fiyata yüksek performanslı bir akıllı telefon arayan kullanıcılar için oldukça iyi bir tercih. WEBSITE: http://www.tamindir.com/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/tamindir TWITTER: https://twitter.com/Tamindir GOOGLE+: https://plus.google.com/+Tamindir/posts GOOGLE CURRENTS: https://www.google.com/producer/editi... Tamindir.com Türkiye'nin en büyük program indirme sitesi ve teknoloji portalı konumundadır. Aylık ortalama 14 milyon ziyaret sayısına sahiptir. Yalnızca bir program indirme sitesi değil, aynı zamanda teknoloji haberleri, rehber blog yazıları, forum, video, mobil, web uygulamaları ve oyun içerikleri sunan bir içerik sitesidir.
Nokia Lumia 920 İnceleme Videosu 26:44
Nokia Lumia 920 İnceleme Videosu 1.593 izlenme - 5 yıl önce Nokia Lumia 920, Windows Phone 8 işletim sistemine sahip belki de Nokia'nın var olan en iddialı akıllı telefonu. Daha önce oldukça derinlemesine bir inceleme yazısını sizlere "Nokia Lumia 920 Detaylı İncelemesi" başlığı altında sunmuştuk. Diğer yandan "Nokia Lumia 920 Fotoğraf Galerisi" başlığı altında da kendi çektiğimiz fotoğrafları paylaşmıştık. Şimdi de yine detaylı bir video incelemesi ile karşınızdayız.
Whatsapp Bilgisayarda Nasıl Kullanılır? 00:52
Whatsapp Bilgisayarda Nasıl Kullanılır? 1.002 izlenme - 3 yıl önce Detaylı bilgi için: http://video.tamindir.com/whatsapp-bi... 700 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ı artık bilgisayarlarımız üzerinde de kullanabiliyoruz. Bir dizi basit işlem sonrasında WhatsApp tarayıcımız üzerinden kullanılabilir duruma geliyor. iOS cihazlara destek sunulmasa da yakın zamanda bu desteğin sunulacağına şüphe yok. WhatsApp an itibariyle Google Chrome üzerinden çalışabiliyor. WEBSITE: http://www.tamindir.com/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/tamindir TWITTER: https://twitter.com/Tamindir GOOGLE+: https://plus.google.com/+Tamindir/posts GOOGLE CURRENTS: https://www.google.com/producer/editi... Tamindir.com Türkiye'nin en büyük program indirme sitesi ve teknoloji portalı konumundadır. Aylık ortalama 14 milyon ziyaret sayısına sahiptir. Yalnızca bir program indirme sitesi değil, aynı zamanda teknoloji haberleri, rehber blog yazıları, forum, video, mobil, web uygulamaları ve oyun içerikleri sunan bir içerik sitesidir.
Tamindir.com 1 Milyar İndirmeyi Geride Bıraktı 01:19
Tamindir.com 1 Milyar İndirmeyi Geride Bıraktı 317 izlenme - 1 yıl önce Yeni Tamindir.com'u hemen deneyin: beta.tamindir.com 2004 yılında Türkiye’nin en büyük uygulama indirme platformu olma hedefiyle yayın hayatına başlayan Tamindir.com, 1 milyar indirme rakamını aşarak 2 milyara doğru tırmanmaya başladı. Tamindir.com'u kullanan herkese teşekkür ediyoruz ve sizi yepyeni sitemize davet ediyoruz! WEBSITE: http://www.tamindir.com/ FACEBOOK: https://www.facebook.com/tamindir TWITTER: https://twitter.com/Tamindir GOOGLE : https://plus.google.com/ Tamindir/posts Tamindir.com Türkiye'nin en büyük program indirme sitesi ve teknoloji portalı konumundadır. Aylık ortalama 14 milyon ziyaret sayısına sahiptir. Yalnızca bir program indirme sitesi değil, aynı zamanda teknoloji haberleri, rehber blog yazıları, forum, video, mobil, web uygulamaları ve oyun içerikleri sunan bir içerik sitesidir.
SONY Xperia Z İnceleme Videosu 28:55
SONY Xperia Z İnceleme Videosu 1.460 izlenme - 5 yıl önce Sony'nin CES 2013'teki bombası Sony Xperia Z'yi derinlemesine inceledik. Gerek ekran çözünürlüğü gerek su geçirmezliği gerekse yüksek işlem gücü, hepsine değindik. Sony Xperia Z Detaylı İncelemesi için buraya bakınız. SONY Xperia Z Kutu Açılış Videosu
The Walking Dead: Survival Instinct - İlk Dakikalar 28:43
The Walking Dead: Survival Instinct - İlk Dakikalar 1.716 izlenme - 5 yıl önce İncelemesini birkaç hafta önce yaptığımız The Walking Dead: Survival Instinct'i bir de konsol başında yorumlayalım istedik. Beklentilerimizin çok uzağında kalan oyunun ilk dakikaları karşınızda. The Walking Dead: Survival Instinct İncelemesi The Walking Dead: Survival Instinct Video İncelemesi