Hoşgeldiniz!

tamirat

Damlayan Musluk Fantezisi - Feri Cansel 01:06
Damlayan Musluk Fantezisi - Feri Cansel 42.862 izlenme - 2 yıl önce Yabancı belgesellerden alışkın olduğumuz bir kesitin yerli kasasını izleyeceğiz. Açıkçası çok daha gerçekçi olmuş. Feri Cansel'i rahmetle anıyoruz. Ayrıca musluğun bile Feri Cansel'e dayanamayıp akması, filmin günümüz internet geyiklerinden bir tanesini yakaladığı göstermektedir. İlgili filmden başka kesit için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/54005/gtune-sok-feri-cansel-kufur-icerir
Motor Merakıyla Oto Tamircisi Olan Türk Kızı 03:41
Motor Merakıyla Oto Tamircisi Olan Türk Kızı 7.523 izlenme - 2 yıl önce Okullar tatil olunca erkek öğrencilerin sanayi sitelerinde çıraklık yapması alışılmış bir manzara ancak İzmir’de yaşayan Betül Bayraktar, motora olan merakıyla bu tabuyu yıktı. Betül sayesinde sanayide argo konuşanların sayısı da bir hayli azalmış. Mimar Sinan Mesleki ve Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisi olan Betül Bayraktar, motor bölümünde görevli bir öğretmeni sayesinde bu bölümü seçmiş. Öğretmeninin anlattıkları ile motor bölümü hakkında bilgi sahibi olan Betül, 2. sınıfa geçtiğinde tercihini bu bölümden yana kullanmış. Yaptığı işi duyunca sadece kız arkadaşlarının değil tüm arkadaşlarının şaşırdığını söyleyen Betül, “Normalde kızlar bu işi yapmadığı için herkes şaşırıyor. Buraya işe başlamak için ilk geldiğim zaman Recep usta çok şaşırdı, burada çalışan arkadaşlar da çok şaşırdı ama sonra herkes alıştı” dedi.
Bizim Ömer Arda' Mız Tamiratta. 05:52
Bizim Ömer Arda' Mız Tamiratta. 9.187 izlenme - 11 yıl önce Daha henüz 17 aylık bir bebek ama sanki büyümüşte küçülmüş.Her tür elektronik eşyanızı tamire bırakabilirsiniz artık. Oğlumuz Halleder :))
Evde Tamirat Var Yardıma Gelir Misiniz? 03:22
Evde Tamirat Var Yardıma Gelir Misiniz? 2.601 izlenme - 10 yıl önce Bu gizemli kız evini toplamaya yardıma gelir misiniz diye soruyor....ve eve gelen tamircilerden şikayetçi biraz.
Olacak O Kadar - Mahkeme (1997) 04:59
Olacak O Kadar - Mahkeme (1997) 758 izlenme - 3 yıl önce Olacak O Kadar gene memleketimizdeki sorunları ele alan bir skeçle daha karşımızda. İzliyoruz, efenim.
Artık Su Altı Tamiratları Bu Robot Yılana Emanet! 02:51
Artık Su Altı Tamiratları Bu Robot Yılana Emanet! 221 izlenme - 1 yıl önce Artık denizler yeni bir yılan türüne daha kavuşuyor. Kongsberg Maritime ve Satoil araştırma ve geliştirme firmaları, Eelume isimli bir robot ürettiler. Ancak bu insan formatında değil bir yılan formatında bir robot. Su altında bulunan petrol boruları veya rüzgar santrallerinin herhangi bir arızası sırasında hasar kontrol için kullanılması planlanan robot kıvraklığı ile de başarılı bir icat görüntüsüne sahip. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hulk vs Monster Dogs Fight Scene - 2003 - HD 03:44
Hulk vs Monster Dogs Fight Scene - 2003 - HD 26 izlenme - 3 ay önce 533,,,,,,,,351,,,49,,,37,,,,Marangoz Ustası Etiler, Ulus, Taksim, Beyoğlu Marangoz Ustası Beşiktaş, Maslak, 4.Levent, Tarabya Marangoz Ustası Sarıyer, Kemerburgaz, Kemercountry, Zekeriyaköy Marangoz Ustası İstinye, Yeniköy, Kireçburnu, Sarıyer Marangoz Ustası Bebek, Hisarüstü, Ortaköy, Baltalimanı, Emirgan Marangoz Ustası Suadiye, Caddebostan, Bağdat Caddesi, Bostancı, Göztepe
5333514937,nişantaşımarangoz,servisi,montaj,şişli,şişlide,harbiye,marangoz,servisi,kurtuluş, 03:36
5333514937,nişantaşımarangoz,servisi,montaj,şişli,şişlide,harbiye,marangoz,servisi,kurtuluş, 2 izlenme - 11 ay önce 5333514937,nişantaşımarangoz,servisi,montaj,şişli,şişlide,harbiye,marangoz,servisi,kurtuluş,