Hoşgeldiniz!

tamirci

İşte Bir Tamirci | Çocuk Şarkıları 2016 | Bebek Şarkıları | Sevimli Dostlar | Adisebaba Tv 02:08
İşte Bir Tamirci | Çocuk Şarkıları 2016 | Bebek Şarkıları | Sevimli Dostlar | Adisebaba Tv 856.334 izlenme - 2 yıl önce Sevimli Dostlar karakterlerimizden Mert tamirci oluyor. Çocuk şarkıları 2016 ve bebek şarkıları yeni videomuz "işte bir tamirci" TAMİRCİ Çocuk şarkısı sözleri: © Adisebaba Animasyon İşte bir tamirci tamir eder her şeyi, çantasında pense kerpeten çekiç çivi, başında kasketi, elinde eldivenleri. Bir masa, kırık ayak, sök sök sök, çak çak çak Masa eskisi gibi olacak! İşte bir tamirci tamir eder her şeyi, çantasında vida menteşe tornavida, başında kasketi, botları ayağında. Bir kapı gıcırdıyor değiştir vidala, kapı sustu sonunda. İşte bir tamirci tamir eder her şeyi, çantasında bir tane İngiliz anahtarı, başında kasketi, ayağında botları. Bir araba, tekeri patlamış, hop kaldır, sıkıştır. Araba yola hazır. İşte bir tamirci tamir eder herş eyi çantasında testere ve metre ölçeri, başında kasketi, giyer eldivenleri Bir salıncak, kopuk zincir, ölçü al, hemen kes, Sallansın artık herkes. Adisebaba Facebook : https://www.facebook.com/adisebaba Hayatımızın neşesi, yarınların güvencesi çocuklarınızla birlikte tüm ailenize sağlıklı, keyifli, başarı ve mutluluk dolu bir ömür diliyoruz.
Adana'da Oto Tamircisinde Sıradan Bir Gün 00:16
Adana'da Oto Tamircisinde Sıradan Bir Gün 92.753 izlenme - 1 yıl önce Söz konusu Adana olunca kelimeler kifayetsiz kalır.
Bu Kız Tamirci Dükkanı Gibi :) 01:24
Bu Kız Tamirci Dükkanı Gibi :) 293.304 izlenme - 8 yıl önce kız degil malzeme deposu
Müşterinin Arabasıyla Drift Yaparken Aracı Pert Eden Tamirci Çırağı 01:22
Müşterinin Arabasıyla Drift Yaparken Aracı Pert Eden Tamirci Çırağı 51.676 izlenme - 1 yıl önce olay sanayi sitesi çıkışında gerçekleşiyor. Tamir bittikten sonra çırak aracı test (!) ediyor ve olanlar oluyor. Aracınızı sanayiye verirken dikkatli olun.
İzlenme Rekoru Kıran Rus Tamirci Çırağı 04:55
İzlenme Rekoru Kıran Rus Tamirci Çırağı 165.669 izlenme - 9 yıl önce cem karaca'nın şarkısı eşiliğiyle rus tamirci çırağı ve zengin rus güzeli arasında geçen ilişkiyi anlatan video izlenme rekorları kırıyor.
rus tamirci çırağı ve cem karaca 04:56
rus tamirci çırağı ve cem karaca 103.944 izlenme - 9 yıl önce İzlenme rekorları kıran cem karaca'nın şarkısı olan tamirci rus versiyonu.
Roary Yarış Araba - Çizgi Film - Çocuklar İçin - Tamirci Gürbüz'ün Gerginliği 09:13
Roary Yarış Araba - Çizgi Film - Çocuklar İçin - Tamirci Gürbüz'ün Gerginliği 26.070 izlenme - 4 yıl önce Çocuklar İçin Güncel Bütün Çizgi Filmler Bu Kanaldatrt Çocuk , Yumurcak Tv, Minika Go, Çizgi Filmleri Bu Kanaldalütfen Kanala Abone Olunuzsınırsız Çizgi Film...
Trabzonlu Tamircinin Dosta Güven Düşmana Korku Veren Çift Namlulu Silahı 00:57
Trabzonlu Tamircinin Dosta Güven Düşmana Korku Veren Çift Namlulu Silahı 6.582 izlenme - 1 yıl önce Trabzonlu tamirci atölyesinde yaptığı silahla dosta güven düşmana korku veriyor. Tamamen el yapımı olan silahı diğer silahlardan ayıran özellik ise hem çift namlulu oluşu hem de bitmek bilmeyen seri atış becerisi.
Şaka Şaka Mustafa Karadeniz Tamirci Şakası 19:20
Şaka Şaka Mustafa Karadeniz Tamirci Şakası 51.753 izlenme - 7 yıl önce şaka şaka mustafa karadeniz tamirci şakası
 Cem Karaca - Tamirci Çırağı 04:58
Cem Karaca - Tamirci Çırağı 1.995 izlenme - 4 ay önce
İstanbul'un Bedeli: Bölüm 2 - Mavi Yakalı (140journos) 05:53
İstanbul'un Bedeli: Bölüm 2 - Mavi Yakalı (140journos) 1.950 izlenme - 4 ay önce "istanbul’u bir müzik olarak düşünürsem iyi şartlarda yaşayan insanlar için istanbul bir pop, istanbul bir jazz, eğlenceli bir müziktir bence; ama bizim gibi emekçiler, bizim gibi alt kesimde insanları düşünürsek istanbul benim için bir arabesktir." 140journos "istanbul'un bedeli" serisinde istanbul'da yaşamayı farklı sınıflardan insanların gözüyle inceliyor. 140journos'tan "istanbul'un bedeli: bölüm 2 - mavi yakalı"
Damla'nın Dolabı - Tamirciler 10:32
Damla'nın Dolabı - Tamirciler 10.115 izlenme - 3 yıl önce Giyinme Oyunu Şarkısı: Bu oyun giyinmece oynarız gündüz gece dönüşürüz herşeye dansçı doktor periye Bugün tamirci olacağız...
cem karaca - tamirci çırağı özel klip 05:17
cem karaca - tamirci çırağı özel klip 17.429 izlenme - 8 yıl önce cem karaca - tamirci çırağı
Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz! Ama Bu En Kötüsü! 01:01
Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz! Ama Bu En Kötüsü! 14.293 izlenme - 5 yıl önce ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bir oto tamircisi, çektiği düşük bütçeli reklam filmiyle izleyenleri güldürüyor.
Rus Tamirci Çırağı 05:16
Rus Tamirci Çırağı 19.058 izlenme - 9 yıl önce cem karaca’nın şarkısıŞimdiye dek yapılmış en güzel eşiliğiyle rus tamirci çırağı ve zengin rus güzeli arasında geçen ilişkiyi anlatan video izlenme rekorları kırıyor.Şimdiye dek yapılmış en güzel klib
Çizgi film - Tamirci Kız - En hızlı yarış arabası oto bakımı 03:01
Çizgi film - Tamirci Kız - En hızlı yarış arabası oto bakımı 16.508 izlenme - 2 yıl önce Oto bakım tamirhanesine gelen araçlara titizlik ile bakım yapılıyor.Lastikleri, camları, aynaları, motor yağı, jantları, boyası, farları, tamponu ve hızına varana kadar herşey kontrol ediliyor ve araca salondan çıkış izni veriliyor. Ama tabiki çıkarkende parasını ödemesi hatırlatıyor. Bu süslü püslü yarış arabası tamirhaneden çıkar çıkmaz hemen yarışa katılıyor ve kazanıyor. Nasıl mı izle ve gör.
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 03:04
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 16.118 izlenme - 2 yıl önce Arabalar bazen trafikte arıza yapabilir. Lastikleri patlayabilir.Eğer arızalanan arabayı hemen yoldan almazsak trafik sıkışır ve kimse yoluna devam edemez. Trafiğin sıkışmaması için oto kurtarıcı denilen çekici kamyonları icat etmişler. Bu kamyonlar bozulan arabaları trafikten hemen alıyorlar yani kurtarıyorlar. Bu oto kurtarma araçlarını haydi beraber izleyelim.
Araba Çizgi Film - Araç bakım istasyonu 03:48
Araba Çizgi Film - Araç bakım istasyonu 10.676 izlenme - 2 yıl önce Oto lastik,oto yıkama, oto boya ve motor bakımını aynı kapalı tamirhanede yapan tamirci çok mutlu. Bazı arabalardan hiç para bile almıyor. Acaba neden izleyşp görelim.
Cem Karaca - Tamirci Çırağı 04:58
Cem Karaca - Tamirci Çırağı 3.021 izlenme - 10 ay önce Cem Karaca - Tamirci Çırağı #1 Mayıs Şarkı Sözleri: Gönlüme bir ateş düştü yanar ha yanar yanar Ümit gönlumun ekmeği umar ha umar umar Elleri ak yumuk yumuk ojeli tırnakları nerelere gizlesin şu avucun nasırları Otomobili tamire geldi dun bizim tamirhaneye Görür görmez vurularak başladım ben sevmeye Ayağında uzun etek dalga dalga saçları Ustam seslendı uzaktan oğlum al takımları Bir romanda okumuştum buna benzer bir seyi Cildi parlak kağıt kaplı pahalı bır kıtaptı Ne olmuş nasıl olmuşsa aşık olmuştu genç kız Yine böyle bir durumda tamirci cırağına
Özür Dilerim Notuyla Hırsızlık 01:56
Özür Dilerim Notuyla Hırsızlık 2.124 izlenme - 11 ay önce Yepyeni bir hırsızlık kurgusuyla kurbanları avlayan hırsızların olayı...
Barış Akarsu - Tamirci Çırağı 04:13
Barış Akarsu - Tamirci Çırağı 17.990 izlenme - 10 yıl önce barış akarsu akedemi türkiye yıllarında sahneye çıkıp sölediği bir Şarkı..
Cem Karaca - Tamirci Çırağı - Özel Klip 05:17
Cem Karaca - Tamirci Çırağı - Özel Klip 16.896 izlenme - 8 yıl önce cem karaca'yı ölümünün altıncı yılında saygıyla anıyoruz...
tamirci çırağı- cem karaca 04:56
tamirci çırağı- cem karaca 8.074 izlenme - 7 yıl önce rus klip
Rus Tamirci Çırağı 04:56
Rus Tamirci Çırağı 12.277 izlenme - 7 yıl önce rus tamirci çırağı ve cem karaca
Tamirci Çırağı 05:06
Tamirci Çırağı 10.232 izlenme - 11 yıl önce ordulu mehmet den
cem karaca'yı Özlemle Anıyoruz - tamirci çırağı 04:49
cem karaca'yı Özlemle Anıyoruz - tamirci çırağı 6.233 izlenme - 6 yıl önce cem karaca tamirci çırağı
HASAN ALİ YÜCEL ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ - Cem Karaca - TAMİRCİ ÇIRAĞI 05:03
HASAN ALİ YÜCEL ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ - Cem Karaca - TAMİRCİ ÇIRAĞI 7.415 izlenme - 4 yıl önce Anadolu rock’un efsane ismi Cem Karaca’nın Tamirci Çırağı ile sahneye çıkan ekip herkesi etkileyen duygusal bir performansa imza attı.
Trakyalı Tamirci 00:06
Trakyalı Tamirci 3.533 izlenme - 3 yıl önce Trakyalı Tamirci - Yeni Vine
Cem Karaca ve Ceza'dan Tamirci Çırağı 01:55
Cem Karaca ve Ceza'dan Tamirci Çırağı 6.908 izlenme - 6 yıl önce Ümit Erdim , Uğur Arslan (Benzemez Kimse Sana)
Askerdeki Oğlunun İşi Kapanmasın Diye 74 Yaşında Çalışıyor 00:56
Askerdeki Oğlunun İşi Kapanmasın Diye 74 Yaşında Çalışıyor 2.598 izlenme - 3 yıl önce Afyonkarahisar Sandıklı'da askere giden oğlunun ekmek teknesi kapanmaması için başladığı lastik tamirciliğinde 35 yılı geride bırakan 74 yaşındaki Vesile Akın yaşı ilerlemesine rağmen çalışma azmiyle gençlere örnek oluyor.