Hoşgeldiniz!

tamirci

İşte Bir Tamirci | Çocuk Şarkıları 2016 | Bebek Şarkıları | Sevimli Dostlar | Adisebaba Tv 02:08
İşte Bir Tamirci | Çocuk Şarkıları 2016 | Bebek Şarkıları | Sevimli Dostlar | Adisebaba Tv 901.427 izlenme - 3 yıl önce Sevimli Dostlar karakterlerimizden Mert tamirci oluyor. Çocuk şarkıları 2016 ve bebek şarkıları yeni videomuz "işte bir tamirci" TAMİRCİ Çocuk şarkısı sözleri: © Adisebaba Animasyon İşte bir tamirci tamir eder her şeyi, çantasında pense kerpeten çekiç çivi, başında kasketi, elinde eldivenleri. Bir masa, kırık ayak, sök sök sök, çak çak çak Masa eskisi gibi olacak! İşte bir tamirci tamir eder her şeyi, çantasında vida menteşe tornavida, başında kasketi, botları ayağında. Bir kapı gıcırdıyor değiştir vidala, kapı sustu sonunda. İşte bir tamirci tamir eder her şeyi, çantasında bir tane İngiliz anahtarı, başında kasketi, ayağında botları. Bir araba, tekeri patlamış, hop kaldır, sıkıştır. Araba yola hazır. İşte bir tamirci tamir eder herş eyi çantasında testere ve metre ölçeri, başında kasketi, giyer eldivenleri Bir salıncak, kopuk zincir, ölçü al, hemen kes, Sallansın artık herkes. Adisebaba Facebook : https://www.facebook.com/adisebaba Hayatımızın neşesi, yarınların güvencesi çocuklarınızla birlikte tüm ailenize sağlıklı, keyifli, başarı ve mutluluk dolu bir ömür diliyoruz.
Adana'da Oto Tamircisinde Sıradan Bir Gün 00:16
Adana'da Oto Tamircisinde Sıradan Bir Gün 140.465 izlenme - 2 yıl önce Söz konusu Adana olunca kelimeler kifayetsiz kalır.
İzlenme Rekoru Kıran Rus Tamirci Çırağı 04:55
İzlenme Rekoru Kıran Rus Tamirci Çırağı 165.925 izlenme - 10 yıl önce cem karaca'nın şarkısı eşiliğiyle rus tamirci çırağı ve zengin rus güzeli arasında geçen ilişkiyi anlatan video izlenme rekorları kırıyor.
rus tamirci çırağı ve cem karaca 04:56
rus tamirci çırağı ve cem karaca 104.068 izlenme - 10 yıl önce İzlenme rekorları kıran cem karaca'nın şarkısı olan tamirci rus versiyonu.
Müşterinin Arabasıyla Drift Yaparken Aracı Pert Eden Tamirci Çırağı 01:22
Müşterinin Arabasıyla Drift Yaparken Aracı Pert Eden Tamirci Çırağı 51.984 izlenme - 2 yıl önce olay sanayi sitesi çıkışında gerçekleşiyor. Tamir bittikten sonra çırak aracı test (!) ediyor ve olanlar oluyor. Aracınızı sanayiye verirken dikkatli olun.
Tamirciyi Beğenmeyip Tavsiye Edeni Öldüren Adam 01:17
Tamirciyi Beğenmeyip Tavsiye Edeni Öldüren Adam 3.153 izlenme - 9 ay önce Olay, gece saatlerinde Ulaş Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Nuri ve Hasan Ç. kardeşler motosikletlerini tamir eden Mustafa Asım Ağcabay'ın işyerine gelerek, arızanın devam ettiğini söyleyip yeniden tamir etmesini istedi. Ağcabay ise, motosiklette herhangi bir sıkıntı olmadığını yeniden tamir etmeyeceğini söylemesiyle taraflar arasında tartışma çıktı. Tartışma sırasında öfkelenen kardeşlerden Nuri Ç., yanında bulundurduğu tabancayla önce havaya, ardından tamirci Ağcabay'a ateş etti. Ağcabay göğsüne isabet eden kurşunla yaralanırken, kardeşler ise kaçtı. Silah seslerini duyanların ihbarıyla gelen sağlık görevlileri Ağcabay'ı ambulansla Dr. Ersin Arslan Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürdü. Acil serviste tedaviye alınan Ağcabay, ameliyata alınırken, hayati tehlikesinin bulunduğu belirtildi. Olaydan sonra kaçan kardeşlerden Hasan Ç., polisler tarafından kısa sürede yakalanıp gözaltına alınırken, kayıp Nuri Ç.'nin bulunması için de çalışma başlatıldı. Olay sırasında işyerinde bulunan Ağcabay ile birlikte çalışan İbrahim Güngörmez, ateş eden şüphelileri daha önceden tanımadığını ifade ederek, "Gelen kişilerden biri üzerinde bulundurduğu silahla 3 el havaya ateş açtı. Ben de hemen yanlarına gidip neden böyle yaptığını sordum. Ustam da 'Yapmıyorum motorunu' deyince Nuri Ç. birden silahı çıkarıp göğsüne ateş etti. Bu şahsı tanımıyorum ama bu semtte oturduğunu söylüyorlar. Tanıyanlar bu kişilerin Nuri ve Hasan Ç. kardeşler olduğunu söylediler" dedi.
Roary Yarış Araba - Çizgi Film - Çocuklar İçin - Tamirci Gürbüz'ün Gerginliği 09:13
Roary Yarış Araba - Çizgi Film - Çocuklar İçin - Tamirci Gürbüz'ün Gerginliği 26.363 izlenme - 5 yıl önce Çocuklar İçin Güncel Bütün Çizgi Filmler Bu Kanaldatrt Çocuk , Yumurcak Tv, Minika Go, Çizgi Filmleri Bu Kanaldalütfen Kanala Abone Olunuzsınırsız Çizgi Film...
Çakmaklara Fısıldayan Adam 03:38
Çakmaklara Fısıldayan Adam 677 izlenme - 3 ay önce Edirne’de yarım asırdır çakmak tamirciliği yapan İsmail Dalcı, adeta çakmaklarla koşuyor. Dalcı, tamir için gelen çakmağı gördüğü anda arızasının ne olduğunu anladığını söyledi.
Trabzonlu Tamircinin Dosta Güven Düşmana Korku Veren Çift Namlulu Silahı 00:57
Trabzonlu Tamircinin Dosta Güven Düşmana Korku Veren Çift Namlulu Silahı 6.806 izlenme - 2 yıl önce Trabzonlu tamirci atölyesinde yaptığı silahla dosta güven düşmana korku veriyor. Tamamen el yapımı olan silahı diğer silahlardan ayıran özellik ise hem çift namlulu oluşu hem de bitmek bilmeyen seri atış becerisi.
 Cem Karaca - Tamirci Çırağı 04:58
Cem Karaca - Tamirci Çırağı 4.612 izlenme - 1 yıl önce
cem karaca - tamirci çırağı özel klip 05:17
cem karaca - tamirci çırağı özel klip 17.684 izlenme - 8 yıl önce İzlesene Kanalimizda Daha Fazla İçerik İçin İzlesene Kanalimiza Abone Olunuz ve Videolarımızı Paylaşiniz. İzlesene Kanalimizin Kurucusunun Sosyal Medya Hesapları : İnstagram : https://www.instagram.com/mustafayenerofficial İnstagram : https://www.instagram.com/lazhayalet Twitter : https://twitter.com/lazhayalet Twitch : https://www.twitch.tv/lazhayalet Scorp : https://scorpapp.com/kimbuwanted Steam Hesap : https://steamcommunity.com/id/LazHayaletOfficial Steam Grubu : https://steamcommunity.com/groups/lazhayalet cem karaca - tamirci çırağı
Rus Tamirci Çırağı 05:16
Rus Tamirci Çırağı 19.137 izlenme - 10 yıl önce cem karaca’nın şarkısıŞimdiye dek yapılmış en güzel eşiliğiyle rus tamirci çırağı ve zengin rus güzeli arasında geçen ilişkiyi anlatan video izlenme rekorları kırıyor.Şimdiye dek yapılmış en güzel klib
Damla'nın Dolabı - Tamirciler 10:32
Damla'nın Dolabı - Tamirciler 10.340 izlenme - 4 yıl önce Giyinme Oyunu Şarkısı: Bu oyun giyinmece oynarız gündüz gece dönüşürüz herşeye dansçı doktor periye Bugün tamirci olacağız...
Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz! Ama Bu En Kötüsü! 01:01
Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz! Ama Bu En Kötüsü! 14.293 izlenme - 6 yıl önce ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bir oto tamircisi, çektiği düşük bütçeli reklam filmiyle izleyenleri güldürüyor.
Çizgi film - Tamirci Kız - En hızlı yarış arabası oto bakımı 03:01
Çizgi film - Tamirci Kız - En hızlı yarış arabası oto bakımı 16.974 izlenme - 3 yıl önce Oto bakım tamirhanesine gelen araçlara titizlik ile bakım yapılıyor.Lastikleri, camları, aynaları, motor yağı, jantları, boyası, farları, tamponu ve hızına varana kadar herşey kontrol ediliyor ve araca salondan çıkış izni veriliyor. Ama tabiki çıkarkende parasını ödemesi hatırlatıyor. Bu süslü püslü yarış arabası tamirhaneden çıkar çıkmaz hemen yarışa katılıyor ve kazanıyor. Nasıl mı izle ve gör.
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 03:04
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 16.598 izlenme - 3 yıl önce Arabalar bazen trafikte arıza yapabilir. Lastikleri patlayabilir.Eğer arızalanan arabayı hemen yoldan almazsak trafik sıkışır ve kimse yoluna devam edemez. Trafiğin sıkışmaması için oto kurtarıcı denilen çekici kamyonları icat etmişler. Bu kamyonlar bozulan arabaları trafikten hemen alıyorlar yani kurtarıyorlar. Bu oto kurtarma araçlarını haydi beraber izleyelim.
Barış Akarsu - Tamirci Çırağı 04:13
Barış Akarsu - Tamirci Çırağı 18.090 izlenme - 11 yıl önce barış akarsu akedemi türkiye yıllarında sahneye çıkıp sölediği bir Şarkı..
Araba Çizgi Film - Araç bakım istasyonu 03:48
Araba Çizgi Film - Araç bakım istasyonu 11.116 izlenme - 3 yıl önce Oto lastik,oto yıkama, oto boya ve motor bakımını aynı kapalı tamirhanede yapan tamirci çok mutlu. Bazı arabalardan hiç para bile almıyor. Acaba neden izleyşp görelim.
Cem Karaca - Tamirci Çırağı - Özel Klip 05:17
Cem Karaca - Tamirci Çırağı - Özel Klip 16.927 izlenme - 9 yıl önce cem karaca'yı ölümünün altıncı yılında saygıyla anıyoruz...
tamirci çırağı- cem karaca 04:56
tamirci çırağı- cem karaca 8.081 izlenme - 8 yıl önce rus klip
Rus Tamirci Çırağı 04:56
Rus Tamirci Çırağı 12.286 izlenme - 8 yıl önce rus tamirci çırağı ve cem karaca
Tamirci Çırağı 05:06
Tamirci Çırağı 10.258 izlenme - 12 yıl önce ordulu mehmet den
Cem Karaca - Tamirci Çırağı 04:58
Cem Karaca - Tamirci Çırağı 3.515 izlenme - 2 yıl önce Cem Karaca - Tamirci Çırağı #1 Mayıs Şarkı Sözleri: Gönlüme bir ateş düştü yanar ha yanar yanar Ümit gönlumun ekmeği umar ha umar umar Elleri ak yumuk yumuk ojeli tırnakları nerelere gizlesin şu avucun nasırları Otomobili tamire geldi dun bizim tamirhaneye Görür görmez vurularak başladım ben sevmeye Ayağında uzun etek dalga dalga saçları Ustam seslendı uzaktan oğlum al takımları Bir romanda okumuştum buna benzer bir seyi Cildi parlak kağıt kaplı pahalı bır kıtaptı Ne olmuş nasıl olmuşsa aşık olmuştu genç kız Yine böyle bir durumda tamirci cırağına
İstanbul'un Bedeli: Bölüm 2 - Mavi Yakalı (140journos) 05:53
İstanbul'un Bedeli: Bölüm 2 - Mavi Yakalı (140journos) 1.969 izlenme - 1 yıl önce "istanbul’u bir müzik olarak düşünürsem iyi şartlarda yaşayan insanlar için istanbul bir pop, istanbul bir jazz, eğlenceli bir müziktir bence; ama bizim gibi emekçiler, bizim gibi alt kesimde insanları düşünürsek istanbul benim için bir arabesktir." 140journos "istanbul'un bedeli" serisinde istanbul'da yaşamayı farklı sınıflardan insanların gözüyle inceliyor. 140journos'tan "istanbul'un bedeli: bölüm 2 - mavi yakalı"
Özür Dilerim Notuyla Hırsızlık 01:56
Özür Dilerim Notuyla Hırsızlık 2.130 izlenme - 2 yıl önce Yepyeni bir hırsızlık kurgusuyla kurbanları avlayan hırsızların olayı...
Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi - Cem Karaca - Tamirci Çırağı 05:03
Hasan Ali Yücel Anadolu Öğretmen Lisesi - Cem Karaca - Tamirci Çırağı 7.611 izlenme - 5 yıl önce Anadolu rock’un efsane ismi Cem Karaca’nın Tamirci Çırağı ile sahneye çıkan ekip herkesi etkileyen duygusal bir performansa imza attı.
Askerdeki Oğlunun İşi Kapanmasın Diye 74 Yaşında Çalışıyor 00:56
Askerdeki Oğlunun İşi Kapanmasın Diye 74 Yaşında Çalışıyor 2.608 izlenme - 4 yıl önce Afyonkarahisar Sandıklı'da askere giden oğlunun ekmek teknesi kapanmaması için başladığı lastik tamirciliğinde 35 yılı geride bırakan 74 yaşındaki Vesile Akın yaşı ilerlemesine rağmen çalışma azmiyle gençlere örnek oluyor.
Haluk Levent & Kurtalan Ekspres - Tamirci Çırağı (Jolly Joker Ankara) 05:53
Haluk Levent & Kurtalan Ekspres - Tamirci Çırağı (Jolly Joker Ankara) 4.870 izlenme - 4 yıl önce Haluk Levent & Kurtalan Ekspres - Tamirci Çırağı (Jolly Joker Ankara) Şarkı Sözleri: Gönlüme bir ateş düştü yanar ha yanar yanar Ümit gönlümün ekmeği umar ha umar umar Elleri ak yumuk yumuk ojeli tırnakları Nerelere gizlesin su avcun nasırları Otomobili tamire geldi dün bizim tamirhaneye Görür görmez vurularak başladım ben sevmeye Ayağında uzun etek dalga saçları Ustam seslendi uzaktan oğlum al takımları Bir romanda okumuştum buna benzer bir şeyi Cildi parlak kağıt kaplı pahalı bir romandı Ne olmuş nasıl olmuşsa aşık olmuştu genç kız Yine böyle bir durumda tamirci çırağına Ustama dedim ki bugün giymeyim tulumları Arkası puslu aynamda taradım saçlarımı Gelecekti bugün geri arabayı almaya O romandaki hayali belki gerçek yapmaya urdu zaman durdu dünya girdi içeri kapıdan Öylce bakakaldım gözümü ayırmadan Arabanın kapısını (açtım) açtım girsin içeri Kalktı hilal kaşları sordu kim bu serseri Çekti gitti arabayla egzosuna boğuldum Gözümde tonurcuk yaşlar ağır ağır doğruldum Ustam geldi sırtıma vurdu unut dedi romanları İşçisin sen işçi kal giy dedi tulumları İşçisin sen işçi kal işçisin sen işçi kal
Tamirci Çıragı 04:57
Tamirci Çıragı 6.578 izlenme - 9 yıl önce rus versionu
Efkarın Dibine Vuran Adam 02:28
Efkarın Dibine Vuran Adam 6.510 izlenme - 4 yıl önce Çakırkeyf gencin isyanı uzaydan bile duyulmuştur. Niğde'de oto tamirciliği yaptığı söyleniyor. Biri elinden tutsa da kaset yapsalar. Güzel söylemiş.