Hoşgeldiniz!

Tamirci Videoları

Adana'da Oto Tamircisinde Sıradan Bir Gün 00:16
Adana'da Oto Tamircisinde Sıradan Bir Gün 28.581 izlenme - 1 ay önce Söz konusu Adana olunca kelimeler kifayetsiz kalır.
Müşterinin Arabasıyla Drift Yaparken Aracı Pert Eden Tamirci Çırağı 01:22
Müşterinin Arabasıyla Drift Yaparken Aracı Pert Eden Tamirci Çırağı 50.648 izlenme - 3 ay önce olay sanayi sitesi çıkışında gerçekleşiyor. Tamir bittikten sonra çırak aracı test (!) ediyor ve olanlar oluyor. Aracınızı sanayiye verirken dikkatli olun.
Bu Kız Tamirci Dükkanı Gibi :) 01:24
Bu Kız Tamirci Dükkanı Gibi :) 293.030 izlenme - 7 yıl önce kız degil malzeme deposu
Trabzonlu Tamircinin Dosta Güven Düşmana Korku Veren Çift Namlulu Silahı 00:57
Trabzonlu Tamircinin Dosta Güven Düşmana Korku Veren Çift Namlulu Silahı 6.152 izlenme - 3 ay önce Trabzonlu tamirci atölyesinde yaptığı silahla dosta güven düşmana korku veriyor. Tamamen el yapımı olan silahı diğer silahlardan ayıran özellik ise hem çift namlulu oluşu hem de bitmek bilmeyen seri atış becerisi.
İzlenme Rekoru Kıran Rus Tamirci Çırağı 04:55
İzlenme Rekoru Kıran Rus Tamirci Çırağı 165.116 izlenme - 8 yıl önce cem karaca'nın şarkısı eşiliğiyle rus tamirci çırağı ve zengin rus güzeli arasında geçen ilişkiyi anlatan video izlenme rekorları kırıyor.
rus tamirci çırağı ve cem karaca 04:56
rus tamirci çırağı ve cem karaca 103.701 izlenme - 8 yıl önce İzlenme rekorları kıran cem karaca'nın şarkısı olan tamirci rus versiyonu.
Şaka Şaka Mustafa Karadeniz Tamirci Şakası 19:20
Şaka Şaka Mustafa Karadeniz Tamirci Şakası 50.253 izlenme - 6 yıl önce şaka şaka mustafa karadeniz tamirci şakası
tamirci kız erkekleri çıldırttı! 01:36
tamirci kız erkekleri çıldırttı! 34.621 izlenme - 6 yıl önce
Roary Yarış Araba - Çizgi Film - Çocuklar İçin - Tamirci Gürbüz'ün Gerginliği 09:13
Roary Yarış Araba - Çizgi Film - Çocuklar İçin - Tamirci Gürbüz'ün Gerginliği 25.334 izlenme - 3 yıl önce Çocuklar İçin Güncel Bütün Çizgi Filmler Bu Kanaldatrt Çocuk , Yumurcak Tv, Minika Go, Çizgi Filmleri Bu Kanaldalütfen Kanala Abone Olunuzsınırsız Çizgi Film...
Tamirci 1080 P İzle 01:23:14
Tamirci 1080 P İzle 4.662 izlenme - 7 ay önce Tamirci filmi izleTamirci 1080 P İzleTamirci 1080 P İzleTamirci 1080 P İzleTamirci 1080 P İzleTamirci 1080 P İzleTamirci 1080 P İzleTamirci 1080 P İzleTamirci 1080 P İzle
Damla'nın Dolabı - Tamirciler 10:32
Damla'nın Dolabı - Tamirciler 8.557 izlenme - 2 yıl önce Giyinme Oyunu Şarkısı: Bu oyun giyinmece oynarız gündüz gece dönüşürüz herşeye dansçı doktor periye Bugün tamirci olacağız...
Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz! Ama Bu En Kötüsü! 01:01
Reklamın İyisi Kötüsü Olmaz! Ama Bu En Kötüsü! 14.269 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin Kaliforniya eyaletinde bir oto tamircisi, çektiği düşük bütçeli reklam filmiyle izleyenleri güldürüyor.
Çizgi film - Tamirci Kız - En hızlı yarış arabası oto bakımı 03:01
Çizgi film - Tamirci Kız - En hızlı yarış arabası oto bakımı 11.793 izlenme - 1 yıl önce Oto bakım tamirhanesine gelen araçlara titizlik ile bakım yapılıyor.Lastikleri, camları, aynaları, motor yağı, jantları, boyası, farları, tamponu ve hızına varana kadar herşey kontrol ediliyor ve araca salondan çıkış izni veriliyor. Ama tabiki çıkarkende parasını ödemesi hatırlatıyor. Bu süslü püslü yarış arabası tamirhaneden çıkar çıkmaz hemen yarışa katılıyor ve kazanıyor. Nasıl mı izle ve gör.
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 03:04
Kamyonlar Çizgi Film - Çekici - Oto kurtarma (Trucks) 11.220 izlenme - 1 yıl önce Arabalar bazen trafikte arıza yapabilir. Lastikleri patlayabilir.Eğer arızalanan arabayı hemen yoldan almazsak trafik sıkışır ve kimse yoluna devam edemez. Trafiğin sıkışmaması için oto kurtarıcı denilen çekici kamyonları icat etmişler. Bu kamyonlar bozulan arabaları trafikten hemen alıyorlar yani kurtarıyorlar. Bu oto kurtarma araçlarını haydi beraber izleyelim.
cem karaca - tamirci çırağı özel klip 05:17
cem karaca - tamirci çırağı özel klip 17.002 izlenme - 6 yıl önce cem karaca - tamirci çırağı
Rus Tamirci Çırağı 05:16
Rus Tamirci Çırağı 18.982 izlenme - 8 yıl önce cem karaca’nın şarkısıŞimdiye dek yapılmış en güzel eşiliğiyle rus tamirci çırağı ve zengin rus güzeli arasında geçen ilişkiyi anlatan video izlenme rekorları kırıyor.Şimdiye dek yapılmış en güzel klib
Araba Çizgi Film - Araç bakım istasyonu 03:48
Araba Çizgi Film - Araç bakım istasyonu 7.430 izlenme - 1 yıl önce Oto lastik,oto yıkama, oto boya ve motor bakımını aynı kapalı tamirhanede yapan tamirci çok mutlu. Bazı arabalardan hiç para bile almıyor. Acaba neden izleyşp görelim.
Cem Karaca - Tamirci Çırağı - Özel Klip 05:17
Cem Karaca - Tamirci Çırağı - Özel Klip 16.824 izlenme - 7 yıl önce cem karaca'yı ölümünün altıncı yılında saygıyla anıyoruz...
Barış Akarsu - Tamirci Çırağı 04:13
Barış Akarsu - Tamirci Çırağı 17.833 izlenme - 9 yıl önce barış akarsu akedemi türkiye yıllarında sahneye çıkıp sölediği bir Şarkı..
tamirci çırağı- cem karaca 04:56
tamirci çırağı- cem karaca 8.011 izlenme - 6 yıl önce rus klip
Rus Tamirci Çırağı 04:56
Rus Tamirci Çırağı 12.244 izlenme - 6 yıl önce rus tamirci çırağı ve cem karaca
Giden Aracın Motoruna Anında Müdahale Eden Tamirci 00:39
Giden Aracın Motoruna Anında Müdahale Eden Tamirci 31 izlenme - 1 hafta önce Sadece Pakistan'da olabilecek bir başarı öyküsü. 13.01.2017 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Giden Aracın Motoruna Anında Müdahale Eden Tamirci ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Haluk Levent & Kurtalan Ekspres - Tamirci Çırağı (Jolly Joker Ankara) 05:53
Haluk Levent & Kurtalan Ekspres - Tamirci Çırağı (Jolly Joker Ankara) 4.574 izlenme - 2 yıl önce Haluk Levent & Kurtalan Ekspres - Tamirci Çırağı (Jolly Joker Ankara) Şarkı Sözleri: Gönlüme bir ateş düştü yanar ha yanar yanar Ümit gönlümün ekmeği umar ha umar umar Elleri ak yumuk yumuk ojeli tırnakları Nerelere gizlesin su avcun nasırları Otomobili tamire geldi dün bizim tamirhaneye Görür görmez vurularak başladım ben sevmeye Ayağında uzun etek dalga saçları Ustam seslendi uzaktan oğlum al takımları Bir romanda okumuştum buna benzer bir şeyi Cildi parlak kağıt kaplı pahalı bir romandı Ne olmuş nasıl olmuşsa aşık olmuştu genç kız Yine böyle bir durumda tamirci çırağına Ustama dedim ki bugün giymeyim tulumları Arkası puslu aynamda taradım saçlarımı Gelecekti bugün geri arabayı almaya O romandaki hayali belki gerçek yapmaya urdu zaman durdu dünya girdi içeri kapıdan Öylce bakakaldım gözümü ayırmadan Arabanın kapısını (açtım) açtım girsin içeri Kalktı hilal kaşları sordu kim bu serseri Çekti gitti arabayla egzosuna boğuldum Gözümde tonurcuk yaşlar ağır ağır doğruldum Ustam geldi sırtıma vurdu unut dedi romanları İşçisin sen işçi kal giy dedi tulumları İşçisin sen işçi kal işçisin sen işçi kal
Askerdeki Oğlunun İşi Kapanmasın Diye 74 Yaşında Çalışıyor 00:56
Askerdeki Oğlunun İşi Kapanmasın Diye 74 Yaşında Çalışıyor 2.451 izlenme - 2 yıl önce Afyonkarahisar Sandıklı'da askere giden oğlunun ekmek teknesi kapanmaması için başladığı lastik tamirciliğinde 35 yılı geride bırakan 74 yaşındaki Vesile Akın yaşı ilerlemesine rağmen çalışma azmiyle gençlere örnek oluyor.
Tamirci Çırağı 05:06
Tamirci Çırağı 9.584 izlenme - 10 yıl önce ordulu mehmet den
cem karaca'yı Özlemle Anıyoruz - tamirci çırağı 04:49
cem karaca'yı Özlemle Anıyoruz - tamirci çırağı 6.191 izlenme - 5 yıl önce cem karaca tamirci çırağı
HASAN ALİ YÜCEL ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ - Cem Karaca - TAMİRCİ ÇIRAĞI 05:03
HASAN ALİ YÜCEL ANADOLU ÖĞRETMEN LİSESİ - Cem Karaca - TAMİRCİ ÇIRAĞI 6.814 izlenme - 3 yıl önce Anadolu rock’un efsane ismi Cem Karaca’nın Tamirci Çırağı ile sahneye çıkan ekip herkesi etkileyen duygusal bir performansa imza attı.
Trakyalı Tamirci 00:06
Trakyalı Tamirci 2.986 izlenme - 2 yıl önce Trakyalı Tamirci - Yeni Vine
Hakan Ergün - Tamirci Çırağı ( Cem Karaca ) 05:06
Hakan Ergün - Tamirci Çırağı ( Cem Karaca ) 44 izlenme - 1 hafta önce Hakan Ergün - Tamirci Çırağı Gönlüme bir ateş düştü yanar ha yanar yanar Ümit gönlümün ekmeği umar ha umar umar Elleri ak yumuk yumuk ojeli tırnakları Nerelere gizlesin şu avucun nasırları Otomobili tamire geldi dün bizim tamirhaneye Görür görmez vurularak başladım ben sevmeye Ayağında uzun etek dalga dalga saçları Ustam seslendi uzaktan oğlum al takımları Bir romanda okumuştum buna benzer bir seyi Cildi parlak kağıt kaplı pahalı bır kitaptı Ne olmuş nasıl olmuşsa aşık olmuştu genç kız Yine böyle bir durumda tamirci çırağına Ustama dedim ki bugün giymeyim tulumları Arkası kuşlu aynamda taradım saclarımı Gelecekti bugün geri arabayı almaya O romandaki hayali belki gercek yapmaya Romanlardaki hayali belki gerçek yapmaya Durdu zaman durdu dünya girdi içeri kapıdan Öylece bakakaldım gözümü ayırmadan Arabanın kapısını açtım açtım girsin içeri Kalktı hilal kaşları sordu kim bu serseri Çekti gitti arabayla ekzozuna boğuldum Gözümde tomurcuk yaşlar ağır ağır doğruldum Ustam geldi sırtıma vurdu unut dedi romanları İşçisin sen işçi kal giy dedi tulumları Değerli Üstad Cem Karacayı Sevgi ve Rahmetle Anıyoruz.. Söz-Müzik: Cem Karaca http://hakanergun.com.tr http://twitter.com/hakanerguncomtr http://facebook.com/hakanergunrock Bu Klip Rus Bir Filmden Alınmadır.
Cem Karaca ve Ceza'dan Tamirci Çırağı 01:55
Cem Karaca ve Ceza'dan Tamirci Çırağı 6.876 izlenme - 4 yıl önce Ümit Erdim , Uğur Arslan (Benzemez Kimse Sana)