Hoşgeldiniz!

tamirhane

Çizgi film - Tamirci Kız - En hızlı yarış arabası oto bakımı 03:01
Çizgi film - Tamirci Kız - En hızlı yarış arabası oto bakımı 15.353 izlenme - 2 yıl önce Oto bakım tamirhanesine gelen araçlara titizlik ile bakım yapılıyor.Lastikleri, camları, aynaları, motor yağı, jantları, boyası, farları, tamponu ve hızına varana kadar herşey kontrol ediliyor ve araca salondan çıkış izni veriliyor. Ama tabiki çıkarkende parasını ödemesi hatırlatıyor. Bu süslü püslü yarış arabası tamirhaneden çıkar çıkmaz hemen yarışa katılıyor ve kazanıyor. Nasıl mı izle ve gör.
Rus Arabası ile Mangal Keyfi 01:24
Rus Arabası ile Mangal Keyfi 404 izlenme - 5 ay önce İçlerinden birisinin Gaziantepli olduğundan şüphelendiğimiz oto tamircileri, otomobile öyle bir düzenek kurdu ki görenler gözlerine inanamadı.
Tamircinin Kadının Bacağını Isırması 00:17
Tamircinin Kadının Bacağını Isırması 84 izlenme - 6 ay önce Nereden baksan tutarsızlık nereden baksan ahmakça olan halkımızın sebep olduğu son olaydır. Tutuklanan yerli 'luis suarez' açıklamasında 'arkadaşıma benzettim o yüzden ısırdım' demiştir....
Tornavidayı Havada Uçurdu 00:43
Tornavidayı Havada Uçurdu 256 izlenme - 2 yıl önce Tornavidayı havada uçurdu Tamirhanede basınçlı hava makinasıyla tornavidayı havada çeviren adamın görüntüsüne çok şaşıracaksınız.
Rusların Tamirci Çırağına Bakışı 04:55
Rusların Tamirci Çırağına Bakışı 429 izlenme - 2 yıl önce Bu topraklarda ne yuvalar yıkıldı Elena, Natascha, Svetlana uğruna... Ofli Hocanın bir vaazında dert yandığı "pilarda oynayan, Rus garisine giden gençler" onlarda ne umdu ne buldu? Güzelliği yaksın beni, yaksın beni... Bu'dur umudum...
Arabayı İterken Bir Şeyi Hesaba Katmayan Dayı 00:11
Arabayı İterken Bir Şeyi Hesaba Katmayan Dayı 298 izlenme - 3 yıl önce Abimiz arabayı iteklerken malesef bu önemlİ ayrıntıya dikkat etmiyor.. İzlerken çok güldüm, gerçekten büyük geçmiş olsun umarım ciddi bir durumu yoktur abimizin.. Yandaki elemanında hiç oralı olmaması ayrı bi dikkatlik olay.
Arkadaşa Hava Pompasıyla Şaka Yapmak 00:13
Arkadaşa Hava Pompasıyla Şaka Yapmak 224 izlenme - 3 yıl önce Olay lastiklere yüklü miktarda hava vermek için kullanılan ufak bir kompresör türevi aletle gerçekleştiriliyor.Araç tamiriyle uğraşan arkadaşa sansar misali yaklaşan şakacıda, götü açılan arkadaşı da kahkahayı elden bırakmamış.
İş Güvenliği bu yüzden şart! 00:16
İş Güvenliği bu yüzden şart! 36 izlenme - 7 ay önce İş güvenliği neden önemlidir, bu sorunun cevabı bu video da! Paylaşmayı unutmayın... EmreKa nın diğer gezileri ve videoları için Abone Olunuz! Homepage: www.emreka.com Facebook: www.facebook.com/emrekaofficial/ Twitter: www.twitter.com/Temreka Instagram: www.instagram.com/Emreka/ Snapchat: Temreka About: www.about.me/emreka Youtube: www.youtube.com/temreka İzlesene: www.izlesene.com/temreka
Tamirhanede Eşek Şakası 00:06
Tamirhanede Eşek Şakası 36 izlenme - 10 ay önce Çin’de bir tamirhanede çalışanlar, arkadaşlarına yaptıkları şakayla yürekleri ağızlara getirdi. Yanan ateşin etrafında oturan gruptaki şakazede, altındaki hava yastığının patlamasıyla bir anda alevlerin üzerine düştü. Arkadaşlarıysa hem kahkahaları patlattı hem de şahsı hızla ateşin üzerinden aldı. Neyse ki şakazede olayı yaralanmadan atlattı.
Oto Teknisyeni Tamirhane Kanalına Düştü 00:22
Oto Teknisyeni Tamirhane Kanalına Düştü 20 izlenme - 7 ay önce Bir oto tamirhanesinde çalışanlar, bakımı yapılan otomobili çıkarmaya çalıştıkları sırada kaza yaşandı. Otomobil teknisyenlerinden biri, aracı ittiği sırada tamirhaneye ait kanala düştü. Kaza anı görüntülere de yansıdı.
Aracı İterken bir anda yok oldu 00:22
Aracı İterken bir anda yok oldu 62 izlenme - 3 yıl önce Aracı iterken bir anda yok oldu Aracı tamirhaneden dışarı iterek çıkaran iki adamdan biri, araç bakım bölümünden geçerken aracın altını kontrol etmek için yapılmış çukura düştü.
Tamirhane Gençlik 01:22
Tamirhane Gençlik 276 izlenme - 8 yıl önce biz ne artistler gördük,eli biçaklı,silahlı!kimseye pabuç bırakmayız.biziz ki İstanbullu!
Tamirhanede Çılgın Dans 00:15
Tamirhanede Çılgın Dans 82 izlenme - 4 yıl önce Tamirhanede Çılgın Dans 23.09.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Tamirhanede Çılgın Dans' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Tamirhanede Dünya Şampiyonasına Hazırlanıyor 04:18
Tamirhanede Dünya Şampiyonasına Hazırlanıyor 4 izlenme - 2 ay önce Tamirhanede Dünya şampiyonasına hazırlanıyor Muay Thai Avrupa Şampiyonu Turan Aris, çalıştığı tamirhanede Dünya şampiyonasına hazırlanıyor.
Sokağa Dökülen Mahalleli Film İzler Gibi Yangını İzledi 01:39
Sokağa Dökülen Mahalleli Film İzler Gibi Yangını İzledi 2 izlenme - 4 ay önce Fatih'te yangın paniği Sokağa dökülen mahalleli film izler gibi yangını izledi Tamirhanenin kepengini motorlu testereyle kestilerİSTANBUL - Fatih'te bir oto tamirhanesinde çıkan yangın paniğe neden oldu.