Hoşgeldiniz!

tamu

Sagopa Kajmer & Kolera (En Güzel Karışık Şarkılar) 08:49
Sagopa Kajmer & Kolera (En Güzel Karışık Şarkılar) 40.710 izlenme - 9 yıl önce sagopa kajmer ve koleranın en güzel şarkıları.(1998_2009)
Sagopa Kajmer  - Tamu Otobüsü (Konser) 02:15
Sagopa Kajmer - Tamu Otobüsü (Konser) 1.439 izlenme - 11 ay önce Sagopa Kajmer'in cemaatçilere, tarikatlara, dini kullananlara salladığı 2001 çıkışlı şarkısını seslendirdiği nadir konserlerdendir. Konser Girne'de yapılmıştı. İçinde 'Medeniyet silahımı aldım kafana çaktım, laiklik kurşunumu götüne tıktım ki sıçamaya kalsın o kin dolu bokun' diye can alıcı bir söz de geçmektedir.
Sagopa Kajmer Skratch Show 06:04
Sagopa Kajmer Skratch Show 12.868 izlenme - 9 yıl önce sagopa kajmer skreatch show
Sagopa Kajmer Tamu Otobüsü 04:31
Sagopa Kajmer Tamu Otobüsü 5.845 izlenme - 8 yıl önce umarım beğenirsiniz
sagopa kajmer skratch show_2 06:14
sagopa kajmer skratch show_2 4.666 izlenme - 9 yıl önce sagopa kajmer skreatch rap
Sagopa Kajmer - Tamu Otobüsü 04:24
Sagopa Kajmer - Tamu Otobüsü 603 izlenme - 5 yıl önce Sagopa Kajmer - Tamu Otobüsü
Sagopa Kajmer Konser Ft Dj Funky-C 14:51
Sagopa Kajmer Konser Ft Dj Funky-C 1.166 izlenme - 6 yıl önce sagopa kajmer 2002 performansları...konser performansları...
Sagopa Kajmer - Terapi, Tamu Otobüsü Live #RapMap 2006 04:19
Sagopa Kajmer - Terapi, Tamu Otobüsü Live #RapMap 2006 223 izlenme - 2 yıl önce Rapin, rap olduğu zamanlardan kalma bir video. Jedi Mind Tricks ile Sagopa Kajmer'in düzenlediği 2006 yılındaki konserden bi kesit. Ayriyetten Sagopa Kajmer'in Tamu Otobüsü şarkısını söylediği tek konser kaydı.
Tamu Otobüsü 03:54
Tamu Otobüsü 585 izlenme - 7 yıl önce tamu cehennem
Sagopa Kajmer - Tamu Otobüsü (Original Version 2002) 03:54
Sagopa Kajmer - Tamu Otobüsü (Original Version 2002) 198 izlenme - 2 yıl önce Sagopa Kajmer'in duygusal samplesi ile akılda kalıcı bir ezgisi olan aynı zamanda lirikleriyle vurucu bir parçası. Sözlerini anlamak için geniş elden bir meal çalışmaları yapmak gerekli. Ama anlayan anlıyor az çok. Laik kesmin nefret ettiği bağnaz dindarlara giydirmeleri çok parça içerisinde. Eski Sago yeni Sago betimlemelerini kışkırtan bir nokta burası. Bir Pesimistin Gözyaşları (2003) albümünden önce çıkarttığı 2002 tarihli albümünde yer alan bir parça. Tamu - eski Türklerde cehennem anlamına gelen kelime. sözleri: Laik sadıka ken veren Allah işini bilirdi ki aza ittifa demeyen Adem fantazmını bulur ki solur kıçından tek tüfek saçmaz sıkınca boklu kıçına açılası delikten dökülecek lokmayı ... salla kafayı be mürşid kara ainde salla kafayı deli gibi salla sözüm ona hak yolu can eyledi sıktı palavrayı intikad. Bana zulmeyledi rap yetişti imdadıma dur dedi sana ve sen gibilere haş eyledi. Hududunu ahududu bahçesi yaptım geçişte tatlı yedim kaçışta çite çarptım yapılır mı bu Hint numarası 32 başlı kör dana nallara taktı başladı savaş, rasladı hasım buz gibi havaydı aylardan kasım. Medeniyet silahımı alıp kafana çaktım laiklik kurşunumu götüne tıktım ki sıçamaya kalsın o kin dolu bokun karkelerin ruhuna saplandı okum, bokunla oyna lokum. Dördü bitti biri kaldı geride geçirdim gözlerini mimledim körebe postuna fatiha bide zıpkın olaya sota istikbalim bala sıvandı ileriye rota sen ki. Türbesi küf olan torlak vorlak misali sahtelikte kaybolmaya mahkum şarlatan kes sakalını, ikindi vakti arın. Işık yolu ileride yansıyacak farkın. Siz ki boynu haramları kıldan inceler ki haktan 120 km berideler ahkam-ı kutsalın derindeler, derbeder olmuş ruru yassıya kadar ibneler yalancı tez bir dubarası kafeli mürteci. Rapi ... anüste aksettirir dön bana boynunu çevireyim aynaya raksını bul kastını hurra çöpçatan alim çaktı kibriti, bul gelini abaza paşa. Yanıma yanaş domal rape baş aşağı zuurat gelir kafatası kırılır ki o an, benim rapin pençesi şah damarında olmayacağında punk as direct, dur orda tamu otobüsü durdum bas gaza. Yo Kajmer Sagopa yo ne izin ne rıza. Kısa dönemeçlerin sonu uçurum kaza kes iki kilo bal kabağı sok kafanı içine günahında boğul da şükret haline. Ulan ipne senin gibi lapacı zümreler ancadır ki bıçağımı bilediler, sille tokat kovulan haramiler haram tıkınarak yola gelecekler geberecekler topkapı çivilerken zemzem milletine bir kaşık suda can verecekler...
Tamu Otobüsü (Sagopa Kajmer) 04:24
Tamu Otobüsü (Sagopa Kajmer) 162 izlenme - 5 yıl önce
tamu-gözlerimde nem var 01:32
tamu-gözlerimde nem var 167 izlenme - 7 yıl önce ayan recods tarsus/mersin
Darkness Zeban-Rap Mayın Tarlasında 01:23
Darkness Zeban-Rap Mayın Tarlasında 149 izlenme - 7 yıl önce ayan records
darkness zeban-trip modu 00:53
darkness zeban-trip modu 137 izlenme - 7 yıl önce mix tamu
Şahmeran Ft.tamu-Yok Ki Mecalim 02:49
Şahmeran Ft.tamu-Yok Ki Mecalim 96 izlenme - 7 yıl önce ayan records
Tamu-Dünya Bir Sahne 01:53
Tamu-Dünya Bir Sahne 76 izlenme - 7 yıl önce new track
Ronin Ft. Tamu-Menzile Girdin 03:16
Ronin Ft. Tamu-Menzile Girdin 61 izlenme - 7 yıl önce
Darkness Zeban Ft. Tamu-Narkoz Etkisii 03:12
Darkness Zeban Ft. Tamu-Narkoz Etkisii 59 izlenme - 7 yıl önce ayan crew ayan records