Hoşgeldiniz!

tandır

Tandır Boys - Mükemmel 03:55
Tandır Boys - Mükemmel 6.850 izlenme - 3 yıl önce "Konya'nın bağrından kopup gelen 4 yakışıklıdan oluşan Tandır Boys, ilk midi single çalışmaları "Mükemmel" ile benzin istasyonların...
Tandır Boys - Mükemmel 03:55
Tandır Boys - Mükemmel 5.982 izlenme - 3 yıl önce "Konya'nın bağrından kopup gelen 4 yakışıklıdan oluşan Tandır Boys, ilk midi single çalışmaları "Mükemmel" ile benzin istasyonlarındaki raflarda yerini almaya hazır.
Oğlak Tandır 00:47
Oğlak Tandır 3.901 izlenme - 1 yıl önce Uzman Kasap güvencesiyle sunulan oğlak tandırlık eti, badem ile süsledik ve tam kıvamında bir lezzet elde ettik. Detaylar burada; http://migrostv.migros.com.tr/oglak-tandir/ Nefis ve pratik tariflerin tamamı için; migrostv.migros.com.tr/
Bayburt Üniversitesi 03:22
Bayburt Üniversitesi 12.603 izlenme - 7 yıl önce bayburt üniversitesinin yeri
Kuzu Tandır Tarifi 03:50
Kuzu Tandır Tarifi 3.531 izlenme - 3 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Kuzu Tandır Tarifi
Soslu Kuzu ve Dana Tandır Tarifi 01:13
Soslu Kuzu ve Dana Tandır Tarifi 503 izlenme - 6 ay önce Uzman Kasap güvencesi ile pratik ve nefis lezzetler Migros'ta! Kuzu Tandır ve Dana Tandır tariflerimizin tüm detayları için videomuzu izleyin. Her gün yenileri eklenen yüzlerce nefis tarif ve ilham veren fikirler için MigrosTV'yi takip etmeye devam edin.
Soslu Kuzu Tandır Tarifi 00:56
Soslu Kuzu Tandır Tarifi 1.808 izlenme - 1 yıl önce Yapımı kolay soslu kuzu tandır yapmaya ne dersiniz? Nar taneleri ile süslenen görsel şölen için sizi videomuza davet ederiz; http://migrostv.migros.com.tr/soslu-dana-tandir-tarifi/ Leziz ve pratik tüm tarifler için; migrostv.migros.com.tr/
Soslu Kuzu Tandır Tarifi 01:22
Soslu Kuzu Tandır Tarifi 1.847 izlenme - 2 yıl önce Tandır sever misiniz? Özellikle sofrada iyi bir kuzu eti ile enfes baharatlarla birlikte servis ediliyorsa. Kuzu tandır tarifi ile sofranızda sıradışı bir deneyime hazır olun. Misafir sofralarınızın yıldızı olmaya aday enfes kuzu etli tandır tarifi MigrosTV’de; http://migrostv.migros.com.tr/soslu-dana-tandir-tarifi/ Nefis, pratik ve yüzlerce videolu yemek tarifi ve harika öneriler için bizden ayrılmayın; migrostv.migros.com.tr/
tandır başı sohbetleri 00:04
tandır başı sohbetleri 3.325 izlenme - 8 yıl önce tandır ekmeği yapılışı
Soslu Kuzu Tandır Tarifi 00:47
Soslu Kuzu Tandır Tarifi 1.251 izlenme - 1 yıl önce Yapımı kolay soslu kuzu tandır yapmaya ne dersiniz? Protein hiç bu kadar lezzetli olmamıştı. Nar taneleri ile süslenen görsel şölen için sizi videomuza davet ediyoruz; http://migrostv.migros.com.tr/soslu-dana-tandir-tarifi/ Leziz ve pratik tüm tarifler için; migrostv.migros.com.tr/
Tandır ekmek börek pişirme 07:11
Tandır ekmek börek pişirme 1.746 izlenme - 4 yıl önce
tandır köyü yaz görüntüleri 2011 bulancak/giresun 08:45
tandır köyü yaz görüntüleri 2011 bulancak/giresun 1.186 izlenme - 5 yıl önce giresun-bulancak-tandır köyü http//facebook.com/tandirkoyu daha fazlası için sayfamıza bekleriz..
sultanhisar kavaklı köyü 01:58
sultanhisar kavaklı köyü 1.641 izlenme - 7 yıl önce aydın ili sultanhisar ilçesi kavaklı köyü kebab yapılışı
Gözleme Yapımı 00:52
Gözleme Yapımı 2.063 izlenme - 7 yıl önce düğün yemeği hazırlama tandır ekmeği yapımı
tandır 03:04
tandır 1.033 izlenme - 4 yıl önce
Küçük polatlı köyü 04:13
Küçük polatlı köyü 814 izlenme - 4 yıl önce TANDIRDA EKMEK ETME
köy ekmeği 02:35
köy ekmeği 1.518 izlenme - 7 yıl önce salyazı köyünde köy ekmeği
Tandır Böreği 01:55
Tandır Böreği 1.751 izlenme - 7 yıl önce konyada bir tandır böreği pişirme olayı
Tandır Köyü Yaz Görüntüleri 2011 (Bulancak/Giresun) 08:45
Tandır Köyü Yaz Görüntüleri 2011 (Bulancak/Giresun) 370 izlenme - 4 yıl önce
Tandır Boys - Mükemmel 03:55
Tandır Boys - Mükemmel 375 izlenme - 3 yıl önce Konya'nın bağrından kopup gelen 4 yakışıklıdan oluşan Tandır Boys, ilk midi single çalışmaları "Mükemmel" ile benzin istasyonlarındaki raflarda yerini almaya hazır. ''Türkiye'nin İlk Orta-Boy Band''i olma özelliğini taşıyan grup, listelere orta sıralardan girmeyi planlıyor. Güzel görünmenin önemine obsesif biçimde bağlanmış olan Tandır Boys, aslolanın karın tokluğu olduğunu geç de olsa anlıyor. Grubun şarkı içinde geçirdiği şaşırtıcı değişim sizi de şaşırtacak. İyi seyirler.
Tandır Boys - Mükemmel 03:55
Tandır Boys - Mükemmel 381 izlenme - 2 yıl önce "Konya'nın bağrından kopup gelen 4 yakışıklıdan oluşan Tandır Boys, ilk midi single çalışmaları "Mükemmel" ile benzin istasyonlarındaki raflarda yerini almaya hazır. ''Türkiye'nin İlk Orta-Boy Band''i olma özelliğini taşıyan grup, listelere orta sıralardan girmeyi planlıyor. Güzel görünmenin önemine obsesif biçimde bağlanmış olan Tandır Boys, aslolanın karın tokluğu olduğunu geç de olsa anlıyor. Grubun şarkı içinde geçirdiği şaşırtıcı değişim sizi de şaşırtacak.
Sincanlı Filiz - Tandır Yaktım 03:16
Sincanlı Filiz - Tandır Yaktım 534 izlenme - 4 yıl önce
boğazlıyan,ademfedakarın,tandır 00:06
boğazlıyan,ademfedakarın,tandır 821 izlenme - 8 yıl önce boğazlıyan,ademfedakarın,tandır
hatay kırıkhan 09:22
hatay kırıkhan 494 izlenme - 5 yıl önce lokanta
Tandır Boys - Mükemmel 03:55
Tandır Boys - Mükemmel 56 izlenme - 9 ay önce Türkiye’nin ilk Orta Boy Band’i Tandır Boys müzik piyasasına doyurucu klibi ''Mükemmel'' ile giriyor. Afiyet olsun.
Yusuf Öksun - Kalenin Altı Tandır 03:12
Yusuf Öksun - Kalenin Altı Tandır 447 izlenme - 4 yıl önce
Muzaffer Akgün - Çıktım Tandır Başına
Muzaffer Akgün - Çıktım Tandır Başına 360 izlenme - 4 yıl önce
Tandır Boys - Mükemmel 03:55
Tandır Boys - Mükemmel 116 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada viral ve yerleştirmeli reklamları ile sıkca göz önünde olan ( ki cidden reklam ama güzel yapıyo adamlar tvdeki hayvani reklamlar gibi değil) Batesmotelpro ekibinin yapmış olduğu klibi izleyeceksiniz birçok şarkıcı klişesi içeren klibimizle sizi baş başa bırakıyoruz iyi seyirler.
Tandır Boys - Mükemmel [Cover] 03:56
Tandır Boys - Mükemmel [Cover] 32 izlenme - 9 ay önce Bildiğiniz üzere Batesmotelpro'nun yapmış olduğu viral'i arkadaşlarda kendilerince Coverlayıp hazırlamışlar bizede izlemek düşer.
Türkiye'nin İlk Transgenik Kuzu ve Tavşanları 01:40
Türkiye'nin İlk Transgenik Kuzu ve Tavşanları 88 izlenme - 1 yıl önce Türkiye'nin ilk klon canlıları "Oyalı" ve "Zarife" adlı kuzuları üreten İÜ Veteriner Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Birler'in başkanlığındaki ekibin ürettiği "transgenik" kuzu 3, 2 tavşan da 6 aylık oldu. Prof. Dr. Birler, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2007'de Türkiye'nin ilk klon kuzuları "Oyalı" ve "Zarife"nin dünyaya geldiğini anımsatarak, bundaki asıl amacın, transgenik hayvanların elde edilmesinde klonlamanın bir araç olarak kullanması olduğunu söyledi. Çiftlik hayvanlarında, transgenik hayvan elde etmenin oldukça zor bir süreç ve başarı şansının düşük olduğunu ifade eden Birler, şu bilgileri verdi: "Bunu artırabilmek için klonlamayı kullanmak istedik. İlk klon hayvandan sonra transgenik hayvanlara yöneldik. Hayvana verilen bir gen parçası rastgele bir genomda bir yere yerleşiyor veya yerleşmiyor. Ancak son yaptığımız çalışmada elde ettiğimiz embriyoları taşıyıcı anne koyunlara transfer ettik. Annelerden 3'ünün gebeliği doğuma kadar devam etti ve 5 sağlıklı kuzu dünyaya geldi. Florasan ışık altında baktığımızda da bu kuzulardan birinin istediğimiz geni taşıdığı, yani yeşil florasan proteini dokularında ürettiğini tespit ettik." İlaç sanayisinde kullanılan değişik proteinlerin bu şekilde üretildiğini aktaran Birler, şöyle konuştu: "Üretmeyi amaçladığımız eritropoietin adlı protein. Çimen ve 2 tavşandan şu aşamada bu şekilde bir faydalanma olmaz. Sonraki aşamada asıl istediğimiz, geni sütünden üretecek hayvanlar yetiştirmeyi düşünüyoruz. Çimen'i ve tavşanları elde etmek için kullandığımız teknikle yeşil parlama geni yerine istediğimiz proteini üretecek geni yerleştireceğiz. Bu sayede de üretilen hayvan süt vermeye başladığında, onun sütünden proteini alarak, ilaç sanayine ürün olarak sunacağız." Sema Birler, kuzunun yanında tavşanların da sütünden faydalanıldığını ifade ederek, "Kullanacağımız eritropoietin daha çok anemide, kansızlık durumlarında kan hücrelerinin üretilmesiyle ilgili işlev görecek. Bir dahaki aşamada bu proteini vererek, dölleme yapılacak. Dölleme için öncelikle gen hazırlanacak" dedi.