Hoşgeldiniz!

Taner Savut Videoları İzle

Albimo Alanyaspor'da, Kayserispor Maçı Hazırlıkları 03:27
Albimo Alanyaspor'da, Kayserispor Maçı Hazırlıkları 178 izlenme - 2 yıl önce Albimo Alanyaspor'da, Kayserispor maçı hazırlıkları- Albimo Alanyaspor Kulübü Sportif Direktörü Savut: "Sezon başında ve hatta ortasında düşme adayı olarak bizi gösteren kişiler şimdi şampiyon olarak telaffuz edebiliyor" PTT 1. Lig'de Albimo Alanyaspor, Kayserispor ile yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.
Albimo Alanyapor'da, Giresunspor Maçı Hazırlıkları 02:14
Albimo Alanyapor'da, Giresunspor Maçı Hazırlıkları 81 izlenme - 2 yıl önce Albimo Alanyapor'da, Giresunspor maçı hazırlıkları- Albimo Alanyaspor Kulübü Sportif Direktörü Savut: "Ligin ilk yarısında çok ciddi sakatlıklar yaşamıştık ama bu yarıda aksiliklerle karşılaşmadık" PTT 1. Lig ekiplerinden Albimo Alanyaspor, Giresunspor maçının hazırlıklarına başladı.
Taner Savut: 02:08
Taner Savut: "Rakibimizle İlgilenmiyoruz" 2 izlenme - 2 ay önce - Taner Savut: "Rakibimizle ilgilenmiyoruz"ANTALYA - Aytemiz Alanyaspor Sportif Direktörü Taner Savut, "Rakibimizin durumuyla çok fazla ilgilenmiyoruz.
Aytemiz Alanyaspor Ligde Rahatlamak Istiyor 01:54
Aytemiz Alanyaspor Ligde Rahatlamak Istiyor 1 izlenme - 2 ay önce Aytemiz Alanyaspor Sportif Direktörü Taner Savut, ligin 29. haftasında karşılaşacakları Kayserispor maçında puan ya da puanlar alarak ligde rahatlamak istediklerini söyledi.
Albimo Alanyaspor'da Şanlıurfaspor Maçı Hazırlıkları 01:43
Albimo Alanyaspor'da Şanlıurfaspor Maçı Hazırlıkları 12 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Antrenmandan görüntü- Taner savut'un açıklaması Albimo Alanyaspor'da Şanlıurfaspor maçı hazırlıkları- Albimo Alanyaspor Kulübü Sportif Direktörü Savut: - "Şanlıurfaspor, playoff yolundaki rakiplerimizden bir tanesi ve çok iyi kadroya sahip ama maç sahada kazanılır, oynanmadan kazanılmaz" PTT 1. Lig ekiplerinden Albimo Alanyaspor, deplasmanda Şanlıurfaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.
Albimo Alanyaspor, Boluspor Mesaisine Başladı 03:32
Albimo Alanyaspor, Boluspor Mesaisine Başladı 13 izlenme - 2 yıl önce Albimo Alanyaspor'da, Boluspor maçı hazırlıkları- Albimo Alanyaspor Kulübü Sportif Direktörü Savut: "Boluspor maçına kadar eksiklerimizi gidermeye çalışacağız" PTT 1. Lig'de Albimo Alanyaspor, Boluspor ile deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarına başladı.
Albimo Alanyaspor, Adanaspor Maçı Hazırlıklarına Başladı 02:32
Albimo Alanyaspor, Adanaspor Maçı Hazırlıklarına Başladı 12 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Antreman görüntüleri- Taner Savut ile ropörtaj Albimo Alanyaspor, Adanaspor maçı hazırlıklarına başladı- Albimo Alanyaspor Kulübü Sportif Direktörü Savut: "Takımın formu yerinde, galibiyet bize yakın" PTT 1. Lig ekiplerinden Albimo Alanyaspor, Adanaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı.
Savut: 04:45
Savut: "Istediğimiz Sonucu Almak Için de Çaba Göstereceğiz" - Antalya 1 izlenme - 8 ay önce Aytemiz Alanyaspor Sportif Direktörü Taner Savut, lig maçlarında son haftalarda ortaya koydukları iyi performansı sonuca yansıtamadıklarını söyledi.