Hoşgeldiniz!

Taner Yıldız

Taner Yıldız Göz Yaşlarını Tutamadı 04:19
Taner Yıldız Göz Yaşlarını Tutamadı 6.440 izlenme - 3 yıl önce Maden teknikeri İsmail Adalı, facianın 6'ncı gününde anne ve babası ile bir araya geldi. Bu ana tanık olan Enerji Bakanı Taner Yıldız gözyaşlarına hâkim olamadı
Taner Yıldız'dan Yılmaz Özdil'e Çok Sert Tepki 03:15
Taner Yıldız'dan Yılmaz Özdil'e Çok Sert Tepki 7.123 izlenme - 3 yıl önce Bakan Taner Yıldız, Yılmaz Özdil'in, "AK Parti'ye oy verdikleri için o işçilerin ölümü müstahaktır" sözüne ser tepki gösterdi. Soma'daki son şehit sayısını 301 olarak açıklayan Bakan Taner Yıldız, Hürriyet gazetesi yazarı Yılmaz Özdil'in sözlerine tepki gösterdi. Konuşmasında, gazeteci-yazar Yılmaz Özdil'in katıldığı bir televizyon programında Soma'daki maden faciasıyla ilgili değerlendirmesine atıfta bulunan Bakan Yıldız, "Ama şu kısmına dayanamayacağım arkadaşlar. Bir adam kalkıyor diyor ki, 'bunlar müstahaktı'. Burada hayatını kaybeden işçilerimize yalnızca AK Parti mitingine gitmiş olmaktan dolayı, yalnızca başbakanımıza 'parti lideri' demiş olmaktan dolayı 'evet bunlar müstahaktır' diyor.. Buna tahammül etmemiz söz konusu olmaz. 77 milyonumuzun yaralı olduğunu söylemiştim, o rakamdan 1 tanesini çıkarın arkadaşlar. Demek ki bu kişi bu adam yaralı değilmiş. Bizim burada yoğunlaştığımız bir iş vardı, Bugün 2 işçimizin de yerini tespit ettikten sora, bunu söylemek zorundayım. Şimdi çalışma arkadaşlarına sesleniyorum, benim ona söyleyecek hiçbir cümlem yok. Böyle bir insanla nasıl yan yana çalışılabilir ve bunu söyleyebilecek bir adamla nasıl herhangi bir fikir değerlendirilebilir. Biz basının özgür olmasını isteyen bir yapıdayız ama bu özgür olmak isteyen basına da bir istismar aracı olarak konulmuştur." "Müstahaktır" demenin böyle bir ölümü eğer varsa kendi zihninde, kendi kalbinde makul hale getirmek olduğunu savunan Yıldız, şöyle konuştu: "Bu acının içinde böyle bir cümle 77 milyon eksi 1 tarafından kabullenemez. Biz bütün acımızla beraber büyük bir ciddiyet içinde, yeni bir kaza olmasın, yeni bir sıkıntı olmasın düşüncesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ama böyle bir insafsızlığa, insansızlığa böyle bir kutsalsızlığa tahammül edemeyiz. 'Müstahaktır' kelimesinin bedeli ödenmek durumundadır. Ben bunu kendi adıma değil, hükümetimizin adına da değil, işçi kardeşlerimin adına söylüyorum."
Enerji Bakanı Taner Yıldız - Benim Amacım Şehit Olmaktır 01:42
Enerji Bakanı Taner Yıldız - Benim Amacım Şehit Olmaktır 3.824 izlenme - 2 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, çocuğunun bedelli askerlik yapmadığını belirterek 'Benim amacım Allah nasip ederse şehit olmaktır. Bunu açıkça söylüyorum. Dinim milletim vatanım için...' dedi
Enerji Bakanı Taner Yıldız: Trafoya Kedi Girdi 09:10
Enerji Bakanı Taner Yıldız: Trafoya Kedi Girdi 5.249 izlenme - 3 yıl önce Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, yerel seçimlerin yapıldığı gün Ankara, İstanbul ve İç Anadolu'daki bazı illerde elektrik kesintileri yaşanmasını trafoya kedi girmesine bağladı. Yıldız, "Espri gibi anlamayın lütfen. Bir trafoya kedi girdi ve kısa devre yaptı. Bu 4 metreden atlayan kedi bunu yapabiliyor. Bu geçen ayda olmuştu. Seçim öncesinde de olmuştu. Bunları seçime bağlamak yanlış." dedi.
7/24 ''Soma Özel'' - (23.5.2014) 04:33
7/24 ''Soma Özel'' - (23.5.2014) 4.579 izlenme - 3 yıl önce 7/24 ''Soma Özel''in konusu, Manisa'da 301 maden işçimizin hayatını kaybettiği facia oldu... -Ölüm madeniyle ilgili ilk açıklama Enerji Bakanı Taner Yıldız'dan geldi. http://www.izlesene.com/video/bakan-taner-yildizdan-maden-faciasi-aciklamasi/7442032 -Soma'da, yakınları hakkında bilgi almak isteyenler fenalık geçirdi. http://www.izlesene.com/video/somadan-en-aci-goruntuler/7447223 -Soma faciasının simgesi haline gelen maden işçisinin ambulansa bindirilirken ''Çizmelerimi çıkarayım da sedye kirlenmesin'' demesi izleyenlerin yüreklerini dağladı. http://www.izlesene.com/video/cizmeyi-cikarayim-mi-sedye-kirlenmesin-kurtulan-madenci/7443751 -Türkiye tarihinin en büyük maden kazası sonucu ülkemizde 3 günlük milli yas ilan edildi. http://www.izlesene.com/video/basimiz-sagolsun-soma/7447957 -Hayatını kaybeden maden şehitlerimizin sayısı 301'e yükseldi. http://www.izlesene.com/video/madenci-dayisina-aglayan-minik-osman-yurekleri-dagladi/7451904 -Facianın ardından 24 kişi göz altına alındı. http://www.izlesene.com/video/asik-mahzuni-serif-bu-mezarda-bir-garip-var/7454875 Hazırlayan ve Sunan: Sezin Hepşen Çekim ve Kurgu: Alihan Coşkun Animasyon ve Tasarım: Burcu Ayaroğlu
3 Gün Elektrik Kesilirse Hdp'ye Giden Emanet Oylar Geri Gelir 01:42
3 Gün Elektrik Kesilirse Hdp'ye Giden Emanet Oylar Geri Gelir 2.210 izlenme - 2 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız'ın akp'den hdp'ye giden emanet oyları geri döndürmek için bulduğu fikir budur. "400'ü verin bu iş huzur içinde çözülsün" diyenler, sandıktan akp tek başına iktidar çıkamayıp başkanlık meselesi de yatınca "millet kaosu seçti" diyenlerin şu an içinde bulunduğumuz terör ve bozuk ekonomi ortamının plandığı aşikar. halkın parasıyla yapılan herşeyin halka şantaj aracı olarak kullanıldığı bir dönemde taner yıldız'ın dediklerine şaşırmak mümkün değil.
Taner Yıldız: Ölü Sayısı 299’a Yükseldi 02:13
Taner Yıldız: Ölü Sayısı 299’a Yükseldi 2.034 izlenme - 3 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, maden faciasında cansız bedenleri bulunan işçilerin sayısının 299’a yükseldiğini açıkladı. Bakan Yıldız, Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan maden kazasıyla ilgili olarak son gelişmeleri basınla paylaştı. Yıldız, “284 işçimiz hayatını kaybetmişti. Ve onlar ailelerine teslim edilmişti. Arkadaşlarımız maden ocağında yaptıkları son tespitlerle beraber 14 işçimizi daha tespit ettiler. 2 ayrı blok demiştik, ikisine de girdiler. Yangının da sönmüş olmasının bu çalışmaları kolaylaştıracağını söylemiştim. 14 işçimizin tespitinden sonra şuan için 6 işçimizi dışarıya çıkardılar. Akhisar Devlet Hastanesi Morguna otopsi yapılması amacıyla gönderilmiştir. 14 tespitimiz inşallah bir aksilik olmazsa yaklaşık 2-3 saate sevki tamamlanmış olacaktır. Daha sonra son kontroller yapılacak. En az iki veya üç işçimize de ulaşmayı bekliyoruz. Onların tespitleri henüz yapılmış değil. ‘Ne kadar zaman alır’ kısmıyla ilgili şimdi tahminde bulunmayalım. Ama sabaha kadar bütün bu çalışmaların önemli bir bölümünü bitirmiş olmamız gerekiyor” dedi. Son rakamları veren Taner Yıldız, “Şimdi tespit etmiş olduklarımız ile beraber 298 işçimize ulaşmış olduk. Ancak içeride daha olduklarını inandığımı ve yaptığımız hesaplara göre 2 veya 3 işçimize daha ulaşmayı hedefliyoruz. Elimizdeki veriler, işçi yakınlarımızın ailelerinin bize başvuruda bulundukları sayı bunu gösteriyor. Biz yine de son rakamları telafuz etmeyelim. Tespitlerimizden bizzat somut çıkardığımız işçilerden sözedersek şuanda 284+6 toplam 290 işçimiz maden dışına çıkartılmış durumda” diye konuştu. "YANIKLAR OLMUŞ OLABİLİR" İşçilerin karbonmonoksit gazından dolayı mı, yoksa üzerlerinde yanık olup olmadığı ile ilgili soruyu yanıtlayan Yıldız, “Bulunduğumuz bölge yangının çıktığı yere yakın o yüzden yanıklar oluşmuş olabilir, şuanda bende bilmiyorum otopsi raporlarından sonra bunlar belirlenmiş olacak. Tabii ki DNA testlerine de bakılacağı için herhangi bir karışıklığa meydan vermeden teslim etmeyi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı. "BİN 700 METREDEN ÇIKARILDI" İşçilerin kaç metreden çıkarıldığı ile ilgili soruya da yanıt veren Yıldız şöyle konuştu: “Son çıkartılan işçiler bin 600, bin 700 metreden çıkarıldı. İki ayrı bloğun birinci bloğu tamamen bitirilmiş oldu. Diğer ikinci bloktan da aramalar devam ediyor. 14 tespit umarım işimizi kolaylaştıracaktır. Son kısımlarda daha ihtiatlı konuşuyoruz.Çünkü maden ocağının tamamı tekrar aranacak ve aile başvuruları ile karşılaştırılacak. İnşallah bir problem olmadan onların defin işlemleri de tamamlanmış olacak. Vefat eden bütün işçilerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.”
Şehit Sayısı 301 01:25
Şehit Sayısı 301 1.626 izlenme - 3 yıl önce Maden faciasının yaşandığı Soma’da sabah saatlerinde çıkan nedeni bilinmeyen bir yangın kurtarma çalışmalarını aksattı. Çalışmalarla ilgili son gelişmeleri aktaran Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız yangının söndürüldüğünü açıkladı. Bakan Yıldız dün 15 kişinin daha cesedine ulaşılmasının ardından ölü sayısının 301’e yükseldiğini de aktardı. İçeride maksimum 3 kişinin kalmış olabileceği belirtiliyor. Maden çalışanları yaşanan faciayla ilgili amirlerini suçladı. Faciadan kurtulan Erdal Bıçak adlı bir çalışan yetkililerin ihmalkarlığını dile getirdi: “En azından önceden bize bir haber verebilirdi. O duman oraya ulaşana kadar bize kesinlikle bir haber verilmedi. Şirket en azından erken gidin deseydi biz kurtulmuştuk. Zaten biz dışarı çıktığımızda göz gözü görmüyordu. O yüzden çıkamadık.” Tüm Türkiye’de halk ölen madencilerin yasını tutmaya devam ediyor. İstanbul Taksim’de toplanan yüzlerce kişi ölenler anısına mum yaktı. Bu arada dün Soma’da 5 bin kişinin katıldığı ve olaylı biten yürüyüşün ardından Manisa Valiliği ilçede yapılması beklenen tüm gösteri, protesto ve yürüyüşleri yasakladı. Dünkü protestolarda göstericelerle polis arasında yaşanan arbedede 5 kişi yaralanmıştı. Türkiye’de özel sektörün işlettiği maden ocaklarında kaza riskinin kamu maden işletmelerine göre 6 kat daha fazla olduğu ortaya çıktı.
Enerji Bakanı Taner Yıldız - Eğitim Seviyesi Arttıkça Akp Oyları Azalıyor (itiraf) 00:19
Enerji Bakanı Taner Yıldız - Eğitim Seviyesi Arttıkça Akp Oyları Azalıyor (itiraf) 1.371 izlenme - 4 yıl önce o yüzden eğitimde atılım hamlesi yaptılar çocuklarımızın hepsini imam hatipli yapacak serefsizler bu sene kızım okula başlayacak. Din evrenseldir herkes iste...
8 İşçinin Daha Cesedine Ulaşıldı 00:21
8 İşçinin Daha Cesedine Ulaşıldı 1.286 izlenme - 3 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Soma'da facianın meydana geldiği maden ocağında 8 işçinin daha cesedine ulaşıldığını bildirdi.
Taner Yıldız: ''Umutlarımız Azalıyor'' (Ermenek Maden Faciası) 01:45
Taner Yıldız: ''Umutlarımız Azalıyor'' (Ermenek Maden Faciası) 1.173 izlenme - 3 yıl önce Karaman'daki madende mahsur kalan işçileri kurtarma çalışmaları hakkında, Enerji Bakanı Taner Yıldız'dan açıklama geldi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Karaman Ermenek'te maden kazası yaşanan işletmede yürütülen çalışmalara ilişkin, ocakta bir kısım tahkimatın bozulmuş olmasıyla 1-2 metrelik çöküntüler oluştuğunu, bu nedenle suyu ve çamuru tahliye ederken tahkimat yapılmasına ihtiyaç duyulduğunu belirtti. Bakan Yıldız, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Karaman Ermenek'te maden kazası yaşanan işletmede yürütülen çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulundu. Yıldız, maden ocağındaki çalışmaların kesintisiz devam ettiğini söyledi. Önceliklerinin suyu tahliye etmek olduğunu ifade eden Yıldız, şöyle konuştu: "Su tahliyesinde herhangi bir sıkıntımız olmadı ama suyu tahliye ettikçe arkasından çamurun ve bozulan tahkimatın geldiğini gördük. Suyu boşalıyoruz, yaklaşık yatayda 16 metreye kadar su boşaltıldı ancak boşalttığımız yerlerde bir kısım tahkimatın bozulmuş olmasıyla 1-2 metrelik çöküntüler oluştu. Bu bizim için hem suyu tahliye etmek hem çamuru tahliye etmek hem de bir yandan madencilikle ilgili tahkimat yapmayı zorunlu kılıyor. Zaman ilerliyor. 18 işçi kardeşimizle alakalı umutlarımızın azaldığını söylemem gerekir." İşlerinin kolay olmadığını, zaman alacağını, bütün ekiplerin kesintisiz çalıştığını vurgulayan Yıldız, çalışmalara katkı sağlayacak 30'a yakın kurumun faaliyetlere katıldığını bildirdi. Malzeme tedarikiyle alakalı bir sıkıntı olmadığını, yeni malzeme arayışları bulunmadığını dile getiren Yıldız, zamanla mücadele ettikleri için hem nefeslikte hem desandrede iki ayrı koldan çalışmaların sürdürüldüğünü belirtti. Ocağın ne zaman boşaltılacağına ilişkin öngörülerinin olup olmadığı yönündeki soru üzerine Bakan Yıldız, her metreyi aştıklarında karşılarına yeni şeyler çıktığına işaret etti. Ocağa 5-6 bar civarında gelen suyun, tahminen çamurlu suyun içeride oluşturduğu tahribatı henüz görmediklerine dikkati çeken Yıldız, şöyle konuştu: "Her ulaştığımız metre, bize yeni bir tablo çıkartıyor. Bizim o tabloyu, problemi çözmemiz lazım. Suyu aktarmak önceliğimizdi ama suyu aktardıktan sonra çamurun ve tahkimatın bozulduğunu gördük. O tahkimatı yapmadan, bu çalışmayı yapacak arkadaşların güvenliğini sağlamadan çalışmayı sürdüremeyiz. 24 saat çalışma var, bu çalışmanın adının ille su aktarmak olarak anlaşılmaması lazım. Bize yeni gelecek tabloların ne olacağını bilemeyiz. İleride temiz suya geleceğimiz nokta varsa ocağın eğimlerine, plato yaptığı düz yerlere bakarak söylüyorum, güvenliği sağlayarak gerekli çalışmaları yapmamız lazım. Özellikle ocağın giriş alanıyla alakalı çalışmaların rahatlatılması için bir kısım tedbirler almak zorundayız ki çalışanlar orada daha aktif olsun. Bütün kamuoyu bilsin ki burada kesintisiz 24 saat bir çalışma yapılıyor, başlıkları, içerikleri değişmek kaydıyla." - "1-1,5 metrelik çökmeler oldu" Ocakta 1-1,5 metrelik çökmeler olduğu bilgisini veren Yıldız, "İleride göçüklerle karşılaşabilir miyiz, karşılaşabiliriz. Şu anda bunu bilmiyoruz. Suyun oluşturduğu basınçla yaşanan deformasyon, bozulma yapılmadan ilerlenemiyor. Tavanı güvence altına almamız lazım ki orada ilerlenebilsin ve en son noktalara kadar ulaşılabilsin" ifadesini kullandı. - Uyarlar'ın madencilik faaliyetleri Taner Yıldız, Uyarlar ailesinin madencilik faaliyetleri ve buralarda yaşanan kazalara ilişkin soruları yanıtlayarak, şunları kaydetti: "Biz Uyar Madencilik'in çalışmalarından memnun değiliz. Bu madenlerin sahiplerini anlamadığımızla ilgili bir şey söylemedim. Üzerilerine ruhsatlı, buradaki yapının amcasının üzerine olduğu söylendi, Soma'dan sonra üzerlerinde ruhsat varsa bu ruhsatların kaldırılması talimatı verdim. Biz hem işçi kardeşlerimizin hukukunu koruyarak hem de makul ölçülerde işçi sağlığı ve iş güvenliği sınırları içerisinde yerli kömürün üretilmesiyle alakalı politikalar üretiyoruz. Dün Sayın Cumhurbaşkanımız da Başbakanımız da açıkça ifade etti, kusurun açığa çıkarılmasıyla alakalı kimsenin tereddüdü olmasın. Bu konudaki irademiz tamdır. Dünyadaki yaptırımlar, cezalar değil, ahiretteki vebale de inanan insanlarız. O yüzden kimsenin gözünün yaşına bakmayız. İster Uyar olsun ister uymayan, bu konuda tavizimiz olmaz. Buradaki aynı şirket değil. Akrabası olduğu söyleniyor. Asıl ruhsat burada kendisinin üzerine değil." Bakan Yıldız, kurtarma çalışmalarına odaklanılmışken buradaki yoğunlaşmanın başka konularla bozulmaması gerektiğini, idari ve adli tüm çalışmaların yapıldığını vurguladı. - "Olanları birebir paylaşıyoruz" İlerleyen metrelerde göçüklerle de karşılaşabileceklerini ifade eden Yıldız, "Burada basınçlı çamurla beraber su geldi. Nereyi dağıttığını, hangi tahkimatı bozduğunu şu anda bilmiyoruz ama göçük varsa da göçük oldu deriz. Bu nereden kaynaklandı, son derece ortada. Basınçlı çamurla beraber su geliyor ve ahşap tahkimatları rahatça dağıtabiliyor. Dağıttığı yerden tavan çökebilir. Şu anda şantiyede maden ocağında ne oluyorsa birebir paylaşıyoruz" diye konuştu. "Suyun beşte biri azaldı diyebilir miyiz" sorusuna Yıldız, "Hayır" yanıtını verdi. "ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR" Ulaştırma Bakanı Lütfi Elvan da Bakan Yıldız'ın açıklamalarına katılarak, "En son teknoloji kullanılıyor, içerideki çamur ve suyun boşaltımı devam ediyor." dedi. Çalışma Bakanı Faruk Çelik ise, "Suyun tahliyesiyle ilgili yoğun çalışma yapılıyor, yanlış bilgilendirme yapılmamalı. " dedi. "ORGANİZASYONA İLİŞKİN BİR SORUN SÖZ KONUSU DEĞİL" Bakan Elvan "Herşeyi açıkça sizlerle paylaşıyoruz açıkça. Ama kulaktan dolma bilgilerle basına haber geçilmesi yanlış. 800 kodunda galerinin önemli bir kısmını killi çamur kaplamış, 1 metrelik kısmında da tahkimat aşağı inmiş. Tahkimatla ilgili çalışma başladı" dedi. "O MEKTUP BANA ULAŞMADI" Bakan Elvan işçilerin yazdığı mektubun kendisine ulaşmadığını söyledi. Elvan, "Yemeğin içeride yenilmesi ve işçilerin işine 45 gün kadar son verilmiş. Bu iki konu bana aktarıldı" açıklamasını yaptı. Bakan Elvan, organizasyona ilişkin bir sorunun söz konusu olmadığını da ifade etti.
Taner Yıldız, Soma'daki Bir Madenin Açılışını Yapmıştı 02:19
Taner Yıldız, Soma'daki Bir Madenin Açılışını Yapmıştı 790 izlenme - 3 yıl önce Bakan Taner Yıldız, 10 Temmuz 2013 tarihinde Soma\'da bulunan bir madenin açılışını yaparak, maden işçileriyle iftar yapmıştı. Madende açıklama yapan Bakan Yıldız; \'Bunları yaparken iş sağlığı ve işçi güvenliği ile alakalı önceliklerimiz birinci planda yer almaktadır. Hepimizi derinden üzen kazalar, bunlardan uzaklaşmamız lazım\' ifadelerini kullanmıştı.
Kamer Genç'in Emine Erdoğan'a Tepki Göstermesi 01:13
Kamer Genç'in Emine Erdoğan'a Tepki Göstermesi 736 izlenme - 3 yıl önce Olay japon milli günü resepsiyonunda gerçekleşiyor. Emine Erdoğan'ın konuştuğu sırada sinirlenen kamer genç, enerji bakanı Taner Yıldız ile de bir tartışmaya giriyor. Olan bitenden habersiz Emine Erdoğan ise 29 ekimde gerçekleşen rüya marmaraydan bahsediyor. o değil de videonun başındaki japon abiye maşallah demek istiyorum o ne boydur aga hani kısaydı japonlar.
Enerji Bakanı Taner Yıldız'dan Son Dakika Soma Açıklaması 04:17
Enerji Bakanı Taner Yıldız'dan Son Dakika Soma Açıklaması 660 izlenme - 3 yıl önce Saat 08.30 itibariyle Enerji Bakanı Taner Yıldız'dan Soma'daki maden kazasıyla ilgi son dakika açıklaması...
Bakan'dan Geceyarısı Açıklaması: '284 İşçi Hayatını Kaybetti' 05:35
Bakan'dan Geceyarısı Açıklaması: '284 İşçi Hayatını Kaybetti' 540 izlenme - 3 yıl önce Enerji Bakanı Taner Yıldız Soma'daki Faciada Hayatını Kaybeden İşçi Sayısının 284'e Yükseldiğini Söyledi.
Trafoya Kedi Girdi - Taner Yıldız 00:38
Trafoya Kedi Girdi - Taner Yıldız 476 izlenme - 2 yıl önce Yerel seçim sonuçlarının sayım ve tasnifi sırasında, Eskişehir, Adana, Hatay ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin çeşitli illerinde yaşanan elektrik kesintileri, hile iddialarına Enerji Bakanı Metin Akpınar ses tonu ile 'kedidir' yorumu yapmış. Adamlar bildiğin bütün ülkeyi trollüyorlar, hepimizi salak yerine koymuşlar alayımızla dalga geçiyorlar. Sanal ortamlarda Sümmeyye'nin trolleri ne ki. Koskoca bakanlar bizi trollüyor.
Taner Yıldız: Elektrikler Neden Kesildi? 06:43
Taner Yıldız: Elektrikler Neden Kesildi? 505 izlenme - 3 yıl önce Taner Yıldız: Seçimi gölgelemeye dönük bir iş yok Taner Yıldız: Seçimi gölgelemeye dönük bir iş yok Taner Yıldız: Seçimi gölgelemeye dönük bir iş yok
bakan yıldız'a yumruklu saldırı 04:24
bakan yıldız'a yumruklu saldırı 999 izlenme - 7 yıl önce enerji ve tabii kaynaklar bakanı taner yıldız'ın kayseri'de katıldığı şehit cenazesinde uğradığı yumruklu saldırı sonucunda burnundaki nazar kemiği kırıldı.
Kamer Genç Resepsiyonda Aşırı Alkollüydü 01:00
Kamer Genç Resepsiyonda Aşırı Alkollüydü 496 izlenme - 4 yıl önce Enerji Bakanı Taner Yılmaz, Chp Tunceli Milletvekili Kamer Genç'in Resepsiyonda Aşırı Alkollü Olduğunu İddia Etti.
Bakan Taner Yıldız'dan Maden Faciası Açıklaması 02:38
Bakan Taner Yıldız'dan Maden Faciası Açıklaması 492 izlenme - 3 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Soma'daki maden yangını ile ilgili açıklamada bulundu. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, işçilerinin mahsur kaldığı kömür madeninde incelemelerde bulunmak üzere Soma'ya gitti. Alınan bilgiye göre, Bakan Yıldız, madendeki kazanın ardından programlarını iptal etti. Taner Yıldız, Soma'da işçilerinin mahsur kaldığı madende incelemelerde bulunacak, kurtarma çalışmalarını yerinde takip edecek. Bakan Yıldız, maden faciasının meydana geldiği Manisa’ya hareket etmeden önce havaalanında açıklamalarda bulundu. Trafo patlamasının ardından ocakta yangın çıktığını belirten Yıldız, “Önemli olduğuna inandığımız bir kaza yaşandı. Ümit ediyorum ki, büyük sıkıntı çıkmaz. Şehit olan madenci kardeşlerim var” dedi. Ölü ve yaralı sayısıyla ilgili şu anda net bir bilgi verilemeyeceğini dile getiren Yıldız, “İlk etapta işçi kardeşlerimize ulaşmamız lazım. Şu anda verilecek rakamlar yanıltıcı olur. Tek elden bilgi vereceğiz, kamuoyuyla paylaşacağız" dedi. Kurtarma ekiplerinin çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Yıldız, ocağa temiz hava verilmeye başlandığını kaydetti. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla bölgeye gittiğini ifade eden Yıldız, “Sayın Başbakanımızı bilgilendireceğim” diye konuştu.
Bakan Yıldız O Maden İşletmesini Böyle Övmüştü 09:36
Bakan Yıldız O Maden İşletmesini Böyle Övmüştü 474 izlenme - 3 yıl önce Enerji Bakanı Taner Yıldız, bugünkü yangın sonucunda 150’den fazla işçinin öldüğü ve yüzlerce kişinin mahsur kaldığı kömür ocağını işleten Soma Holding’in patronuna, işçi sağlığını ve işçi güvenliğini dikkate aldığı için 10 ay önce teşekkür etmişti.
Bakan Taner Yıldız'dan Elektrik Kesintisi Açıklaması 02:23
Bakan Taner Yıldız'dan Elektrik Kesintisi Açıklaması 400 izlenme - 3 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, olumsuz hava koşullarından kaynaklanan elektrik kesintilerin oy kullanımı ve sayımına etki etmediğini söyledi
Eğitim Seviyesi Arttıkça Akp'nin Hitap Alanı Daralıyor 00:10
Eğitim Seviyesi Arttıkça Akp'nin Hitap Alanı Daralıyor 447 izlenme - 2 yıl önce Enerji bakanı Taner Yıldız'ın yaptığı "eğitim seviyesi arttıkça ak partinin hitap ettiği alanın daha da daraldığını görüyoruz" tespiti. On numara tespit yapmış valla.
Enerji Bakan Yıldız'dan Elektrik Kesintisi Açıklaması 01:49
Enerji Bakan Yıldız'dan Elektrik Kesintisi Açıklaması 355 izlenme - 3 yıl önce Enerji Bakanı Taner Yıldız, yerel seçimlerin yapıldığı 30 Mart'ta yaşanan elektrik kesintileriyle ilgili açıklama yaptı. Bakan Yıldız 'Espri yapmıyorum trafoya kedi girdi. Bu ilk kez yaşanmadı. Bunu seçime bağlamak yanlış' dedi
Yıldız, Hasandağı Ulukışla Yayla Şenliği'ne Katıldı 01:36
Yıldız, Hasandağı Ulukışla Yayla Şenliği'ne Katıldı 267 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, - Yıldız'ın konuşması, - Yıldız'a çilek ikram edilmesi, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız: - "Türkiye'de istikrar zor elde edilen ama kolay elden çıkabilen bir şeydir.
Habertürk Spikeri Madenci Şiirini Okurken Ağladı 01:21
Habertürk Spikeri Madenci Şiirini Okurken Ağladı 282 izlenme - 3 yıl önce Canlı Yayında Gazete Manşetlerini Okuyan Işıl Açıkkar, Vatan'ın Manşetindeki Şiiri Okurken Gözyaşlarına Hakim Olamadı.
Taner Yıldız Açıklamaları 03:36
Taner Yıldız Açıklamaları 266 izlenme - 3 yıl önce Kanalımıza abone olarak en güncel ve en popüler videoları takip edebilirsiniz.
Cats in da Trafo (Gökçek Riğlodıd) 00:49
Cats in da Trafo (Gökçek Riğlodıd) 276 izlenme - 3 yıl önce Kedi canını senin. Trafo merkezine giren bir kedinin seçim gecesi yaptıkları hayret uyandırdı.
Nükleer  Atıkları Neremize Sokacağız? - Fatih Altaylı 00:46
Nükleer Atıkları Neremize Sokacağız? - Fatih Altaylı 188 izlenme - 2 yıl önce Nükleer santral in özüne ilişkin söylenebilecek en kestirme laf = gaf olabilir ama doğrular da çoğu zaman en kestirmedir. Fatih Altaylı, Teke Tek'te Bakan Taner Yıldız'a sordu: "Nükleer santral atıklarını neremize sokacağız?" Aklıma birden bu olayla hiçbir şekilde kıyaslanamayacak Can Baba hadisesi geldi. Can Baba'dan, ozon tabakasının delinmesi ile ilgili yapılan mitingde olayı özetlemesini isterler; baba da şöyle kıssa atar: " Göğün götünü deldiler, dünyanın amına koydular "
Taner Yıldız Yağmur Altında Açıklama Yaptı 02:20
Taner Yıldız Yağmur Altında Açıklama Yaptı 182 izlenme - 3 yıl önce Soma'daki Facia Hakkında Bilgi Veren Bakan Yıldız, Aniden Başlayan Yağmurla Sırılsıklam Oldu.