Hoşgeldiniz!

tang

Busta Rhymes - I Love My Chıck 05:23
Busta Rhymes - I Love My Chıck 12.299 izlenme - 10 yıl önce
Late Autumn Trailer - Hyun Bin & Tang Wei 01:41
Late Autumn Trailer - Hyun Bin & Tang Wei 2.649 izlenme - 4 yıl önce MY LOVELY BINNIE
Aksiyon Filmiden Fırlamış Kadın Dövüşçü 02:10
Aksiyon Filmiden Fırlamış Kadın Dövüşçü 2.028 izlenme - 3 yıl önce Tang Soo Do dövüş sanatı ile uğraşan Chloe Bruce isimli kadın tekniği ile izleyenleri büyülüyor.
Nurettin Rençber - Yar 05:07
Nurettin Rençber - Yar 3.269 izlenme - 7 yıl önce
System Of A Down & Wu-Tang Clan - Shame On A Nigg 02:42
System Of A Down & Wu-Tang Clan - Shame On A Nigg 2.323 izlenme - 4 yıl önce System Of A Down & Wu-Tang Clan - Shame On A Nigg
deniz akvaryumu 00:10
deniz akvaryumu 2.109 izlenme - 9 yıl önce çok güzel bir hobi.
balıklarım naso tang safiling tang 02:10
balıklarım naso tang safiling tang 1.121 izlenme - 7 yıl önce balıklarım naso tang safiling tang
Method Man And Redman - Da Rockwilder 02:33
Method Man And Redman - Da Rockwilder 1.241 izlenme - 6 yıl önce see music videos www.bvmtv.com that you can't see on you tube! even some x rated music videos! live chat and embed video codes. method man redman also known as red meth doc meth or mr. meth and funk doc are a hip hop duo consisting of rap superstars method man of wu-tang clan and redman of def squad. the duo who've known each other since they were kids reunited in 1994 on tour and met again in 1995 in the recording studio of 2pac's "got my mind made up" for his multi-platinum album all e
20 Erkeğe Bedel Dövüşçü Kadın - Chloe Bruce 02:19
20 Erkeğe Bedel Dövüşçü Kadın - Chloe Bruce 536 izlenme - 3 yıl önce Efendim Tang Soo Do dövüş sanatı ile uğraşan bu ablamız öyle bir dövüşüyor ki öyle hareketler yapıyor ki erkeklerin adeta dudağını uçuklatıyor.
Tang Shan Da Xiong (Patron Benim) Fragmanı 02:43
Tang Shan Da Xiong (Patron Benim) Fragmanı 1.015 izlenme - 4 yıl önce Cheng (Bruce Lee), Bangkok´ta yeni bir hayat kurmak için kuzenleriyle beraber bir buz fabrikasında çalışmaya başlar. Amcasına bir daha asla dövüşmeyeceğine dair annesi üzerine yemin etmiştir. Kuzenlerinin bir kısmı, fabrika müdürü ile yaptıkları görüşmelerden sonra, gizemli bir şekilde ortadan kaybolunca, nedenlerini araştırmak Cheng Chuan'a düşer. Fakat karşı karşıya kaldığı gerçekler onu yeminini bozmaya iter. Büyük Patron'dan kuzenlerinin intikamını almak için onu ölümcül bir yol beklemektedir.
Tang - Sarhoşum Sarhoş 02:38
Tang - Sarhoşum Sarhoş 436 izlenme - 4 yıl önce Tang - Sarhoşum Sarhoş
Wu-Tang Clan - Ron O'neal (Türkçe Altyazılı) 04:24
Wu-Tang Clan - Ron O'neal (Türkçe Altyazılı) 401 izlenme - 3 yıl önce Crack'den: Uyuşturucu anlamına gelen ve sözlükteki kelime anlamı ezmek, parçalamak olan crack kelimesiyle oyun yapmış Ron O'Neal: 72 yapımı Super Fly filmiyle akıllara gelen aktör. Çok havalı: Super Fly İngilizce'si, filme referans. Killer Hill: Killah Hills, Wu-Tang ekibinin Park Hill bölgesine verdiği isim. Staten Island'da burası. Brownsville: Brownsville, Brooklyn; RZA ve GZA'in doğdukları yer, ekibin burayla çokça ilişkisi var bunun dışında da. Kafada bi nokta belirmesi: Sniper'lardaki red dot muhabbeti, kırmızı nokta. Inch muhabbeti: Kısaca "hepinize yetecek kadar sikimiz var rahat olunn"a getirmiş :) http://www.facebook.com/rapceviri
Wu-Tang Clan - Ruckus In B Minor (Türkçe Altyazılı) 05:30
Wu-Tang Clan - Ruckus In B Minor (Türkçe Altyazılı) 311 izlenme - 3 yıl önce Çeviri Guerrilla Republik'e aittir. 1*: Bahsettiği 81 numara Calvin Johnson isimli amerikan futbolu oyuncusu. Bombing ise aynı zamanda Amerikan futbolunda deyim. Öyle bir kelime oyunu var işte, 'bombing' in Amerikan futbolundaki anlamını bilmiyorum. 2*: Nicholas Cage'in oynadığı Ghost Rider filminden bahsediyor. Orada lastikleri alev almış motosiklet süren bir karakteri canlandırıyor Nic, Ins'in de flowları ve rhymeları alevli. 3*: Klasik, bar aynı zamanda yazdığı sözler. 4*: Ünlü dizilerle kelime oyunu yapmış, o dizler ise: Sons of Anarchy, Breaking Bad, The Walking Dead, Making the Band, Dancing With the Stars, American Idol, The Mentalist, ve The Big Bang Theory. 5*: "2014 yazında rap piyasasını kimin yöneteceği ve en çok hangi albümlerin satacağı umrumda değil çünkü yazdan sonra, Aralıkta bizim çıkaracağım yeni albüm piyasaya bomba gibi düşecek." diyor yani. 6*: Tone derken Tony Starks'dan bahsediyor, alter-egolarından biri. WBC ise şunun benzeri; images.rapgenius.com/dbc5ceb785e0d38637ae8e05a9221e1e.500x293x1.png 7*: Yüzde Beşçilerin öğretilerinden biri. 8*: KILL (King I Love Love), yine Yüzde Beşçi tarzı kısaltma yöntemini kullanmış. http://www.facebook.com/rapceviri
akvaryum 01:13
akvaryum 685 izlenme - 8 yıl önce deniz akvaryumu
Method Man & Redman - How High Part Iı (2001) 04:03
Method Man & Redman - How High Part Iı (2001) 371 izlenme - 2 yıl önce How High; Türkçe'ye "süper ot" diye çevrilen, başrollerinde Wu-Tang Clan'in üyelerinden Method Man ve bir diğer old school rapçi olan Redman'in oynadığı 2001 yapımı, esrar temalı komedi filmi. Filmin bir sahnesinde kapıda asılı bir şekilde Türk bayrağı görünmektedir. Trajikomik bir şekilde hayatını kaybeden Ivory'nin küllerinden esrar yetiştiren Silas(Method Man), bu otu her içtiğinde arkadaşı Ivory'nin ruhunu görmektedir. Ivory'nin ruhu sayesinde sınav günü tanıştığı Jamal(Redman) ile tam puan alarak Harvard Üniversitesi'nde okumaya hak kazanırlar ve olaylar gelişir. How High Part II, anlaşılacağı üzre Süper Ot filminin soundtrack'i. İyi seyirler, keyifli dinlemeler.
marine tank 03:22
marine tank 620 izlenme - 7 yıl önce
anemon palyaço 00:26
anemon palyaço 726 izlenme - 9 yıl önce
Wu-Tang Clan - Triumph (Türkçe Altyazılı) 06:05
Wu-Tang Clan - Triumph (Türkçe Altyazılı) 102 izlenme - 1 yıl önce http://www.facebook.com/rapceviri
büyük kapışma 01:38
büyük kapışma 408 izlenme - 7 yıl önce
kahvaltı saati 00:57
kahvaltı saati 415 izlenme - 7 yıl önce
Ceylan - Star Wars Müziği 00:29
Ceylan - Star Wars Müziği 536 izlenme - 7 yıl önce star wars müziğini tangleyerek cover yapan ceylan
Wu-Tang Clan - Protect Ya Neck (The Jump Off) 04:33
Wu-Tang Clan - Protect Ya Neck (The Jump Off) 304 izlenme - 5 yıl önce
blue tang fox face 03:08
blue tang fox face 282 izlenme - 7 yıl önce blue tang fox face
hasta balığım 00:08
hasta balığım 290 izlenme - 7 yıl önce balığımın hasta zamanı
powder brown tang 00:18
powder brown tang 320 izlenme - 8 yıl önce
Tang İçecek 01:05
Tang İçecek 703 izlenme - 10 yıl önce pratik tang
Wu-Tang Clan - Gravel Pit 05:59
Wu-Tang Clan - Gravel Pit 39 izlenme - 8 ay önce Şarkı Sözleri: 1,2, 1,2, yo check this out, it's the jump off right now I want everybody, to put your work down, put your guns down And report to the pit, the gravel pit Leave your problems at home, leave your children at home We gon' take it back underground, I be Bobby Boulders Wu-Tang Clan on yo' mind one time It's the jump off, so just jump off my n***a... Check out my gravel pit A mystery unraveling Wu-Tang is the CD that I travel with Don't go against the grain if you can't handle it Ha, holla cross from the land of the lost Behold the pale horse, off course (off course) Follow me, Wu-Tang gotta be The best thing since stocks in Clark Wallabees (ZZZH) African killers bees black watch (black watch) On your radio, blowin out yo' watts (ZZZH) From Park Hill, the house on haunted hill Every time you walk by your back get a chill (BLBLBH!) Let's peel, who want to talk rap skills I spit like a semi-automatic to the grill (BOOM!) Elbow grease, and elbow room Baby play me, baby fall down, go boom (BOOM!) Party people gather round, count down to apocalypse (3, 2, 1...)
Bitmeyen Psikopat Müzikli Tang Reklamı 02:35
Bitmeyen Psikopat Müzikli Tang Reklamı 104 izlenme - 3 yıl önce Filipinlerde TANG reklamı nasıl olurmuş onu izleyeceğiz. Ufak kız çocuğu ilk başlarda şirin gelsede reklam ilerledikçe insanın sinirlerini gıcıklatıyor. Reklamın süresine bakarsak ülkede reklam veren üç marka var galiba.
Bitmeyen Psikopat Müzikli Tang Reklamı 02:35
Bitmeyen Psikopat Müzikli Tang Reklamı 90 izlenme - 2 yıl önce Filipinlerde TANG reklamı nasıl olurmuş onu izleyeceğiz. Ufak kız çocuğu ilk başlarda şirin gelsede reklam ilerledikçe insanın sinirlerini gıcıklatıyor. Reklamın süresine bakarsak ülkede reklam veren üç marka var galiba.
Yelawolf Feat. Raekwon - I Wish 04:22
Yelawolf Feat. Raekwon - I Wish 184 izlenme - 6 yıl önce trunk muzik 2010