Hoşgeldiniz!

tanışalım

Öpüşelim Tanışalım (Güntaç Özdemir) 02:16
Öpüşelim Tanışalım (Güntaç Özdemir) 2.700 izlenme - 5 yıl önce www.fb.com/ikimart daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Gel Tanışalım Önce - HDP 00:34
Gel Tanışalım Önce - HDP 733 izlenme - 2 yıl önce Sen bize uzuuuuun uzun HDP de. HDP Sosyal Medya Platformları: Facebook https://www.facebook.com/HDPgenelmerkezi https://www.facebook.com/PDPturkey Twitter https://twitter.com/HDPgenelmerkezi https://twitter.com/HDPonline https://twitter.com/HDPkurdi https://twitter.com/HDPenglish YouTube www.youtube.com/HDPgenelmerkezi Instagram http://instagram.com/HDPgenelmerkezi Flickr https://www.flickr.com/photos/HDPgene... Blog https://hdpenglish.wordpress.com/ Web sitesi: http://hdp.org.tr/
tanışalım 00:32
tanışalım 496 izlenme - 6 yıl önce
Güntaç Özdemir - Öpüşelim Tanışalım 03:10
Güntaç Özdemir - Öpüşelim Tanışalım 529 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Benimle Yan Çıkış Tarihi: 26.06.2012 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Gel de anlat olanları şimdi. Hikaye değil artık bu,Türk filmi. Tamam benimki de iş değil, Ama bence sen de manyaksın! Peki sen nereden geldin? Gerçek misin? Aklımı geri alabilir miyim? Seni görünce gitti. Önce tanışalım,benim adım dupdurupdu! Bir iki üç dört gün oldu daha, Mesken belli değil gezegenlerim. Benim suçum değil durdu dünya. Ama yok yok yok,hiç şikayetim. Peki sen nereden geldin? Gerçek misin? Aklımı geri alabilir miyim? Seni görünce gitti. Önce tanışalım, benim adım dupdurupdu! Peki sen nereden geldin? Gerçek misin? Aklamı geri alabilir miyim? Seni görünce gitti. Önce öpüşelim,bu gece dupdupdurupdu! Nereden geldin? Gerçek misin? Aklımı geri alabilir miyim? Seni görünce gitti. Önce tanışalım,benim adım dupdurupdu!
Ben Sizi Facede Gördümde Tanışalım Mı ? 02:14
Ben Sizi Facede Gördümde Tanışalım Mı ? 598 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Ben Sizi Facede Gördümde Tanışalım Mı ? 02:14
Ben Sizi Facede Gördümde Tanışalım Mı ? 385 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl