Hoşgeldiniz!

tanıtmak

19 Yaşında Taliplerini Bekliyor 00:30
19 Yaşında Taliplerini Bekliyor 1.730 izlenme - 4 yıl önce Yakışıklılığı dillere destan olacak Sinan'ın kendini tanıtması.
Muazzam Şekilde Ürün Tanıtan Çinli 01:36
Muazzam Şekilde Ürün Tanıtan Çinli 386 izlenme - 3 yıl önce Tuhafiyeci olan çinli bir bayanın basit bir üründen çok seri ve güzel şekilde kıyafetler,kazaklar ve şapkalar çıkardığını izliyoruz.Basit bir tasarımı ancak bu kadar güzel tanıtabilirdi
Ankarayı Tanıtmak 00:06
Ankarayı Tanıtmak 183 izlenme - 4 yıl önce Ankarayı Tanıtmak
Kız kardeşi doğru tanıtmak için nasıl yapılır? 00:06
Kız kardeşi doğru tanıtmak için nasıl yapılır? 315 izlenme - 5 yıl önce Bu adam bize küçük kız kardeşini tanıtmak için doğru yolu gösterir ...
Bir Oyun Nasıl Tanıtılamaz - Fifa 95 05:31
Bir Oyun Nasıl Tanıtılamaz - Fifa 95 228 izlenme - 3 yıl önce Video da youtube kanalından başka birşey yok. Oyun yaklaşık 2 saniye oynanıyor. Artık geriye kalanı hayaliniz de yaşayın diyor herhalde.
Elsa Hosk Victoria's Secret'ın Yeni Parfümünü Tanıttı 00:30
Elsa Hosk Victoria's Secret'ın Yeni Parfümünü Tanıttı 171 izlenme - 4 yıl önce Elsa Hosk Victoria's Secret'ın Yeni Parfümünü Tanıttı
Melek Emine - Makyaj Malzemelerini Tanıtıyor 02:24
Melek Emine - Makyaj Malzemelerini Tanıtıyor 60 izlenme - 4 yıl önce Melek Emine - Makyaj Malzemelerini Tanıtıyor..
Emine Makyaj Malzemelerini Tanıtıyor 02:24
Emine Makyaj Malzemelerini Tanıtıyor 52 izlenme - 4 yıl önce Emine Makyaj Malzemelerini Tanıtıyor...
Şekilden Şekle Girerek Stres Çarkı Tanıtmak 09:59
Şekilden Şekle Girerek Stres Çarkı Tanıtmak 18 izlenme - 1 yıl önce Kardeş ne rol kestin be. 2 seneye kalmaz dizi&film ajansları bu çocuğu kapar demedi demeyin. 'Karbukleeğğ dediydi' dersiniz.
Bir Oyun Nasıl Tanıtılamaz - Fifa 95 05:31
Bir Oyun Nasıl Tanıtılamaz - Fifa 95 86 izlenme - 4 yıl önce Video da youtube kanalından başka birşey yok. Oyun yaklaşık 2 saniye oynanıyor. Artık geriye kalanı hayaliniz de yaşayın diyor herhalde.
Hızlı Şarj Teknolojisini Emily Ratajkowski Tanıtmak İçin Kamera Karşısına Geçti 02:16
Hızlı Şarj Teknolojisini Emily Ratajkowski Tanıtmak İçin Kamera Karşısına Geçti 19 izlenme - 1 yıl önce OnePlus, şimdi de hızlı şarj teknolojisi “Dash Charge”ı tanıtmak için çektiği reklam videosunda aktris ve model Emily Ratajkowski’ye yer verdi. Yaklaşık iki dakikalık videoda Ratajkowski, daha dayanıklı bir kablo ve daha yüksek amper kullanılarak elde edilen daha düşük voltajlı hızlı şarjın avantajlarını kısaca anlatıyor. Qualcomm’un Quick Charge’ı gibi diğer hızlı şarj çözümleri, telefonun sıcaklığına ve bataryanın doluluk yüzdesine bağlı olarak voltajı değiştiriyor. Bu teknoloji birtakım avantajlara sahip olsa da, telefonun içinde istenmeyen bir ısının üretilmesine neden oluyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sanalika Dünyasını Tanıtmak 04:20
Sanalika Dünyasını Tanıtmak 57 izlenme - 6 yıl önce Bu oynamayanlar ve yeni başlıyanlar içindir
ERDOĞAN DÜNYADAKİ OKULLARIM ARACILIĞIYLA KENDİNİ DÜNYAYA TANITMAK İSTEDİ BEN MÜSADE ETMEDİMDİYO FETO 00:54
ERDOĞAN DÜNYADAKİ OKULLARIM ARACILIĞIYLA KENDİNİ DÜNYAYA TANITMAK İSTEDİ BEN MÜSADE ETMEDİMDİYO FETO 19 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR
Arabasını Uçak Gibi Tanıtan Adam 05:03
Arabasını Uçak Gibi Tanıtan Adam 37 izlenme - 3 yıl önce Elbette ki fake ve reklamsı bir video ama anlatış tam araba pazarlarındaki satıcı laflarının bütününü ifade ediyor.
İlk Albümünü 03:03
İlk Albümünü "Sazuta"sıyla Tanıttı 22 izlenme - 4 yıl önce Kars Oyunları, Türküleri ve Ozanları Derneği (KOTODER) Başkanı ve gazeteci Salih Şahin, 12 parçadan oluşan ilk albümünün tanıtımını geçen yıl bağlama ile tar arasında yaptığı "Sazuta"sıyla yaptı.