Hoşgeldiniz!

tanıyalım

Bordo Berelileri Tanıyalım 05:59
Bordo Berelileri Tanıyalım 46.342 izlenme - 5 yıl önce
Sürpriz Yumurtalar | Hayvanları Öğreniyorum | Vahşi Hayvanlar - 3 02:44
Sürpriz Yumurtalar | Hayvanları Öğreniyorum | Vahşi Hayvanlar - 3 7.702 izlenme - 1 yıl önce Sürpriz Yumurtalar ile Öğreniyorum Serisi - Sürpriz Yumurtalar ile Vahşi Hayvanları Öğreniyorum -3 videosunda Mutlu Yumurtalarımız Yumiler (animasyon / çizgi film karakterlerimiz) Fil, Ayı ve Gorili öğretiyor.
3. Sınıf Fen Bilimleri - Duyu Organlarımızı Tanıyalım 03:22
3. Sınıf Fen Bilimleri - Duyu Organlarımızı Tanıyalım 6.251 izlenme - 1 yıl önce Morpa Kampüs 3. Sınıf fen bilimleri dersi, "Duyu Organları ve Görevleri" bölümündeki "Duyu Organlarımızı Tanıyalım" adlı konu anlatımıdır. www.morpakampus.com
cubase 5'i tanıyalım-cubase eğitim serisi 1 06:41
cubase 5'i tanıyalım-cubase eğitim serisi 1 9.438 izlenme - 6 yıl önce cubase 5 i tanıyalım cubase eğitim serisi 1 - dj - mc - producer programı.
Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp (80'ler Çizgi Film) 25:38
Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp (80'ler Çizgi Film) 3.171 izlenme - 1 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi filmi izleyelim.
antepliyem agam ben 05:15
antepliyem agam ben 9.343 izlenme - 8 yıl önce gazi antep eski resimlerle yei resimlerle antepi tanıyalım
Trakya Pomak Dügünü 03:40
Trakya Pomak Dügünü 2.626 izlenme - 5 yıl önce türkeyenin bir numaralı trakyalı aysel diger görüntülerimiz için linke tıklayınız http//www.facebook.com/pages/trakya/130368356994024
Bir Varmış Bir Yokmuş (Vücudumuzu Tanıyalım Tarih Bölümü) - Jenerik 01:28
Bir Varmış Bir Yokmuş (Vücudumuzu Tanıyalım Tarih Bölümü) - Jenerik 1.060 izlenme - 1 yıl önce Vücudumuzu Tanıyalım Hatırladığım Kadarı ile Sonradan Bir Varmış Bir Yokmuş Olarak İsmi Değişerek Tarih Bölümleri Gösterilmişti.Bu da Bir Varmış Bir Yokmuş(Evvel Zaman İçinde) de olabilir jenerik kısmı.Bu çizgi film sayesinde çok şey öğrendik. Bir de çok sürükleyici olduğu için başındanda ayrılmazdık. Aynı karakterler tarih öğretiyor bu da çok güzel. Burada ki virüs tipindeki adamlar burada bencil kötü kişileri oynuyorlardı.icatlar mucitler falan olurdu ekip ayni tipler ayni İyiler,güzel ,sevimli,sempatik kötüler ise patlıcan burunlu , karmançorman saçli ve çirkin olarak karikatürize edilirdi bu İcatlar,Mucitler ve tarihte yaşanan olayları da anlatıyordu gerçekten çok güzeldi...(Hatta Kimi İleriki Bölümlerinde Amerika Kıtası ve Uzay Hakkında da Bilgiler Göstermiş)
2-Windows Live Messenger Giriş Ekranını Tanıyalım 01:53
2-Windows Live Messenger Giriş Ekranını Tanıyalım 3.790 izlenme - 8 yıl önce 2-windows live messenger giriş ekranını tanıyalım
Doğayı Tanıyalım - BabyTV Türkçe 01:00
Doğayı Tanıyalım - BabyTV Türkçe 1.353 izlenme - 2 yıl önce dünyayı keşfetmek sürprizlerle dolu etrafa bakarak onu tanırız dünya bir mucize, doğa harika gökteki yıldızlar, gün batar doğar her şey değişir yaşam böyledir baştan sona kadar hep böyle sürecek etrafına bak
Vücudumuzu Tanıyalım - Kemik İskelet Yapısı 16:19
Vücudumuzu Tanıyalım - Kemik İskelet Yapısı 714 izlenme - 1 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi filmi şimdi Kemik İskelet Yapısı öğreniyoruz, izleyelim.
Oyuncaklarla oynuyoruz- Yapboz ile taşıtları tanıyoruz. 02:56
Oyuncaklarla oynuyoruz- Yapboz ile taşıtları tanıyoruz. 1.064 izlenme - 1 yıl önce Çocuklar kendi oynadığınız oyunda eğer senaryo yok ise hemen sıkıcı hale geliyor.Haydi beraber oyun senaryoları üretelim ve sonrasında oynayalım . Emin olun ki aklınızda nasıl oynayacağınıza dair fikir varsa küçük tahta parçası bile mükemmel bir oyuncak haline dönüşüyor. Bebetürk sürekli senaryo yaratmaya çalışan bir okul öncesi çocuk kanalı. Abone olun yepyeni fikirlerle tanışın.
Vücudumuzu Tanıyalım 01:41
Vücudumuzu Tanıyalım 849 izlenme - 1 yıl önce En gariplerinden biriydi ama vardı böyle bi çizgi film.
Vücudumuzu Tanıyalım - Kas Sistemi 23:31
Vücudumuzu Tanıyalım - Kas Sistemi 415 izlenme - 1 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi film de şimdi kas sistemini öğreniyoruz.
Kanuni Sultan Süleyman'ı Tanıyalım 10:35
Kanuni Sultan Süleyman'ı Tanıyalım 1.279 izlenme - 6 yıl önce kanuni sultan süleyman'ı tanıyalım
Vücudumuzu Tanıyalım - Hücre 24:22
Vücudumuzu Tanıyalım - Hücre 395 izlenme - 1 yıl önce Sıra geldi hücreye. Yavaş yavaş frankenstein'a doğru yol alıyoruz. İzleyerek öğrenelim.
Umutsuz Ve Amaçsız Emoları Tanıyalım 08:05
Umutsuz Ve Amaçsız Emoları Tanıyalım 1.346 izlenme - 7 yıl önce merak ettiğiniz herşey...
Vücudumuzu Tanıyalım - Sivrisinek Sokması 08:08
Vücudumuzu Tanıyalım - Sivrisinek Sokması 559 izlenme - 1 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi film de şimdi sivrisinek sokması ile ilgili bölümü izliyoruz.
türk erkeğini daha yakından tanıyalım  ) 01:59
türk erkeğini daha yakından tanıyalım ) 1.155 izlenme - 7 yıl önce off koptum
Vücudumuzu Tanıyalım - Böbrek 26:13
Vücudumuzu Tanıyalım - Böbrek 298 izlenme - 1 yıl önce Küçükken az mı izlerdik hey gidi günler. Her bölüm bi yerimizi tanıtırdı. tarihi filmleri vardı. Jeneriğini bile duyunca efkarlandım. Organlarımızı gösteren filmi her izlediğimde doktor olmak isterdim. Olmadı.
Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp 25:38
Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp 291 izlenme - 1 yıl önce Çocukluğumuzun bilimi olan Bir varmış bir yokmuş ile sıra "Kalp"te.
hayvanları tanıyalım:Profesör İdris Hayvanoğlu 01:43
hayvanları tanıyalım:Profesör İdris Hayvanoğlu 1.381 izlenme - 8 yıl önce Hayvanlar bu kadar mı iyi tanıtılır!!!
Vücudumuzu Tanıyalım - Sindirim 23:44
Vücudumuzu Tanıyalım - Sindirim 274 izlenme - 1 yıl önce Sıra geldi sindirime. En sevdiğim bölümümü izliyoruz. İnsan vücudunu tanımaya devam edelim.
Peygamberimizi Tanıyalım Hayatı Yaşantısı 28:09
Peygamberimizi Tanıyalım Hayatı Yaşantısı 728 izlenme - 7 yıl önce peygamberimizi tanıyalım hayatı yaşantısı
edrolu yalellicileri tanıyalım 09:29
edrolu yalellicileri tanıyalım 962 izlenme - 7 yıl önce Şef = musti ,,,,, weasly = muti ,,,,, İso = İhsan ,,,,, tazz = tahsin ,,,,, muro = murat ,,,,, alfa = kemal
Aşık Ali İzzet Özkan - Bir Allahı Tanıyalım 03:01
Aşık Ali İzzet Özkan - Bir Allahı Tanıyalım 580 izlenme - 5 yıl önce
Bir Varmış Bir Yokmuş - Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp 25:38
Bir Varmış Bir Yokmuş - Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp 56 izlenme - 11 ay önce 4.bölüm vücudumuzu tanıyalım
Vücudumuzu Tanıyalım - Hormon 23:30
Vücudumuzu Tanıyalım - Hormon 108 izlenme - 1 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi film de bu bölümde hormon anlatılıyor,izliyoruz.
Vücudumuzu Tanıyalım - Doğum 24:40
Vücudumuzu Tanıyalım - Doğum 179 izlenme - 1 yıl önce Nasıl üretilmişiz birde ona bakalım.
yozgat ilçelerini tanıyalım 07:29
yozgat ilçelerini tanıyalım 453 izlenme - 6 yıl önce yozgat ilçelerini tanıyalım