Hoşgeldiniz!

tanıyalım

Bordo Berelileri Tanıyalım 05:59
Bordo Berelileri Tanıyalım 47.355 izlenme - 5 yıl önce
3. Sınıf Fen Bilimleri - Duyu Organlarımızı Tanıyalım 03:22
3. Sınıf Fen Bilimleri - Duyu Organlarımızı Tanıyalım 8.967 izlenme - 2 yıl önce Morpa Kampüs 3. Sınıf fen bilimleri dersi, "Duyu Organları ve Görevleri" bölümündeki "Duyu Organlarımızı Tanıyalım" adlı konu anlatımıdır. www.morpakampus.com
Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp (80'ler Çizgi Film) 25:38
Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp (80'ler Çizgi Film) 5.477 izlenme - 2 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi filmi izleyelim.
Vücudumuzu Tanıyalım 02:51
Vücudumuzu Tanıyalım 10.403 izlenme - 9 yıl önce İnsan anatomisi hakkında mükemmel bir animasyon - film
Antepliyem Agam Ben 05:15
Antepliyem Agam Ben 9.365 izlenme - 9 yıl önce gazi antep eski resimlerle yei resimlerle antepi tanıyalım
Trakya Pomak Dügünü 03:40
Trakya Pomak Dügünü 2.814 izlenme - 6 yıl önce türkeyenin bir numaralı trakyalı aysel diger görüntülerimiz için linke tıklayınız http//www.facebook.com/pages/trakya/130368356994024
Oyuncaklarla oynuyoruz- Yapboz ile taşıtları tanıyoruz. 02:56
Oyuncaklarla oynuyoruz- Yapboz ile taşıtları tanıyoruz. 3.195 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar kendi oynadığınız oyunda eğer senaryo yok ise hemen sıkıcı hale geliyor.Haydi beraber oyun senaryoları üretelim ve sonrasında oynayalım . Emin olun ki aklınızda nasıl oynayacağınıza dair fikir varsa küçük tahta parçası bile mükemmel bir oyuncak haline dönüşüyor. Bebetürk sürekli senaryo yaratmaya çalışan bir okul öncesi çocuk kanalı. Abone olun yepyeni fikirlerle tanışın.
Bir Varmış Bir Yokmuş (Vücudumuzu Tanıyalım Tarih Bölümü) - Jenerik 01:28
Bir Varmış Bir Yokmuş (Vücudumuzu Tanıyalım Tarih Bölümü) - Jenerik 1.536 izlenme - 2 yıl önce Vücudumuzu Tanıyalım Hatırladığım Kadarı ile Sonradan Bir Varmış Bir Yokmuş Olarak İsmi Değişerek Tarih Bölümleri Gösterilmişti.Bu da Bir Varmış Bir Yokmuş(Evvel Zaman İçinde) de olabilir jenerik kısmı.Bu çizgi film sayesinde çok şey öğrendik. Bir de çok sürükleyici olduğu için başındanda ayrılmazdık. Aynı karakterler tarih öğretiyor bu da çok güzel. Burada ki virüs tipindeki adamlar burada bencil kötü kişileri oynuyorlardı.icatlar mucitler falan olurdu ekip ayni tipler ayni İyiler,güzel ,sevimli,sempatik kötüler ise patlıcan burunlu , karmançorman saçli ve çirkin olarak karikatürize edilirdi bu İcatlar,Mucitler ve tarihte yaşanan olayları da anlatıyordu gerçekten çok güzeldi...(Hatta Kimi İleriki Bölümlerinde Amerika Kıtası ve Uzay Hakkında da Bilgiler Göstermiş)
Vücudumuzu Tanıyalım - Kemik İskelet Yapısı 16:19
Vücudumuzu Tanıyalım - Kemik İskelet Yapısı 1.111 izlenme - 2 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi filmi şimdi Kemik İskelet Yapısı öğreniyoruz, izleyelim.
2-Windows Live Messenger Giriş Ekranını Tanıyalım 01:53
2-Windows Live Messenger Giriş Ekranını Tanıyalım 3.803 izlenme - 9 yıl önce 2-windows live messenger giriş ekranını tanıyalım
Bir Varmış Bir Yokmuş - Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp 25:38
Bir Varmış Bir Yokmuş - Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp 341 izlenme - 2 yıl önce 4.bölüm vücudumuzu tanıyalım
Vücudumuzu Tanıyalım 01:41
Vücudumuzu Tanıyalım 1.089 izlenme - 2 yıl önce En gariplerinden biriydi ama vardı böyle bi çizgi film.
Vücudumuzu Tanıyalım - Kas Sistemi 23:31
Vücudumuzu Tanıyalım - Kas Sistemi 715 izlenme - 2 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi film de şimdi kas sistemini öğreniyoruz.
Kanuni Sultan Süleyman'ı Tanıyalım 10:35
Kanuni Sultan Süleyman'ı Tanıyalım 1.314 izlenme - 6 yıl önce kanuni sultan süleyman'ı tanıyalım
Vücudumuzu Tanıyalım - Sivrisinek Sokması 08:08
Vücudumuzu Tanıyalım - Sivrisinek Sokması 866 izlenme - 2 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi film de şimdi sivrisinek sokması ile ilgili bölümü izliyoruz.
Vücudumuzu Tanıyalım - Hücre 24:22
Vücudumuzu Tanıyalım - Hücre 576 izlenme - 2 yıl önce Sıra geldi hücreye. Yavaş yavaş frankenstein'a doğru yol alıyoruz. İzleyerek öğrenelim.
Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp 25:38
Vücudumuzu Tanıyalım - Kalp 449 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzun bilimi olan Bir varmış bir yokmuş ile sıra "Kalp"te.
Hayvanları Tanıyalım:profesör İdris Hayvanoğlu 01:43
Hayvanları Tanıyalım:profesör İdris Hayvanoğlu 1.385 izlenme - 9 yıl önce Hayvanlar bu kadar mı iyi tanıtılır!!!
Vücudumuzu Tanıyalım - Böbrek 26:13
Vücudumuzu Tanıyalım - Böbrek 432 izlenme - 2 yıl önce Küçükken az mı izlerdik hey gidi günler. Her bölüm bi yerimizi tanıtırdı. tarihi filmleri vardı. Jeneriğini bile duyunca efkarlandım. Organlarımızı gösteren filmi her izlediğimde doktor olmak isterdim. Olmadı.
Vücudumuzu Tanıyalım - Sindirim 23:44
Vücudumuzu Tanıyalım - Sindirim 413 izlenme - 2 yıl önce Sıra geldi sindirime. En sevdiğim bölümümü izliyoruz. İnsan vücudunu tanımaya devam edelim.
Vücudumuzu Tanıyalım - Hormon 23:30
Vücudumuzu Tanıyalım - Hormon 237 izlenme - 2 yıl önce Vücudumuzu tanıyalım çizgi filmi belki de eğitici yönünü ele aldığımızda en iyi hatta eşi benzeri olmayan çok güzel bir yapımdı. Çocukların canını sıkmadan onları eğlendirerek eğiten ve İnsan vücudunu gerçekten müthiş bir teknikle öğreten bu çizgi film de bu bölümde hormon anlatılıyor,izliyoruz.
Peygamberimizi Tanıyalım Hayatı Yaşantısı 28:09
Peygamberimizi Tanıyalım Hayatı Yaşantısı 734 izlenme - 8 yıl önce peygamberimizi tanıyalım hayatı yaşantısı
Edrolu Yalellicileri Tanıyalım 09:29
Edrolu Yalellicileri Tanıyalım 965 izlenme - 8 yıl önce Şef = musti ,,,,, weasly = muti ,,,,, İso = İhsan ,,,,, tazz = tahsin ,,,,, muro = murat ,,,,, alfa = kemal
Aşık Ali İzzet Özkan - Bir Allahı Tanıyalım 03:01
Aşık Ali İzzet Özkan - Bir Allahı Tanıyalım 613 izlenme - 5 yıl önce
Vücudumuzu Tanıyalım - Doğum 24:40
Vücudumuzu Tanıyalım - Doğum 288 izlenme - 2 yıl önce Nasıl üretilmişiz birde ona bakalım.
yozgat ilçelerini tanıyalım 07:29
yozgat ilçelerini tanıyalım 480 izlenme - 7 yıl önce yozgat ilçelerini tanıyalım
2-Avast Antivirüs Penceresini Tanıyalım 01:13
2-Avast Antivirüs Penceresini Tanıyalım 513 izlenme - 9 yıl önce 2-avast antivirüs penceresini tanıyalım
Kaya Mezarlarını Ele Veren  Mııcırı Tanıyalım -Hard Core 04:04
Kaya Mezarlarını Ele Veren Mııcırı Tanıyalım -Hard Core 75 izlenme - 2 yıl önce Mıcır : kayaların yontulması işleminde meydana gelir. bir kaya mezarın yada bir mezar odası kaya kütlesi yontularak inşa edilir, bu inşa esnasında meydana gelen yontu kırıntıları mezarın hemen yan tarafına yığılır, zaman içinde üstü toprakla kaplanır, bu itibarla arazide hafif tümseklere dikkat edilmelidir. Mıcır, zengin mezarları ele veren tek bulgudur. Yaşam ve Hayatımızın Tek Alternatifsiz Sigortası Bilgidir. Cehaleti Kırın Hayatınızı Bilgi İle Sigortalatın. Huzur, Mutluluk Dolu Hayat Hakkımızdır. Yalan ; Hayatımızı Karanlığa Gömen, Cehaletin Derinliklerine Sürükleyen Şeytanın Pisliğidir. Uzak Durun. İlginç Konular,Duymadıklarımız,Doğru Bildiğimiz Yanlışlar, Antik , Modern ve Teknoloji Hayat ve Tarihin İlginç Derinliklerinde Gezinmek İstiyorsan Video Kanalımıza Abone Olunuz. VİDEO KANALIMIZ : https://www.youtube.com/user/cobanefsane
Ruhi Su - Bir Allahı Tanıyalım 03:49
Ruhi Su - Bir Allahı Tanıyalım 143 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Huma Kuşu Ve Taşlamalar Çıkış Tarihi: 21.05.1993 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Bir Allah'ı tanıyalım Ayrı gayrı bu din nedir? Senlik, benliği nidelim Bu kavga, dövüş, kin nedir? Issız dünyayı doldurudu Kendini kula bildirdi Habil kabil'i öldürdü Orta yerde bu kan nedir? Musa tevrat'a hak dedi Firavun aslı yok dedi İsa İncil'e bak dedi Sonra gelen kur'an nedir? Ali izzet Batın ilmine Neden cebrail Emin'e İrabbül alemine Bu gavur, müslüman nedir?
İzmiri Tanıyalım 00:06
İzmiri Tanıyalım 64 izlenme - 3 yıl önce İzmiri Tanıyalım