Hoşgeldiniz!

tanıyor

Aşırı Gerçekçi ''Sayko'' Taklidi - Aydın Doğu Demirkol 01:00
Aşırı Gerçekçi ''Sayko'' Taklidi - Aydın Doğu Demirkol 5.639 izlenme - 1 yıl önce Hepimizin cemaat abisi taklidiyle tanıdığı, geçenlerde güldür güldür de yardıran Doğu Demirkol'un efsanesi...
Müslüm Gürses-Bir Yerden Tanıyor Gibiyim Sizi 04:48
Müslüm Gürses-Bir Yerden Tanıyor Gibiyim Sizi 5.423 izlenme - 5 yıl önce demirey06/müslüm gürses/bir yerden tanıyor gibiyim sizi/şereflikoçhisarlı damarcı özdemir farkı ile dinleyin maximum sound/müslüm gürses la gününüze zinde başlayın/paylaşımı bilmeyen yaşamından yarınından fazla birşey beklemesin ruhunu temiz ve ferah tutmanın şartı/müzik ruhun gıdasıdır lütfen sevin sevin ki içiniz gençleşsin bakın görün hayatı yaşamayı çok sevecek etrafınıza daha şefkatli daha duyarlı olacaksınız teşekkürler kardeşlerime/damarsa damar burada herşey gönlünce olsun değerli dinley
Şekerpare - Ziver'i Tanımak 00:32
Şekerpare - Ziver'i Tanımak 1.714 izlenme - 2 yıl önce Ziver kılık değiştirmiştir ve ziverin ahbabı olduğunu kanıtlamak ister, bunu yapmak için kendi özelliklerinden bir kaç tane sayması gerekir, görev 3 kağıttır ve mühimdir, zor da olsa özel yeteneklerinden bir kaç tane saymalıdır.
g.o.r.a - bu grup ananı tanıyor olamaz :)) 00:27
g.o.r.a - bu grup ananı tanıyor olamaz :)) 6.049 izlenme - 8 yıl önce g.o.r.a - bu grup daha genç, ananı tanıyor olamaz :)
Cem Yılmaz'ı Tanıyor Musunuz ? (Ölümcül Espiriler İçerir) 01:40
Cem Yılmaz'ı Tanıyor Musunuz ? (Ölümcül Espiriler İçerir) 1.258 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın Leman Kültür'de gösteri yaptığı zaman her gösteri öncesi kısa videolar çekerdi buda onlardan biri tabi 18 yılda Cem Yılmaz'ı artık tanımayan yok bir başarı öyküsü bile olabilir. "Cem Yılmaz: Bu şakayla bu kariyer inanılır gibi değil."
Sokaktan Geçenleri Öpmek 02:20
Sokaktan Geçenleri Öpmek 854 izlenme - 3 yıl önce Çılgın genç yine durmak bilmiyor. Yoldan geçenleri kız, erkek farketmeden öpüyor. Ülkemizde yol sorsan bir acayip bakıyorlar.
Fethullah Gülen'i Tanıyor Musun? (Çağdaş Cengiz) 02:58
Fethullah Gülen'i Tanıyor Musun? (Çağdaş Cengiz) 323 izlenme - 4 yıl önce Fetullah Gülenin TGB'ye açtığı 20 eylül 2011 tarihindeki dava için çekilmiş bir video.
g.o.r.a - bu grup ananı tanıyor olamaz  )) 00:27
g.o.r.a - bu grup ananı tanıyor olamaz )) 552 izlenme - 8 yıl önce harika ya
bu grup daha genç ananı tanıyor olamazlar 00:27
bu grup daha genç ananı tanıyor olamazlar 546 izlenme - 7 yıl önce
saffet sancaklı'yı tanıyor musunuz? 01:24
saffet sancaklı'yı tanıyor musunuz? 139 izlenme - 6 yıl önce abbas güçlü ile genç bakış programında halka sordular "saffet sancaklı'yı tanıyor musunuz?"
Bu Sesi Herkes Tanıyor! 00:12
Bu Sesi Herkes Tanıyor! 86 izlenme - 4 yıl önce Bu Sesi Herkes Tanıyor ! Vine EA Sports