Hoşgeldiniz!

tanju çolak

80'lerde Milli Takım Samimiyeti 00:53
80'lerde Milli Takım Samimiyeti 1.284 izlenme - 1 hafta önce 80lerdeki bir Finlandiya maçı öncesinde Milli Takım oyuncuları bir yerde toplanılmış, sırayla röportaj yapılmış. Sıra Tanju'da. Biraz gazlamış ama olsun. Ne samimi bir ortam
Tanju Çolak'ın Tayyip Erdoğan Hakkındaki Açıklamaları 02:32
Tanju Çolak'ın Tayyip Erdoğan Hakkındaki Açıklamaları 9.696 izlenme - 4 ay önce Tanju Çolak'ın Tayyip Erdoğan hakkındaki açıklamalarını izliyoruz vede izliyoruz.
Acun Kim Ya, Düne Kadar Fethullah'ın Adamıydı - Tanju Çolak 00:33
Acun Kim Ya, Düne Kadar Fethullah'ın Adamıydı - Tanju Çolak 39.659 izlenme - 2 yıl önce periscope'tan canlı yayın yapan Tanju Çolak. Acunun 4 büyükler turnuvasına neden katılmadın sorusuna. Acun kim ya? Düne kadar Fettullah'ın adamıydı şimdi adam mı oldu? diyerek yaptığı göndermeyi izliyoruz.
Tanju Çolak Sunucuyu Canlı Yayında Fena Bozdu 06:34
Tanju Çolak Sunucuyu Canlı Yayında Fena Bozdu 11.139 izlenme - 1 yıl önce Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya, Tanju Çolak'a yüklendi, Çolak yayına bağlanıp Sarıkaya'yı fena bozdu. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Tanju Çolak'ın Sivok'un 9 Saniye Havada Kaldığını Zannetmesi 00:28
Tanju Çolak'ın Sivok'un 9 Saniye Havada Kaldığını Zannetmesi 12.469 izlenme - 1 yıl önce Tanju saçmalıklarına tam gaz devam ediyor...bursaspor - galatasaray maçında sivok'un attığı golü trt spor'da yorumlarken, yavaş çekimde gösterilen pozisyonda saniyeleri sayıp, sivok'un 8-9 saniye havada asılı kaldığını zannetti.. Geçen haftada rizesporda 4 ay önce sakatlanıp sezonu kapatan kweukenin sahanın en kötüsü olduğunu yazmıştı köşeyazısında..
Tanju Çolak Dolar Bozdurma Kuyruğunda 00:55
Tanju Çolak Dolar Bozdurma Kuyruğunda 3.295 izlenme - 8 ay önce Tanju Çolak 80 bin dolarını bozdurdu Eski milli futbolcu Tanju Çolak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "dövizinizi bozdurun" çağrısına uyarak 80 bin dolarını bozdurmak için döviz bürosuna gitti. Aralarında eski milli futbolcu Tanju Çolak'ın da bulunduğu Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu üyesi kalabalık bir grup, Kağıthane'de bir döviz bürosunda toplanıp toplam 1 milyon doları Türk lirasına çevirdi. Bu duruma hazırlıksız yakalanan döviz bürosunda yeterince Türk Lirası bulunmadığı için kalabalık, bir süre döviz bürosu çalışanlarının bankadan para getirmesini beklemek zorunda kaldı. "Her zaman devletin yanında olacağız" "Dolarla dalga geçmeye geldik. Doları yakmaya geldik. Samsunlular bugün ilk çıkışı yapmışlardır" diyen Tanju Çolak, 80 bin dolar bozdurdu. 341 Bin Türk Lirasını yanında getirdiği çantaya koyan Çolak, "15 Temmuz'da canını veren bugün dolar bozdurmaya gelmez mi? Her zaman devletin yanında olacağız. Bunun bilinmesini istiyoruz" diyerek herkesi dolarlarını bozdurmaya çağırdı. 1 milyon doları TL'ye çevirdiler Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu Başkanı Sezgin Gümüş, konfederasyona üye yaklaşık 200 iş adamı ve gönüllünün toplam 1 milyon doları Türk Lirasına çevirdiğini açıkladı. Sezgin, "Samsunlular Türkiye'de dolara ilk defansı yapan hemşehri grubudur" dedi.
Tanju Çolak Trabzonspor - Fenerbahçe Maçı Olaylarına Gözyaşlarını Tutamadı (Anlık Skor) 05:05
Tanju Çolak Trabzonspor - Fenerbahçe Maçı Olaylarına Gözyaşlarını Tutamadı (Anlık Skor) 4.955 izlenme - 1 yıl önce Trabzon Hüseyin Avni Aker Stadında oynan Fenerbahçe Trabzon maçında bir tarafar sahaya girererk hakeme saldırdı. kale arkasındaki ağı yırtan ve direği deviren trabzonlu bir taraftarlar sahaya indi. Bir taraftarın yardımcıı hakeme saldırması ardıdan Bülent Yıldırım, yardımcıları ve Fenerbahçeli oyuncular soyunma odasına gitti. Durduralan maçın devam edip etmeyeceği ni bekleyen oyuncular soyunma odasında bekledi. Maç tatil edildi. Sahada çıkan olaylar nedeniyle maçın tatil edildiği duyuruldu. Bordo mavili taraftarlar stadı boşalttı. Emniyet ekipleri ise çevrede güvenlik önlelerini arttırdı. Yarımcı Hakem Volkan Bayarslan'a saldırı yapan tarafar etksiz hale getirilken bir taraftarda Fenerbahçe bayrağını indirerek trabzon atkısı astı.
Tanju Çolak'tan Acun Ilıcalı hakkında şok açıklama! 02:53
Tanju Çolak'tan Acun Ilıcalı hakkında şok açıklama! 5.824 izlenme - 2 yıl önce Türk futbol tarihinin en önemli golcülerinden biri olan Tanju Çolak, Acun Ilıcalı hakkında önemli açıklamalar yaptı. TRT'deki programından önce Periscope yayını yapan Tanju Çolak, TV8'de yayımlanan efsaneler turnuvasında olmamasıyla ilgili gelen soruya şok cevaplar verdi! "Efsaneler turnuvasında efsane yok" diyen Tanju Çolak, "Acun kimmiş? Ben tanımıyorum herkes işini yapacak, önünden yiyecek" dedi. Konuşmasının devamında "Acun düne kadar Feto'cuydu" diyen Tanju Çolak'ın bu konuşması şok etkisi yarattı.
Rıdvan & Tanju & Feyyaz - Bir İlkbahar Sabahı (Nostalji) 01:34
Rıdvan & Tanju & Feyyaz - Bir İlkbahar Sabahı (Nostalji) 500 izlenme - 2 ay önce Zamanın kral futbolcuları Rıdvan, Tanju, Feyyaz sahadaki başarıları kadar müzikte de başarılı olduklarını göstermiş. Bir ilk bahar sabahı şarkısını beraber seslendirmişler.
Tanju Çolak: FETÖ Örgütlenmeye Galatasaray’da Başladı 05:15
Tanju Çolak: FETÖ Örgütlenmeye Galatasaray’da Başladı 2.261 izlenme - 10 ay önce Galatasaray ve Fenerbahçe forması giyen Türk Futbolu'nun "Altın Ayakkabılı" efsanesi Tanju Çolak, FETÖ ile ilgili tüm bildiklerini TAKVİM'e anlattı. Arkadaşımız Bahadır Çetinkaya'ya konuşan Tanju Çolak, FETÖ'nün spordaki yapılanmaya Galatasaray'da başladığını söyledi. Galatasaraylı olduğunu ve Galatasaray taraftarının söyleyeceklerine kızmaması gerektiğini vurgulayan Tanju Çolak, "Bu örgütlenmenin Galatasaray'da başlamasına çok üzülüyorum. Ama her şey ortada" diye konuştu. İşte Tanju'nun anlattıkları: "İSMAİL SOSYAL BİR İNSANDI. BİR ANDA DEĞİŞTİ" "Ben Galatasaray'a 1987 yılında geldim. 1984 yılında İzmir'den Galatasaray'a gelen İsmail Demiriz vardı sağ bek... Biz birlikte dışarı çıkar, gezer, dolaşırdık. Sosyal bir insandı. Ancak sonrasında İsmail'de bir değişim başladı. Bizimle dışarı çıkmıyor farklı düşünceler içerisinde olduğunu görüyorduk. Evinin camlarını bile karartmıştı. Onun en samimi arkadaşı Semih Yuvakuran'dı. O durumu bize anlattı. O zaman öğrendik. Uğur Tütüneker'le sonra çok yakın oldular. "BU HAİN ÖRGÜT SPORUN HER YERİNDE VAR" Bu hain örgüt futbolun ve sporun her karesinde var. Galatasaray taraftarı bana kızmasın bu örgütlenme Galatasaray'da başlamıştır. Ben iyi bir Galatasaraylıyım ama bu örgütlenme İsmail Demiriz ile başlayıp Uğur Tütüneker ile devam edip Hakan Şükür ve onun jenarasyonuyla en üst seviyeye çıkmıştır. Ben bu örgütlenmenin G.Saray'da başlanmasına çok üzülüyorum. Bence bu örgütlenmenin başlangıç noktası İsmail Demiriz'dir. İsmail herkesi örgütleyip sohbetlere götürürdü... "HAKAN ŞÜKÜR HAİNDİR. HAİNLİK YAPMIŞTIR" Daha sonra Hakan Şükür'ün de ekibe katılmasıyla daha çok duyulur hale geldi. Çünkü Hakan Şükür'ün o dönemde bir marka oluşu, milli takımda oluşu ve Avrupa'da çok tanınan bir futbolcu oluşuyla birlikte bu örgüt iyice spor camiası içerisinde tanındı. Hakan Şükür haindir ve hainlik yapmıştır. Ayrıca bu örgüte mensup çok insan tornistan yaptı. 15 Temmuz'dan sonra Hakan Şükür hala destekçisi. FETÖ'nün hala yanında... Ya! Hakan Şükür; Beynin mi uyuştu senin? "ŞEREFSİZLER... SİZ NASIL MÜSLÜMANSINIZ!" Enes Kanter midir? 'Kanser' midir? 'Tanker' midir? Sonra çıkıp açıklama yapıyor 'Ben Enes Gülen oldum' diye. Sen nasıl bir Müslüman evladısın? Beynini mi yıkadılar yoksa beynini mi aldılar oğlum senin! Bu FETÖ terör örgütüne mensup ve destek veren kişiler kadar hain, şerefsiz, vatan haini var mı! Sen insanlara kurşun yağdıracak bomba atacaksın. Sorarım o zaman siz nasıl bir Müslüman cemaat siniz? Hain teröristler.....
Tanju Çolak: Uçak Düşsün Diye Dua Ettim 04:01
Tanju Çolak: Uçak Düşsün Diye Dua Ettim 1.497 izlenme - 11 ay önce Futbol camiasında kendisine karşı tavır alındığını ve dışlandığını söyleyen Çolak “bu kadar tepki alacak ne yaptım ben” diye isyan etti. Milli Takım hocası olmasına rağmen Antalya’daki kursa gitmek için kendi imkanlarıyla uçak bileti aldığını ve uçakta bütün milli takım teknik direktör kadrosu ve Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy’un bulunduğunu belirten Tanju Çolak yaşadığı olayı şu şekilde anlattı
1987'den Bugune Jet Fadıl 07:48
1987'den Bugune Jet Fadıl 2.312 izlenme - 7 ay önce Türk milletinin şifrelerini sadece muhafazakar görünmeye çalışan siyasetçiler çözmüş değil arada dolandırıcılar, dolandırırken hat-trick yapan çözmüşlerde var. Sadece 2014'teki en sonuncu maldivler projesinden 170 milyon dolar topladığı haberlere yansıyan Fadıl Ak gündüzün 1995'ten bu yana projelerine inandırdığı kitleden ne kadar topladığını hesaplamaya matematiğimiz yetmez sanıyorum. 140journos kanalı 1987'den 2016 eylülüne kadar Fadıl Akgündüz'ün kısa belgeselini hazırlamış. İyi seyirler.
Tanju Çolak canlı yayında ağladı 05:05
Tanju Çolak canlı yayında ağladı 1.776 izlenme - 1 yıl önce Trabzonspor Fenerbahçe maçında çıkan olaylar nedeniyle Tanju Çolak gözyaşlarına engel olamadı. Trabzonspor Fenerbahçe maçının 88. dakikasında kale arkasındaki taraftarlar sahaya önce sandalye fırlattı. Daha sonra bir kişi sahaya inerek kale arkasındaki çizgi hakemine önce yumrukla sonra tekmeyle saldırdı. O anları program yaptığı spor programında izleyen Tanju Çolak hüngür hüngür ağladı.
Tanju Çolak: 'Sivok 9 saniye havada kalmış' 00:28
Tanju Çolak: 'Sivok 9 saniye havada kalmış' 1.557 izlenme - 1 yıl önce Tanju Çolak, yavaş çekimde gösterilen pozisyonda saniyeleri sayıp "Bak Sivok 9 saniye havada kalmış" dedi
Tanju Çolak: Galatasaray'ın Parası Deniz Yemeyen Keriz (Anlık Skor 10 Nisan Pazar) 01:36
Tanju Çolak: Galatasaray'ın Parası Deniz Yemeyen Keriz (Anlık Skor 10 Nisan Pazar) 1.275 izlenme - 1 yıl önce Ünlü spor yorumcusu Tanju Çolak Anlık Skor programında Galatasaray'da alınan başarısız sonuçlara çok sert tepki gösterdi. 24 TV’de yayınlanan Anlık Skor programında konuşan ünlü spor yorumcusu Tanju Çolak Galatasaray yönetimi ve futbolculara sert eleştirilerde bulundu. Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında sahasında Çaykur Rizespor ile 1-1 berabere kalan Galatasaray’da kan kaybı sürerken sarı-kırmızılı futbolcu ve yöneticiler tepkiler de her geçen gün artıyor. Çaykur Rizespor maçında taraftarın yönetimi istifaya çağırmasıyla beraber tepkiler giderek artarken eski milli futbolcu ve spor yorumcusu Tanju Çolak’ta çok sert açıklamalarda bulundu. GALATASARAY'IN PARASI DENİZ YEMEYEN KERİZ Tanju Çolak Galatasaraylı futbolcuların astronomik ücretler almasına rağmen verimli olamadığını söyleyen Çolak şöyle konuştu; “Galatasaray’ın parası deniz yemeyen keriz.Vallahi de billahi de keriz. Siz nasıl bir transfer politikası izliyorsunuz. Rizespor’la oynuyor, gücü yok, sistemi yok, coşkusu yok, heyacanı yok verdiğiniz paralara bakın? Galatasaray formasını giymek bu kadar kolay mı? Galatasaray’a gelecek futbolcular her zaman fedakarlık yapar. Siz nasıl bir yöneticilik yapıyorsunuz? 20 milyon Euro dünki Galatasaray takımının maliyeti. Ne gördünüz sahada? Karşısındaki takımın maliyeti 5 milyon Euro. Siz bu takıma pozisyon bulup ezmiyorsunuz. Bu takımı 3-0, 5-0 yenemiyorsunuz. Futbol adına hiçbir şey vermiyorsunuz. Aciz duruma düşüyorsunuz. KELLE ALIN Bu o parayı nasıl kazanıyorsunuz. Sonra da Başkan Dursun Özbek diyor ki ‘Biz futbolcuların parasından fedakarlık bekleyemeyiz.’ Niye, sana ne farkındalık yarattılar? Seni şampiyon mu yaptılar, Galatasaraylı futbolcular hangi başarıyı elde etti? Kelle alın. Hiçbir futbolcu Galatasaray’dan üstün değildir. İstemeyen çeksin gitsin, en azından borçlarımızı öderiz. Galatasaray’ın ağırlığını bilmeyen futbolcular var. Kurtuluş için seçim olmalı."
Yılmaz Güney'in Kavga Etmesi 02:54
Yılmaz Güney'in Kavga Etmesi 994 izlenme - 1 yıl önce Flash tv oyunculuğu tadında kavga sahnesi izliyoruz efendim filmin adı on korkusuz adam.
Tanju Çolak Ankara Adliyesi'ne Getirildi 01:29
Tanju Çolak Ankara Adliyesi'ne Getirildi 84 izlenme - 1 ay önce Ankara'da çek senet mafyasına yönelik operasyonda gözaltına alınan eski milli futbolcu Tanju Çolak, Ankara Adliyesi'ne getirildi. Ankara'da çek senet mafyasına yönelik operasyonda eski milli futbolcu Tanju Çolak'ında aralarında bulunduğu 28 kişi gözaltına alınmıştı. Eski milli futbolcu Tanju Çolak, bu kapsamda Ankara Adliyesi'ne getirildi. Çolak'ın bazı alacaklarını tahsil etmek için çete üyeleriyle anlaştığı belirtiliyor.
Tanju Çolak: Galatasaray Yönetimi Ersun Yanal'a Teklif Götürdü (Anlık Skor 12 Mart Cumartesi) 00:46
Tanju Çolak: Galatasaray Yönetimi Ersun Yanal'a Teklif Götürdü (Anlık Skor 12 Mart Cumartesi) 1.059 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray'ın efsane ismi Tanju Çolak 24 TV'de yayınlanan Anlık Skor programında sarı-kırmızılı takımın yeni teknik direktörü hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Galatasaray'ın efsane ismi Tanju Çolak 24 TV'de yayınlanan Anlık Skor programında sarı-kırmızılı takımın yeni teknik direktör adayını açıkladı. Galatasaray’ın Mustafa Denizli ile yollarını ayırmasının ardından yeni teknik direktörün kim olacağı merak konusu olurken eski milli futbolcu ve spor yorumcusu Tanju Çolak çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tanju Çolak konuya ilişkin yaptığı açıklamada “Ben Ersun Yanal’ın bire bir konuştuğu arkadaşından duydum Ersun Yanal’a teklif yapılmış. Fakat taraftarın tepkisinden dolayı korkuluyor.” dedi.
Sevgi 02:00
Sevgi 3.437 izlenme - 10 yıl önce SEVDAN İLE
Tanju Çolak, Mustafa Denizli'yi İstifaya Davet Etti 02:01
Tanju Çolak, Mustafa Denizli'yi İstifaya Davet Etti 1.043 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray'ın efsane isimlerinden Tanju Çolak, 3-2'lik Osmanlıspor mağlubiyeti sonrası Mustafa Denizli'yi istifaya davet etti.
Tanju Çolak: Uçak Düşsün De Türk Futbolu Kurtulsun Diye Dua Ettim 04:02
Tanju Çolak: Uçak Düşsün De Türk Futbolu Kurtulsun Diye Dua Ettim 458 izlenme - 11 ay önce Eski milli futbolcu ve spor yorumcusu Tanju Çolak A2 Milli Takım Teknik Direktörlüğü görevini yaptığı sırada yaşadığı bir olayı 24 TV’de yayınlanan Anlık Skor programında anlattı. Efsane golcü ve eski milli futbolcu Tanju Çolak 24 TV'de yayınlanan Anlık Skor programında uğradığı haksızlıklara sert tepki göstererek unutamadığı bir olayı anlattı. Futbol camiasında kendisine karşı tavır alındığını ve dışlandığını söyleyen Çolak "bu kadar tepki alacak ne yaptım ben" diye isyan etti. Milli Takım hocası olmasına rağmen Antalya’daki kursa gitmek için kendi imkanlarıyla uçak bileti aldığını ve uçakta bütün milli takım teknik direktör kadrosu ve Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy’un bulunduğunu belirtan Tanju Çolak yaşadığı olayı şu şekilde anlattı... UÇAK DÜŞSÜN DE TÜRK FUTBOLU KURTULSUN DİYE DUA ETTİM Bir baktım uçağa Metin Tekin ve Oğuz Çetin geldi. Arkasından Müfüt Hoca geldi. Sonrasında Fatih Terim geldi kafa sallayarak bir selam verdi. Uçağın kalkmasına beş dakika kala Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy geldi. Ne oluyor dedim? Allah canımı alsın uçak ininceye kadar düşsün diye dua ettim. Uçak düşsün diye dua etmediysem Allah benim canımı alsın. İçeri girip bu kadar tavır koyacak kadar ne yaptım. Uçak ne yazık ki düşmedi.Hayatta ilk kez ölmek istedim. Uçak düşsünde Türk futbolu kurtulsun diye dua ettim. Uçaktan indim, bekliyoruz. Bir araç geldi dördü bindi, beni davet etmediler. O araba geldi onları aldı gitti. A2 hocası olarak ben dışarıdan kaldım Ben hırsımdan ağladım. Ben ne terbiyesizlik yaptım. Ben ne kadar kötü bir adammışım, ne kadar kötü bir sporcuymuşum. Bunları hak edecek kadar ne yaptım diye hırsımdan ağladım. Ne kötülük, ne haksızlık, saygısızlık yaptım? Ben bunları yaşamak zorunda mıyım? Bu kadar başarılı olmuş bir insanı kabul etmiyorlar. Ben bunları yaşadım diğer insanlar yaşamasın diye anlatıyorum.
Tanju, Rıdvan için açtı ağzını yumdu gözünü! 03:08
Tanju, Rıdvan için açtı ağzını yumdu gözünü! 2.239 izlenme - 5 yıl önce Türk futbolunun yıldız isimlerinden Tanju Çolak, CNN Türk'te katıldığı "Aykırı Sorular" programında eski takım arkadaşı Rıdvan Dilmen ile ilgili açtı ağzını yumdu gözünü.
Tanju Çolak Golleri 06:57
Tanju Çolak Golleri 852 izlenme - 2 yıl önce günümüz türk forvetlerinin altıpastan bile elleri ayaklarına dolanırken zamanında 18 içerisinde yakaladı mı geçmiş olsun dedirten golcü Tanju Çolak'ın golleri, bilmeyenler, görmeyenler nasiplensin, becerebiliyorlarsa halı sahalarda denesin. (hemen hemen her goldeki Prekazi faktörünü de es geçmemek lazım)
Tanju Çolak: 'Attığım goller haram olsun' 00:36
Tanju Çolak: 'Attığım goller haram olsun' 875 izlenme - 2 yıl önce Dursun Özbek'in, Alp Yalman'dan destek istemesine kızan Tanju Çolak, Mustafa Denizli'nin de buna destek vermesine sinirlendi ve "Attığım goller haram olsun" dedi.
Tanju Çolak, Trabzonspor'un yeni hocasını açıkladı 00:29
Tanju Çolak, Trabzonspor'un yeni hocasını açıkladı 657 izlenme - 1 yıl önce Eski futbolcu ve spor yorumcusu Tanju Çolak Trabzonspor'un yeni teknik direktörünün Braga'nın Teknik Direktörü Paulo Fonseca olacağını iddia etti.
Rıdvan ve Tanju'lu Dünya Karması - Beyaz Pele Zico'ya Veda (1989) 02:36
Rıdvan ve Tanju'lu Dünya Karması - Beyaz Pele Zico'ya Veda (1989) 885 izlenme - 2 yıl önce Zico...Namı değer "Beyaz Pele". Gelmiş geçmiş en büyük futbolcular düşünüldüğünde belki ismi ilk söylenenlerden biri değil ama biraz merak edip oyunculuğuna bakınca hayran olmamak elde değil.Kendine has bir stil, topa karşı duyulan sevginin zerafete dönüşmesi Zico'nun futbolunu izlediğinizde gördüklerimiz. Bu videoda 1989 yılında Zico'nun Jubilesi için Brezilya Karması ile Dünya Karması arasında yapılan maçın özetini biraz kötü kalitede de olsa izleme şansımız var.Bizim için bir ayrı önemi ise Dünya karmasına Şeytan Rıdvan ve altın ayakkabılı golcümüz Tanju davet edilmiş.Rıdvan ilk 11'de başladığı maçta Dünya karmasının ilk golünü hazırlarken,Tanju ikinci yarıda oyuna giriyor.Tanju'yu pek göremesek de Şeytan kendini belli ediyor. Brezilya Karması; Oyuncular=Zico,Douglas,Renato Gaucho,Romario,Careca,Evair,Valdo,Tita,Gilmar,Julio Cesar, Mozer,Junior,Branco,Dunga,Andrade,Silas ve Milton. Teknik Direktör=Sebastiano LAZARONI Dünya Karması; Oyuncular=Michel Preud'Homme,Rinat Dasaev,Joao Pinto,Eric Gerets,Stephane Demol,Bosko Djurovski,Dragan Stojkovic,Lajos Detari,Carlos Valderrama,Radmilo Mihajlovic,Enzo Francescoli,Rui Aguas, TANJU ÇOLAK ve RIDVAN DİLMEN Teknik Direktörler=Arthur Jorge,Nils Liedholm ve Mircea LUCESCU Tarih:27 Mart 1989 Stad:Estadio Comunale dei Friuli (Udinese) Brezilya=1 Dünya Karması=2 Goller:Dk 5 Dunga, dk 34 Francescoli, dk 65 Detari
16 Kasım 1991 Fb - Bjk Maçı / Yan Hakeme Gittim Bana Ananı... 04:51
16 Kasım 1991 Fb - Bjk Maçı / Yan Hakeme Gittim Bana Ananı... 690 izlenme - 2 yıl önce Rtük'ün koy ver gitsin dediği zamanlarda; tartışmalı bir golün atıldı maç sonrası yapılan röportaj. 14. saniyede sol tarafta mavi gömlek mor kravatlı küçük Aziz Yıldırım görülebilir. Haksızlığa uğradığını düşünen arkadaşlarını sakinleştirmekte.. Yıllar sonra alacağı intikamın belki de ilk tohumu burada atılıyor!
Rıdvan' ın Şansal Büyüka ile Röportajı 03:15
Rıdvan' ın Şansal Büyüka ile Röportajı 769 izlenme - 3 yıl önce Televizyonlarda izlerken gıpta ile baktığımız kimimize göre kahin kabul edilen (gol olur...gooolll) diyen büyük insan Rıdvan'nın o yıllarda çok küçük emrah filmleri izleyip filmlerinin etkisi altında kalıp şansal abimizle yaptığı güzide röportaj.
Mehmet Demirkol: 'Tanju Çolak'tan beri ilk kez...' 03:01
Mehmet Demirkol: 'Tanju Çolak'tan beri ilk kez...' 809 izlenme - 2 yıl önce NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi'nde Mehmet Demirkol, Beşiktaş'ın gol ayağı Mario Gomez'i değerlendirdi. Demirkol, Alman golcü için, "Tanju Çolak'tan bu yana hücumu bu kadar değiştiren bir oyucnu görmedim" derken, "Oyuncular, Şenol Güneş'i ne kadar dinliyorlarsa, Mario Gomez'i de öyle seyretmeleri lazım. Onu hayranlıkla izliyorum" ifadelerin kullandı.
tanju çolak ve samsunspor 01:17
tanju çolak ve samsunspor 1.830 izlenme - 7 yıl önce röveşata