Hoşgeldiniz!

tanrıça

 Fitness Tanrıçasının Yeni Videosu 00:11
Fitness Tanrıçasının Yeni Videosu 7.304 izlenme - 3 yıl önce Fitness Tanrıçasının Yeni Videosu
Dünya'nın En Cani Tarikatı Thuggee'lar ve İnanışları 03:00
Dünya'nın En Cani Tarikatı Thuggee'lar ve İnanışları 4.113 izlenme - 9 ay önce Hindistan'ın tarihine damga vurmuş bu manyak tarikat hakkında sitemin üyeleri de bilgi sahibi olsun istedim. Haklarındaki en eski belge 1365 yılına ait. İngilizler 1830'dan itibaren bunlarla mücadeleye girdi. 1860-70 civarında da tarikat bitmiş. Tugi diye okunuyor ve Tug Life espirisinin kökeni de budur. Köklerini Müslüman kabilelere dayandırsalar da, yamyam tanrıça Kali'ye taparlarmış. En meşhurları Behram adlı seri katil liderleridir.
Tribünde verdiği pozlarla Tanrıça oldu! 02:58
Tribünde verdiği pozlarla Tanrıça oldu! 12.535 izlenme - 4 yıl önce Ukrayna ve Polonya'da düzenlenen Avrupa Şampiyonası'nda tribünlerde verdiği pozlarla bir anda dünyanın gündemine gelen Natalie Siwiec, iç çamaşırı tanrıçası seçildi.
Elise Hatun Tanrıça Dansı 05:50
Elise Hatun Tanrıça Dansı 404 izlenme - 12 ay önce Elise hatun her gün yeni videolarıyla bize göz banyosu yaptırıyo.Bu sefer gene iyi kıyafet müzik makyajı on numara neyse Elise bacımızı izliyoruz
Kendini Tanrıça İlan Eden Kadın Trende Çırılçıplak Soyundu 00:14
Kendini Tanrıça İlan Eden Kadın Trende Çırılçıplak Soyundu 1.174 izlenme - 4 yıl önce ABD'nin Chicago kentinde Granville istasyonundan banliyö trene binen bir kadın bir anda ayağa kalkıp kendisini trenin kraliçesi ilan ettikten sonra yolcuların gözü önünde çırılçıplak soyundu. Kadın daha sonra imdat frenini çekip makinistin bulunduğu baştaki vagona giderken güvenlik görevlileri tarafından gözaltına alındı. Adı belirtilmeyen kadının niçin böyle bir şey yaptığı henüz anlaşılamadı.
Türk Kızları Neden 2. Plana Atılıyor? - Sokağın Nabzı 04:18
Türk Kızları Neden 2. Plana Atılıyor? - Sokağın Nabzı 1.362 izlenme - 2 yıl önce Türk kızı tribi kesinlikle doğrudr, cevaplar anlatıyor özellikle 01,13'de konuşan abi doğruları açıkça söylemiş. Kamiller kezbanlara karşı...
Cemile Vs. Afrodit 02:57
Cemile Vs. Afrodit 798 izlenme - 2 yıl önce Banu Alkan güzellik tanrıçası Afrodit'le karşılayışıyor ve ondan muazzam bir ders alıyor: Göster Kaç Açıl Kapan.Kocana kadın ol kadın!
Üç Süpermen Olimpiyatlarda (1984 - 65 dk) 01:05:02
Üç Süpermen Olimpiyatlarda (1984 - 65 dk) 286 izlenme - 2 yıl önce Gerek senaryosu gerekse oyunculuklarıyla mutlaka izlenmesi gereken bir film, sigara içebilecek kadar bizden, at yarışı severleri koruyacak kadar halk sevdalısı süper kahramanlarımız, roma dönemini ziyaret ederek dünyanın akışını da değiştireceklerdir. üç Süpermen Olimpiyatlarda, 1984 Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Tarih Yönetmen: Yavuz Yalınkılıç Senaryo: Yavuz Yalınkılıç Oyuncular: Filiz Özten, Yılmaz Köksal, Levent Çakır, Oktar Durukan, Kadir Kök, Bahattin Eroğlu
Binlerce İnsan Yedi Yaşındaki Tanrıça'ya Tapıyor! 00:50
Binlerce İnsan Yedi Yaşındaki Tanrıça'ya Tapıyor! 30 izlenme - 10 ay önce Nepal’de yedi yaşındaki bir kız çocuğunun sesi ördeğe, kirpikleri ise ineğe benzediği için 'tanrıça' ilan edildi. Hindu geleneklerine göre, 'tanrı' ilan edilen çocuğun özel durumlar hariç evini terk etmemesi gerekiyor, bu nedenle küçük kızın ailesi mesleklerini de bırakmak zorunda kaldı. Bunun yanı sıra geleneklere göre, yedi yaşındaki ‘tanrıça’ nın ayaklarının yere değmesine izin verilmiyor.
Shaiya Efsane Tanrıçanı Koru Etkinliği 01:29
Shaiya Efsane Tanrıçanı Koru Etkinliği 123 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük Serveri ; SHAİYA EFSANE
Ördeğe Ve İneğe Benziyor Diye Tanrıça Yapılan Kız 00:50
Ördeğe Ve İneğe Benziyor Diye Tanrıça Yapılan Kız 20 izlenme - 10 ay önce Nepal'de sesi ördeğe, kirpikleri ise ineğe benzediği için 'tanrıça' ilan edilen 7 yaşındaki kız. Hindu geleneklerine göre, 'tanrı' ilan edilen çocuğun özel durumlar hariç evini terk etmemesi gerekiyormuş bunun için ailesi işini bırakmış.
Tanrıçam 02:49
Tanrıçam 155 izlenme - 9 yıl önce seni seviyorum tanrıçam....