Hoşgeldiniz!

tanrıça

 Fitness Tanrıçasının Yeni Videosu 00:11
Fitness Tanrıçasının Yeni Videosu 7.643 izlenme - 4 yıl önce Fitness Tanrıçasının Yeni Videosu
Tribünde verdiği pozlarla Tanrıça oldu! 02:58
Tribünde verdiği pozlarla Tanrıça oldu! 12.565 izlenme - 5 yıl önce Ukrayna ve Polonya'da düzenlenen Avrupa Şampiyonası'nda tribünlerde verdiği pozlarla bir anda dünyanın gündemine gelen Natalie Siwiec, iç çamaşırı tanrıçası seçildi.
Dünya'nın En Cani Tarikatı Thuggee'lar ve İnanışları 03:00
Dünya'nın En Cani Tarikatı Thuggee'lar ve İnanışları 4.149 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'ın tarihine damga vurmuş bu manyak tarikat hakkında sitemin üyeleri de bilgi sahibi olsun istedim. Haklarındaki en eski belge 1365 yılına ait. İngilizler 1830'dan itibaren bunlarla mücadeleye girdi. 1860-70 civarında da tarikat bitmiş. Tugi diye okunuyor ve Tug Life espirisinin kökeni de budur. Köklerini Müslüman kabilelere dayandırsalar da, yamyam tanrıça Kali'ye taparlarmış. En meşhurları Behram adlı seri katil liderleridir.
Elise Hatun Tanrıça Dansı 05:50
Elise Hatun Tanrıça Dansı 690 izlenme - 2 yıl önce Elise hatun her gün yeni videolarıyla bize göz banyosu yaptırıyo.Bu sefer gene iyi kıyafet müzik makyajı on numara neyse Elise bacımızı izliyoruz
Kendini Tanrıça İlan Eden Kadın Trende Çırılçıplak Soyundu 00:14
Kendini Tanrıça İlan Eden Kadın Trende Çırılçıplak Soyundu 1.187 izlenme - 5 yıl önce ABD'nin Chicago kentinde Granville istasyonundan banliyö trene binen bir kadın bir anda ayağa kalkıp kendisini trenin kraliçesi ilan ettikten sonra yolcuların gözü önünde çırılçıplak soyundu. Kadın daha sonra imdat frenini çekip makinistin bulunduğu baştaki vagona giderken güvenlik görevlileri tarafından gözaltına alındı. Adı belirtilmeyen kadının niçin böyle bir şey yaptığı henüz anlaşılamadı.
Cemile Vs. Afrodit 02:57
Cemile Vs. Afrodit 1.447 izlenme - 3 yıl önce Banu Alkan güzellik tanrıçası Afrodit'le karşılayışıyor ve ondan muazzam bir ders alıyor: Göster Kaç Açıl Kapan.Kocana kadın ol kadın!
Türk Kızları Neden 2. Plana Atılıyor? - Sokağın Nabzı 04:18
Türk Kızları Neden 2. Plana Atılıyor? - Sokağın Nabzı 1.425 izlenme - 3 yıl önce Türk kızı tribi kesinlikle doğrudr, cevaplar anlatıyor özellikle 01,13'de konuşan abi doğruları açıkça söylemiş. Kamiller kezbanlara karşı...
Nepal’deki 3 Yaşındaki Tanrıça Kız 00:52
Nepal’deki 3 Yaşındaki Tanrıça Kız 32 izlenme - 10 ay önce Nepal’in başkenti Katmandu’da 3 yaşındaki Trishna Shakya, Hindu bir rahip tarafından yeni ‘yaşayan tanrıça’ ilan edildi.Cahil olarak kalmış toplumun saçmalıklarını hala görmek mümkünmüş hakketen
Shaiya Efsane Tanrıçanı Koru Etkinliği 01:29
Shaiya Efsane Tanrıçanı Koru Etkinliği 125 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük Serveri ; SHAİYA EFSANE
Trishna Shakya Adlı 3 Yaşındaki Kız Çocuğu Tanrıça Seçildi 00:51
Trishna Shakya Adlı 3 Yaşındaki Kız Çocuğu Tanrıça Seçildi 21 izlenme - 10 ay önce Nepal’de 3 yaşında küçük bir kız çocuğu Kumari diye adlandırılan yaşayan tanrıça unvanını elde etmiş. Himalaya ırkından hem Budist hem de Hindu inancınını benimseyen yöre halkı Trishna Shakya adlı küçük kız çocuğunu başkent Katmandu’da gerçekleştirdikleri dini törenle tapınak sarayına götürmüş. Dini tören Nepal’de düzenlenen ve iki hafta süren Dasain festivalinin 8. gününde gerçekleştirilmiş.
Tanrıçam 02:49
Tanrıçam 155 izlenme - 10 yıl önce seni seviyorum tanrıçam....
Binlerce İnsan Yedi Yaşındaki Tanrıça'ya Tapıyor! 00:50
Binlerce İnsan Yedi Yaşındaki Tanrıça'ya Tapıyor! 35 izlenme - 2 yıl önce Nepal’de yedi yaşındaki bir kız çocuğunun sesi ördeğe, kirpikleri ise ineğe benzediği için 'tanrıça' ilan edildi. Hindu geleneklerine göre, 'tanrı' ilan edilen çocuğun özel durumlar hariç evini terk etmemesi gerekiyor, bu nedenle küçük kızın ailesi mesleklerini de bırakmak zorunda kaldı. Bunun yanı sıra geleneklere göre, yedi yaşındaki ‘tanrıça’ nın ayaklarının yere değmesine izin verilmiyor.
Ördeğe Ve İneğe Benziyor Diye Tanrıça Yapılan Kız 00:50
Ördeğe Ve İneğe Benziyor Diye Tanrıça Yapılan Kız 22 izlenme - 2 yıl önce Nepal'de sesi ördeğe, kirpikleri ise ineğe benzediği için 'tanrıça' ilan edilen 7 yaşındaki kız. Hindu geleneklerine göre, 'tanrı' ilan edilen çocuğun özel durumlar hariç evini terk etmemesi gerekiyormuş bunun için ailesi işini bırakmış.
Erol Budan - Tanrıça 05:23
Erol Budan - Tanrıça 2 izlenme - 11 ay önce Erol Budan - Tanricamsin
Erol Budan - Tanrıça 05:18
Erol Budan - Tanrıça 1 izlenme - 11 ay önce Erol Budan - Tanrica