Hoşgeldiniz!

Tape Videoları

Sex Tape (Fragman) Cameron Diaz, Jason Segel 02:43
Sex Tape (Fragman) Cameron Diaz, Jason Segel 2.093.472 izlenme - 3 yıl önce Seks Kasedi – Sex Tape (2014) – Fragmanı Hikaye, bir geceliğine çocuklarından uzaklaşıp yalnız kalan bir çiftin ilişkilerine heyecan getirmek için bir seks kaseti çekmeye karar vermesiyle başlar. Gece her şey yolunda gitse de ertesi sabah kaseti bıraktıkları yerde bulamazlar. Sonrasında ise hummalı bir arayış başlar. Başta Nicholas Stoller’ın çekmesi planlanan filmin yönetmenliği el değiştirip Jake Kasdan’a devredildi.
Sex Tape - Sx Kasedi Komik Erotik Sahne 03:00
Sex Tape - Sx Kasedi Komik Erotik Sahne 22.934 izlenme - 8 ay önce Sex Tape - Sx Kasedi Komik Erotik Sahne filmden komik bir sahne Annie ve Jay uzun yıllar evliliklerini ayakta tutmayı başarabilmiş bir çifttir. Ama ilişkileri artık eskisi gibi kendilerine heyecan vermemektedir. Genç kadın ilişkilerine heyecan katmak için sevişmelerini tablet ile kayıt alma fikrini kocasına sunar ve kocasına karısının bu fikrine olumlu cevap verir. O geceyi kayıt altına alırlar ve güzel bir gece geçirirler ama uyandıklarında onları büyük bir sürpriz beklemektedir.
Kim Kardashian Has Another Sex Tape With Ray J 00:53
Kim Kardashian Has Another Sex Tape With Ray J 38.593 izlenme - 5 yıl önce kim kardashian has another sex tape
Donald Trump Tapesi 03:04
Donald Trump Tapesi 4.117 izlenme - 9 ay önce ABD'de Cumhuriyetçi Parti'nin başkan adayı Donald Trump'ın kadınlar hakkında müstehcen ve kaba ifadelerini içeren bir video ortaya çıktı. ABD'deki başkanlık seçimine bir ay kala milyarder iş adamı Donald Trump'ın 2005 yılında "Access Hollywood" adlı televizyon programı sunucusu Billy Bush ile bir otobüste yaptığı sohbete ilişkin video Amerikan medyasında yayınlandı. Videoda Trump ve sunucu Bush, bir otobüsün içindeler ve yaka mikrofonunun açık olduğunun farkında olmadan sohbet ediyor. Bu sırada otobüsün dışında bulunan kamera, ikilinin konuşmasını kayıt altına alıyor.
Lindsay Pelas ile Bağımsızlığımı Kutluyorum 01:34
Lindsay Pelas ile Bağımsızlığımı Kutluyorum 14.203 izlenme - 2 yıl önce Dan Bilzerian abimizin biricik kediciği Lindsay Pelas ile Independance Day'e farklı bir bakış açısı.
Sex Tape (2014) Fragman 02:43
Sex Tape (2014) Fragman 27.918 izlenme - 3 yıl önce Cameron Diaz ve Jason Segel'ın oynadığı Sex Tape; bir geceliğine de olsa çocuklarından uzaklaşıp yalnız kalmayı başaran mutlu bir çiftin, ilişkilerine heyecan getirmek için bir seks kasedi çekmeye karar vermeleri, güzel giden gecenin ardından sabah uyandıklarında kasedi bıraktıkları yerde bulamamalarıyla başlayan arayış konu ediliyor.
Sex Tape - Official Trailer (2014) 02:32
Sex Tape - Official Trailer (2014) 20.977 izlenme - 3 yıl önce Cameron Diaz ve Jason Segel'ın oynadığı Sex Tape; bir geceliğine de olsa çocuklarından uzaklaşıp yalnız kalmayı başaran mutlu bir çiftin, ilişkilerine heyecan getirmek için bir seks kasedi çekmeye karar vermeleri, güzel giden gecenin ardından sabah uyandıklarında kasedi bıraktıkları yerde bulamamalarıyla başlayan arayış konu ediliyor.
Rihanna Sex Tape With J Cole 00:42
Rihanna Sex Tape With J Cole 21.744 izlenme - 6 yıl önce
Sex Tape Movie Official Trailer (2014) Cameron Diaz HD 02:36
Sex Tape Movie Official Trailer (2014) Cameron Diaz HD 13.141 izlenme - 3 yıl önce Sex Tape Movie Official Trailer (2014) Cameron Diaz HD
Şerit Metre Kullanmada Master Yapan İnşaat İşçici 00:28
Şerit Metre Kullanmada Master Yapan İnşaat İşçici 7.447 izlenme - 2 yıl önce Şerit Metreyi farklı amaçlarla kullanan adamın ilginç yeteneği! Kolay Kolay kazanılamayacak bir yetenek. Adam kah ok, kah çengel niyetine kullanıyor...
Sx Kasedi -- Sxtape Fragman 01:51
Sx Kasedi -- Sxtape Fragman 1.522 izlenme - 8 ay önce SX KASEDİ -- SXTAPE TÜRKÇE DUBLAJ İZLE 2013'ün Ekim ayında vizyona girmiş olan SX kaseti izle filmi bir korku filmidir. Film de jill adlı bayan amatör bir sanatçıdır ve Adam adında bir de erkek arkadaşı vardır. İkisi de oldukça değişik, çılgın ve farklı şeylerden zevk alan bir çifttir. Bir gün beraber bir sex kaseti hazırlamaya karar verirler ve değişik mekanlarda çekim yaparlar. Terk edilmiş bir yer onların tercihidir ve kullanılmayan harabe bir sanat galerisine girerler. Bakalım maceracı çiftin sonu ne olacak? Kendine özgü ve yeni bir tür korku filmi olan bu filmi; SX Kasedi Türkçe Dublaj İzle seçeneğiyle HD film izleyebilirsiniz ve sayfanın alt kısmında diğer kullanıcıları film hakkında bilgilendirmek için yorum yapabilirsiniz. İyi Seyirler... Filmi buradan izleyebilirsiniz; http://www.onlinefilmsinema.com/sx-ka... Ana Sayfamız; http://www.onlinefilmsinema.com/
Kaset İşi Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:26
Kaset İşi Filminin Türkçe Altyazılı Fragmanı 6.869 izlenme - 3 yıl önce Başrollerini Jason Segel ve Cameron Diaz'ın Paylaştığı Kaset İşi filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı!
Paralel Oscar Ödülleri 05:54
Paralel Oscar Ödülleri 3.976 izlenme - 1 yıl önce En iyi, animasyon, senaryo, kurgu, uyarlama, kadın ve erkek oyuncu ödülleri sahibini buldu.
M-1000 Mattress Tape Edge Machine 01:02
M-1000 Mattress Tape Edge Machine 3.939 izlenme - 2 yıl önce Mattress tape edge machine is the machine used till the early years of the sector. The manual tape edge machine which has taken its current form, has become many manufacturers' choice thanks to the changing technology. export@mertmakina.com mertmakina.com +90 352 322 20 10
M-1100 Automatic Mattress Tape Edge Machine 01:10
M-1100 Automatic Mattress Tape Edge Machine 3.936 izlenme - 2 yıl önce Available both Lock Stitch and Chain Stitch sewing heads, Operator Carrying Platform, Automatic slowing down at the corner of mattresses, Adjustable Straight Sewing and Corner Turning speeds, able to sew 5cm to 40 cm mattresses. Provides high output with minimum training time. export@mertmakina.com www.mertmakina.com 90 352 322 20 10
Sex Tape | Cameron Diaz Sex Filmi Fragman 02:43
Sex Tape | Cameron Diaz Sex Filmi Fragman 2.083 izlenme - 3 yıl önce
Sex Tape Fragman 02:36
Sex Tape Fragman 2.107 izlenme - 3 yıl önce Sex Tape Fragman
Celebrity Sex Tape Fragmanı 01:22
Celebrity Sex Tape Fragmanı 6.047 izlenme - 4 yıl önce 4 Kafadar arkadaş internette sanal sex yapmaya olanak veren bir program geliştirirler. Ancak bu programın ileride başlarına büyük bir bela açacağını tahmin bile edemezler. Bu komik serüvenini dolu dolu izlemenizi tavsiye ederiz...
Nitro Rally Car Drifting With Tape Mod Tires 04:19
Nitro Rally Car Drifting With Tape Mod Tires 4.348 izlenme - 4 yıl önce Nitro Rally Car Drifting With Tape Mod Tires
Kim Kardashian'ın Seks Kasedini İzleyen Nineler 01:36
Kim Kardashian'ın Seks Kasedini İzleyen Nineler 2.480 izlenme - 2 yıl önce Bu 3 nine merak etmişler kim bacının meşhur seks kasedini ve de görüntülere de ulaşıp meraklarını gidermişler.
Sex Tape Official Red Band Trailer #2 (2014) Cameron Diaz, Jason Segel Movie HD 02:21
Sex Tape Official Red Band Trailer #2 (2014) Cameron Diaz, Jason Segel Movie HD 2.363 izlenme - 3 yıl önce Sex Tape Official Red Band Trailer #2 (2014) Cameron Diaz, Jason Segel Movie HD
Beyonce'den ABD Milli Marşı 02:28
Beyonce'den ABD Milli Marşı 4.674 izlenme - 4 yıl önce Superbowl basın toplantısında Beyonce Amerika Milli Marşını canlı söyledi.
Habertürk Canlı Yayın Sırasında Uçak Düşürülmesi 10:13
Habertürk Canlı Yayın Sırasında Uçak Düşürülmesi 1.342 izlenme - 2 yıl önce Hatay'ın Yayladağı ilçesinde sınırın Suriye tarafında savaş uçağı, Türk jetleri tarafından düşürüldü. Tam bu sırada HaberTürk canlı yayından bu görüntüleri verdi. O sırada canlı yayında olması manidar... Twitter'da yaklaşık 1 haftadır, seçimleri ertelemek için ordunun Suriye'ye gireceği konuşuluyordu. Tapelerin, ses kayıtlarının, Twitter'in engellenememesi ve 25 Mart'ta yayınlanacak olan o meşhur (artık tape midir, görüntü müdür) kayıt gerekçe gösteriliyordu. Unutmadan, Ankara-Konya arası 2 saat... Cumhuriyet tarihinde yapılamayan ama 12 sene de yapılan duble yollar falan ve hayat çok garip.
Hızlı  Çakıcı - Usain Bolt(Mesele Hızlı Koşmak Değil :D ) 00:12
Hızlı Çakıcı - Usain Bolt(Mesele Hızlı Koşmak Değil :D ) 789 izlenme - 3 yıl önce Hızlı Çakıcı - Usain Bolt(Mesele Hızlı Koşmak Değil :D )
Tayyip Smalls -  Suicidal Thoughts 01:07
Tayyip Smalls - Suicidal Thoughts 742 izlenme - 3 yıl önce BB çıkan son tapesinde ayakkabı kutularından savaş hazırlıklarına, yolsuzluklardan ahlaksızlıklara, balkon konuşmasından yatak odasına kadar hakkında çıkan bütün spekülasyonlara açıklık getirdi: "When I die, fuck it I wanna go to hell / Cause I'm a piece of shit, it ain't hard to fuckin' tell" Bu vidyonun da montaj olduğuna halkı inandırmak için, vidyodaki bazı senkron problemlerini öne sürecekler. Elbet yargılanacaksınız. Korkma titre. Kaybedenlerdensin.
A Haber'in Kemal Kılıçdaroğlu Montajı (Hollywood Efektleri İçerir) 07:31
A Haber'in Kemal Kılıçdaroğlu Montajı (Hollywood Efektleri İçerir) 885 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan hakkın çıkan telefon ses kayıtlarının yalan olduğunu iddia eden A Haber, bir ses montajının ne kadar kolay olabileceğini göstermek için bir montaj hazırlamışlar. İzlediğinizde sizlerde göreceksiniz ki bu montajda neredeyse gerçeğe yakındır. Çok profesyonelce hazırlanmıştır kurguda hata bulmak neredeyse imkansızdır. Hatta Ünlü Norveçli Ses bilim profesörü Albert Skrillex bile bu montajı gerçek sandı. Videoyu izledikten sonra "Hiç şüphem yok bu gerçektir" dedi. İyi seyirler.
Ouz Han Mix Tape 2012 ( Albüm Şarkılarının Bir Kısmı ) 02:29
Ouz Han Mix Tape 2012 ( Albüm Şarkılarının Bir Kısmı ) 661 izlenme - 5 yıl önce
Deniz Baykal | Basın Açıklaması 13:17
Deniz Baykal | Basın Açıklaması 477 izlenme - 3 yıl önce CHP eski Genel Başkanı, Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın tape'lerle ilgili basın açıklaması Deniz Baykal | Basın Açıklaması | 27 Mart 2014
Cübbeli Ahmet Hoca'dan Egemen Bağış Yorumu 00:58
Cübbeli Ahmet Hoca'dan Egemen Bağış Yorumu 327 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca gundemdeki egemen bagis tapesi hakkindaki rahatsizligini dile getirmmis. Bu iktidardir iyi gecinmek lazim isimiz duser dememis diger hocalara nazaran bu kadarcik da olsa tepkisini cemaatine duyurmus. insanlarin kafalarinda soru isaretleri olusturan bir cok yolsuzluk iddialarina karsin, sessiz kalan hocalara nazaran ,ufakta olsa bu tepki tebrik edilesi... gonul isterdi ki zalimlerin karsisinda gercekleri haykiracak alimlerimiz olsun ama ne yaparsiniz iste...
Bülent Arınç'tan Suriye Ses Kaydı İçin Çarpıcı Açıklama 06:51
Bülent Arınç'tan Suriye Ses Kaydı İçin Çarpıcı Açıklama 398 izlenme - 3 yıl önce Seçim bölgesi Bursa'da basın toplantısı düzenleyen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç Suriye toplantısının ses kaydı ile ilgili konuştu.