Hoşgeldiniz!

Tapınakçılar

Polat Alemdar Gölgeyi Öldürüyor - Kurtlar Vadisi Pusu 300. Bölüm Sezon Finali 09:18
Polat Alemdar Gölgeyi Öldürüyor - Kurtlar Vadisi Pusu 300. Bölüm Sezon Finali 1.391 izlenme - 4 ay önce Kurtlar Vadisi Pusu 300.Bölüm Sezon Finali Özeti Polat, küresel hanedanların temsil edildiği Büyük Konsey Toplantısı’na karşı nasıl bir hamle yapmayı planlıyor? Polat Alemdar, küresel güçler ve hanedanlarına karşı verdiği zorlu mücadelede artık bir yolun daha sonuna gelmiştir. Karun önderliğindeki Büyük Konsey Toplantısı yapılacaktır ve Gölge’nin kaderi bu toplantıya bağlıdır. Diğer yandan Safiye ve Cahit’in düğünü de bu toplantı ile aynı tarihe denk gelir. Karun, armageddon timini kullanarak Polat’a bir tuzak kurar. Armageddon timinin yeni komutanı olarak tayin ettiği Gölge ve Ariel de bu tuzağın bir parçasıdır. Kuzuzade Ailesi’nin büyük düğümü Fehmi’nin Zeynep’le evlenmek üzere çıktıkları tekne yolculuğunda çözülür. Yusuf ve Zeynep’le ilgili büyük sırrı öğrenen Fehmi’nin ailesiyle çıktığı tekne yolculuğundaki asıl amacı belli olur.
Kurtlar Vadisi Pusu 192.Bölüm Yeni Tapınakçılar Müziği 02:55
Kurtlar Vadisi Pusu 192.Bölüm Yeni Tapınakçılar Müziği 13.773 izlenme - 3 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu 192.Bölüm Yeni Tapınakçılar Müziği
Polatın Elif'e Veda Sahnesi 05:30
Polatın Elif'e Veda Sahnesi 9.361 izlenme - 6 yıl önce kurtlar vadisi Polatın Elif'e Veda Sahnesi
Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Müzik -  İhtiyarlar Ve Tapinakçılar Mix 01:07
Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Müzik - İhtiyarlar Ve Tapinakçılar Mix 10.322 izlenme - 3 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Müzikleri...
Kurtlar Vadisi Pusu - Eski Tapınakçılar Müziği 01:45
Kurtlar Vadisi Pusu - Eski Tapınakçılar Müziği 8.248 izlenme - 3 yıl önce Kurtlar Vadisi Pusu - Eski Tapınakçılar Müziği
Masonlar Ve Tapınakçılar Namaz Kılıyor 1 01:08
Masonlar Ve Tapınakçılar Namaz Kılıyor 1 5 izlenme - 5 gün önce Masonlar ve Tapınakçılar namaz kılıyor 1
Polat Alemdar - Tapınakçılar 2. Bölüm 29:08
Polat Alemdar - Tapınakçılar 2. Bölüm 185 izlenme - 10 ay önce Polat Alemdar - Tapınakçılar 2. Bölüm Kurtlar Vadisi Pusu, Pana Film tarafından yapılan, daha önce 15 Ocak 2003'te yayına giren, 97 bölüm süren Kurtlar Vadisi ve 18 Şubat 2007'de yayına giren; fakat 2 bölüm yayınlandıktan sonra -televizyonda 1 bölüm- RTÜK başkanı Aykut Zahid Akman'ın başını çektiği birçok kurul üyesi tarafından oy birliği ile yasaklanan [kaynak belirtilmeli] Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindeki Türk, aksiyon, macera ve drama dizisi. 19 Nisan 2007'de Show TV'de yeniden gösterime farklı isimle giren Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca aralıksız Show TV'de gösterilmiştir. Ancak 4. sezonda Star TV'ye transfer olmuş ve bir sezon yayınlandıktan sonra anlaşmasını bozarak 5. sezonda atv'ye transfer olmuştur. 6. sezonda TNT'ye geçti. 7. ve 8. sezonda atv'de yayınlandı. 9. sezondan beri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Dizi, serinin ilk dizisi olan Kurtlar Vadisi'nin 2.sezonu başladığından bugüne kadar her seferinde perşembe günü yayınlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayınlanacağı günden bahsedilirken "Kendi gününde, kendi saatinde." (Perşembe 20:00) tabiri kullanılır.
Polat Alemdar - Tapınakçılar 3. Bölüm 26:52
Polat Alemdar - Tapınakçılar 3. Bölüm 113 izlenme - 10 ay önce Polat Alemdar - Tapınakçılar 3. Bölüm Kurtlar Vadisi Pusu, Pana Film tarafından yapılan, daha önce 15 Ocak 2003'te yayına giren, 97 bölüm süren Kurtlar Vadisi ve 18 Şubat 2007'de yayına giren; fakat 2 bölüm yayınlandıktan sonra -televizyonda 1 bölüm- RTÜK başkanı Aykut Zahid Akman'ın başını çektiği birçok kurul üyesi tarafından oy birliği ile yasaklanan [kaynak belirtilmeli] Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindeki Türk, aksiyon, macera ve drama dizisi. 19 Nisan 2007'de Show TV'de yeniden gösterime farklı isimle giren Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca aralıksız Show TV'de gösterilmiştir. Ancak 4. sezonda Star TV'ye transfer olmuş ve bir sezon yayınlandıktan sonra anlaşmasını bozarak 5. sezonda atv'ye transfer olmuştur. 6. sezonda TNT'ye geçti. 7. ve 8. sezonda atv'de yayınlandı. 9. sezondan beri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Dizi, serinin ilk dizisi olan Kurtlar Vadisi'nin 2.sezonu başladığından bugüne kadar her seferinde perşembe günü yayınlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayınlanacağı günden bahsedilirken "Kendi gününde, kendi saatinde." (Perşembe 20:00) tabiri kullanılır.
Polat Alemdar - Tapınakçılar 1. Bölüm 31:55
Polat Alemdar - Tapınakçılar 1. Bölüm 89 izlenme - 10 ay önce Tapınakçılar 1. Bölüm Kurtlar Vadisi Pusu, Pana Film tarafından yapılan, daha önce 15 Ocak 2003'te yayına giren, 97 bölüm süren Kurtlar Vadisi ve 18 Şubat 2007'de yayına giren; fakat 2 bölüm yayınlandıktan sonra -televizyonda 1 bölüm- RTÜK başkanı Aykut Zahid Akman'ın başını çektiği birçok kurul üyesi tarafından oy birliği ile yasaklanan [kaynak belirtilmeli] Kurtlar Vadisi Terör dizilerinin devamı niteliğindeki Türk, aksiyon, macera ve drama dizisi. 19 Nisan 2007'de Show TV'de yeniden gösterime farklı isimle giren Kurtlar Vadisi Pusu ilk 3 sezon boyunca aralıksız Show TV'de gösterilmiştir. Ancak 4. sezonda Star TV'ye transfer olmuş ve bir sezon yayınlandıktan sonra anlaşmasını bozarak 5. sezonda atv'ye transfer olmuştur. 6. sezonda TNT'ye geçti. 7. ve 8. sezonda atv'de yayınlandı. 9. sezondan beri Kanal D'de yayınlanmaktadır. Dizi, serinin ilk dizisi olan Kurtlar Vadisi'nin 2.sezonu başladığından bugüne kadar her seferinde perşembe günü yayınlanmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu'nun yayınlanacağı günden bahsedilirken "Kendi gününde, kendi saatinde." (Perşembe 20:00) tabiri kullanılır.
Masonlar Ve Tapınakçılar Namaz Kılıyor 2 02:15
Masonlar Ve Tapınakçılar Namaz Kılıyor 2 4 izlenme - 4 hafta önce Masonlar ve Tapınakçılar namaz kılıyor 2
Tapınak Şövalyeleri Kimdir ? | Haçlıların Koruyucuları 03:54
Tapınak Şövalyeleri Kimdir ? | Haçlıların Koruyucuları 1 izlenme - 2 ay önce Kanala Abone olmak için: http://goo.gl/nxOZRO Liste Videoları için: https://goo.gl/NhtTqb Biyografi Videoları için: https://goo.gl/3zkcYs Tarihi Bilgiler Videoları için: https://goo.gl/pfPBDO Karanlık Deneyler Videoları için: https://goo.gl/kXLpFS ( Biraz hasta oldum sesim biraz boğuk gelebilir idare edin dostlar :) Bu videoda eski zamanlarda yaşamış, efsaneleşmiş bir topluluktan bahsedeceğiz. Abone Olmayı Unutmayın : http://youtube.com/bilgisehri Facebook'ta Bilgi Şehri : http://facebook.com/bilgisehritv Telif / Alıntı (Yazılar "bilgiustam" adlı siteden alıntıdır.)