Hoşgeldiniz!

Tapu Videoları İzle

Birinin Haksız Olduğu Nasıl Anlaşılır 03:08
Birinin Haksız Olduğu Nasıl Anlaşılır 6.195 izlenme - 2 ay önce Efe Aydal abimizden yine ince ayar içeren bir video. Tabi ki anlayana !
Erdal Bakkal Duysala Bağlayıp Tapu İstemesi - Leyla İle Mecnun 01:55
Erdal Bakkal Duysala Bağlayıp Tapu İstemesi - Leyla İle Mecnun 3.333 izlenme - 1 yıl önce Evet Alkışlıyoruz nostajilerden leyla ile mecnunun erdal baggalı duysala bağlayıp tapu istemesini izliyoruz .
Evin Tapusuyla Evlilik Teklif Eden Saftirik Çinli  00:59
Evin Tapusuyla Evlilik Teklif Eden Saftirik Çinli 1.229 izlenme - 9 ay önce Kur yapmaya çalışırken trajediye yol açmış çinli erkek.Kıza eğer benimle evlenirsen gayrimenkul lisansına ismini yazıcam diyor. Kız bir ev için seninle evlenemem diyor.
Samsun'da Sıradan Bir Yol Kapatma Mevzusu 04:58
Samsun'da Sıradan Bir Yol Kapatma Mevzusu 2.870 izlenme - 2 yıl önce Samsun'da yolun kendi arazisi olduğunu Tapu ve Kadastro Müdürlüğü ekiplerine ölçüm yaptırarak tespit ettiren 64 yaşındaki İbrahim Akbulut, daha önce 3 şeridini trafiğe kapattığı yolun 4'üncü şeridini de kapattı. Dik duruşu ve istikrarlı tavrından dolayı İbrahim abiye kocaman bir alkış.
Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü (Karatay Tapu Müdürlüğü Tanıtım Film) 07:05
Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü (Karatay Tapu Müdürlüğü Tanıtım Film) 1.607 izlenme - 3 yıl önce Konya, Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü (Karatay Tapu Müdürlüğü Tanıtım Film)
KPSS Dersleri Medeni Hukuk 22 24:46
KPSS Dersleri Medeni Hukuk 22 2.023 izlenme - 3 yıl önce KPSS Dersleri Medeni Hukuk 22
çorlu'da tapu operasyonu 04:24
çorlu'da tapu operasyonu 2.712 izlenme - 9 yıl önce polis ve jandarmanın düzenlediği ortaklaşa tapu operasyonu
Tapu Ada Pafta Parsel Sorgulama Nasıl Yapılır? 05:09
Tapu Ada Pafta Parsel Sorgulama Nasıl Yapılır? 234 izlenme - 1 yıl önce Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü web sayfasında yer alan Parsel Sorgulama sitemi ile Tapu Ada Pafta Parsel Sorgulama işleminin nasıl yapıldığı bu video ile anlatılmıştır. Mekânsal Gayrimenkul Sistemi (MEGSIS) Detaylı bilgi için: http://www.bilgiversin.com/megsis-tapu-ada-parsel-sorgulama-nasil/ tapu sorgulama
Cennetten Tapu Veren Şeyh :) 01:23
Cennetten Tapu Veren Şeyh :) 605 izlenme - 3 yıl önce Cennetten Tapu Veren Şeyh - Züğürt Ağa
Her Eve Konut Kredisi Verilir Mi? 01:08
Her Eve Konut Kredisi Verilir Mi? 577 izlenme - 6 yıl önce her eve kredi verilir mi? kat irtifaklı tapusu olan evler için kredi kullanılabilir mi? hisseli tapulu eve kredi verilir mi? hangi evlere kredi verilir? ipotekli eve kredi verilirmi? konut kredisi verilen evler? mortgage kredisi hangi evlere verilir? kredi almak için evin hangi özelliklere sahip olması gerekir? sorularının cevaplarını bulabileceğiniz bilgilendirme videosu...
 TAPU 01:28
TAPU 151 izlenme - 4 yıl önce TAPU
batman kadastro müdürlüğü çalışmaları 01:49
batman kadastro müdürlüğü çalışmaları 773 izlenme - 9 yıl önce batman kadastro müdürlüğünce 2005 yılında yapılan kadastro çalışmalarında uzun yıllardır kan davalı iki aile barıştırıldı.
Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü. 03:55
Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü. 400 izlenme - 5 yıl önce Konya, Tapu, ve, Kadastro V. Bölge Müdürlüğü.
Murat Ergin - Hakkımda 00:40
Murat Ergin - Hakkımda 251 izlenme - 3 yıl önce Murat Ergin Kimdir
Bu Vatan Bizim! (Sonnefer) 03:59
Bu Vatan Bizim! (Sonnefer) 379 izlenme - 7 yıl önce bu topraklarda nefes almakta, bu vatan İçİn Şehİt olmakta Şereftİr... sonnefer
hakan açıl toki tapu töreni 00:28
hakan açıl toki tapu töreni 427 izlenme - 8 yıl önce hakan açıl toki tapu töreni olaylı geçti
Maltepe Tapu  Dairesinde Tapusunu Yapan 2 Emlakçının Mutluluğu Oktay Ve Akın   Nework 00:19
Maltepe Tapu Dairesinde Tapusunu Yapan 2 Emlakçının Mutluluğu Oktay Ve Akın Nework 55 izlenme - 11 ay önce MALTEPE TAPU DAİRESİNDE TAPUSUNU YAPAN 2 EMLAKÇININ MUTLULUĞU OKTAY VE AKIN NEWORK www.nework.com.tr
Samet Özen Dj Samo 02:31
Samet Özen Dj Samo 239 izlenme - 6 yıl önce samet özen
Cagresi ( Tuna Tapu) Efsanesindennnn 03:40
Cagresi ( Tuna Tapu) Efsanesindennnn 1.084 izlenme - 8 yıl önce bak resmın duruyor hala yatagımın ucunda senı sensız yasamayı ögrendim zamanla. halım acı ben kaderi karalı acımazsız kalbımın dayanagı senı beklemek cagresi aslıııı.
1+1 Olan Evi 2+1 Yapıp Sattılar 07:10
1+1 Olan Evi 2+1 Yapıp Sattılar 14 izlenme - 3 ay önce Kocaeli'nin Derince İlçesi'nde müteahhitten banka kredisi kullanarak 2+1 daire satın alan 37 yaşındaki Serkan Akyol, projede 1+1 olan evin 2+1'e dönüştürüldüğünü, projede aykırılıklar olduğunu fark edince şikayetçi oldu.
Tapuda Bir Gün Oyunu 37:37
Tapuda Bir Gün Oyunu 313 izlenme - 5 yıl önce Konya Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü tapuda bir gün oyun
Türkiyenin Yeni Harita Tapu Kadastro Mühendisleri )) 04:10
Türkiyenin Yeni Harita Tapu Kadastro Mühendisleri )) 216 izlenme - 5 yıl önce Arkadaşlar Lütfen Bu Videoyu İzleyelim Ve Beğenelim !!!
Chelsea FC Tapu ve Kadastro Meslek Lisesi 01:19
Chelsea FC Tapu ve Kadastro Meslek Lisesi 67 izlenme - 2 yıl önce İyi günler Türkiye'nin alkışlarla izleyen video sakinleri. Bu haftaki videomuz, kardeş liselerimizden birisi olan Chelsea FC Tapu ve Kadastro Meslek Lisesinden geliyor. Geçen haftalarda eklediğim diğer kardeş liselerimizi kıskanmış olacaklar ki onlarda böyle hoş bir video çekip bize göndermişler. Video çok eğlenceli, John Terry ile birlikte izledik zaten çok güldük. Kah John Terry'i düdüklemeye çalışırlarken, kah David Luiz ile Drogba'nın futbolcu siklet boks karşılaşması, kah ikinci kaleciye altdevre misali götünden top vurmacalar filan, çok eğlenceli. Neyse çok uzattım, iyi seyirler. Diğer Liselerimiz'in videoları için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/60643/real-madrid-ticaret-meslek-lisesi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69497/real-madrid-ticaret-meslek-lisesi-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69696/fc-barcelona-toki-anadolu-erkek-lisesi
Murat Ergin - Türkiye'de Kentsel Dönüşüm - Uzman Murat Ergin 05:23
Murat Ergin - Türkiye'de Kentsel Dönüşüm - Uzman Murat Ergin 121 izlenme - 3 yıl önce Türkiyede Kentsel Dönüşümün Tarihi
Tapu 13:05
Tapu 248 izlenme - 9 yıl önce sütçüler tapu sicil çalışmaları
Anadolu Tapu Kadastro Meslek Lisesi Tanıtım 07:30
Anadolu Tapu Kadastro Meslek Lisesi Tanıtım 89 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen: Muhammed Kurşun çıra Medya
Eşmeli Kadın Konuştu 02:26
Eşmeli Kadın Konuştu 198 izlenme - 5 yıl önce Eşmedeki yol sorunu halkı çileden çıkarıyor. Eşmedeki yol krizi büyümeye devam ediyor. Yolu kesen kişi nin hemen yantarafın da bulunan hanelerin de etkiledi. Yol kesintisinden dolayı dert yakınan kadın evlerine ulaşımda zorlandıklarını ve astalar için gelen anbulans bile geçemediğini ve bu durum mahallemiz için sıkıntılar ürettiğini söyledi. Yine ayrıca evlerine gide bilmek için dereden geçtiklerini de söyleyen kadın bir köprünün dahi yapılmadığından yakındı. Kartepe belediyesi vergi alıyor ama fakat hizmet etmiyor.
Neyle Gurur Duyuyorsunuz? - Ermenek'te Bakanlara Protesto 02:52
Neyle Gurur Duyuyorsunuz? - Ermenek'te Bakanlara Protesto 75 izlenme - 2 yıl önce ermenekte madende hayatını kaybedenlerin ailelerine tapu dağıtmaya gitmiş taner yıldız ve lütfi elvar, taner yıldızın konuşması esnasında izleyiciler de türkiye sizinle gurur duyuyor diye tezahürat edince kayıp yakınları da patlamış ve de sormuş "NEYLE GURUR DUYUYORSUNUZ?" O değil de harbi neyle gurur duyuyorsunuz lan samimiyetle bir söylesenize...
Mhp'li Gündüz: Gaziantepli Vatandaşların 'Garaj Tapulu Ev Sorununu' Çözeceğiz 04:32
Mhp'li Gündüz: Gaziantepli Vatandaşların 'Garaj Tapulu Ev Sorununu' Çözeceğiz 56 izlenme - 3 yıl önce MHP Şahinbey Belediye Başkan adayı Burhan Gündüz, Gaziantepli vatandaşların uzun süredir yaşadığı 'garaj tapulu ev sorununu' çözeceklerini belirterek, doğalgaz verilmeyen bu evlere doğalgaz vereceklerinin müjdesini verdi.
Evin Tapusuyla Evlilik Teklif Eden Saftirik Çinli 00:59
Evin Tapusuyla Evlilik Teklif Eden Saftirik Çinli 18 izlenme - 9 ay önce Kur yapmaya çalışırken trajediye yol açmış çinli erkek.Kıza eğer benimle evlenirsen gayrimenkul lisansına ismini yazıcam diyor. Kız bir ev için seninle evlenemem diyor.