Hoşgeldiniz!

tapu

Birinin Haksız Olduğu Nasıl Anlaşılır 03:08
Birinin Haksız Olduğu Nasıl Anlaşılır 6.316 izlenme - 1 yıl önce Efe Aydal abimizden yine ince ayar içeren bir video. Tabi ki anlayana !
Erdal Bakkal Duysala Bağlayıp Tapu İstemesi - Leyla İle Mecnun 01:55
Erdal Bakkal Duysala Bağlayıp Tapu İstemesi - Leyla İle Mecnun 3.504 izlenme - 2 yıl önce Evet Alkışlıyoruz nostajilerden leyla ile mecnunun erdal baggalı duysala bağlayıp tapu istemesini izliyoruz .
Evin Tapusuyla Evlilik Teklif Eden Saftirik Çinli  00:59
Evin Tapusuyla Evlilik Teklif Eden Saftirik Çinli 1.242 izlenme - 2 yıl önce Kur yapmaya çalışırken trajediye yol açmış çinli erkek.Kıza eğer benimle evlenirsen gayrimenkul lisansına ismini yazıcam diyor. Kız bir ev için seninle evlenemem diyor.
Samsun'da Sıradan Bir Yol Kapatma Mevzusu 04:58
Samsun'da Sıradan Bir Yol Kapatma Mevzusu 2.950 izlenme - 3 yıl önce Samsun'da yolun kendi arazisi olduğunu Tapu ve Kadastro Müdürlüğü ekiplerine ölçüm yaptırarak tespit ettiren 64 yaşındaki İbrahim Akbulut, daha önce 3 şeridini trafiğe kapattığı yolun 4'üncü şeridini de kapattı. Dik duruşu ve istikrarlı tavrından dolayı İbrahim abiye kocaman bir alkış.
Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü (Karatay Tapu Müdürlüğü Tanıtım Film) 07:05
Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü (Karatay Tapu Müdürlüğü Tanıtım Film) 1.677 izlenme - 4 yıl önce Konya, Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü (Karatay Tapu Müdürlüğü Tanıtım Film)
KPSS Dersleri Medeni Hukuk 22 24:46
KPSS Dersleri Medeni Hukuk 22 2.074 izlenme - 4 yıl önce KPSS Dersleri Medeni Hukuk 22
Esenyurt Tapu Dairesi'nde Rüşvet Operasyonu 01:44
Esenyurt Tapu Dairesi'nde Rüşvet Operasyonu 385 izlenme - 9 ay önce Esenyurt Tapu Dairesi'nde rüşvet operasyonu Rüşvetin şifreli kelimesi: "Şarj aleti" Şebekenin günlük geliri 25 Bin liraİSTANBUL - Esenyurt Tapu Dairesi'nde, rüşvet şebekesi kuran ve günlük rüşvet gelirleri 25 bin lirayı bulan 3'ü müdür yardımcısı 11'i memur 47 kişi gözaltına alındı.
Tapu Ada Pafta Parsel Sorgulama Nasıl Yapılır? 05:09
Tapu Ada Pafta Parsel Sorgulama Nasıl Yapılır? 597 izlenme - 2 yıl önce Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü web sayfasında yer alan Parsel Sorgulama sitemi ile Tapu Ada Pafta Parsel Sorgulama işleminin nasıl yapıldığı bu video ile anlatılmıştır. Mekânsal Gayrimenkul Sistemi (MEGSIS) Detaylı bilgi için: http://www.bilgiversin.com/megsis-tapu-ada-parsel-sorgulama-nasil/ tapu sorgulama
çorlu'da tapu operasyonu 04:24
çorlu'da tapu operasyonu 2.717 izlenme - 10 yıl önce polis ve jandarmanın düzenlediği ortaklaşa tapu operasyonu
Cennetten Tapu Veren Şeyh :) 01:23
Cennetten Tapu Veren Şeyh :) 750 izlenme - 4 yıl önce Cennetten Tapu Veren Şeyh - Züğürt Ağa
Evde Temizlik Yaparken Bulduğu Küpün İçinden 6 Köyün Tapusu Çıktı 01:21
Evde Temizlik Yaparken Bulduğu Küpün İçinden 6 Köyün Tapusu Çıktı 8 izlenme - 1 hafta önce Mardin'din Yeşilli ilçesinde yaşayan adam, evinde tadilat yaparken küplerin içinde bulduğu tapuları Türkçe'ye çevirtince 6 köyün sahibi olduğunu fark etti.
Temizlik Yaparken Buldu 6 Köyün Sahibi Oldu 02:37
Temizlik Yaparken Buldu 6 Köyün Sahibi Oldu 4 izlenme - 1 hafta önce Mardin’in Yeşilli ilçesine bağlı Sancar Mahallesinde evinde tadilat yaparken küpler içinde Osmanlı tapularını ve vergileri bulan 60 yaşındaki Ali Aşa, haram yememek için mirasçıları arıyor. Sancar köyünde 2 yıl önce tadilat esnasında bulduğu Osmanlı tapularının Türkçe tapularını ve vergi kayıtlarına ulaşan Aşa, bir anda 6, 7 köyün sahibi çıkınca soluğu araştırma mahkemesinde aldı. “Herkesin hakkını teslim edeceğim” İhlas Haber Ajansı (İHA) m
Her Eve Konut Kredisi Verilir Mi? 01:08
Her Eve Konut Kredisi Verilir Mi? 586 izlenme - 7 yıl önce her eve kredi verilir mi? kat irtifaklı tapusu olan evler için kredi kullanılabilir mi? hisseli tapulu eve kredi verilir mi? hangi evlere kredi verilir? ipotekli eve kredi verilirmi? konut kredisi verilen evler? mortgage kredisi hangi evlere verilir? kredi almak için evin hangi özelliklere sahip olması gerekir? sorularının cevaplarını bulabileceğiniz bilgilendirme videosu...
batman kadastro müdürlüğü çalışmaları 01:49
batman kadastro müdürlüğü çalışmaları 776 izlenme - 10 yıl önce batman kadastro müdürlüğünce 2005 yılında yapılan kadastro çalışmalarında uzun yıllardır kan davalı iki aile barıştırıldı.
 TAPU 01:28
TAPU 151 izlenme - 5 yıl önce TAPU
Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü. 03:55
Konya Tapu ve Kadastro V. Bölge Müdürlüğü. 418 izlenme - 6 yıl önce Konya, Tapu, ve, Kadastro V. Bölge Müdürlüğü.
Murat Ergin - Hakkımda 00:40
Murat Ergin - Hakkımda 259 izlenme - 4 yıl önce Murat Ergin Kimdir
Bu Vatan Bizim! (Sonnefer) 03:59
Bu Vatan Bizim! (Sonnefer) 381 izlenme - 8 yıl önce bu topraklarda nefes almakta, bu vatan İçİn Şehİt olmakta Şereftİr... sonnefer
hakan açıl toki tapu töreni 00:28
hakan açıl toki tapu töreni 431 izlenme - 9 yıl önce hakan açıl toki tapu töreni olaylı geçti
Cagresi ( Tuna Tapu) Efsanesindennnn 03:40
Cagresi ( Tuna Tapu) Efsanesindennnn 1.084 izlenme - 9 yıl önce bak resmın duruyor hala yatagımın ucunda senı sensız yasamayı ögrendim zamanla. halım acı ben kaderi karalı acımazsız kalbımın dayanagı senı beklemek cagresi aslıııı.
Samet Özen Dj Samo 02:31
Samet Özen Dj Samo 239 izlenme - 7 yıl önce samet özen
Tapuda Bir Gün Oyunu 37:37
Tapuda Bir Gün Oyunu 319 izlenme - 6 yıl önce Konya Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü tapuda bir gün oyun
Tapu 13:05
Tapu 248 izlenme - 10 yıl önce sütçüler tapu sicil çalışmaları
Türkiyenin Yeni Harita Tapu Kadastro Mühendisleri )) 04:10
Türkiyenin Yeni Harita Tapu Kadastro Mühendisleri )) 218 izlenme - 6 yıl önce Arkadaşlar Lütfen Bu Videoyu İzleyelim Ve Beğenelim !!!
Murat Ergin - Türkiye'de Kentsel Dönüşüm - Uzman Murat Ergin 05:23
Murat Ergin - Türkiye'de Kentsel Dönüşüm - Uzman Murat Ergin 124 izlenme - 4 yıl önce Türkiyede Kentsel Dönüşümün Tarihi
Maltepe Tapu  Dairesinde Tapusunu Yapan 2 Emlakçının Mutluluğu Oktay Ve Akın   Nework 00:19
Maltepe Tapu Dairesinde Tapusunu Yapan 2 Emlakçının Mutluluğu Oktay Ve Akın Nework 57 izlenme - 2 yıl önce MALTEPE TAPU DAİRESİNDE TAPUSUNU YAPAN 2 EMLAKÇININ MUTLULUĞU OKTAY VE AKIN NEWORK www.nework.com.tr
Chelsea FC Tapu ve Kadastro Meslek Lisesi 01:19
Chelsea FC Tapu ve Kadastro Meslek Lisesi 78 izlenme - 3 yıl önce İyi günler Türkiye'nin alkışlarla izleyen video sakinleri. Bu haftaki videomuz, kardeş liselerimizden birisi olan Chelsea FC Tapu ve Kadastro Meslek Lisesinden geliyor. Geçen haftalarda eklediğim diğer kardeş liselerimizi kıskanmış olacaklar ki onlarda böyle hoş bir video çekip bize göndermişler. Video çok eğlenceli, John Terry ile birlikte izledik zaten çok güldük. Kah John Terry'i düdüklemeye çalışırlarken, kah David Luiz ile Drogba'nın futbolcu siklet boks karşılaşması, kah ikinci kaleciye altdevre misali götünden top vurmacalar filan, çok eğlenceli. Neyse çok uzattım, iyi seyirler. Diğer Liselerimiz'in videoları için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/60643/real-madrid-ticaret-meslek-lisesi http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69497/real-madrid-ticaret-meslek-lisesi-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69696/fc-barcelona-toki-anadolu-erkek-lisesi
Anadolu Tapu Kadastro Meslek Lisesi Tanıtım 07:30
Anadolu Tapu Kadastro Meslek Lisesi Tanıtım 102 izlenme - 4 yıl önce Yönetmen: Muhammed Kurşun çıra Medya
Eşmeli Kadın Konuştu 02:26
Eşmeli Kadın Konuştu 201 izlenme - 6 yıl önce Eşmedeki yol sorunu halkı çileden çıkarıyor. Eşmedeki yol krizi büyümeye devam ediyor. Yolu kesen kişi nin hemen yantarafın da bulunan hanelerin de etkiledi. Yol kesintisinden dolayı dert yakınan kadın evlerine ulaşımda zorlandıklarını ve astalar için gelen anbulans bile geçemediğini ve bu durum mahallemiz için sıkıntılar ürettiğini söyledi. Yine ayrıca evlerine gide bilmek için dereden geçtiklerini de söyleyen kadın bir köprünün dahi yapılmadığından yakındı. Kartepe belediyesi vergi alıyor ama fakat hizmet etmiyor.
Tuna Tapu_cagresi 03:40
Tuna Tapu_cagresi 416 izlenme - 9 yıl önce tuna tapu_cagresi