Hoşgeldiniz!

tarabya

Nejat Alp - Tarabya'dan Taverna Potbori 05:14
Nejat Alp - Tarabya'dan Taverna Potbori 6.724 izlenme - 2 yıl önce 80lerin bol vatkalı permalı kabarık saçlarıyla dolu mekanlarına Tarabya'ya gidiyoruz şimdi. Orgun başında Nejat Alp. Sırasıyla okuyor şarkıları... 1) Gülüm Benim 2) Sıktı mı Canını? 3) Bir Cennettir Bu Dünya 5 dakikalığına seksenlere gidiyoruz herkese iyi yolculuklar...
Alman İmparatoru II Wilhelm 1917 Tarabya Gezisi 01:54
Alman İmparatoru II Wilhelm 1917 Tarabya Gezisi 1.568 izlenme - 5 ay önce Alman İmparatoru II Wilhelm İstanbul Ziyaretinde, Sultan Mehmet Reşat'ın ziyaretinden sonra Tarabya gezisinden kısa bir kesit izleyelim efem. iyi seyirler.
nejat alp ft piyanist ozan  arkadaşım süper !!! 05:30
nejat alp ft piyanist ozan arkadaşım süper !!! 13.726 izlenme - 8 yıl önce
Tarabya'da Kontrolden Çıkan Araç Denize Uçtu 05:44
Tarabya'da Kontrolden Çıkan Araç Denize Uçtu 20 izlenme - 2 gün önce Tarabya'da kontrolden çıkan araç denize uçtuİSTANBUL - Sarıyer Tarabya'da direksiyon hakimiyetini kaybeden bir sürücü otomobiliyle denize uçtu.
Tarabya'da Kontrolden Çıkan Araç Denize Uçtu 04:56
Tarabya'da Kontrolden Çıkan Araç Denize Uçtu 9 izlenme - 2 gün önce Tarabya'da kontrolden çıkan araç denize uçtuİSTANBUL - Sarıyer Tarabya'da direksiyon hakimiyetini kaybeden bir sürücü otomobiliyle denize uçtu.
Kenan Sofuoğlu Tarabya Köşkü'nde 01:09
Kenan Sofuoğlu Tarabya Köşkü'nde 1.210 izlenme - 4 yıl önce Kenan Sofuoğlu Tarabya Köşkü'nde - Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüşmek üzere Tarabya Köşkü'ne geldi.
deniz apaçi style-2 15:01
deniz apaçi style-2 2.847 izlenme - 7 yıl önce denizde apaçi show kopma garantili
Cengiz Kurtoglu Tarabyadan Canli Hain Geceler... 01:54
Cengiz Kurtoglu Tarabyadan Canli Hain Geceler... 2.228 izlenme - 8 yıl önce
 Kenan Sofuoğlu Tarabya Köşkü’nde 01:09
Kenan Sofuoğlu Tarabya Köşkü’nde 1.328 izlenme - 4 yıl önce Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüşmek üzere Tarabya Köşkü’ne geldi. Cumhurbaşkanı Gül, Cuma namazını kıldıktan sonra yeniden Tarabya Köşkü’ne geçti. Çeşitli görüşmelerde bulunacak olan Gül’ün ilk konuğu olan milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu da Tarabya Köşkü’ne geldi. Motosikletiyle köşke gelen Sofuoğlu, basın mensuplarına poz verdikten sonra içeri girdi. Cumhurbaşkanı Gül, Kenan Sofuoğlu ile görüştükten sonra veda ziyaretinde bulunacak olan AB Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Jean-Maurice Riper ve Kayseri İli Yardım Derneği İstanbul Şubesi Başkanı Ören Altmışyedioğlu ile Yeni Seçilen Yönetim Kurulu Üyelerini ayrı ayrı kabul edecek.
Tarabya Geceleri & Salimin Tavernası - Krallar El Ele Bir Arada (1989) 03:25
Tarabya Geceleri & Salimin Tavernası - Krallar El Ele Bir Arada (1989) 614 izlenme - 2 yıl önce Cengiz Kurtoğlu, Salim Akın, Atilla Kaya, Arif Susam gibi tavernanın ağır toplarının şarkılar seslendirdiği Krallarla El Ele albümünden aynı isimli parçayı dinliyorsunuz. Albümdeki abilerimizden;Salim Akın kokoreççi, http://www.ahaber.com.tr/Ekonomi/2012/07/09/taverna-sanatciligindan-kokoreccilige Atilla Kaya rahmetli olmuştur.Cengiz Kurtoğlu ve Arif Susam bildiğiniz gibi sanat hayatlarına devam etmektedirler.. Ayrıca albümde topluca seslendirilen tek performans budur. Albüm İçeriği 1.Toplu 2.Arif Susam – Giden Gelmiyor 3.Atilla Kaya – Herkes Kendi İşine 4.Atilla Kaya – İsyan Ederim 5.Cengiz Kurtoğlu – Aşıksın 6.Cengiz Kurtoğlu – Biz Ayrılamayız 7.Cengiz Kurtoğlu – Duydunuz mu 8.Erdoğan Özer – Anasının Güzeli 9.Mehmet Yüktaşır – Hani Benim Gençliğim 10.Salim Akın – Bana Herkes Hasta 11.Salim Akın – Bebek 12.Salim Akın – İyisin 13.Salim Akın – Yaşamalı Yar 14.Şenol Özdemir – Bu Seferki Bambaşka 15.Arif Susam – Bir Kadın Vardı
Tarabya Sahili'nde denize atlayan Yunus Demir boğuldu 00:44
Tarabya Sahili'nde denize atlayan Yunus Demir boğuldu 308 izlenme - 2 yıl önce Sarıyer'de dün gece satlerinde elbiseleriyle denize atlayan genç kayboldu. Yaklaşık 10 saat süren arama çalışmalarının ardından gencin cesedi bulundu.
deniz apaçi style 07:52
deniz apaçi style 1.033 izlenme - 7 yıl önce denizde apaçi show..dikkat [arkadaşımızın altındaki kota dikkat ediniz..] kopmak garantili
Lise Hatırası 05:40
Lise Hatırası 1.593 izlenme - 10 yıl önce evet dunyada en onemlı sey nedır bence ardadaslık ızleyın
Tarabya'da Aracın Denize Uçma Anı Güvenlik Kamerasında 00:33
Tarabya'da Aracın Denize Uçma Anı Güvenlik Kamerasında 3 izlenme - 2 gün önce Tarabya'da aracın denize uçma anı güvenlik kamerasındaİSTANBUL - Tarabya'da meydana gelen kazada aracın denize uçma anı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi.
Dev Yük Gemisi Tarabya Sahilini Sıyırarak Geçti! 01:15
Dev Yük Gemisi Tarabya Sahilini Sıyırarak Geçti! 52 izlenme - 7 ay önce Tarabya sahilinde bu sabah facianın eşiğinden dönüldüğü anlar cep telefonuyla görüntülendi. Boğaz gemi seferlerine kapanmadan dakikalar önce Karadeniz'den Marmara Denizi'ne ilerleyen yük gemisi Tarabya sahilini adeta sıyırarak geçti. Çevredekiler o anı korku dolu bakışlarla görüntüledi. O anları kayıt eden kişi ise şaşkınlığını gizleyemedi. Bir süre sonra gemi cep telefonunun kamera açısından çıkarak yoluna devam etti.
Uygulamalı Manavgat Dil ve Edebiyatı 03:26
Uygulamalı Manavgat Dil ve Edebiyatı 317 izlenme - 3 yıl önce Pazarda ürününü satmak için Manavgat yöresinin aksanını bu kadar ustalıkla konuşan abimiz, spikerin de dediği gibi taş çıkartan cinsten. Sadece Manavgat değil, bir çok yörenin tekniğini içinde barındırıyor. Şaşmaz vallahi.
II. Wilhelm'in Tarabya Mezarlığını Ziyareti 01:54
II. Wilhelm'in Tarabya Mezarlığını Ziyareti 136 izlenme - 2 yıl önce Almanya İmparatoru ve Prusya Kralı olan II.Wilhelm'in 1917 Türkiye ziyaretindeki duraklarından biriside Tarabya Alman Mezarlığı olmuştur. Alman İmparatoru ve mahiyetindeki diğer subaylar buraya lüks bir tekne ile gelirler ve mezarlık ziyareti başlar.Burada I.Dünya savaşında itilaf devletlerine karşı bizimle savaşmış yaklaşık 700 er ve subay bulunmakta ve aynı zamanda Osmanlı ordusunu modernize eden önemli bir isim olan GOLTZ PAŞA' nın mezarı da bulunmaktadır. Goltz Paşa, Osmanlı ve Alman ordularından Mareşal rütbesi alan Prusyalı asker ve aynı zamanda yazardır. 1916'da Bağdat'ta tifüsten ölen Goltz Paşa'nın vasiyeti beni Tarabya'ya gömün başucumda Türk ve Alman bayrakları dalgalansın olmuştur. Videoda Alman İmparatoru II.Wilhelm Goltz Paşa'nın Mezarına çiçek bırakıyor ve kısa bir saygı duruşunda bulunuyor.
Musicall Müzik Trio Grubu - Tarabya Hakim Evi Düğün Kokteyli Organizasyonu 00:55
Musicall Müzik Trio Grubu - Tarabya Hakim Evi Düğün Kokteyli Organizasyonu 289 izlenme - 5 yıl önce İletişim
İsmail Türüt'ü At Kaçırdı 00:55
İsmail Türüt'ü At Kaçırdı 121 izlenme - 2 yıl önce Sakarya, Sapanca'da düzenlenen Mahalli At Yarışları'nın gösteri koşusu sırasında ata binen Karadenizli türkücü İsmail Türüt, attan düşmekten pistte bulunanların yardımıyla kurtuldu. At mı kurtulmuş yoksa Türüt'mü tartışılır.
Taksicilere Erdoğan Sürprizi 01:27
Taksicilere Erdoğan Sürprizi 68 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mabeyn Köşkü’ndeki görüşmelerin ardından Tarabya Taksi Durağı’nı ziyaret ederek taksicilerle sohbet etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Mabeyn Köşkü’nde Katar Emiri Şeyh Temim Bin Hamed Al Sani ile bir araya geldi. Görüşmenin ardından bir süre köşkte çalışmalarına devam eden Erdoğan, daha sonra buradan ayrıldı.
Tarabya Gs Şampiyon Kutlaması 00:15
Tarabya Gs Şampiyon Kutlaması 253 izlenme - 9 yıl önce galatasarayımızın 07-08 sezonunda şampiyon olduğu akşamı tarabya meydandaki kutlamalar, heyecandan bu kadarını çekebildim :(
Candas Yuruyuste 00:18
Candas Yuruyuste 353 izlenme - 9 yıl önce tarabya sahilinde bir haydut
Dream Fit | Tarabya 01:24
Dream Fit | Tarabya 51 izlenme - 3 yıl önce Sarıyer Tarabya bölgesinde bulunan Dream Fit ile özel ders seçeneklerinden faydalanilir, EMS tekniği ile omurgalarınızı güçlendirebilirsiniz. Dream Fit kişiye özel çalışma stratejisi ve farklı çalışma alanı ile özel dersin tadına varabileceğiniz butik tarzda bir salondur. Salon içerisinde miha body tech-emc, pilates, crossfit, grup ders, inbody ve masaj gibi hizmetleri almanız mümkün. Dream fit, özellikle EMS çalışmalarıyla ön plandadır. EMS (Electro Muscle Stimulation) Elektriksel Kas Uyarımı anlamına gelmektedir. Klasik idmanlar sırasında beyin, kasların kasılıp harekete geçmesini sağlayan elektrik sinyalleri gönderir. EMS sayesinde beynin gönderdiği sinyallere ek olarak kaslara dışarıdan çok daha yoğun uyarılar gönderilir. Bu sinyaller sayesinde de tüm vücut özellikle de omurgada yeterli güçlendirme sağlanmaktadır. Aktiviteler: Fitness, masaj, pilates, dövüş sporları, dans, fonksiyonel antreman, özel ders Kolaylıklar: Havalandırma, soyunma odası, kilitli dolap, duş, otopark
Sinan Özen Tarabya Geceleri Nostalji 2002 00:45
Sinan Özen Tarabya Geceleri Nostalji 2002 72 izlenme - 3 yıl önce Gece Hayatında Yolumuz Tarabyay Düşüyor.. Sinna Özeni İzleyenlerin Arasında Eşi Rafet El Roman İle Açık Olan Tuğba Altıntop Da Var..
Onur Özbizerdik Yine Adam Vurduğu İddiasıyla Aranıyor 05:05
Onur Özbizerdik Yine Adam Vurduğu İddiasıyla Aranıyor 109 izlenme - 2 yıl önce Cezaevinden tahliye olduğu günün akşamı bir kişiyi vuran Özbizerdik, iddiaya göre Tarabya'da 17 yaşındaki Ahmet Ozan Özalp'i bacağından vurarak olay yerinden kaçtı.
Davutoğlu - Malezya Uçağının Düşmesi 04:08
Davutoğlu - Malezya Uçağının Düşmesi 35 izlenme - 3 yıl önce Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, "Düşürülen Malezya uçağına binen sivil yolcuların Ukrayna kriziyle ne alakası var? Hiçbir alakası yok. Malezya, Ukrayna krizinde bir taraf mı? Yok. Taraf değil ama o kriz, o insanların, evine, ailesine dönen insanların hayatına mal oldu.
Tarabya Köşkü'nde Sürpriz Hareketlilik 03:19
Tarabya Köşkü'nde Sürpriz Hareketlilik 3 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı takip etmek için Tarabya'ya gelen basın mensuplarının etrafta dahi beklemelerine izin verilmezken, yaşanan yoğun araç trafiği dikkat çekti.
“Türkiye, Demokratik Standartları ile Sivil-Asker Anlayışını, En Gelişmiş Demokratik Ülkeler Seviyes 06:23
“Türkiye, Demokratik Standartları ile Sivil-Asker Anlayışını, En Gelişmiş Demokratik Ülkeler Seviyes 0 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül, vatandaşlarla sohbet etmek için oturduğu çay bahçesinde gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını da yanıtladı. Başkomutan sıfatıyla 30 Ağustos kutlamasına ev sahipliği yapmasını Türkiye’nin normalleşmesi yolundaki bir adım olarak görmek gerektiğini ifade eden Cumhurbaşkanı Gül, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin herkesin göz bebeği olduğunu vurguladı.
“Türkiye, Demokratik Standartları ile Sivil-Asker Anlayışını, En Gelişmiş Demokratik Ülkeler Seviyes 06:23
“Türkiye, Demokratik Standartları ile Sivil-Asker Anlayışını, En Gelişmiş Demokratik Ülkeler Seviyes 0 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül, vatandaşlarla sohbet etmek için oturduğu çay bahçesinde gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını da yanıtladı. Başkomutan sıfatıyla 30 Ağustos kutlamasına ev sahipliği yapmasını Türkiye’nin normalleşmesi yolundaki bir adım olarak görmek gerektiğini ifade eden Cumhurbaşkanı Gül, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin herkesin göz bebeği olduğunu vurguladı.