Hoşgeldiniz!

taraftar grubu

Rizeli Sosyeteler 01:38
Rizeli Sosyeteler 886 izlenme - 9 yıl önce ali paşa show
Tövbekar Şirinler - Samsunspor 01:32
Tövbekar Şirinler - Samsunspor 233 izlenme - 3 yıl önce Samsunspor Taraftar Grubu Şirinler, Adıyaman'ın Menzil Köyü'ne gidip burada Nakşibendi tarikatına mensup Gassani hazretlerini ziyaret etmiş efenim. Yaptıkları ziyarette yaklaşık bin kişi artık tribünlerde küfür etmeyeceğiz diye tövbe etmişler. Ne desem bilemedim Allah kabul etsin. Neyse Şirinlerin Şirin Baba'sının da bu konu ile ilgili basın açıklamasını izleyelim efenim
Haftaiçi Amatör Maça On Binden Fazla Seyircinin Gitmesi (Kocaelispor) 04:03
Haftaiçi Amatör Maça On Binden Fazla Seyircinin Gitmesi (Kocaelispor) 272 izlenme - 3 yıl önce Her zaman dört büyüklerin en büyük korkulu rüyası olan Kocaelispor,kötü yönetim ve 1999 depreminin'de şehri yerle bir etmesiyle adeta çökme noktasına gelerek Amatör lige kadar düştü.Bu sıralar amatör ligde kurtuluş mücadelesi vermekte amatör ligde kendi sahasında her maç 5-10 bin taraftara karşı oynamakta ve bu sezon toplam ONBİN kombine satarak rekor kırdı bu sayı şuan süperligde oynayan Anadolu kulüplerinin birçoğunda yanına bile yaklaşmıyor,deplasman maçlarındada kendilerine ayrılan tribünü doldurmakla kalmayıp stada giriş yapamayan taraftarlarda deplasmanda stad dışında destek vermekte,bugün öğlen 13:30 'da iş saati,okul saatine denk gelmesine rağmen 10 binden fazla taraftar takımını desteklemek ve bu ulu çınar körfezin hala bitmediğini göstermek için tıka basa tribünleri doldurdu,Kocaeli de bütün hastaneler dolup taşmış herkes işe,okula gitmemek için rapor alabilmek için,Son sözüm Elbet bir gün gelecek kara günler bitecek ozaman bu efsane yeniden dirilecek diyerek sonlandırıyorum buyrun izleyin videoyu.
Beşiktaş Taraftar Grubu Çarşı Grubu'ndan Fenerbahçe'ye: Beter Olun, Gün Yüzü Görmeyin 02:13
Beşiktaş Taraftar Grubu Çarşı Grubu'ndan Fenerbahçe'ye: Beter Olun, Gün Yüzü Görmeyin 112 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş taraftar grubu Çarşı, F.Bahçe'nin açıklamasına "Yetkili kurumlara şikayet ediliyorsak bu sizin zavallığınızı gösterir. Beter olun, gün yüzü görmeyin." şeklinde cevap verdi.
kansas l uzaklardan bir ses gelir 01:20
kansas l uzaklardan bir ses gelir 433 izlenme - 7 yıl önce bursaspor taraftar grubu kansas kansas açık kale
trabzonsporfan.com | Vancouver da Trabzon 01:15
trabzonsporfan.com | Vancouver da Trabzon 127 izlenme - 8 yıl önce vancouver kış olimpiyatlarında afrikalı olup trabzonsporu tutan kişi
Beşiktaş'ın Taraftar Grubu Çarşı, Gezi Davasında Beraat Etti 01:12
Beşiktaş'ın Taraftar Grubu Çarşı, Gezi Davasında Beraat Etti 31 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş'ın Çarşı grubu üyelerinin yargılandığı davada tüm sanıklar, 'darbe ve izinsiz gösteri' suçlarından beraat etti.
Güney Kore'de Böyle Tribün Görülmedi! 00:51
Güney Kore'de Böyle Tribün Görülmedi! 28 izlenme - 2 yıl önce Güney Kore'de Pohang Steelers takımının oyuncusu Kim Won tribündeki taraftar grubunu yönlendirince ortaya renkli görüntüler çıktı.