Hoşgeldiniz!

taramalı tüfek

yalçın çakır bi susarmısıınnn :d:d 02:37
yalçın çakır bi susarmısıınnn :d:d 71.260 izlenme - 8 yıl önce karı koca kavga komik
Maradona ve Arjantinli Spiker - 1994 Dünya Kupası 00:35
Maradona ve Arjantinli Spiker - 1994 Dünya Kupası 801 izlenme - 2 yıl önce Yıl 1994 Arjantin & Yunanistan maçı mükemmel paslaşmalar sonucunda maradonadan jeneriklik bir gol. Spikerin ne dedigini merak edenler için : Redondo para Maradona ,Maradona para Redondo, Redondo para Maradona, Maradona Para Redondo para Canigia Redondo Redondo Para Maradona En Lama media luna tiro Gol... Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo­l!
Keleşin Yanlış Kişiyi Tepmesi 00:08
Keleşin Yanlış Kişiyi Tepmesi 613 izlenme - 2 yıl önce Tüfek kendisini sıkan kişiyi tepmek yerine yandaki çocuğu tepip yere yapıştırıyor.
Kağıttan Taramalı Tüfek Yapımı 02:34
Kağıttan Taramalı Tüfek Yapımı 77 izlenme - 4 ay önce CrazyPT, tamamı kağıtlardan oluşan taramalı tüfek hazırlıyor. Kameraya yansıyan öğretici videoyu izliyoruz.
Japonların Örümcek Adamı Anlayamaması 01:26
Japonların Örümcek Adamı Anlayamaması 603 izlenme - 3 yıl önce Şu ana kadar aklınızdaki tüm örümcek adam figürlerini ve tasvirlerini unutun desem çok abartmış olmam sanırım. Japonya semt pazarından alınmış bir adet arkadan fermüarlı, çin malı örümcek adam giysisiyle, örümcekmobili ve örümceksikletiyle sabahtan akşama dolanan, bilim adamlarını ağır makineli silahlarıyla tarayan, robotlarıyla power rangers çakması yaratıklarla kapışan ama örümcek adamı örümcek adam yapan ağ atması, binalara tırmanması gibi özelliklerinden hiç birini göremediğimiz çekik gözlü örümcek adamımız japonyadaki kötü adamlara göz dağı niteliğindeki bu küçük trailer'i piyasaya sürmüş bulunmaktadır.
Ayak Üstü Yolda Adam Taramak 01:25
Ayak Üstü Yolda Adam Taramak 292 izlenme - 3 yıl önce Bugün canı sıkılan arkadaşların arabaya ses sistemi yerleştirerek meşhur Grove Street sokaklarında geziyor ortalığa da ateş açıyor :D
Kediler Taramalı Tüfek Gibi Tekme Atıyor 00:56
Kediler Taramalı Tüfek Gibi Tekme Atıyor 147 izlenme - 4 yıl önce Kediler Taramalı Tüfek Gibi Tekme Atıyor
Okula Başlayan Çocuk İçin Havaya Ateş Açmak 00:27
Okula Başlayan Çocuk İçin Havaya Ateş Açmak 124 izlenme - 5 yıl önce Okula Başlayan Çocuk İçin Havaya Ateş Açmak
Son Oyuncular İcat Taramalı Tüfek 02:42
Son Oyuncular İcat Taramalı Tüfek 65 izlenme - 3 yıl önce Son Oyuncuların Buraya İlk Gelişidir Arkadaşlar
Sonoyuncular İcat Taramalı Tüfek 02:42
Sonoyuncular İcat Taramalı Tüfek 66 izlenme - 3 yıl önce İzlesene.com da ilk videomuz youtubeda da varız abone olup beğenirseniz seviniriz