Hoşgeldiniz!

tarantula

Tarantula ve Akrep 00:56
Tarantula ve Akrep 75.668 izlenme - 2 yıl önce Tarantula:genel olarak Kuzey ve Güney Amerika'da yaşayan, iri ve vücudu kıllarla kaplı örümceğimsi familyasıdır. Akrep: örümceğimsiler sınıfının Scorpiones takımını oluşturan genellikle sıcak ve nemli bölgelerde yaşayan, vücutları sert kitin bir tabaka ile örtülü, kıvrık ve kalkık kuyruğunda zehir iğnesi bulunan eklembacaklılara verilen ad.
Tarantulanın Deri Değişimi 05:36
Tarantulanın Deri Değişimi 1.366 izlenme - 3 hafta önce Bir tarantulanın deri değişimini sizlerle paylaşmak istedim. İyi seyirler.
Tarantula Hamster'a Acımadı 02:46
Tarantula Hamster'a Acımadı 56.359 izlenme - 2 yıl önce Tarantula Havuza atılan hamster'a neler yaptı izliyoruz, Önce avına sakin bir şekilde yaklaştı ve sonrasında....
Tarantula İle Akrep Karşılaşırsa 04:44
Tarantula İle Akrep Karşılaşırsa 20.450 izlenme - 2 yıl önce Türlerinin en tehlikeli cinsi olan Tarantula ve akrep arasındaki inanılmaz mücadele .. Bakalım bu mücadeleye kim son verecek ?
tarantula yılana saldırıyor 01:23
tarantula yılana saldırıyor 46.031 izlenme - 8 yıl önce tarantula, yılana saldırıyor
Muzun İçinden Çıkan Tarantula 01:15
Muzun İçinden Çıkan Tarantula 2.379 izlenme - 5 ay önce Görüntüler Kosta Rika'dan bir marketin içinden galiba muz almak isteyen çift ama muz da bşr gariplik var o garipliği izleyelim. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Çiyan Tarantula Ve Akrebin Savaşı 07:52
Çiyan Tarantula Ve Akrebin Savaşı 47.254 izlenme - 8 yıl önce Çiyan, Tarantula Ve Akrebin Savaşı Daha fazla video için sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Sayfamıza bekliyoruz
Akrep İle Tarantulanın Kapışması 04:44
Akrep İle Tarantulanın Kapışması 5.838 izlenme - 1 yıl önce TARANTULA NEDİR? Kurt örümcekleri (Lycosidae) familyasından bir tür örümcek. Zehirli bir örümcek olmasına karşın, bu zehir insanlar için tehlikeli değildir. Yaklaşık 2,5 cm uzunluğundadır. Aynı familyadaki diğer örümcekler gibi avını koşarak yakalar, ağ örmez. Avrupa’nın güneyinde yaşayan bu türün adı, İtalya’da bir kentin adı olan Taranto’dan türemiştir. Yeni dünya’nın sıcak bölgelerinde yaşayan ve çok daha büyük ve tüylü olan Theraphosidae familyasından bazı türlere de sonradan bu ad verilmiştir. AKREP HAYVANI Örümceğimsiler sınıfından eklembacaklı bir böcek (Scorpio). Vücudu, başlıgöğüs, karın ve bacaklardan oluşur. Halkalı ve kıvrık olan kuyruğunun ucunda bir zehir iğnesi bulunur. Genellikle kurak ve sıcak bölgelerde yaşar. Etçil olduğundan, ölü ya da canlı böceklerle beslenir. Besin almadan bir yıl kadar yaşayabilen akrep, avlanmak için geceleri ortaya çıkar. Bunun dışında taş altlarında ve duvar oyuklarında barınır, kimi zaman evlere de girer. Sokması acı verir. Dünyanın her yerinde karşılaşılabilen birçok türleri vardır. Meksika, Kuzey Afrika ve Uzak Doğu'da yaşayan kimi türleri öldürücüdür. Türkiye'de Marmara, Ege ve Güney Anadolu'da görülür.
Japon Emmy'nın Konserve Tarantula Denemesi 03:39
Japon Emmy'nın Konserve Tarantula Denemesi 2.511 izlenme - 9 ay önce Daha önce Türk ürün denemelerinden hatırladımız japon Emmy bacımız bu seferde konserve tarantula deniyor izliyoruz.
fear factor extreme 2'den olay görüntüler!!! 04:14
fear factor extreme 2'den olay görüntüler!!! 25.021 izlenme - 7 yıl önce fear factor extreme 2 programından en enteresan görüntüler. star tv'de 5 Şubat cuma fear factor extreme saat 20:00'de başlıyor. sakın kaçırmayın
tarantula yilan kapiŞmasi 01:17
tarantula yilan kapiŞmasi 15.306 izlenme - 7 yıl önce
Göğsünde Tarantula Besleyen Dünyanın En Tehlikeli Kadını 00:12
Göğsünde Tarantula Besleyen Dünyanın En Tehlikeli Kadını 2.686 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın en ölümcül hayvanlarından olan tarantulayı göğsünde besleyen kadın izleyenlere sürpriz yapıyor. 05.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Göğsünde Tarantula Besleyen Dünyanın En Tehlikeli Kadını' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Müthiş Kapışma Tarantula Av Oldu 02:41
Müthiş Kapışma Tarantula Av Oldu 2.474 izlenme - 2 yıl önce Müthiş kapışma! Tarantula av oldu Yaban arısı ile tarantula arasında yaşanan kavgayı yaban arısı kazandı. İşte o görüntüler..
Tarantula Hamster'a Acımadı 02:46
Tarantula Hamster'a Acımadı 2.904 izlenme - 2 yıl önce Tarantula havuzuna atılan hamsterı affetmedi.
tarantula akrep savaşı 00:51
tarantula akrep savaşı 7.835 izlenme - 7 yıl önce tarantula akrep savaşı
vahşi yaşam - tarantula 01:55
vahşi yaşam - tarantula 5.090 izlenme - 6 yıl önce vahşi yaşam - tarantula
faithless tarantula 09:48
faithless tarantula 4.316 izlenme - 5 yıl önce faithless tarantula
İş Arkadaşına Tarantula İle Acımasızca Şaka Yapmak 01:36
İş Arkadaşına Tarantula İle Acımasızca Şaka Yapmak 2.215 izlenme - 2 yıl önce Eşek şakasını abartan bu elemanlar ofiste telefonla konuşan iş arkadaşına unutamayacağı şakalardan birini yapıyorlar. Telefonda arkası dönük her şeyden habersiz konuşan adamın üstüne tarantula örümceği koyan arkadaşlar, iş arkadaşının korku dolu anlar yaşamasına sebep oluyorlar. Aynısı Türkiye'de olsa geyiklerine hiç girmiyorum. İzleyelim..
tarantula ve hamster 02:30
tarantula ve hamster 4.895 izlenme - 7 yıl önce hayvanlar alemının korkunc hayvanlarından taranntula
no ofsayt nedir? 03:20
no ofsayt nedir? 5.592 izlenme - 7 yıl önce no ofsayt nedir? bir de ali taran'dan öğrenelim.
Olsada Ellesek Dedirten Sevimli Tarantula 02:08
Olsada Ellesek Dedirten Sevimli Tarantula 918 izlenme - 2 yıl önce Ev ortamın çok sık beslenen, ana vatanı Arizona ve Meksika olan çöl tarantulasını evde besleyen ve eline alıp oynayan genç.
Örümcek ve Arı Kavgası 02:14
Örümcek ve Arı Kavgası 714 izlenme - 2 yıl önce Örümcek türlerinin en zehirlilerinden olan tarantula , güçlü yaban arısına karşı. Bu ilginç kapışmayı kaçırmayın.
tarantula(grammostola grossa) handling show 00:47
tarantula(grammostola grossa) handling show 2.847 izlenme - 9 yıl önce grammostola grossa handling show...
Tarantula ile Eşek Arısının Ölümüne Savaşı 01:16
Tarantula ile Eşek Arısının Ölümüne Savaşı 399 izlenme - 1 yıl önce Tarantula şahini olarak da bilinen eşek arısı, tarantulayı avlamak için, sokmaya çalışıyor… Yerde sürüklediği ve büyük pençeleriyle saldırdığı Tarantula, eşek arısına yem olmamak için büyük çaba gösterse de, arının zehri, dev örümceği felç ediyor. Daha sonra tarantulayı yuvasına doğru sürükleyen eşek arısı, dev böceğin karnına yumurtalarını bırakıyor. Bu sayede, çatlayan yumurtalardan çıkan larvalar, örümceğin eti ile beslenerek, gelişiyorlar. !
tarantula avlanıyor 01:55
tarantula avlanıyor 2.104 izlenme - 8 yıl önce tarantula avlanıyor
Kımıl Kımıl Tarantula Yemek - Food For Louis 04:52
Kımıl Kımıl Tarantula Yemek - Food For Louis 468 izlenme - 1 yıl önce Louis tam bir canavar, Tüm böcekler ondan korkar, Kapıda görünür görünmez, Saklanır tarantulalar....
Tarantula Dış İskelet Değişimi 00:28
Tarantula Dış İskelet Değişimi 824 izlenme - 2 yıl önce Tarantula Dış İskelet Değişimi
Dünyanın En Zehirli Hayvanları 43:37
Dünyanın En Zehirli Hayvanları 812 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın En Zehirli Hayvanları - Tek Parça - Discovery
tarantulam grossa 00:23
tarantulam grossa 2.221 izlenme - 9 yıl önce grossa'm atıştırıyor :d
Pendulum Tarantula 05:31
Pendulum Tarantula 572 izlenme - 2 yıl önce Harıka Müzik