Hoşgeldiniz!

tarantula

Tarantula ve Akrep 00:56
Tarantula ve Akrep 108.679 izlenme - 7 yıl önce Tarantula:genel olarak Kuzey ve Güney Amerika'da yaşayan, iri ve vücudu kıllarla kaplı örümceğimsi familyasıdır. Akrep: örümceğimsiler sınıfının Scorpiones takımını oluşturan genellikle sıcak ve nemli bölgelerde yaşayan, vücutları sert kitin bir tabaka ile örtülü, kıvrık ve kalkık kuyruğunda zehir iğnesi bulunan eklembacaklılara verilen ad.
Tarantula Hamster'a Acımadı 02:46
Tarantula Hamster'a Acımadı 64.314 izlenme - 8 yıl önce Tarantula Havuza atılan hamster'a neler yaptı izliyoruz, Önce avına sakin bir şekilde yaklaştı ve sonrasında....
Tuvalete Giren Sevgiliye Tarantula Şakası 08:32
Tuvalete Giren Sevgiliye Tarantula Şakası 90.069 izlenme - 5 yıl önce Yabancı youtuberların sevgililerine acımasız şakaları devam ediyor. Petshoptan sevgilisine korkunç bir şaka için tarantula alan acımasız adam şakayı tuvalette gerçekleştiriyor.
Çiyan Tarantula Ve Akrebin Savaşı 07:52
Çiyan Tarantula Ve Akrebin Savaşı 49.821 izlenme - 13 yıl önce Çiyan, Tarantula Ve Akrebin Savaşı Daha fazla video için sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Sayfamıza bekliyoruz
Tarantula İle Akrep Karşılaşırsa 04:44
Tarantula İle Akrep Karşılaşırsa 24.451 izlenme - 7 yıl önce Türlerinin en tehlikeli cinsi olan Tarantula ve akrep arasındaki inanılmaz mücadele .. Bakalım bu mücadeleye kim son verecek ?
Fear Factor Extreme 2'den Olay Görüntüler!!! 04:14
Fear Factor Extreme 2'den Olay Görüntüler!!! 30.542 izlenme - 12 yıl önce fear factor extreme 2 programından en enteresan görüntüler. star tv'de 5 Şubat cuma fear factor extreme saat 20:00'de başlıyor. sakın kaçırmayın
tarantula yilan kapiŞmasi 01:17
tarantula yilan kapiŞmasi 15.831 izlenme - 13 yıl önce
İçinde Binlerce Yavru Olan Yumurta 11:54
İçinde Binlerce Yavru Olan Yumurta 4.621 izlenme - 4 yıl önce Brezilya’da yaşayan kırmızı-beyaz tarantulanın Biyolog Marita Lorbiecke’nin anne tarantula tarafından laboratuvar ortamında korunan yumurtayı açtığı videoda sayısı 1000’i bulan yavru tarantula görüyoruz. Örümcek, 28 gün boyunca yumurta başında kuluçkada oluyor. Bu kesenin içerisinde, her birinin içinden yalnızca bir örümceğin çıktığı küçük yumurta öbekleri var.
Kadının Üzerinde Gezen Tarantulalar 01:46
Kadının Üzerinde Gezen Tarantulalar 1.878 izlenme - 3 yıl önce Bir televizyon programında cesareti ölçülmek istenen model bir fanus içine konup gözleri kapatılmış ve eli ile bacağına tarantula bırakılmış.
Akrep İle Tarantulanın Kapışması 04:44
Akrep İle Tarantulanın Kapışması 6.581 izlenme - 7 yıl önce TARANTULA NEDİR? Kurt örümcekleri (Lycosidae) familyasından bir tür örümcek. Zehirli bir örümcek olmasına karşın, bu zehir insanlar için tehlikeli değildir. Yaklaşık 2,5 cm uzunluğundadır. Aynı familyadaki diğer örümcekler gibi avını koşarak yakalar, ağ örmez. Avrupa’nın güneyinde yaşayan bu türün adı, İtalya’da bir kentin adı olan Taranto’dan türemiştir. Yeni dünya’nın sıcak bölgelerinde yaşayan ve çok daha büyük ve tüylü olan Theraphosidae familyasından bazı türlere de sonradan bu ad verilmiştir. AKREP HAYVANI Örümceğimsiler sınıfından eklembacaklı bir böcek (Scorpio). Vücudu, başlıgöğüs, karın ve bacaklardan oluşur. Halkalı ve kıvrık olan kuyruğunun ucunda bir zehir iğnesi bulunur. Genellikle kurak ve sıcak bölgelerde yaşar. Etçil olduğundan, ölü ya da canlı böceklerle beslenir. Besin almadan bir yıl kadar yaşayabilen akrep, avlanmak için geceleri ortaya çıkar. Bunun dışında taş altlarında ve duvar oyuklarında barınır, kimi zaman evlere de girer. Sokması acı verir. Dünyanın her yerinde karşılaşılabilen birçok türleri vardır. Meksika, Kuzey Afrika ve Uzak Doğu'da yaşayan kimi türleri öldürücüdür. Türkiye'de Marmara, Ege ve Güney Anadolu'da görülür.
Çocuğunu Tarantuladan Kaçıran Baba 00:11
Çocuğunu Tarantuladan Kaçıran Baba 334 izlenme - 5 ay önce Evinin verandasında oynayan çocuk yanana kadar gelen tarantulayı fark etmemiş. ancak babasın tarantulayı fark edip çocuğu hemen oradan uzaklaştırmış.
Zavallı Fareciği Gaddar Tarantulaya Yem Edip Gülen Piç 00:50
Zavallı Fareciği Gaddar Tarantulaya Yem Edip Gülen Piç 2.889 izlenme - 4 yıl önce Kuş Yiyen Goliath Tarantulası besleyen piç, kendi işinde gücünde olan fareyi tarantulaya yem ediyor.
Uzun Bacaklı Örümcekler Topluluğu 01:42
Uzun Bacaklı Örümcekler Topluluğu 3.976 izlenme - 3 yıl önce Uzaktan bakınca peruk gibi görünüyor, ama aslında bir örümcek topluluğu.
Tarantulanın Deri Değiştirme Görüntüleri 01:05
Tarantulanın Deri Değiştirme Görüntüleri 4.159 izlenme - 5 yıl önce Red Kneee bir tür Meksika tarantulası,şimdi o türün deri değiştirme anını izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Böcek Reis'in Bir Şehir Efsanesini Yıkması - SarıKız Örümceği 21:41
Böcek Reis'in Bir Şehir Efsanesini Yıkması - SarıKız Örümceği 3.558 izlenme - 3 yıl önce Sarıkız ya da Sarı Ömer olarak bilinen bu korkunçlu örümceğin insana saldırmadığını, insanı ısırmadığını yakın temas ile göstermiş. Reis'in resmi kanalı : https://www.youtube.com/channel/UCo3LWUsJa0azP8KOjxLoMRQ
Göğüslerin Arasından Çıkan 8 Bacaklı Sürpriz 00:14
Göğüslerin Arasından Çıkan 8 Bacaklı Sürpriz 4.687 izlenme - 4 yıl önce Edmonton, Alberta, Kanada da yaşayan Grammostola Porteri, 16 yaşından beri evinde tarantulalar besliyormuş ve videoda da görüldüğü gibi arkadaşlarını bu şekilde şaka yapıp korkutuyormuş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Uzun Bacaklı Örümceğin Aslında Korkunçlu Olmaması 04:04
Uzun Bacaklı Örümceğin Aslında Korkunçlu Olmaması 2.753 izlenme - 3 yıl önce Tehlike anında, tıpkı kertenkelenin kuyruğunu bırakması gibi bacaklarını bırakabiliyorlar. Hatta 5 bacakla bile yürüyebiliyorlar. Zehirli olmadıkları söyleniyor. Yakından bakıyoruz. Uzaktan görünce bir tiksinti veriyor gibi ama aslında pek öyle değil. Hoplayan örümceğin ardından, sempatikler listesinde 2. sıraya koyabiliriz.
Japon Emmy'nın Konserve Tarantula Denemesi 03:39
Japon Emmy'nın Konserve Tarantula Denemesi 2.804 izlenme - 6 yıl önce Daha önce Türk ürün denemelerinden hatırladımız japon Emmy bacımız bu seferde konserve tarantula deniyor izliyoruz.
Fare Avcısı Dev Tarantula 00:59
Fare Avcısı Dev Tarantula 1.820 izlenme - 3 yıl önce Peru ormanlarında araştırma yapan üniversite öğrencileri yere düşen yapraklar arasından gelen sese doğru yönelince kocaman bir tarantulanın fare avına şahit olmuşlar.
Çekirgeyi Saniyeler İçinde Tüketen Tarantula 00:30
Çekirgeyi Saniyeler İçinde Tüketen Tarantula 1.002 izlenme - 3 yıl önce Akvaryumda beslenen tarantulanın yanına bir çekirge bırakılmış. Tarantula önce çekirgenin yanına yaklaşmış ve hamlesini yapıp saniyeler içinde onu yemiş.
Hamam Böceğini Affetmeyen Tarantula 00:23
Hamam Böceğini Affetmeyen Tarantula 1.200 izlenme - 3 yıl önce Evcil olarak beslenen hayvanlar arasında da yer almaya başlayan Tarantulaya sahibi hamam böceği vermiş. Tarantula hemen mideye gömmüş.
Müthiş Kapışma Tarantula Av Oldu 02:41
Müthiş Kapışma Tarantula Av Oldu 2.712 izlenme - 7 yıl önce Müthiş kapışma! Tarantula av oldu Yaban arısı ile tarantula arasında yaşanan kavgayı yaban arısı kazandı. İşte o görüntüler..
Dev Japon Arısı ve Cellat Eşek Arısına Kendini Sokturmak 16:25
Dev Japon Arısı ve Cellat Eşek Arısına Kendini Sokturmak 2.754 izlenme - 3 yıl önce Daha önce acı eşiği oldukça yüksek olan; Bullet Ant, Cow Killer ve Tarantula Hawk gibi böceklere kendini sokturan Coyote Peterson, dünyanın en büyük iki arısına bu işi yaptırıyor. İlk arımız Dev Japon Arısı. Görüntüsü bile yetiyor. Bu arıdan daha kötü ne olabilir ki diyebilirsiniz, o da videomuzun ikinci kısmında başlıyor. Videomuzun 06.54'de başlayan bölümünde iğnelerin efendisini görüyoruz; Cellat Eşekarısı - Executioner Wasp Kendisi dünyanın en büyük acı eşiğine sahip böceği - arısı olarak biliniyor. Zaten Coyote Peterson'ın tepkilerinden bunu anlayabilirsiniz. Üstelik iğnesinin sadece ucunu soktu. Tek seferde izlemeniz için 2 videoyu kısaltıp birleştirdim.
Tarantulanın Tüyler Ürperten Kabuk Değiştirme Anı 02:11
Tarantulanın Tüyler Ürperten Kabuk Değiştirme Anı 355 izlenme - 1 yıl önce Tarantulalar, birçok kabuklu hayvan gibi büyümek için kabuk değiştirmek zorundadır. Doğadaki en ürkütücü anlardan biri olan bu sahneyi, araknofobisi olanların izlememesini şiddetle tavsiye ediyoruz.
no ofsayt nedir? 03:20
no ofsayt nedir? 5.704 izlenme - 12 yıl önce no ofsayt nedir? bir de ali taran'dan öğrenelim.
Kamboçyalıların Tercihi: Kızartılmış Tarantula 01:03
Kamboçyalıların Tercihi: Kızartılmış Tarantula 1.260 izlenme - 5 yıl önce Kamboçya'da tarantula sezonu açıldı. Yerli halk kadar, turistler de bu ilginç atıştırmalığa rağbet ediyor. Mideniz narinse görüntüleri izlememeniz tavsiye edilir.
Yüzünde Tarantula Gezdiren Kadın 00:28
Yüzünde Tarantula Gezdiren Kadın 805 izlenme - 3 yıl önce Düzenledikleri gezide guruptaki kadın kendilerine gösterilen tarantula ile bir cesaret gösterisi sergilemiş. Kadın tarantulayı yüzünde gezdirmiş.
Tarantula Alıcı Kart 01:20
Tarantula Alıcı Kart 2.183 izlenme - 8 yıl önce Tarantula Kumanda Kodlama Yöntemi
Tarantulanın Kabuk Değiştirme Anı 00:22
Tarantulanın Kabuk Değiştirme Anı 630 izlenme - 3 yıl önce Tarantulalar büyümek için dış iskeletlerini atıp yeni bir tane oluşturmak zorundadır. İşte o anlardan biri karşınızda...
Tarantula Çiftleşmesi 02:46
Tarantula Çiftleşmesi 1.118 izlenme - 3 yıl önce Hadi yine iyisiniz; bi tarantula çiftleşmesi kalmıştı izlemediğimiz, onu da gördük. Karıncalarda aradan bir şey götürsek diye çabalıyorlar ama boş.. yengede erik gibiymiş esprisi yapmayın, yaratıcı olun biraz, başka bir şey bulun.