Hoşgeldiniz!

tarantula

Kardashian Ve Arkadaşının Tarantula Korkusu 02:12
Kardashian Ve Arkadaşının Tarantula Korkusu 11.772 izlenme - 1 ay önce Gündelik yaşantılarına ait neredeyse tüm detayları televizyon kameraları karşısında yaşayan Kardashianların yeni bölümüne Tarantula korkusu damga vurdu. Kendisini ziyarete gelen arkadaşı Larsa’yla evinin bahçesinde güneşlenmeye çıkan Kourtney bahçelerinde Tarantula’yı görünce hemen böcek ilaçlama şirketini arıyor.
Tarantula ve Akrep 00:56
Tarantula ve Akrep 97.636 izlenme - 3 yıl önce Tarantula:genel olarak Kuzey ve Güney Amerika'da yaşayan, iri ve vücudu kıllarla kaplı örümceğimsi familyasıdır. Akrep: örümceğimsiler sınıfının Scorpiones takımını oluşturan genellikle sıcak ve nemli bölgelerde yaşayan, vücutları sert kitin bir tabaka ile örtülü, kıvrık ve kalkık kuyruğunda zehir iğnesi bulunan eklembacaklılara verilen ad.
Tuvalete Giren Sevgiliye Tarantula Şakası 08:32
Tuvalete Giren Sevgiliye Tarantula Şakası 80.646 izlenme - 11 ay önce Yabancı youtuberların sevgililerine acımasız şakaları devam ediyor. Petshoptan sevgilisine korkunç bir şaka için tarantula alan acımasız adam şakayı tuvalette gerçekleştiriyor.
Tarantula Hamster'a Acımadı 02:46
Tarantula Hamster'a Acımadı 61.992 izlenme - 4 yıl önce Tarantula Havuza atılan hamster'a neler yaptı izliyoruz, Önce avına sakin bir şekilde yaklaştı ve sonrasında....
Göğüslerin Arasından Çıkan 8 Bacaklı Sürpriz 00:14
Göğüslerin Arasından Çıkan 8 Bacaklı Sürpriz 4.528 izlenme - 2 ay önce Edmonton, Alberta, Kanada da yaşayan Grammostola Porteri, 16 yaşından beri evinde tarantulalar besliyormuş ve videoda da görüldüğü gibi arkadaşlarını bu şekilde şaka yapıp korkutuyormuş. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tarantula İle Akrep Karşılaşırsa 04:44
Tarantula İle Akrep Karşılaşırsa 23.102 izlenme - 3 yıl önce Türlerinin en tehlikeli cinsi olan Tarantula ve akrep arasındaki inanılmaz mücadele .. Bakalım bu mücadeleye kim son verecek ?
tarantula yılana saldırıyor 01:23
tarantula yılana saldırıyor 46.069 izlenme - 9 yıl önce tarantula, yılana saldırıyor
Çiyan Tarantula Ve Akrebin Savaşı 07:52
Çiyan Tarantula Ve Akrebin Savaşı 48.271 izlenme - 9 yıl önce Çiyan, Tarantula Ve Akrebin Savaşı Daha fazla video için sayfamızı beğenmeyi unutmayın. Sayfamıza bekliyoruz
Tarantulanın Deri Değiştirme Görüntüleri 01:05
Tarantulanın Deri Değiştirme Görüntüleri 4.017 izlenme - 10 ay önce Red Kneee bir tür Meksika tarantulası,şimdi o türün deri değiştirme anını izliyoruz Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Fear Factor Extreme 2'den Olay Görüntüler!!! 04:14
Fear Factor Extreme 2'den Olay Görüntüler!!! 27.445 izlenme - 8 yıl önce fear factor extreme 2 programından en enteresan görüntüler. star tv'de 5 Şubat cuma fear factor extreme saat 20:00'de başlıyor. sakın kaçırmayın
Akrep İle Tarantulanın Kapışması 04:44
Akrep İle Tarantulanın Kapışması 6.294 izlenme - 3 yıl önce TARANTULA NEDİR? Kurt örümcekleri (Lycosidae) familyasından bir tür örümcek. Zehirli bir örümcek olmasına karşın, bu zehir insanlar için tehlikeli değildir. Yaklaşık 2,5 cm uzunluğundadır. Aynı familyadaki diğer örümcekler gibi avını koşarak yakalar, ağ örmez. Avrupa’nın güneyinde yaşayan bu türün adı, İtalya’da bir kentin adı olan Taranto’dan türemiştir. Yeni dünya’nın sıcak bölgelerinde yaşayan ve çok daha büyük ve tüylü olan Theraphosidae familyasından bazı türlere de sonradan bu ad verilmiştir. AKREP HAYVANI Örümceğimsiler sınıfından eklembacaklı bir böcek (Scorpio). Vücudu, başlıgöğüs, karın ve bacaklardan oluşur. Halkalı ve kıvrık olan kuyruğunun ucunda bir zehir iğnesi bulunur. Genellikle kurak ve sıcak bölgelerde yaşar. Etçil olduğundan, ölü ya da canlı böceklerle beslenir. Besin almadan bir yıl kadar yaşayabilen akrep, avlanmak için geceleri ortaya çıkar. Bunun dışında taş altlarında ve duvar oyuklarında barınır, kimi zaman evlere de girer. Sokması acı verir. Dünyanın her yerinde karşılaşılabilen birçok türleri vardır. Meksika, Kuzey Afrika ve Uzak Doğu'da yaşayan kimi türleri öldürücüdür. Türkiye'de Marmara, Ege ve Güney Anadolu'da görülür.
tarantula yilan kapiŞmasi 01:17
tarantula yilan kapiŞmasi 15.659 izlenme - 9 yıl önce
Kamboçyalıların Tercihi: Kızartılmış Tarantula 01:03
Kamboçyalıların Tercihi: Kızartılmış Tarantula 1.143 izlenme - 9 ay önce Kamboçya'da tarantula sezonu açıldı. Yerli halk kadar, turistler de bu ilginç atıştırmalığa rağbet ediyor. Mideniz narinse görüntüleri izlememeniz tavsiye edilir.
Muzun İçinden Çıkan Tarantula 01:15
Muzun İçinden Çıkan Tarantula 2.460 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler Kosta Rika'dan bir marketin içinden galiba muz almak isteyen çift ama muz da bşr gariplik var o garipliği izleyelim. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Japon Emmy'nın Konserve Tarantula Denemesi 03:39
Japon Emmy'nın Konserve Tarantula Denemesi 2.624 izlenme - 2 yıl önce Daha önce Türk ürün denemelerinden hatırladımız japon Emmy bacımız bu seferde konserve tarantula deniyor izliyoruz.
Göğsünde Tarantula Besleyen Dünyanın En Tehlikeli Kadını 00:12
Göğsünde Tarantula Besleyen Dünyanın En Tehlikeli Kadını 2.854 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en ölümcül hayvanlarından olan tarantulayı göğsünde besleyen kadın izleyenlere sürpriz yapıyor. 05.09.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Göğsünde Tarantula Besleyen Dünyanın En Tehlikeli Kadını' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
tarantula akrep savaşı 00:51
tarantula akrep savaşı 7.847 izlenme - 9 yıl önce tarantula akrep savaşı
Müthiş Kapışma Tarantula Av Oldu 02:41
Müthiş Kapışma Tarantula Av Oldu 2.549 izlenme - 3 yıl önce Müthiş kapışma! Tarantula av oldu Yaban arısı ile tarantula arasında yaşanan kavgayı yaban arısı kazandı. İşte o görüntüler..
vahşi yaşam - tarantula 01:55
vahşi yaşam - tarantula 5.113 izlenme - 7 yıl önce vahşi yaşam - tarantula
faithless tarantula 09:48
faithless tarantula 4.396 izlenme - 6 yıl önce faithless tarantula
Tarantula Hamster'a Acımadı 02:46
Tarantula Hamster'a Acımadı 2.967 izlenme - 4 yıl önce Tarantula havuzuna atılan hamsterı affetmedi.
Tarantulanın Deri Değişimi 05:36
Tarantulanın Deri Değişimi 1.499 izlenme - 2 yıl önce Bir tarantulanın deri değişimini sizlerle paylaşmak istedim. İyi seyirler.
tarantula ve hamster 02:30
tarantula ve hamster 4.917 izlenme - 9 yıl önce hayvanlar alemının korkunc hayvanlarından taranntula
no ofsayt nedir? 03:20
no ofsayt nedir? 5.674 izlenme - 8 yıl önce no ofsayt nedir? bir de ali taran'dan öğrenelim.
Tarantula'nın Kabuk Değiştirmesi 00:56
Tarantula'nın Kabuk Değiştirmesi 492 izlenme - 10 ay önce Tarantula'nın 3 saatlik kabuk değiştirme süreci kaydedildi. Doğanın mucizesi ortaya çok ilginç görüntüler çıkardı.
Tarantulanın Cırcır Böceğini Avlaması 00:23
Tarantulanın Cırcır Böceğini Avlaması 202 izlenme - 4 ay önce Cırcır böceğinin çıkardığı titreşimleri hissedip torfun altına yaptığı yuvadan bir anda çıkıp cırcır böceğini avlayan tarantulanın kameraya yansıyan görüntülerini izliyoruz efendim.
İş Arkadaşına Tarantula İle Acımasızca Şaka Yapmak 01:36
İş Arkadaşına Tarantula İle Acımasızca Şaka Yapmak 2.218 izlenme - 4 yıl önce Eşek şakasını abartan bu elemanlar ofiste telefonla konuşan iş arkadaşına unutamayacağı şakalardan birini yapıyorlar. Telefonda arkası dönük her şeyden habersiz konuşan adamın üstüne tarantula örümceği koyan arkadaşlar, iş arkadaşının korku dolu anlar yaşamasına sebep oluyorlar. Aynısı Türkiye'de olsa geyiklerine hiç girmiyorum. İzleyelim..
tarantula(grammostola grossa) handling show 00:47
tarantula(grammostola grossa) handling show 2.852 izlenme - 10 yıl önce grammostola grossa handling show...
Tarantula ile Eşek Arısının Ölümüne Savaşı 01:16
Tarantula ile Eşek Arısının Ölümüne Savaşı 805 izlenme - 3 yıl önce Tarantula şahini olarak da bilinen eşek arısı, tarantulayı avlamak için, sokmaya çalışıyor… Yerde sürüklediği ve büyük pençeleriyle saldırdığı Tarantula, eşek arısına yem olmamak için büyük çaba gösterse de, arının zehri, dev örümceği felç ediyor. Daha sonra tarantulayı yuvasına doğru sürükleyen eşek arısı, dev böceğin karnına yumurtalarını bırakıyor. Bu sayede, çatlayan yumurtalardan çıkan larvalar, örümceğin eti ile beslenerek, gelişiyorlar. !
Örümcek ve Arı Kavgası 02:14
Örümcek ve Arı Kavgası 969 izlenme - 3 yıl önce Örümcek türlerinin en zehirlilerinden olan tarantula , güçlü yaban arısına karşı. Bu ilginç kapışmayı kaçırmayın.