Hoşgeldiniz!

Tarihi Konuşma Videoları İzle

Aykut Erdoğdu’dan Tarihi Konuşma - Hesap Vereceksiniz 09:38
Aykut Erdoğdu’dan Tarihi Konuşma - Hesap Vereceksiniz 3.980 izlenme - 10 ay önce TBMM Genel Kurulu'nda söz alan CHP'li Aykut Eroğlu'nun 273. Torba Kanun hakkında konuşması olay oldu. Geçtiğimiz günlerde Meclis’te görüşülmeye başlayan 23 maddelik 273 Sıra Sayılı Torba Kanun hakkında söz alan CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, yapılmakta olan 3. Köprü, 3. Havalimanı, Kanal İstanbul ve sigorta düzenlemelerini eleştirerek, hükümeti rüşvet ve yolsuzlukla suçladı.
Bülent Ecevit'in Tarihi Konuşması 01:02
Bülent Ecevit'in Tarihi Konuşması 545 izlenme - 3 yıl önce Bülent Ecevit'in Tarihi Konuşması Sancaktepe İlçe Başkanlığı http://sancaktepe.chpistanbul.org.tr https://twitter.com/chpsancaktepe https://www.facebook.com/chpsancaktepe
Aylin Nazlıaka'dan Tarihi Konuşma 02:36
Aylin Nazlıaka'dan Tarihi Konuşma 603 izlenme - 3 yıl önce Aylin Nazlıaka'dan Tarihi Konuşma
Atatürk Ve İsmet Paşa Arasinda Geçen O Tarihi Konu 02:45
Atatürk Ve İsmet Paşa Arasinda Geçen O Tarihi Konu 1.186 izlenme - 7 yıl önce bİlgİ güçtür bİlgİlendİkçe erdemleŞİrsİn paylaŞtikça efsaneleŞİrsİn.
Hitlerin Yahudiler Hakkındaki Konuşması-1933 00:51
Hitlerin Yahudiler Hakkındaki Konuşması-1933 332 izlenme - 3 yıl önce Hitlerin Yahudiler Hakkındaki Konuşması-1933
Muharrem İnce'den Tarihi Konuşma AKP'lilerde Alkışladı 11:20
Muharrem İnce'den Tarihi Konuşma AKP'lilerde Alkışladı 382 izlenme - 3 yıl önce Bu konuşmayı dinlerken nefes almayı unutacaksınız...
Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç'tan Sert Mesajlar 08:32
Anayasa Mahkemesi Başkanı Kılıç'tan Sert Mesajlar 258 izlenme - 2 yıl önce Anayasa Mahkemesi (AYM) Başkanı Haşim Kılıç, yargıya olan güvenin ağır yara aldığını ifade ederek, iddiaların bir an önce ispat edilmesi gerektiğini söyledi.Haşim Kılıç haşince gerçekleri Başbakanın yüzüne karşı vurgulamış.Konuşmanın sonunda özellikle ''gücün ve şartların etkisiyle gömlek değiştiren bir karakterin sahibi olamayız!'' sözü oldukça dikkat çekiciydi.
Hulusi Akar'ın Ankara Emniyeti'ndeki Tarihi Konuşması (24 Temmuz Pazar) 03:01
Hulusi Akar'ın Ankara Emniyeti'ndeki Tarihi Konuşması (24 Temmuz Pazar) 28 izlenme - 7 ay önce 15 Temmuz darbe girişiminde cuntacılar tarafından bombalanan Ankara Emniyeti'ni İçişleri Efkan Ala ve kuvvet komutanlarıyla birlikte ziyaret eden Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar burada yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; "Aynı kararlılıkla, azimle, gayretle asker, polis birlikte ülkemiz, milletimiz için ölürsek şehit, kalırsak gazi düsturuyla güvenlik konusunda bize düşen görevleri en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz. Bu alçaklar, üniforma giymiş bu hainler ülkemize, milletimize özellikle silahlı kuvvetlerimize çok büyük zararlar verdiler. Bunlar adalet önünde mutlaka en ağır şekilde cezalandırılacaktır, bundan hiç şüphemiz yok"
FATİH TERİMİN UEFA KUPASI FİNALİ ÖNCESİ TARİHİ KONUŞMASI 02:56
FATİH TERİMİN UEFA KUPASI FİNALİ ÖNCESİ TARİHİ KONUŞMASI 4 izlenme - 4 hafta önce FATİH TERİM İN TARİHİ UEFA FİNALI ONCESİ TARİHİ KONUSMASI VE FATİH TERİMİN UEFA KUPASINI KAZANDIRAN MUHTEŞEM TAKTİĞİ .. LİKE ATMAYI VE ABONE OLMAYI UNUTMAYIN. EMEĞE SAYGI ::))
Menderes'ten İftiracıların İpliğini Pazara Çıkaran Tarihi Konuşma 04:24
Menderes'ten İftiracıların İpliğini Pazara Çıkaran Tarihi Konuşma 14 izlenme - 3 yıl önce Menderes 53 Yıl Önce Bugünleri Anlatıyor. Tarih: 1 Mayıs 1960. Tam 53 Yıl Öncesi... 1960'da Çıkarılan Olaylarla İktidarının Devrilmesi Komplosuyla Karşı Karşıya Kalan Başbakan Adnan Menderes'in Radyo Konuşması Bugünleri Özetler Nitelikte...