Hoşgeldiniz!

Tarık Ünlüoğlu

Demet Akbağ - Chiculata (Haydi Sev Sev) Beyaz Show 02:33
Demet Akbağ - Chiculata (Haydi Sev Sev) Beyaz Show 23.330 izlenme - 4 yıl önce Demet Akbağ - Chiculata (Haydi Sev Sev) (Canlı) Eyyvah Eyvah 3 - Beyaz Show 2014
O Ses Hasan Doğru 'nun Sinirli Anları (Beyaz Show) 04:08
O Ses Hasan Doğru 'nun Sinirli Anları (Beyaz Show) 9.681 izlenme - 4 yıl önce O Ses Hasan Doğru 'nun Sinirli Anları (Beyaz Show) 31 Ocak 2014 Beyaz bu gece O Ses Türkiye 1.si Hasan Doğru nun sakin ve sempatik tavırlarına karşın Hasan'ın hiç görülmemiş sinirli yönünü seyircilere göstermek istedi.fakat başarısız oldu.
Özge Borak'tan Canlı Performans (Beyaz Show) 02:20
Özge Borak'tan Canlı Performans (Beyaz Show) 2.451 izlenme - 4 yıl önce Güzel oyuncu Özge Borak Beyaz Show un konuğu oldu ve seslendirdiği şarkuyla konukların kulağının pasını sildi
Raul Meireles Benzeri (Beyaz Show) 01:54
Raul Meireles Benzeri (Beyaz Show) 1.506 izlenme - 4 yıl önce Raul Meireles Benzeri Beyaz Show (Beyaz Show) 31 Ocak 2014 Bu Benzerlik Raul Meireles i Bile Şaşırttı
Erdal Bakkal Dansı (Beyaz Show) 01:36
Erdal Bakkal Dansı (Beyaz Show) 883 izlenme - 4 yıl önce Erdal Bakkal Dansı (Beyaz Show) 31 Ocak 2014
Oynamak İstiyorum - Çocuk Programı (1979) 03:02
Oynamak İstiyorum - Çocuk Programı (1979) 283 izlenme - 3 yıl önce Çocuktur, oynamak istiyorum diye tutturur bazen. Hakkıdır oynayacak tabi. İşin güzel tarafı oyunla herşey öğretilebilir onlara. Adı oyun olsunda 18 bilinmeyenli denklemi bile çözerler. çocuk programları da böyle galiba. Oyundu, çizgi filmdi, masaldı, bilmeceydi derken bir bakmışsınız çocuğunuz küçük bir ansiklopedi olmuş. 1979 yılında yayınlanan oynamak istiyorum işte böyle bir program. Programın her bölümü kapsamlı bir anatomi dersi. Göz, Kulak, burun, boğaz , öykülerle şarkılarla bir güzel anlatılıyor işlevleri. Bir de oyuncak yapmayı öğreniyor çocuklar. Kendin yap kendin oyna ekolünden gelen o çocuklar şimdi birer yetişkin. Beden ve organlar hakkında derin bilgileri el yapımı küçük mutlulukları var.
Avrupa Avrupa - 72.Bölüm Fragmanı 00:43
Avrupa Avrupa - 72.Bölüm Fragmanı 638 izlenme - 5 yıl önce Avrupa Avrupa 72.Bölüm Fragmanı (21.Nisan 2013)
 Kamera Arkası / Berlin Kaplani 10:29
Kamera Arkası / Berlin Kaplani 312 izlenme - 3 yıl önce Berlin Kaplani | Kamera Arkası Ayhan Kaplan (Ata Demirer) Berlin'de yaşayan geçimini "Berlin Kaplanı" lakabıyla boksörlük ve bodyguard'lık yaparak kazanmaktadır. Ancak 50 maçta 29 mağlubiyet ile sponsoru "Hacı"ya olan borcu 50.000 Euro'ya gelmiştir ve acil olarak bir mucizeye ihtiyacı vardır. Kayınpederi tarafından hor görülen eniştesi Nurettin'in (Necati Bilgiç) kendisini Berlin'de ziyareti ile hayatı değişen, Türkiye'ye para bulmak için dönüp çok daha fazlasını bulan Ayhan Kaplan bir yandan antrenörü Cemal (Tarık Ünlüoğlu) için çabalamakta, diğer yandan da önünde açılan yeni yolda yürümektedir. Ata Demirer’e Tarık Ünlüoğlu, Necati Bilgiç, Nihal Yalçın, Özlem Türkad ve Cemil Özbayer gibi usta oyuncuların eşlik ettiği yapımda yönetmen koltuğunda, Demirer’in Eyyvah Eyvah filmlerinin yönetmenliğini de üstlenen Hakan Algül bulunuyor.
Konuklar Ve Benzediği Objeler (Beyaz Show) 02:40
Konuklar Ve Benzediği Objeler (Beyaz Show) 268 izlenme - 4 yıl önce Konuklar ve Benzediği Objeler (Beyaz Show) 31 Ocak 2014
Ah Neriman 1. Bölüm 5. Tanıtımı 00:51
Ah Neriman 1. Bölüm 5. Tanıtımı 117 izlenme - 4 yıl önce Ah Neriman Pazartesi akşamları SHOW TV'de! Kamerler, İstanbul cemiyet hayatının önde gelen ailelerinden biridir. Üç kızıyla mutlu bir hayat sürdüren Neriman Kamer’in en büyük sorunu, yakında sünnet olacak torununa nasıl bir düğün yapacağıdır. Oysa büyük bir felaket kapılarında beklemektedir. İşleri kötü giden Fatih, durumu herkesten saklayarak düzeltmeye çabalasa da, ne yazık ki artık uçurumun kenarından kendini ve ailesini alabilecek kimse yoktur. Neriman ve kızlar, gündelik hayatın küçük sorunlarıyla uğraşırken bir sabah kapıları çalınır. Kamerler, henüz hayatlarının ne kadar değişeceğinin farkında değillerdir. Neriman, yoksul bir hayattan gelmiş, geldiği yeri hiç inkar etmemiş bir kadındır ama bolluk içinde yaşamış kızları yeni hayatlarına nasıl tutunacaktır? Peki, yıllardır Neriman ile konuşmayan ağabeyi, şimdi olan biten her şeyi unutabilecek mi?
Ah Neriman 1.bölüm 3.tanıtımı 00:50
Ah Neriman 1.bölüm 3.tanıtımı 52 izlenme - 4 yıl önce Ah Neriman Pazartesi akşamları SHOW TV'de! Kamerler, İstanbul cemiyet hayatının önde gelen ailelerinden biridir. Üç kızıyla mutlu bir hayat sürdüren Neriman Kamer’in en büyük sorunu, yakında sünnet olacak torununa nasıl bir düğün yapacağıdır. Oysa büyük bir felaket kapılarında beklemektedir. İşleri kötü giden Fatih, durumu herkesten saklayarak düzeltmeye çabalasa da, ne yazık ki artık uçurumun kenarından kendini ve ailesini alabilecek kimse yoktur. Neriman ve kızlar, gündelik hayatın küçük sorunlarıyla uğraşırken bir sabah kapıları çalınır. Kamerler, henüz hayatlarının ne kadar değişeceğinin farkında değillerdir. Neriman, yoksul bir hayattan gelmiş, geldiği yeri hiç inkar etmemiş bir kadındır ama bolluk içinde yaşamış kızları yeni hayatlarına nasıl tutunacaktır? Peki, yıllardır Neriman ile konuşmayan ağabeyi, şimdi olan biten her şeyi unutabilecek mi?
Ah Neriman 1.bölüm 2.tanıtımı 01:03
Ah Neriman 1.bölüm 2.tanıtımı 51 izlenme - 4 yıl önce Ah Neriman Pazartesi akşamları SHOW TV'de! Kamerler, İstanbul cemiyet hayatının önde gelen ailelerinden biridir. Üç kızıyla mutlu bir hayat sürdüren Neriman Kamer’in en büyük sorunu, yakında sünnet olacak torununa nasıl bir düğün yapacağıdır. Oysa büyük bir felaket kapılarında beklemektedir. İşleri kötü giden Fatih, durumu herkesten saklayarak düzeltmeye çabalasa da, ne yazık ki artık uçurumun kenarından kendini ve ailesini alabilecek kimse yoktur. Neriman ve kızlar, gündelik hayatın küçük sorunlarıyla uğraşırken bir sabah kapıları çalınır. Kamerler, henüz hayatlarının ne kadar değişeceğinin farkında değillerdir. Neriman, yoksul bir hayattan gelmiş, geldiği yeri hiç inkar etmemiş bir kadındır ama bolluk içinde yaşamış kızları yeni hayatlarına nasıl tutunacaktır? Peki, yıllardır Neriman ile konuşmayan ağabeyi, şimdi olan biten her şeyi unutabilecek mi?
Ah Neriman 1.Bölüm 4.Tanıtımı 00:57
Ah Neriman 1.Bölüm 4.Tanıtımı 36 izlenme - 4 yıl önce Ah Neriman Pazartesi akşamları SHOW TV'de! Kamerler, İstanbul cemiyet hayatının önde gelen ailelerinden biridir. Üç kızıyla mutlu bir hayat sürdüren Neriman Kamer’in en büyük sorunu, yakında sünnet olacak torununa nasıl bir düğün yapacağıdır. Oysa büyük bir felaket kapılarında beklemektedir. İşleri kötü giden Fatih, durumu herkesten saklayarak düzeltmeye çabalasa da, ne yazık ki artık uçurumun kenarından kendini ve ailesini alabilecek kimse yoktur. Neriman ve kızlar, gündelik hayatın küçük sorunlarıyla uğraşırken bir sabah kapıları çalınır. Kamerler, henüz hayatlarının ne kadar değişeceğinin farkında değillerdir. Neriman, yoksul bir hayattan gelmiş, geldiği yeri hiç inkar etmemiş bir kadındır ama bolluk içinde yaşamış kızları yeni hayatlarına nasıl tutunacaktır? Peki, yıllardır Neriman ile konuşmayan ağabeyi, şimdi olan biten her şeyi unutabilecek mi?
Bebeğim 4. Bölüm 12:00
Bebeğim 4. Bölüm 17 izlenme - 4 yıl önce