Hoşgeldiniz!

tarikatı

Menzil Şeyhinin Torununun Oturduğu Koltuk 02:01
Menzil Şeyhinin Torununun Oturduğu Koltuk 19.309 izlenme - 2 ay önce Menzil Tarikatı şeyhi Abdülbaki Erol’un torunu Seyyid Abdulbasid El Hüseyni, Nisan ayındaki nişanında tahta oturmuştu. Torun Seyyid Abdulbasid El Hüseyni Mayıs ayındaki düğününde de şatafatlı bir tahta oturmuş. Düğünden görüntüleri izliyoruz efendim.
Yaşar Alptekin Medine'de Menzil Tarikatı Sofileriyle 02:02
Yaşar Alptekin Medine'de Menzil Tarikatı Sofileriyle 5.545 izlenme - 1 ay önce Ünlü oyuncu, manken Yaşar Alptekin Medine'de menzil tarikatı sofileriyle yaptıkları sohbet kameraya böyle yansımış.
 Zikir Çekerken Altıncı Boyuta Geçmek 2 - Kadiri Tarikatı Faruki Zikiri 04:05
Zikir Çekerken Altıncı Boyuta Geçmek 2 - Kadiri Tarikatı Faruki Zikiri 65.330 izlenme - 3 yıl önce Kadiri Tarikatı'nın Faruki Zikiridir. Kadirilik İse 12.YY Başlarında Kurulan Kökeni Ali Bin Ebu Talib'e Dayanan Tasavvufi Bir Tarikattır. Sesli Zikir Yapılması Nedeniyle Cehri Tarikâtlar Arasında Sayılır. Bu Videodada Bir Sesli Zikir Tertip Edilmiştir.
Kadiri Pirlerimiz... 05:36
Kadiri Pirlerimiz... 42.981 izlenme - 2 yıl önce KADİRİ PİRLERİMİZ...
Şeref Hoca'mızın Öz Geçmişi Ve Şerefi Cemaati... 05:09
Şeref Hoca'mızın Öz Geçmişi Ve Şerefi Cemaati... 8.394 izlenme - 2 yıl önce
Finish Him Tarikatı 06:49
Finish Him Tarikatı 8.116 izlenme - 1 yıl önce Ssk'dan emekli Sub Zero'nun, Bağ-kur'dan emekli Rayden'in,Emekli Sandığın'dan emekli Scorpion'un bulunduğu Mortol Kombat köyüne has yöresel finis him oyununu izleyelim.
Zikir Çekerken Altıncı Boyuta Geçmek 2 - Kadiri Tarikatı Faruki Zikiri 04:05
Zikir Çekerken Altıncı Boyuta Geçmek 2 - Kadiri Tarikatı Faruki Zikiri 8.077 izlenme - 2 yıl önce Kadiri Tarikatı'nın Faruki Zikiridir. Kadirilik İse 12.YY Başlarında Kurulan Kökeni Ali Bin Ebu Talib'e Dayanan Tasavvufi Bir Tarikattır. Sesli Zikir Yapılması Nedeniyle Cehri Tarikâtlar Arasında Sayılır. Bu Videodada Bir Sesli Zikir Tertip Edilmiştir.
Tarikat Liderinden Olacak Kalkışmaya Hazır Olun Çağrısı 01:11
Tarikat Liderinden Olacak Kalkışmaya Hazır Olun Çağrısı 5.931 izlenme - 1 yıl önce Uşşaki tarikati lideri fatih nurullah efendi adıyla bilinen şahıs 15 temmuzdan çok çok önce askerin göreve çağrılabileceğini, ohal ilan edilebleceğini, hükümetin zor durumda kalabileceğini, böyle bir durum oluşursa hazırlıklı olmalarını muridlerine dile getirmiş. Mayıs aylarına doğru çıkabileceğini söylemiş. Yeni çıkan bir röportajındada 'Birinci Türkiye Cumhuriyeti son buldu şuanda. ikinci Osmanlı kuruluyor, onun başı da Tayyip Bey birinci padişahımız olarak gözüküyor" demişti.
Beyin Yakan İlluminati Gerçekleri 03:23
Beyin Yakan İlluminati Gerçekleri 2.979 izlenme - 12 ay önce İlluminati, çoğul bir sözcük olup tekili (Latince: illuminatus, Türkçe: aydınlanmışlar) tarihteki adıyla «Bavyeralı İlluminati», batıl inanca, ön yargıya, dinin sosyal hayat üzerindeki etkisine, iktidarın kötüye kullanımına karşı Aydınlanma Çağı döneminde 1 Mayıs 1776'da kurulmuş bir topluluk olup modern illuminati; zihin kontrolü uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni'ni sağlamak amacıyla hareket ettiği iddia edilen, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen; ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir yapılanmadır.[1] Bazı komplo teorisyenleri, İlluminati üyelerini ışığın insanları ya da aydınlanmışlar olarak addetmektedirlerdir.
İstiklal Marşı ile Zikir Çekmek 01:13
İstiklal Marşı ile Zikir Çekmek 3.408 izlenme - 2 yıl önce Nurani Tarikatı her sohbetlerini 1 dakikalık saygı zikiri ve ardından İstiklal Marşı zikiri ile açıyorlarmış maşallah çok milliyetçi bir tarikat iyi zikirler diliyorum.
Boca Juniors Tarikatı - Dale Boca 01:12
Boca Juniors Tarikatı - Dale Boca 5.754 izlenme - 7 yıl önce boca juniors tarikatı - dale boca
Aduket Tarikatı 2 - Hacı Street Fighter 2 02:15
Aduket Tarikatı 2 - Hacı Street Fighter 2 3.100 izlenme - 3 yıl önce Aduket tarikatının yıllardır beklenen versiyonudur. Hacı Fighters 2 oyunu Aduket tarikatının katkılarıyla son teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Israrla bakkalınızdan isteyiniz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69482/aduket-tarikati-haci-street-fighter
Aduket Tarikatı Reloaded 02:35
Aduket Tarikatı Reloaded 1.089 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde orijinal versiyonu bulunan Aduket tarikatını birde bu şarkıyla beraber izleyelim. Bana göre orjinalinden daha iyi. Hemde aduket tarikatını hatırlamış oluruz.
Top 10 Tarikatlar 03:48
Top 10 Tarikatlar 1.391 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde 1-2 türü mevcut olan bu Sapkınlığa uğramış tarikatların farklı müziklerle uyarlanmış komik ve ibret verici görüntüleri.. İzliyoruz efendim ( bu son 2 kelimeyi yazmayınca adminler kabul etmiyo )
Aduket Tarikatı - Hacı Street Fighter 02:40
Aduket Tarikatı - Hacı Street Fighter 1.724 izlenme - 2 yıl önce Orjinali 6 küsür dakika ve dayanılmaz olan tarikatın içeriğini, hocadan gelen ilhamı, otomatik zikire bağlayan tarikat üyelerini içeren epik yapımın street fighter versiyonunu izleyeceğiz. Müzik ve ses montaj : Vehbi Can Uyaroğlu Orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/52419/musluman-professor-x-mastermind
Aduket Tarikatı Oyun Karakterleri Uyarlaması 03:10
Aduket Tarikatı Oyun Karakterleri Uyarlaması 1.021 izlenme - 3 yıl önce Street Fighter karakterlerinin aduket tarikatına göre uyarlanmış halini iziliyoruz.
aduket tarikatı ilginç hareketler yapıyorlar 02:34
aduket tarikatı ilginç hareketler yapıyorlar 3.155 izlenme - 6 yıl önce
Tasavvuf Nedir? Muzaffer Ozak - TV Sohbeti (1980) 30:10
Tasavvuf Nedir? Muzaffer Ozak - TV Sohbeti (1980) 767 izlenme - 2 yıl önce Es-Seyyid eş-Şeyh Muzaffer Ozak Aşkî el-Cerrahi el-Halveti Hazretlerinin ABD'de bir TV Sohbeti.. Tasavvuf nedir? İnsan günahkar mı doğar? "Men arefe nefseh fekad arefe rabbeh" ne manaya gelir? Din birdir, ahkam değişmiştir... Mürşid bulmanın zorluğu ve yoldaki engeller... Zikrullahın manası ve remizleri... Muzaffer Efendi Hazretlerinin Hayatı, Mürşidleri, Eserleri, Fotoğraf ve Ses Arşivi için sitemizi ziyaret ediniz : http://www.muzafferozak.com/ ---direk alıntıdır--- Efendim bu zatı yurt içi ve yurt dışında icra ettiği zikr ve sohbetlere tevafuk üzere karşılaştım. Müthiş hitabeti, akıcı anlatımı, engin bilgisi ve zamanına uygun harika üslübuyla Hazret gönlüme girmiştir vefatından 30 yıl sonra. Sizle de paylaşmak istedim. Belki benim gibi bir kişi bile olsa bu Allah dostuna kulak verir, boşlukta olan cevap arayanlara bir cevap olabilir. Kendisiyle ilgili paylaşımlar yapmaya devam etmeyi düşünüyorum lakin, yorumlarda yine edebe, terbiyeye uymayan kişiler olacaktır isterim ki efendi gibi izleyip insan gibi kendilerine yakışan yorumları yaparlar. Buyursunlar efendim saygılar.
boca juniors tarikatı - dale boca .mp4 01:12
boca juniors tarikatı - dale boca .mp4 2.143 izlenme - 7 yıl önce
Aduket Tarikatı 02:40
Aduket Tarikatı 1.275 izlenme - 5 yıl önce Abi bu ne ya...
Ağaç Kakan Tarikatı 02:53
Ağaç Kakan Tarikatı 655 izlenme - 3 yıl önce Hayat bir Filmdir, film ise ağaç kakan tarikatıdır. yavaş başlarız 00:00 , öğreniriz, vitesi 5 takarız 02:30, yılların vermiş olduğu yorgunluğu serbest bırakırız 02:45 Hadi Durmayın !!Siz de Adalete Ağaç Kakın
Esra Erol'un Damat Adayları Nakşibendi Tarikatı Sohbetinde 01:23
Esra Erol'un Damat Adayları Nakşibendi Tarikatı Sohbetinde 160 izlenme - 9 ay önce Esra Erol'un damat adayları Caner, Ferdi, Efkan, Ali Haydar, Nakşibendi tarikatı sohbetine katıldı. Caner'in instagram sayfasından paylaştığı videoda görüldüğü kadarıyla Caner'in yanında Ferdi, Efkan ve Ali Haydar'da bulunuyor. Nakşibendi tarikatının sohbetine devamlı katılan Caner Toygar'ın bu paylaşımı instagram takipçileri tarafından çok beğenildi. Caner paylaşımın altına şu notu düştü; #naksibendi bizim damatlarida götürdüm güzel bir aksamdi #seyhnazim
Haznevi Tarikatı Gerçeği 09:59
Haznevi Tarikatı Gerçeği 558 izlenme - 2 yıl önce Tasavvuf ve Haznevi yolu '1' (ASRI SAADET DÖNEMİ) Bu videoyu eklememizdeki esas neden haznevi cemaati hakkında kendini bilmeyen bir takım kimselerin yersiz ve gereksiz konuşmalarına karşı hazırlanmıştır.
Tantuni Tarikatı - Şahan Gökbakar 06:05
Tantuni Tarikatı - Şahan Gökbakar 601 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en büyük tarikatı olmayı amaç edinmiş bir topluluk onlar tantuni tarikatı onlar için tantuni bir yaşam biçimidir. Su anda 15 kişiler ama bu artacak. Ne diyelim amanını gelsin tantuniler amanını gelsin tantuniler amanını gelsin tantuniler heeeeeyyy tantuniler
Efsane sahne Sado-Mazo tarikatı 02:50
Efsane sahne Sado-Mazo tarikatı 325 izlenme - 2 yıl önce Efsane sahne Sado-Mazo tarikatı Kolpaçino en komik sahnesi Efsane sahne Sado-Mazo tarikatı Kolpaçino en komik sahnesi Efsane sahne Sado-Mazo tarikatı Kolpaçino en komik sahnesi Efsane sahne Sado-Mazo tarikatı Kolpaçino en komik sahnesi
Super Street Fighter 01:59
Super Street Fighter 351 izlenme - 3 yıl önce Aduket Tarikatının ecnebi versiyonu Pastor Fighter. İlhamını doğaüstü güçlerinden alan abiye rakip dayanmıyor.
Yoga Tarikatı ! 10:00
Yoga Tarikatı ! 628 izlenme - 7 yıl önce yoga tarikatı !http//twitter.com/mcanakbas
Patır Patır Patlamak 00:36
Patır Patır Patlamak 289 izlenme - 3 yıl önce Kahramanımız David Moleon'un San Salvador isimli parçası eşliğinde öyle böyle patlamıyor. Sanki sabahlar olmasın, yarın güneş doğmasın der gibi müziği tüm hücrelerinde hissediyor ve kendini ritme teslim ediyor.
MENZİL TARİKATI TASAVVUFÇU KAFİRLERİN GÜNAH ÇIKARMA AYİNİ BUDİSTLERDEN GÖRDÜKLERİ ORTAYA CIKTI 00:35
MENZİL TARİKATI TASAVVUFÇU KAFİRLERİN GÜNAH ÇIKARMA AYİNİ BUDİSTLERDEN GÖRDÜKLERİ ORTAYA CIKTI 78 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Unbalanced  Avcı Tarikatı Tanıtım Videosu [bloodmoon Türkiye] 02:50
Unbalanced Avcı Tarikatı Tanıtım Videosu [bloodmoon Türkiye] 167 izlenme - 6 yıl önce dünya 1 - tarikat lideri mojito54