Hoşgeldiniz!

tarikatı

Menzil Şeyhinin Torununun Oturduğu Koltuk 02:01
Menzil Şeyhinin Torununun Oturduğu Koltuk 23.463 izlenme - 9 ay önce Menzil Tarikatı şeyhi Abdülbaki Erol’un torunu Seyyid Abdulbasid El Hüseyni, Nisan ayındaki nişanında tahta oturmuştu. Torun Seyyid Abdulbasid El Hüseyni Mayıs ayındaki düğününde de şatafatlı bir tahta oturmuş. Düğünden görüntüleri izliyoruz efendim.
 Zikir Çekerken Altıncı Boyuta Geçmek 2 - Kadiri Tarikatı Faruki Zikiri 04:05
Zikir Çekerken Altıncı Boyuta Geçmek 2 - Kadiri Tarikatı Faruki Zikiri 69.561 izlenme - 4 yıl önce Kadiri Tarikatı'nın Faruki Zikiridir. Kadirilik İse 12.YY Başlarında Kurulan Kökeni Ali Bin Ebu Talib'e Dayanan Tasavvufi Bir Tarikattır. Sesli Zikir Yapılması Nedeniyle Cehri Tarikâtlar Arasında Sayılır. Bu Videodada Bir Sesli Zikir Tertip Edilmiştir.
Kadiri Pirlerimiz... 05:36
Kadiri Pirlerimiz... 43.487 izlenme - 2 yıl önce KADİRİ PİRLERİMİZ...
Cüsseli Savaş Hoca Tarikatı 01:02
Cüsseli Savaş Hoca Tarikatı 3.835 izlenme - 3 ay önce Savaş Cebeci reis son zamanlarda gelen yoğun istek üzerine " Cüsseli SAvaş Hoca Tarikatı" nı kurmuş bulunmaktadır. Kayıtlarımız başladı.
Yaşar Alptekin Medine'de Menzil Tarikatı Sofileriyle 02:02
Yaşar Alptekin Medine'de Menzil Tarikatı Sofileriyle 6.050 izlenme - 8 ay önce Ünlü oyuncu, manken Yaşar Alptekin Medine'de menzil tarikatı sofileriyle yaptıkları sohbet kameraya böyle yansımış.
Şeref Hoca'mızın Öz Geçmişi Ve Şerefi Cemaati... 05:09
Şeref Hoca'mızın Öz Geçmişi Ve Şerefi Cemaati... 8.468 izlenme - 2 yıl önce
Dünya'nın Konuştuğu Osho ve Bir Belgesel ile Ortaya Çıkan Gerçekler 17:58
Dünya'nın Konuştuğu Osho ve Bir Belgesel ile Ortaya Çıkan Gerçekler 1.057 izlenme - 2 ay önce Cüneyt Özdemir Gerçek Bir Suç Belgesi Olan Ve Netflix'te Yayınlanan Wild Wild Country'nin Osho Tarikatını Nasıl Anlattığını İnceliyor. Tarikat Lideri Bhagwan Shree Rajneesh'nin Amerika'da Geçen 5 Yılı Ve Tarikat Üyelerinin Hayatını Mercek Altına Alıyor.
Zikir Çekerken Altıncı Boyuta Geçmek 2 - Kadiri Tarikatı Faruki Zikiri 04:05
Zikir Çekerken Altıncı Boyuta Geçmek 2 - Kadiri Tarikatı Faruki Zikiri 9.031 izlenme - 3 yıl önce Kadiri Tarikatı'nın Faruki Zikiridir. Kadirilik İse 12.YY Başlarında Kurulan Kökeni Ali Bin Ebu Talib'e Dayanan Tasavvufi Bir Tarikattır. Sesli Zikir Yapılması Nedeniyle Cehri Tarikâtlar Arasında Sayılır. Bu Videodada Bir Sesli Zikir Tertip Edilmiştir.
Finish Him Tarikatı 06:49
Finish Him Tarikatı 8.211 izlenme - 2 yıl önce Ssk'dan emekli Sub Zero'nun, Bağ-kur'dan emekli Rayden'in,Emekli Sandığın'dan emekli Scorpion'un bulunduğu Mortol Kombat köyüne has yöresel finis him oyununu izleyelim.
Tarikat Liderinden Olacak Kalkışmaya Hazır Olun Çağrısı 01:11
Tarikat Liderinden Olacak Kalkışmaya Hazır Olun Çağrısı 6.326 izlenme - 2 yıl önce Uşşaki tarikati lideri fatih nurullah efendi adıyla bilinen şahıs 15 temmuzdan çok çok önce askerin göreve çağrılabileceğini, ohal ilan edilebleceğini, hükümetin zor durumda kalabileceğini, böyle bir durum oluşursa hazırlıklı olmalarını muridlerine dile getirmiş. Mayıs aylarına doğru çıkabileceğini söylemiş. Yeni çıkan bir röportajındada 'Birinci Türkiye Cumhuriyeti son buldu şuanda. ikinci Osmanlı kuruluyor, onun başı da Tayyip Bey birinci padişahımız olarak gözüküyor" demişti.
Beyin Yakan İlluminati Gerçekleri 03:23
Beyin Yakan İlluminati Gerçekleri 3.051 izlenme - 2 yıl önce İlluminati, çoğul bir sözcük olup tekili (Latince: illuminatus, Türkçe: aydınlanmışlar) tarihteki adıyla «Bavyeralı İlluminati», batıl inanca, ön yargıya, dinin sosyal hayat üzerindeki etkisine, iktidarın kötüye kullanımına karşı Aydınlanma Çağı döneminde 1 Mayıs 1776'da kurulmuş bir topluluk olup modern illuminati; zihin kontrolü uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni'ni sağlamak amacıyla hareket ettiği iddia edilen, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen; ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir yapılanmadır.[1] Bazı komplo teorisyenleri, İlluminati üyelerini ışığın insanları ya da aydınlanmışlar olarak addetmektedirlerdir.
İstiklal Marşı ile Zikir Çekmek 01:13
İstiklal Marşı ile Zikir Çekmek 3.563 izlenme - 2 yıl önce Nurani Tarikatı her sohbetlerini 1 dakikalık saygı zikiri ve ardından İstiklal Marşı zikiri ile açıyorlarmış maşallah çok milliyetçi bir tarikat iyi zikirler diliyorum.
Boca Juniors Tarikatı - Dale Boca 01:12
Boca Juniors Tarikatı - Dale Boca 5.769 izlenme - 8 yıl önce boca juniors tarikatı - dale boca
Aduket Tarikatı 2 - Hacı Street Fighter 2 02:15
Aduket Tarikatı 2 - Hacı Street Fighter 2 3.552 izlenme - 3 yıl önce Aduket tarikatının yıllardır beklenen versiyonudur. Hacı Fighters 2 oyunu Aduket tarikatının katkılarıyla son teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Israrla bakkalınızdan isteyiniz. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/69482/aduket-tarikati-haci-street-fighter
Top 10 Tarikatlar 03:48
Top 10 Tarikatlar 1.662 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde 1-2 türü mevcut olan bu Sapkınlığa uğramış tarikatların farklı müziklerle uyarlanmış komik ve ibret verici görüntüleri.. İzliyoruz efendim ( bu son 2 kelimeyi yazmayınca adminler kabul etmiyo )
Aduket Tarikatı Reloaded 02:35
Aduket Tarikatı Reloaded 1.153 izlenme - 3 yıl önce Sitemizde orijinal versiyonu bulunan Aduket tarikatını birde bu şarkıyla beraber izleyelim. Bana göre orjinalinden daha iyi. Hemde aduket tarikatını hatırlamış oluruz.
Aduket Tarikatı - Hacı Street Fighter 02:40
Aduket Tarikatı - Hacı Street Fighter 2.127 izlenme - 3 yıl önce Orjinali 6 küsür dakika ve dayanılmaz olan tarikatın içeriğini, hocadan gelen ilhamı, otomatik zikire bağlayan tarikat üyelerini içeren epik yapımın street fighter versiyonunu izleyeceğiz. Müzik ve ses montaj : Vehbi Can Uyaroğlu Orjinali için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/52419/musluman-professor-x-mastermind
aduket tarikatı ilginç hareketler yapıyorlar 02:34
aduket tarikatı ilginç hareketler yapıyorlar 3.168 izlenme - 7 yıl önce
Aduket Tarikatı Oyun Karakterleri Uyarlaması 03:10
Aduket Tarikatı Oyun Karakterleri Uyarlaması 1.082 izlenme - 3 yıl önce Street Fighter karakterlerinin aduket tarikatına göre uyarlanmış halini iziliyoruz.
boca juniors tarikatı - dale boca .mp4 01:12
boca juniors tarikatı - dale boca .mp4 2.145 izlenme - 8 yıl önce
Tasavvuf Nedir? Muzaffer Ozak - TV Sohbeti (1980) 30:10
Tasavvuf Nedir? Muzaffer Ozak - TV Sohbeti (1980) 814 izlenme - 2 yıl önce Es-Seyyid eş-Şeyh Muzaffer Ozak Aşkî el-Cerrahi el-Halveti Hazretlerinin ABD'de bir TV Sohbeti.. Tasavvuf nedir? İnsan günahkar mı doğar? "Men arefe nefseh fekad arefe rabbeh" ne manaya gelir? Din birdir, ahkam değişmiştir... Mürşid bulmanın zorluğu ve yoldaki engeller... Zikrullahın manası ve remizleri... Muzaffer Efendi Hazretlerinin Hayatı, Mürşidleri, Eserleri, Fotoğraf ve Ses Arşivi için sitemizi ziyaret ediniz : http://www.muzafferozak.com/ ---direk alıntıdır--- Efendim bu zatı yurt içi ve yurt dışında icra ettiği zikr ve sohbetlere tevafuk üzere karşılaştım. Müthiş hitabeti, akıcı anlatımı, engin bilgisi ve zamanına uygun harika üslübuyla Hazret gönlüme girmiştir vefatından 30 yıl sonra. Sizle de paylaşmak istedim. Belki benim gibi bir kişi bile olsa bu Allah dostuna kulak verir, boşlukta olan cevap arayanlara bir cevap olabilir. Kendisiyle ilgili paylaşımlar yapmaya devam etmeyi düşünüyorum lakin, yorumlarda yine edebe, terbiyeye uymayan kişiler olacaktır isterim ki efendi gibi izleyip insan gibi kendilerine yakışan yorumları yaparlar. Buyursunlar efendim saygılar.
Aduket Tarikatı 02:40
Aduket Tarikatı 1.287 izlenme - 6 yıl önce Abi bu ne ya...
Ağaç Kakan Tarikatı 02:53
Ağaç Kakan Tarikatı 707 izlenme - 3 yıl önce Hayat bir Filmdir, film ise ağaç kakan tarikatıdır. yavaş başlarız 00:00 , öğreniriz, vitesi 5 takarız 02:30, yılların vermiş olduğu yorgunluğu serbest bırakırız 02:45 Hadi Durmayın !!Siz de Adalete Ağaç Kakın
Aduket Tarikatı (Masters Of Trance) 02:35
Aduket Tarikatı (Masters Of Trance) 21 izlenme - 1 ay önce Aduket tarikatı (MASTERS OF TRANCE)
Haznevi Tarikatı Gerçeği 09:59
Haznevi Tarikatı Gerçeği 636 izlenme - 3 yıl önce Tasavvuf ve Haznevi yolu '1' (ASRI SAADET DÖNEMİ) Bu videoyu eklememizdeki esas neden haznevi cemaati hakkında kendini bilmeyen bir takım kimselerin yersiz ve gereksiz konuşmalarına karşı hazırlanmıştır.
Tantuni Tarikatı - Şahan Gökbakar 06:05
Tantuni Tarikatı - Şahan Gökbakar 638 izlenme - 3 yıl önce Dünyanın en büyük tarikatı olmayı amaç edinmiş bir topluluk onlar tantuni tarikatı onlar için tantuni bir yaşam biçimidir. Su anda 15 kişiler ama bu artacak. Ne diyelim amanını gelsin tantuniler amanını gelsin tantuniler amanını gelsin tantuniler heeeeeyyy tantuniler
Efsane sahne Sado-Mazo tarikatı 02:50
Efsane sahne Sado-Mazo tarikatı 418 izlenme - 3 yıl önce Efsane sahne Sado-Mazo tarikatı Kolpaçino en komik sahnesi Efsane sahne Sado-Mazo tarikatı Kolpaçino en komik sahnesi Efsane sahne Sado-Mazo tarikatı Kolpaçino en komik sahnesi Efsane sahne Sado-Mazo tarikatı Kolpaçino en komik sahnesi
Esra Erol'un Damat Adayları Nakşibendi Tarikatı Sohbetinde 01:23
Esra Erol'un Damat Adayları Nakşibendi Tarikatı Sohbetinde 174 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol'un damat adayları Caner, Ferdi, Efkan, Ali Haydar, Nakşibendi tarikatı sohbetine katıldı. Caner'in instagram sayfasından paylaştığı videoda görüldüğü kadarıyla Caner'in yanında Ferdi, Efkan ve Ali Haydar'da bulunuyor. Nakşibendi tarikatının sohbetine devamlı katılan Caner Toygar'ın bu paylaşımı instagram takipçileri tarafından çok beğenildi. Caner paylaşımın altına şu notu düştü; #naksibendi bizim damatlarida götürdüm güzel bir aksamdi #seyhnazim
Super Street Fighter 01:59
Super Street Fighter 377 izlenme - 3 yıl önce Aduket Tarikatının ecnebi versiyonu Pastor Fighter. İlhamını doğaüstü güçlerinden alan abiye rakip dayanmıyor.
Yoga Tarikatı ! 10:00
Yoga Tarikatı ! 635 izlenme - 8 yıl önce yoga tarikatı !http//twitter.com/mcanakbas