Hoşgeldiniz!

tarım ilacı

 Boğazına Kaçan Sineği Öldürmek İçin Zehir İçirdiler 01:39
Boğazına Kaçan Sineği Öldürmek İçin Zehir İçirdiler 2.285 izlenme - 4 yıl önce Elazığ’da boğazına kaçan sineği öldürmek için tarım ilacı içirilen 65 yaşındaki çoban Aydın Kıyak hastanelik oldu. Yoğun bakımda solunum cihazına bağlı tedavisi süren Kıyak’ın hayati tehlikesi devam ediyor. Olay, Elazığ’ın Sivrice ilçesine bağlı Gözeli köyüne meydana geldi. İddiaya göre, çobanlık yapan 65 yaşındaki Aydın Kıyak’ın 2 gün önce boğazına sinek kaçtı. Boğazına kaçan sinekten rahatsız olan Kıyak, durumu yanında çalıştığı iş verenlerin yakınlarına söyledi. Durumdan haberdar olanlar Kıyak'ın boğazına kaçan sineğin ölmesi için tarım ilacı içmesini önerdi. Bunun üzerine Kıyak, tarım ilacını içti. Rahatsızlanan Kıyak, Fırat Üniversitesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Midesi yıkanan ve panzehir verilen Kıyak, yoğun bakıma alınarak solunum cihazına bağlandı. Fırat Üniversitesi Dahiliye Yoğun Bakım Servisi doktoru Bedrettin Orhan, hastaya çok tehlikeli bir tarım ilacı verildiğini söyledi. Orhan, "Biz midesini yıkadık ve panzehir verdik. Şu anda durumu kritik, yoğun bakımda tedavisi sürüyor” dedi. Babasının durumunu anlatan oğlu Mehmet Kıyak ise 2 gün önce babasının boğazına sinek kaçtığını ve bu durumun rahatsızlık verdiğini söyledi. Kıyak, "Babam da sürü sahibinin evine gelince durumu anlatmış. Oradakiler de bu ilacı önermişler. Toz halindeki ilacı bir bardağa karıştırıp babama vermişler. Babam da içer içmez rahatsızlanmış. Hastaneye kaldırıldı, midesi yıkandı ve şu an yoğun bakımda. Doktorun dediğine göre çok etkili bir ilaçmış, yani zehirmiş" şeklinde konuştu.Olayla ilgili jandarmanın soruşturma başlattığı öğrenildi.
Ukrayna'da Yaşayan Dayının Uyuşturucu Sohbetleri 03:33
Ukrayna'da Yaşayan Dayının Uyuşturucu Sohbetleri 1.328 izlenme - 3 yıl önce Ukranya'da ikamet eden dayımıza neden sigara içtiğiyle ilgili bir soru soruluyor ve ardından gelen bonzai,kubar,oroyin tavsiyeleri.Illegal sohbetler dönüyor izliyoruz.
stick toz dolum paketleme 01:12
stick toz dolum paketleme 542 izlenme - 7 yıl önce stick makineler üzerinde kullanılan toz dolum üniteleri genelde tek hatlıdır. ment makina bu tabuyu yıkarak ürettiği 1-2-3-4-5-6 hatlı vidalı toz dolum üniteleriyle türkiye’de bir ilke imza atmıştır. 0212 539 66 40 - 41
Boğazına Kaçan Sineği Öldürmek İçin Tarım İlacı İçti 01:44
Boğazına Kaçan Sineği Öldürmek İçin Tarım İlacı İçti 112 izlenme - 4 yıl önce Boğazına Kaçan Sineği Öldürmek İçin Tarım İlacı İçti Elazığ'ın Sivrice ilçesinde "boğazına kaçan sineği öldürmek" amacıyla tarım ilacı içtiği ileri sürülen kişi, hastaneye kaldırıldı. Sivrice ilçesine bağlı Gözeli köyünde yaşayan çoban Aydın Kıyak'ın (65) boğazına iki gün önce sinek kaçtı. Boğazına yapışan sinek nedeniyle rahatsızlık çeken Kıyak, iddiaya göre, bir kişinin önerisiyle "sineği öldürmek" için tarım ilacı içti. İlacı içtikten sonra rahatsızlanan Kıyak, Fırat Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı. Kıyak'ın tedavisi, hastanenin yoğun bakım ünitesinde sürüyor. Aydın Kıyak'ın oğlu Mehmet Kıyak, hastane önünde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, iki gün önce babasının boğazına sinek kaçtığını söyledi. Babasının, boğazına yapışan sinekten rahatsız olduğunu ve durumu yanında çalıştığı aileye anlattığını iddia eden Kıyak, "Oradakiler bu ilacı önermişler. Toz halindeki ilacı bir bardağa karıştırıp babama vermişler. Babam da içer içmez rahatsızlanmış" iddiasında bulundu. "Tamamen cahillik" Babasının rahatsızlanmasının ardından hastaneye kaldırıldığını belirten Kıyak, "Midesi yıkandı ve yoğun bakımda. Doktorun dediğine göre çok etkili bir ilaçmış, zehirmiş. Tamamen cahillik" dedi. Doktor Bedrettin Orhan ise Aydın Kıyak'ın tedavisinin yoğun bakım ünitesinde solunum cihazına bağlı olarak devam ettiğini dile getirerek, "Hastaya çok tehlikeli bir tarım ilacı verilmiş. Biz midesini yıkadık ve panzehir verdik. Durumu kritik, yoğun bakımda tedavisi sürüyor" dedi. Kıyak'ın zehirlenmesiyle ilgili soruşturma başlatıldı.
Monsanto Lobicisi Moore - Ben Aptal Değilim 00:43
Monsanto Lobicisi Moore - Ben Aptal Değilim 43 izlenme - 2 yıl önce Hayatımıza giren kimyasal ilaçlar genetiği değiştirilen yiyecekler hastalıklı hayvanların eti sütü yumurtası plastikler baz istasyonları boyalı giyecekler klorlu sular ve daha niceleri... Videodaki şahıs içmeyebilir ama siz bu videodan sonra içmeye devam edin afiyet olsun http://ahmetrasimkucukusta.com/2015/03/25/yazilar/tip-yazilari/gdo/yabani-ot-ilaci-glifosat-kanserojen-ilan-edildi/ http://haber.sol.org.tr/dunya/monsanto-lobicisi-aptal-degilmis-111683 http://www.gidagundemi.com/tarim-ve-hayvancilik/tarim/temel-gidalardaki-glifosat-tehditi-h851.html