Hoşgeldiniz!

Tarlası Videoları

Şebnem ferah - mayın tarlası 05:19
Şebnem ferah - mayın tarlası 213.089 izlenme - 9 yıl önce şebnem ferah
Harbi Biracılar’ın Karnı Bu Laflara Tok! 01:15
Harbi Biracılar’ın Karnı Bu Laflara Tok! 91.153 izlenme - 4 yıl önce “Bira göbek yapar” diyenlere Harbi Biracılar’dan tarihi cevap!
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 05:19
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 65.565 izlenme - 4 yıl önce Kelimeler Yetse (2012) - PASAJ FİLM REKLAM Mayın tarlasında dolaşıp durmuşum aşk sanıp da Herkes arkamdan bağırmış kimseyi duymamışım Savaş filmlerinde olurya yaralı yaralı devam etmişim Sonuna kadar aşk ya yanımdasın sanmışım Mayın tarlasında yürüyüp durmuşum aşk sanıp da Tel örgülerde durmamış bir delikten geçmişim Herşey bana dur demiş kulağım darbe almış duymamışım Sonuna kadar aşk ya sadece inanmışım Koşmuş düşmüşüm kalkmışım Sevişmek sevmekten gelir inanmışım Elimden tuttuğunda öyle bir güvenmişim ki Bize birşey olmaz sanmışım Hep sanmışım Mayın tarlasında bir adam sevmişim aşk sanıp da Soyunup korkusuzca çırılçıplak kalmışım Aşk filmlerinde olur ya işte öyle sevmişim sonunda Bedenim sağlam bulunmuş; yüreğim paramparça..
Minecraft : SkyBlock -6- Server'da Zengin Olma Adımları - Kaktüs Tarlası ! 28:43
Minecraft : SkyBlock -6- Server'da Zengin Olma Adımları - Kaktüs Tarlası ! 35.595 izlenme - 2 yıl önce Çekilişe katılmak için tıklayın: https://goo.gl/TmesuH Hey Tişört Dükkanıma Baktın mı (Yeni Ürünler Eklendi)- http://goo.gl/8YqkLn İntroyu yapan arkadaşın kanalı - https://goo.gl/pv8JfF Hakan'ın kanalına abone olmak için - https://goo.gl/ieEkco Sponsorluk ve Reklam Teklifleri için - bugrakazanci@gmail.com Bu Serilerime Bakmış mıydınız ? Minecraft GTA V - https://goo.gl/PZzE9A Şans Blokları - https://goo.gl/lzWZPZ Game of Mods - https://goo.gl/JEd6NQ World in Jar - https://goo.gl/60p5kA Bu video içerisinde birçok farklı minecraft haritalarında oynadığımız minecraft mod'larına bakarak hem eğlenebilir hem de farklı teknikler öğrenerek minecraft oyun keyfini üst sıralara taşıyabilirsin. Bunun yanı sıra birçok farklı, yeni ve ücretsiz olarak minecraft map'leri minecraftevi.com sitemizden ulaşabilir ve indirebilirsiniz. Severek oynadığım MCSG Minecraft Serverında "Hunger Games" Videolarımı izlemek için - https://goo.gl/ukOyQB İletişim Bilgileri Instagram Hesabım : http://instagram.com/bugrakazanci Facebook Sayfamız : http://facebook.com/minecraftevi Kişisel İnternet Sitem : http://bugrakazanci.com Twitter Hesabım : http://twitter.com/bugrakazanci
Kimin Tarlası 3. Bölüm 06:25
Kimin Tarlası 3. Bölüm 18.582 izlenme - 3 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Kimin Tarlası 1. Bölüm 04:43
Kimin Tarlası 1. Bölüm 18.553 izlenme - 3 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Kimin Tarlası - Bölüm 4 05:42
Kimin Tarlası - Bölüm 4 14.348 izlenme - 3 yıl önce Kimin Tarlası Bölüm 04 En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Esrar Tarlasına Ayetel Kürsi Astılar 01:47
Esrar Tarlasına Ayetel Kürsi Astılar 2.713 izlenme - 10 ay önce İZMİR'in Tire ilçesinde, jandarmanın düzenlediği operasyonda tarlasında 60 kilogram kubar esrar ve mısırların arasına ekilmiş 1730 kök hintkeneviri ele geçirilirken, hakkında kesinleşmiş 8 yıl hapis cezası olan bir kişi yakalandı. İzmir İl Jandarma Komutanlığı ile Tire İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, yaklaşık 1 aydır yaptığı istihbarat çalışmasının ardından hakkında uyuşturucu imal etmek ve satmak suçlarından 8 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan 51 yaşındaki O.U.'nun kırsal Kızılcahavlu Mahallesi'ndeki evine geldiği tespit edildi. Bunun üzerine bugün öğlen harekete geçen jandarma ekipleri, O.U.'yu evine operasyon düzenledi. 'Beton' ve 'Afal' adlı özel eğitimli köpeklerin kullanıldığı operasyonda O.U., yakalandı. O.U.'nun tarlasında yapılan aramada mısırların arasına ekilmiş boyları 50 santimetre ile 2 metre arasında değişen 1730 kök hintkeneviri ve kurumaya bırakılmış 60 kilogram kubar esrar ele geçirildi. İmha edilmek üzere sökülen hintkenevirlerinden bazılarına Ayet-el Kürsi suresinin asılı olması jandarmaları şaşırttı. Jandarma ekipleri, sureleri topladıktan sonra hintkenevirlerini yakarak imha etti. O.U.'nun jandarmadaki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.
İlkel Yollarla Patates Bahçesi Yapmak 06:25
İlkel Yollarla Patates Bahçesi Yapmak 2.764 izlenme - 1 yıl önce Beyler bu elemanı hatırlarsanız sıfırdan çamur falan kullanarak güzel bir kulübe yapmıştı. Yine soluksuz izleyeceğiniz hipnoziteli bir video hazırlamış.
Kimin Tarlası 5. bölüm Tek Parça 06:23
Kimin Tarlası 5. bölüm Tek Parça 7.027 izlenme - 3 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Şebnem FERAH - Mayın Tarlası (2003) 05:19
Şebnem FERAH - Mayın Tarlası (2003) 17.498 izlenme - 11 yıl önce
Tülay German - Burçak Tarlası 03:34
Tülay German - Burçak Tarlası 8.695 izlenme - 5 yıl önce
İsmail Beyhan Ömür Tarlası 06:17
İsmail Beyhan Ömür Tarlası 6.822 izlenme - 5 yıl önce
Kimin Tarlası 2. Bölüm 06:27
Kimin Tarlası 2. Bölüm 5.052 izlenme - 3 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları h En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
*davaro nun hıyar tarlası* 01:00
*davaro nun hıyar tarlası* 10.739 izlenme - 7 yıl önce davaro memleketteki hıyar tarlasını acilen satılığa çıkarmış yok mu alan...
Şahap Akagün Mayın Tarlası 07:56
Şahap Akagün Mayın Tarlası 8.035 izlenme - 5 yıl önce (Barak) Ağlat Bakalım (Mahmut Tuncer Şovda)
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 05:19
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 6.492 izlenme - 5 yıl önce
Hiçbir Modern Alet Kullanmadan Patates Tarlası Yapmak 06:25
Hiçbir Modern Alet Kullanmadan Patates Tarlası Yapmak 1.357 izlenme - 11 ay önce Hiçbir modern alet kullanmadan ev yapan arkadaşımız evinin yanına güzel bir patates tarlası yapmaya karar veriyor.
Mustafa Özarslan (Burcak Tarlası) 02:52
Mustafa Özarslan (Burcak Tarlası) 12.497 izlenme - 9 yıl önce muhteşem bir ses yerli pavarotti dünyanın en tombik en güzel sesli adamı
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 05:19
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 1.050 izlenme - 8 ay önce Şarkı Sözleri: Mayın tarlasında dolaşıp durmuşum aşk sanıp da Herkes arkamdan bağırmış kimseyi duymamışım Savaş filmlerinde olurya yaralı yaralı devam etmişim Sonuna kadar aşk ya yanımdasın sanmışım Mayın tarlasında yürüyüp durmuşum aşk sanıp da Tel örgülerde durmamış bir delikten geçmişim Herşey bana dur demiş kulağım darbe almış duymamışım Sonuna kadar aşk ya sadece inanmışım Koşmuş düşmüşüm kalkmışım Sevişmek sevmekten gelir inanmışım Elimden tuttuğunda öyle bir güvenmişim ki Bize birşey olmaz sanmışım Hep sanmışım Mayın tarlasında bir adam sevmişim aşk sanıp da Soyunup korkusuzca çırılçıplak kalmışım Aşk filmlerinde olur ya işte öyle sevmişim sonunda Bedenim sağlam bulunmuş; yüreğim paramparça Şebnem Ferah'ın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Kelimeler Yetse" albümünde yer alan "Mayın Tarlası" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 05:17
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 6.190 izlenme - 7 yıl önce şebnem ferah - mayın tarlası
Şebnem Ferah-Mayin Tarlasi 05:19
Şebnem Ferah-Mayin Tarlasi 7.332 izlenme - 9 yıl önce Şebnem ferah orjİnal klİp mayin tarlasi
Şebnem Ferah Mayın Tarlası 05:20
Şebnem Ferah Mayın Tarlası 7.753 izlenme - 6 yıl önce şebnem ferah-mayın tarlası-sebnem ferah-mayin tarlasi
Kimin Tarlası 6. Bölüm 06:09
Kimin Tarlası 6. Bölüm 3.071 izlenme - 3 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi filmlerinden Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları. En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Şebnem Ferah Mayın Tarlası 05:00
Şebnem Ferah Mayın Tarlası 7.611 izlenme - 10 yıl önce
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 07:28
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 2.637 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: Şebnem Ferah 10 Mart 2007 İstanbul Konseri Çıkış Tarihi: 23.07.2007 Rock Şarkı Sözleri: Mayın tarlasında dolaşıp durmuşum aşk sanıp da Herkes arkamdan bağırmış kimseyi duymamışım Savaş filmlerinde olurya yaralı yaralı devam etmişim Sonuna kadar aşk ya yanımdasın sanmışım Mayın tarlasında yürüyüp durmuşum aşk sanıp da Tel örgülerde durmamış bir delikten geçmişim Herşey bana dur demiş kulağım darbe almış duymamışım Sonuna kadar aşk ya sadece inanmışım Koşmuş düşmüşüm kalkmışım Sevişmek sevmekten gelir inanmışım Elimden tuttuğunda öyle bir güvenmişim ki Bize birşey olmaz sanmışım Hep sanmışım Mayın tarlasında bir adam sevmişim aşk sanıp da Soyunup korkusuzca çırılçıplak kalmışım Aşk filmlerinde olur ya işte öyle sevmişim sonunda Bedenim sağlam bulunmuş; yüreğim paramparça
Grup Eylül - Burçak Tarlası 03:08
Grup Eylül - Burçak Tarlası 2.813 izlenme - 5 yıl önce
esrar tarlası yanarsa :)) 01:21
esrar tarlası yanarsa :)) 3.542 izlenme - 8 yıl önce spiker de kafayı çekmek için bahane bulmuş :))
Şebnem Ferah-Mayın Tarlası-Hq Klip 05:13
Şebnem Ferah-Mayın Tarlası-Hq Klip 4.096 izlenme - 8 yıl önce şebnem ferah-mayın tarlası-hq klip
Burçak Tarlası-Grup Eylül 02:50
Burçak Tarlası-Grup Eylül 2.358 izlenme - 5 yıl önce burçak tarlası-grup eylül