Hoşgeldiniz!

tarlası

Şebnem ferah - mayın tarlası 05:19
Şebnem ferah - mayın tarlası 213.543 izlenme - 10 yıl önce şebnem ferah
Harbi Biracılar’ın Karnı Bu Laflara Tok! 01:15
Harbi Biracılar’ın Karnı Bu Laflara Tok! 91.166 izlenme - 5 yıl önce “Bira göbek yapar” diyenlere Harbi Biracılar’dan tarihi cevap!
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 05:19
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 67.101 izlenme - 4 yıl önce Kelimeler Yetse (2012) - PASAJ FİLM REKLAM Mayın tarlasında dolaşıp durmuşum aşk sanıp da Herkes arkamdan bağırmış kimseyi duymamışım Savaş filmlerinde olurya yaralı yaralı devam etmişim Sonuna kadar aşk ya yanımdasın sanmışım Mayın tarlasında yürüyüp durmuşum aşk sanıp da Tel örgülerde durmamış bir delikten geçmişim Herşey bana dur demiş kulağım darbe almış duymamışım Sonuna kadar aşk ya sadece inanmışım Koşmuş düşmüşüm kalkmışım Sevişmek sevmekten gelir inanmışım Elimden tuttuğunda öyle bir güvenmişim ki Bize birşey olmaz sanmışım Hep sanmışım Mayın tarlasında bir adam sevmişim aşk sanıp da Soyunup korkusuzca çırılçıplak kalmışım Aşk filmlerinde olur ya işte öyle sevmişim sonunda Bedenim sağlam bulunmuş; yüreğim paramparça..
Minecraft : SkyBlock -6- Server'da Zengin Olma Adımları - Kaktüs Tarlası ! 28:43
Minecraft : SkyBlock -6- Server'da Zengin Olma Adımları - Kaktüs Tarlası ! 35.960 izlenme - 3 yıl önce Çekilişe katılmak için tıklayın: https://goo.gl/TmesuH Hey Tişört Dükkanıma Baktın mı (Yeni Ürünler Eklendi)- http://goo.gl/8YqkLn İntroyu yapan arkadaşın kanalı - https://goo.gl/pv8JfF Hakan'ın kanalına abone olmak için - https://goo.gl/ieEkco Sponsorluk ve Reklam Teklifleri için - bugrakazanci@gmail.com Bu Serilerime Bakmış mıydınız ? Minecraft GTA V - https://goo.gl/PZzE9A Şans Blokları - https://goo.gl/lzWZPZ Game of Mods - https://goo.gl/JEd6NQ World in Jar - https://goo.gl/60p5kA Bu video içerisinde birçok farklı minecraft haritalarında oynadığımız minecraft mod'larına bakarak hem eğlenebilir hem de farklı teknikler öğrenerek minecraft oyun keyfini üst sıralara taşıyabilirsin. Bunun yanı sıra birçok farklı, yeni ve ücretsiz olarak minecraft map'leri minecraftevi.com sitemizden ulaşabilir ve indirebilirsiniz. Severek oynadığım MCSG Minecraft Serverında "Hunger Games" Videolarımı izlemek için - https://goo.gl/ukOyQB İletişim Bilgileri Instagram Hesabım : http://instagram.com/bugrakazanci Facebook Sayfamız : http://facebook.com/minecraftevi Kişisel İnternet Sitem : http://bugrakazanci.com Twitter Hesabım : http://twitter.com/bugrakazanci
Kimin Tarlası 3. Bölüm 06:25
Kimin Tarlası 3. Bölüm 18.903 izlenme - 4 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Kimin Tarlası 1. Bölüm 04:43
Kimin Tarlası 1. Bölüm 18.638 izlenme - 4 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Kimin Tarlası - Bölüm 4 05:42
Kimin Tarlası - Bölüm 4 14.380 izlenme - 4 yıl önce Kimin Tarlası Bölüm 04 En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
İtalyan Ressamdan Soya Tarlasında Kim Jong Un’un Dev Portresi 00:38
İtalyan Ressamdan Soya Tarlasında Kim Jong Un’un Dev Portresi 2.378 izlenme - 5 ay önce İtalyan sanatçı Dario Gambarin, İtalya’nın Verona bölgesindeki soya tarlasında traktörüyle İngilizce ‘Tehlike’ yazısıyla Kuzey Kore lideri Kim Jong Un’un dev portresini çizdi.
Şebnem FERAH - Mayın Tarlası (2003) 05:19
Şebnem FERAH - Mayın Tarlası (2003) 17.506 izlenme - 11 yıl önce
Kimin Tarlası 5. bölüm Tek Parça 06:23
Kimin Tarlası 5. bölüm Tek Parça 7.077 izlenme - 4 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Tülay German - Burçak Tarlası 03:34
Tülay German - Burçak Tarlası 9.450 izlenme - 6 yıl önce
İsmail Beyhan Ömür Tarlası 06:17
İsmail Beyhan Ömür Tarlası 6.942 izlenme - 6 yıl önce
*davaro nun hıyar tarlası* 01:00
*davaro nun hıyar tarlası* 10.980 izlenme - 8 yıl önce davaro memleketteki hıyar tarlasını acilen satılığa çıkarmış yok mu alan...
Esrar Tarlasına Ayetel Kürsi Astılar 01:47
Esrar Tarlasına Ayetel Kürsi Astılar 2.903 izlenme - 2 yıl önce İZMİR'in Tire ilçesinde, jandarmanın düzenlediği operasyonda tarlasında 60 kilogram kubar esrar ve mısırların arasına ekilmiş 1730 kök hintkeneviri ele geçirilirken, hakkında kesinleşmiş 8 yıl hapis cezası olan bir kişi yakalandı. İzmir İl Jandarma Komutanlığı ile Tire İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, yaklaşık 1 aydır yaptığı istihbarat çalışmasının ardından hakkında uyuşturucu imal etmek ve satmak suçlarından 8 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan 51 yaşındaki O.U.'nun kırsal Kızılcahavlu Mahallesi'ndeki evine geldiği tespit edildi. Bunun üzerine bugün öğlen harekete geçen jandarma ekipleri, O.U.'yu evine operasyon düzenledi. 'Beton' ve 'Afal' adlı özel eğitimli köpeklerin kullanıldığı operasyonda O.U., yakalandı. O.U.'nun tarlasında yapılan aramada mısırların arasına ekilmiş boyları 50 santimetre ile 2 metre arasında değişen 1730 kök hintkeneviri ve kurumaya bırakılmış 60 kilogram kubar esrar ele geçirildi. İmha edilmek üzere sökülen hintkenevirlerinden bazılarına Ayet-el Kürsi suresinin asılı olması jandarmaları şaşırttı. Jandarma ekipleri, sureleri topladıktan sonra hintkenevirlerini yakarak imha etti. O.U.'nun jandarmadaki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.
İlkel Yollarla Patates Bahçesi Yapmak 06:25
İlkel Yollarla Patates Bahçesi Yapmak 2.814 izlenme - 2 yıl önce Beyler bu elemanı hatırlarsanız sıfırdan çamur falan kullanarak güzel bir kulübe yapmıştı. Yine soluksuz izleyeceğiniz hipnoziteli bir video hazırlamış.
Şahap Akagün Mayın Tarlası 07:56
Şahap Akagün Mayın Tarlası 8.191 izlenme - 5 yıl önce (Barak) Ağlat Bakalım (Mahmut Tuncer Şovda)
Kimin Tarlası 2. Bölüm 06:27
Kimin Tarlası 2. Bölüm 5.060 izlenme - 4 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları h En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 05:19
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 6.494 izlenme - 6 yıl önce
Mustafa Özarslan (Burcak Tarlası) 02:52
Mustafa Özarslan (Burcak Tarlası) 12.507 izlenme - 10 yıl önce muhteşem bir ses yerli pavarotti dünyanın en tombik en güzel sesli adamı
Niloya - Altın Tarlası (Yeni Bölüm) 06:00
Niloya - Altın Tarlası (Yeni Bölüm) 95 izlenme - 3 hafta önce Niloya bu yeni bölümünde Niloya ve Mete Altından bir tarla keşfeder Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 05:17
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 6.198 izlenme - 8 yıl önce şebnem ferah - mayın tarlası
Şebnem Ferah-Mayin Tarlasi 05:19
Şebnem Ferah-Mayin Tarlasi 7.337 izlenme - 9 yıl önce Şebnem ferah orjİnal klİp mayin tarlasi
Şebnem Ferah Mayın Tarlası 05:20
Şebnem Ferah Mayın Tarlası 7.765 izlenme - 7 yıl önce şebnem ferah-mayın tarlası-sebnem ferah-mayin tarlasi
Şebnem Ferah Mayın Tarlası 05:00
Şebnem Ferah Mayın Tarlası 7.613 izlenme - 10 yıl önce
Hiçbir Modern Alet Kullanmadan Patates Tarlası Yapmak 06:25
Hiçbir Modern Alet Kullanmadan Patates Tarlası Yapmak 1.398 izlenme - 2 yıl önce Hiçbir modern alet kullanmadan ev yapan arkadaşımız evinin yanına güzel bir patates tarlası yapmaya karar veriyor.
Kimin Tarlası 6. Bölüm 06:09
Kimin Tarlası 6. Bölüm 3.090 izlenme - 4 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi filmlerinden Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları. En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
field of dreams 02:22
field of dreams 5.459 izlenme - 7 yıl önce eleştirmenlerin ve izleyicilerin bu kategoride benzersiz olarak tanımladığı düşler tarlası rüyaların gerçekleşebileceğine inanan herkes için.lowalı çiftçi ray kinsella kevin costner gaipten gelen bu sözcüklerin büyüsüne kapılarak hep inandığı bir rüyanın peşinden gitmeye karar verir.karısı annie'nin de amy madigan desteğiyle ray tarlasını rüyalarını gerçekleştireceği şekilde yeniden inşa etmeye başlar.
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 05:19
Şebnem Ferah - Mayın Tarlası 1.104 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Mayın tarlasında dolaşıp durmuşum aşk sanıp da Herkes arkamdan bağırmış kimseyi duymamışım Savaş filmlerinde olurya yaralı yaralı devam etmişim Sonuna kadar aşk ya yanımdasın sanmışım Mayın tarlasında yürüyüp durmuşum aşk sanıp da Tel örgülerde durmamış bir delikten geçmişim Herşey bana dur demiş kulağım darbe almış duymamışım Sonuna kadar aşk ya sadece inanmışım Koşmuş düşmüşüm kalkmışım Sevişmek sevmekten gelir inanmışım Elimden tuttuğunda öyle bir güvenmişim ki Bize birşey olmaz sanmışım Hep sanmışım Mayın tarlasında bir adam sevmişim aşk sanıp da Soyunup korkusuzca çırılçıplak kalmışım Aşk filmlerinde olur ya işte öyle sevmişim sonunda Bedenim sağlam bulunmuş; yüreğim paramparça Şebnem Ferah'ın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Kelimeler Yetse" albümünde yer alan "Mayın Tarlası" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de.
Grup Eylül - Burçak Tarlası 03:08
Grup Eylül - Burçak Tarlası 2.888 izlenme - 6 yıl önce
Türkiye'de Çay Tarlasında Bisiklet İle Akrobatik Hareketler 02:14
Türkiye'de Çay Tarlasında Bisiklet İle Akrobatik Hareketler 219 izlenme - 4 ay önce Görüntüler güzel ülkemizden. Bisiklet ile akrobatik hareketler sizlerle. Keyifli seyirler. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..