Hoşgeldiniz!

tartı

Tartılmak İçin Soyunan Dövüşçüleri Gözleriyle Yiyen Kadın 00:59
Tartılmak İçin Soyunan Dövüşçüleri Gözleriyle Yiyen Kadın 15.475 izlenme - 10 ay önce Organizasyon öncesi tartı üstüne çıkan sporcuları soyunurken arkadan dikkatli gözlerle izleyen ablamız. Erkekleri bir et parçası olarak görmeyin.
Müge Anlı Canlı Yayında Tartıldı 01:20
Müge Anlı Canlı Yayında Tartıldı 7.002 izlenme - 10 ay önce Ekranların sevilen yüzü Müge Anlı, ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'te tartıya çıktı.Müge Anlı'nın canlı yayında tartılması olay yarattı. Peki Müge Anlı kaç kilo çıktı? İşte o görüntüler.
Tartıda Hile Yapan Esnaf 00:54
Tartıda Hile Yapan Esnaf 9.956 izlenme - 1 yıl önce Rus teyzemizin akıl almaz taktiğiyle müşteriyi nasıl dolandırdığını izleyecez. Taktiği anlatmayayım, izleyince sizde kapacaksınız zaten.
Yumruk Makinesini Tartı Sanan Teyze 00:54
Yumruk Makinesini Tartı Sanan Teyze 4.057 izlenme - 1 yıl önce Kafenin önündeki yumruk makinesini tartı sana teyzenin komik hallerini izliyoruz. Kafede oturan müşterilerden biride bu anı görüntülemiş.
İlkay Akkaya - Terazi Var Tartı 03:10
İlkay Akkaya - Terazi Var Tartı 640 izlenme - 3 yıl önce İlkay Akkaya - Terazi Var Tartı
Susam Sokağı - Selam Tartı Nasılsın 01:41
Susam Sokağı - Selam Tartı Nasılsın 152 izlenme - 1 yıl önce susam sokağı'ndan ağırlık ve ölçü birimlerine dair bir şarkı.
National Geographich - Bilmiyordum 8 13:57
National Geographich - Bilmiyordum 8 124 izlenme - 1 yıl önce National Geographich'de yayinlanan Bilmiyordum Belgesel serisinin 8. bölümünde ana konusu celik. Celigin dünyasina gidip bir çelik zırhı zorlu testlerden geçiriyor, tuhaf makineler labaratuvarlarda elbiseleri test ediyor, banyo tartılarının sırlarını açığa çıkarıp, çim biçme makinelerinin arkasındaki hikayeyi anlatıyor.
Adnan Zeki Bıyık - Ölçüde Tartıda Hile Yapanların Vay Haline (Ortaköy Müftüsü) 01:34
Adnan Zeki Bıyık - Ölçüde Tartıda Hile Yapanların Vay Haline (Ortaköy Müftüsü) 74 izlenme - 3 yıl önce Ölçüde Tartıda Hile Yapanların Vay Haline-Adnan Zeki Bıyık (Ortaköy Müftüsü)
Tartı Usulü Kurban Almanın Hükmü Nedir? 04:55
Tartı Usulü Kurban Almanın Hükmü Nedir? 23 izlenme - 2 yıl önce Fatih Kelandar Hocaefendi ile Birebir Programı - Lalegül TV
istanbulimpro ’tartı’ 04:33
istanbulimpro ’tartı’ 114 izlenme - 8 yıl önce İstanbulimpro’nun ne ala temaşa’sı her cumartesi rengahenk sanatevi’nde 20:30’da. üç başlı Şarkıcı’dan sevgiliye alınmayacak hediye ’tartı’ üzerine bir doğaçlama şarkı.
Apple Pencil’ı Tartıya Dönüştüren Düzenek 01:12
Apple Pencil’ı Tartıya Dönüştüren Düzenek 13 izlenme - 11 ay önce iPhone 6s ve Apple Watch’un ekranında 3D Touch teknolojisi yer alıyor. Bu teknoloji ekrana uygulanan basıncı ölçerek buna göre farklı işlemler yapabilmeyi sağlıyor. Ne var ki Apple’ın yeni duyurduğu iPad Pro modelinde bu teknolojiye yer verilmiyor. Ancak daha önce iPhone 6s ve 6s Plus modellerinde 3D Touch’ı kullanarak ağırlık ölçümleri gerçekleştiren Simon Gladman, Apple Pencil sayesinde iPad Pro’da da benzer bir çalışmaya imza attı. Gladman’in iPad Pro kutusundan çıkan parçalarla yaptığı ve PencilScale adını verdiği düzeneğin orta kısmına Apple Pencil yerleştiriliyor ve ekran üzerine koyuluyor. Ekran üzerinde sabit olarak duran kalemin üzerine yerleştirilen ağırlıklar, geliştirilen özel bir uygulamayla ölçülüyor ve gram cinsinden değerler veriyor. Tabii bu değerler tam olarak doğruyu göstermiyor fakat Apple Pencil’ın ne derece hassas olduğunu ortaya koyuyor.
Withings Smart Body Analyzer - Video Presentation (EN) 00:59
Withings Smart Body Analyzer - Video Presentation (EN) 25 izlenme - 3 yıl önce Discover the Withings Smart Body Analyzer (WS-50), the one-stop health tracking scale. The Smart Body Analyzer WS-50 offers weight, body composition, heart r...
Oyuncak Anne Tv Kahramanları Tartılıyor Bakalım Niloya Mı Daha Zayıf Çilek Kız Mı? 03:08
Oyuncak Anne Tv Kahramanları Tartılıyor Bakalım Niloya Mı Daha Zayıf Çilek Kız Mı? 4 izlenme - 4 ay önce OYUNCAK ANNE TV KAHRAMANLARI - OMRON BF511 İLE TARTILIYOR BAKALIM NİLOYA MI DAHA ZAYIF ÇİLEK KIZ MI??? BUNA SÜNGER BOB KARAR VERECEK PEPEE NİN BEBEE Sİ Mİ EN ZAYIF YOKSA NİLOYA KARDEŞLER Mİ? HELLO KİDY DİYET YAPMALI