Hoşgeldiniz!

Taş Atma Videoları İzle

Kışın Park Keyfi 02:54
Kışın Park Keyfi 7.427 izlenme - 2 ay önce Kışın buz tutan havuzlar, dereler, küçük su birikintileri birer fen atölyesine dönüşüyor. Ağır taşlar buzu kırarken, hafif taşlar kıramıyor ve buzun üstünde kalıyor. Hafif taşı hızlı atarsan da kırılabiliyor buz. Bir de buzun ince kısımlarını seçeceksin clooop sesini duyabilmek için :D Hepsi birer fen deneyi işte...
Canan Sağar - Taş Atma Çocuk (Official Video) 03:34
Canan Sağar - Taş Atma Çocuk (Official Video) 2.470 izlenme - 4 ay önce Canan Sağar’ın, Fono Müzik etiketiyle yayımlanan "Taş Atma Çocuk" isimli şarkısı MuzikPlay kanalında. MuzikPlay Facebook: https://www.facebook.com/MuzikPlayTR/ MuzikPlay Twitter: https://twitter.com/muzikplay MuzikPlay iOS Uygulaması: https://goo.gl/6PYU6c MuzikPlay Android Uygulaması: https://goo.gl/BmH4SG
Pınarbaşı Burma Burma 00:11
Pınarbaşı Burma Burma 1.492 izlenme - 5 ay önce Dün Pınarbaşı'da Yasemin Hanım ve tatlı kızı Ece ile tanıştık. "Merhabaa Demiir" diyerek yanımıza geldiler. Buradan tanıyıp, sevmişler bizi, ne mutlu bize. Demir ve Ece bir güzel oynadılar buz gibi suların içinde, taşları sulara attılar. Büyük taşların çıkardığı sesle, küçük taşların çıkardığı ses ve etkiyi gözlemlediler. Gözlemlediler diyorum ama onlar tabi işin sadece eğlencesinde, farkına varmadan küçük küçük deneyler yaptılar. Bakın ne diyeceğim size. Bizim böyle imkanlarımız yok demeyin. Akşamüstü çıkın dışarı, çeşitli büyüklüklerde taşlar toplayın. Gelin eve inceleyin. Kokusuna bakın, dokusuna bakın. Sonra varsa küvetiniz, küvete yoksa koca bir leğene doldurun suyu veee hooop atın taşları içine clooop!!! Ama banyoda. Sonra da belki taşları boyarsınız, üzerine yüz çizersiniz. Biz mi? Biraz akraba gezelim, biraz serin bir yerlerde dinlenelim.
Patlamayan Balon Yapmışlar 00:52
Patlamayan Balon Yapmışlar 734 izlenme - 5 ay önce Eveet döndük Yeşil Vadi'den. Kozalakları taşları topladık. Kocaman bir kağıt almıştım yanıma. Serdik masaya keyifli keyifli boyadık. Baskı yaptık, nasıl şekil çıkıyormuş baktık. Sonra onlar boyadı, ben çekirdek çitledim ohh mis. Buraya kadar her şey çok güzel. Sonra boyadan sıkılınca 2. oyunumuza geçtik. Evden su balonlarını doldurarak çantaya atmıştım. Bunları ipe dizip, iki ağacın arasına astık. Amaç balonları vurup, patlatabilmek! Bu oyunda gördük ki kız halaya, oğlan anaya çekmiş, bir tane bile vuramadık. Ama zor oyun olmuş hatta çok zor olmuş. Sonra cümbür cemaat bu oyunla çok eğlendik. Sonuç hepsi patlatıldı ama ya eşim ya abim tarafından. Demek ki eşim ve abim hedefe daha iyi odaklanma, dikkat ve konsantrasyon, gücünü koordineli kullanma ve beden farkındalığı açısından gelişimlerini tamamlamış. Ben gördüğünüz gibi 3-4 yaş düzeyindeyim daha. Hiç bir oyun oynamasak bile, açık havada sadece gezmek, havayı koklamak, doğanın sesini dinlemek bile gelişimi harika bir şekilde destekliyor. Neden şu balonlarla karizmamı çizdirdiysem sanki :D
Taşla Mermi Durdurmak - Beşinci Boyut 00:44
Taşla Mermi Durdurmak - Beşinci Boyut 1.980 izlenme - 2 yıl önce Beşinci boyutta ki Salih Abimiz iman gücü ile mermi durduruyor. Matrixvari bir efekt ve başarılı bir atış.
Lamborghini Aventador Taşlamak 00:28
Lamborghini Aventador Taşlamak 785 izlenme - 3 yıl önce Amcamız her gün o yolda yarış yapan araca sinirlenmiş, sonunda yola pusu kurmuş. Nası gıyamadan taşı salıverdin o arabaya, insanın eli gitmez.
Taşlayarak Ev Yıkmak 01:28
Taşlayarak Ev Yıkmak 338 izlenme - 3 yıl önce Ev büyük ihtimalle iskambil kağıdından felan yapılmış olmalı. Yoksa taş atark ev mi yıkılır lan? O nasıl bir durum lan şeytan taşlar gibi, garip.
Erkek Adam Niye Ters Eliyle Taş Atmaz? 01:06
Erkek Adam Niye Ters Eliyle Taş Atmaz? 249 izlenme - 2 yıl önce Ters elle taş atmaya çalışan erkeklerin ılık haraketleri izleyeceğiz. Sakın ama sakın insan içinde denemeyiniz.
Avrupada Polise Taş Atarsan Ne Olur  ? 00:15
Avrupada Polise Taş Atarsan Ne Olur ? 115 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin polisleri kaboni ye destek adı altında yapılan eylemlerde her türlü silah molotof ve taşa maruz kalırken, avrupada polise atılan tek bir taşın karşılıgı nasıl oluyor izliyoruz....(sol elinde silah var gibi ama seçilmiyor videoda)
Polisten Eylemcilere Şiir - Bana Taş Atma Dostum ! 05:50
Polisten Eylemcilere Şiir - Bana Taş Atma Dostum ! 123 izlenme - 2 yıl önce Sivas Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan Başkomiser Fırat Yaldız direnişçilere şiirle serzenişte bulunmuş. Bulunmuş bulunmasına ama yazdığı satırlarla olayda yaşananlar arasında ironik duruma düşmüş. Ya da görüntüleri hiç izlememiş olsa gerek.Malum günlerdir süren orantısız güç'den dolayı olaylar devam ediyor.Başkomiser'in satırlarıyla, montajladığım videodaki görüntüler ne kadar da uyumlu değil mi !!! =>Sadece yazılan şiir var dolayısıyla sesli versiyonu yok. Serinsesler halleder bu işi.
Lamborghini Aventador Taşlamak 00:28
Lamborghini Aventador Taşlamak 71 izlenme - 3 yıl önce Amcamız her gün o yolda yarış yapan araca sinirlenmiş, sonunda yola pusu kurmuş. Nası gıyamadan taşı salıverdin o arabaya, insanın eli gitmez.
Canan Sağar - Taş Atma Çocuk 03:23
Canan Sağar - Taş Atma Çocuk 6 izlenme - 3 ay önce Şarkı Sözleri: Sokağa çıkma oyun oynama Kendini bulma yorulma çocuk Sınır coğrafya bilmezsin ama Çizdirirler sana ayırma çocuk Taş atma çocuk Taş atma çocuk Taşla oyun olmaz Öğren çocuk Okula gitme dilini öğrenme Yasak koyarlar konuşma çocuk Ödevi yapma annene sorma Cevap arama bulama çocuk Taş atma çocuk Taş atma çocuk Taşla oyun olmaz Öğren çocuk Kalemin yazmaz kitabın olmaz Defterin tutmaz ağlama çocuk Uçurtman uçmaz kanadın açmaz Kimseler duymaz bağırma çocuk Taş atma çocuk Taş atma çocuk Taşla oyun olmaz Öğren çocuk
Canan Sağar - Taş Atma Çocuk 03:34
Canan Sağar - Taş Atma Çocuk 3 izlenme - 1 ay önce CANAN SAĞAR - KALBİM (FONO MÜZİK ÜRETİM) Dijital İndirme Linkleri: iTunes:https://itunes.apple.com/tr/album/kal... Spotify:https://play.spotify.com/album/2Vp4m9... Türk Telekom Müzik:https://www.turktelekommuzik.com/inde... Fizy:http://fizy.com/#!/album/--/kalbim/Mz...
Canan Sağar - Taş Atma Çocuk 03:23
Canan Sağar - Taş Atma Çocuk 1 izlenme - 1 ay önce