Hoşgeldiniz!

Taş Atma Videoları İzle

Taşla Mermi Durdurmak - Beşinci Boyut 00:44
Taşla Mermi Durdurmak - Beşinci Boyut 1.758 izlenme - 2 yıl önce Beşinci boyutta ki Salih Abimiz iman gücü ile mermi durduruyor. Matrixvari bir efekt ve başarılı bir atış.
Lamborghini Aventador Taşlamak 00:28
Lamborghini Aventador Taşlamak 765 izlenme - 2 yıl önce Amcamız her gün o yolda yarış yapan araca sinirlenmiş, sonunda yola pusu kurmuş. Nası gıyamadan taşı salıverdin o arabaya, insanın eli gitmez.
Taşlayarak Ev Yıkmak 01:28
Taşlayarak Ev Yıkmak 336 izlenme - 2 yıl önce Ev büyük ihtimalle iskambil kağıdından felan yapılmış olmalı. Yoksa taş atark ev mi yıkılır lan? O nasıl bir durum lan şeytan taşlar gibi, garip.
Erkek Adam Niye Ters Eliyle Taş Atmaz? 01:06
Erkek Adam Niye Ters Eliyle Taş Atmaz? 230 izlenme - 2 yıl önce Ters elle taş atmaya çalışan erkeklerin ılık haraketleri izleyeceğiz. Sakın ama sakın insan içinde denemeyiniz.
Avrupada Polise Taş Atarsan Ne Olur  ? 00:15
Avrupada Polise Taş Atarsan Ne Olur ? 109 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizin polisleri kaboni ye destek adı altında yapılan eylemlerde her türlü silah molotof ve taşa maruz kalırken, avrupada polise atılan tek bir taşın karşılıgı nasıl oluyor izliyoruz....(sol elinde silah var gibi ama seçilmiyor videoda)
Polisten Eylemcilere Şiir - Bana Taş Atma Dostum ! 05:50
Polisten Eylemcilere Şiir - Bana Taş Atma Dostum ! 115 izlenme - 2 yıl önce Sivas Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan Başkomiser Fırat Yaldız direnişçilere şiirle serzenişte bulunmuş. Bulunmuş bulunmasına ama yazdığı satırlarla olayda yaşananlar arasında ironik duruma düşmüş. Ya da görüntüleri hiç izlememiş olsa gerek.Malum günlerdir süren orantısız güç'den dolayı olaylar devam ediyor.Başkomiser'in satırlarıyla, montajladığım videodaki görüntüler ne kadar da uyumlu değil mi !!! =>Sadece yazılan şiir var dolayısıyla sesli versiyonu yok. Serinsesler halleder bu işi.
Lamborghini Aventador Taşlamak 00:28
Lamborghini Aventador Taşlamak 70 izlenme - 2 yıl önce Amcamız her gün o yolda yarış yapan araca sinirlenmiş, sonunda yola pusu kurmuş. Nası gıyamadan taşı salıverdin o arabaya, insanın eli gitmez.
Ahmet 05:05
Ahmet 33 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Tekin 25 Mayıs 2014
Pınarbaşı Burma Burma 00:11
Pınarbaşı Burma Burma 0 izlenme - 1 hafta önce
Patlamayan Balon Yapmışlar 00:52
Patlamayan Balon Yapmışlar 0 izlenme - 1 hafta önce