Hoşgeldiniz!

taş atmak

Donmuş Göle Attıkları Taşın Çıkardığı Sesten Mutlu Olan Çift 02:52
Donmuş Göle Attıkları Taşın Çıkardığı Sesten Mutlu Olan Çift 4.711 izlenme - 1 yıl önce Sessiz sakin huzur kokan bir ormanda donmuş bir gölle eğlenen çift.
Gerçek Anlamda Polise Taş Atmak - Ukrayna 02:19
Gerçek Anlamda Polise Taş Atmak - Ukrayna 696 izlenme - 3 yıl önce Ukrayna'daki göstericiler gerçek anlamda "polise taş atmak" eyleminin nasıl yapıldığını gösteriyorlar.
Konu: Denize Taş Atma 01:54
Konu: Denize Taş Atma 1.265 izlenme - 9 yıl önce
Eylemci Kovalarken Geri Vitese Takan İsrail Askerleri 00:33
Eylemci Kovalarken Geri Vitese Takan İsrail Askerleri 358 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz günlerde Filisten'de yaşanan protestolardan birinde önce İsrail askerleri eylemcileri kovalıyor sonra da kelimenin gerçek anlamıyla birden geri vitese takıyor.
Efsane Audi Reklamı 00:32
Efsane Audi Reklamı 280 izlenme - 3 yıl önce audi firmasının rakiplerine inanılmaz ayar veren reklamı. yaratıcık sınırlarını zorlayan doğa olayı. izliyoruz efendim.
Kaçan Tırı Taşla Durdurmaya Çalışmak (Rus Polisi) 02:34
Kaçan Tırı Taşla Durdurmaya Çalışmak (Rus Polisi) 325 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Rusya'da kaçan otomobil yüklü Tır şöförü ve peşine takılan polisler Tır'ı durdurmak için ilginç bir yönteme başvurdular. Görüntüler polis araç kamerasından çekildi. Görüntülerde Polisin Tır'ı durdurmak için ilginç bir şekilde yerden aldığı taşı atması Rus polisinin bu olaylar karşısında ne kadar yaratıcı olduğu gösteriyor. Sonunda Tır'ı durduran polisler derin nefes alıyorlar.
Götünüz Yiyiyorsa Gidin IŞİD'e Taş Atın Diyen Polis 00:40
Götünüz Yiyiyorsa Gidin IŞİD'e Taş Atın Diyen Polis 268 izlenme - 3 yıl önce Polis memuru arkadaş çok kötü yağdırmış lafları helal olsun. Allah o bölgede görev yapan tüm polislere, askerlere sabır, güç versin.
Serdar Ortaç Konserinde Sahneye Taş Atılması 04:22
Serdar Ortaç Konserinde Sahneye Taş Atılması 220 izlenme - 3 yıl önce Manisa'da, Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen Serdar Ortaç konserinde, bir kişinin seyirciler arasında Ahmet Kaya posteri açması üzerine arbede yaşanır Yıllar önce Ahmet Kaya ile arasındaki sürtüşmeyi yediremeyen bazı Ahmet Kaya fanatikleri sahneye taşlar ile saldırır.
Taşlayarak Ev Yıkmak 01:28
Taşlayarak Ev Yıkmak 168 izlenme - 3 yıl önce Bu Araplar her açıdan çok garip bir millet vesselam. Ev büyük ihtimalle iskambil kağıdından felan yapılmış olmalı. Yoksa taş atark ev mi yıkılır lan? O nasıl bir durum lan şeytan taşlar gibi, garip. Arapların ev yıkmada bulduğu pratik yöntemi izliyoruz. Yorum sizin artık. İzleyelim..
Rus İşi Amaçsız Kötülük 00:25
Rus İşi Amaçsız Kötülük 138 izlenme - 3 yıl önce Olay Rusya'dan, Muhtemelen tüm gününü ne yapsam da birilerine zarar versem diye düşünerek geçiren manyağın yaptığı şerefsizliği izliyoruz... Allah hepimizi böyle mallardan korusun... Amin..
Psikolojik Sorunları Olduğu Söylenen Yaşlı Kadın Evin Damına Çıkarak Vatandaşlara Taş Attı 01:24
Psikolojik Sorunları Olduğu Söylenen Yaşlı Kadın Evin Damına Çıkarak Vatandaşlara Taş Attı 8 izlenme - 10 ay önce Psikolojik sorunları olduğu söylenen yaşlı kadın evin damına çıkarak vatandaşlara taş attı Adana'da psikolojik sorunları bulunan yaşlı kadın, evinin damına çıkıp çevredeki vatandaşlara taş atınca olay yerine gelen polis ekiplerine de zor anlar yaşattıADANA - Adana'da psikolojik sorunları...