Hoşgeldiniz!

taş devri

Taş Devri - Çizgi Film 25:37
Taş Devri - Çizgi Film 206.737 izlenme - 4 yıl önce Taş Devri (The Flintstones), ABD kaynaklı televizyon için yapılmış bir çizgi film dizisidir. Karakterler: Fred Çakmaktaş - Asıl karakter Wilma Çakmaktaş -Fred'in karısı Çakıl Çakmaktaş Çakmaktaşların Kızı Dino - Çakmaktaşların köpek gibi havlayan evcil dinozoru Bebek Puss - Çakmaktaşların keskin dişli kedisi. İnci Slaghoople - Vilma'nın annesi. Tex Sertkaya - Fred'in eniştesi. Jemina Sertkaya - Fred'in halası Moloztaşlar[değiştir | kaynağı değiştir] Barni Moloztaş - Fred'in en yakın arkadaşı ve komşusu. Beti Moloztaş (kızlık adı Elizabeth Jean McBricker) - Barni'nin karısı. Bambam Moloztaş - Moloztaşların çocugu güçlü bir bebek. Hoppi - Moloztaşların kanguru/dinozor karışımı ev hayvanı.
Dünyanın ilk selfie si. 00:06
Dünyanın ilk selfie si. 100.526 izlenme - 3 yıl önce Selfie çılgınlığı nasıl başladı? Dünyanın ile selfie sini izliyoruz.
Harika Geri Dönüş ! - Taş Devri Minecraft (Terrafirmacraft) 19:11
Harika Geri Dönüş ! - Taş Devri Minecraft (Terrafirmacraft) 2.742 izlenme - 1 ay önce Mobil Uygulamamız:http://izl.sn/bk823z Mağazamız Yenilendi Ürünlerimizden Satın Almak İçin :http://goo.gl/WKJgsu Videoyu Beğenmeyi ve Paylaşmayı unutmayın :D Selam Millet ! Bugünki videomuz Terrafirmacraft uzun zamandır Terrafirmacraft çekmiyordum Anılcan ile karar verip onun ile başladık mükemmel olduğunu düşünüyorum ayrıca Anılcan ile Crossover yapacağız yani bir bölüm onun bir bölüm benim kanalımda olacak İyi Seyirler... Serverler:eu.mcgamer.net-play.hivemc.com-EU.MINEPLEX.COM Texture Pack V3:http://adf.ly/1K5mpV Skin Pack:http://adf.ly/tkwvj İletişim Steam: wolvoroth Facebook: http://goo.gl/8LXY1a Twitch:http://goo.gl/rsPEOb Twitter:http://goo.gl/y8JyP8 İzlesene:http://goo.gl/BMOfH0 Kişisel Facebook:http://goo.gl/dWRZVN Paypal Bağış:http://goo.gl/zGOiFD Dükkanımız:http://goo.gl/deKuhD Reklam ve iş görüşmeleri için: wolvorothgaming@hotmail.com Daha Fazlası İçin Like ve Subscribe
Taş Devri Çizgi Filminin Jenerik Müziği 01:25
Taş Devri Çizgi Filminin Jenerik Müziği 18.566 izlenme - 2 yıl önce Taş Devri Çizgi Filminin Jenerik Müziği Çocukluğumuza Anlam Katan Efsane Çizgi Film Taş Devrinin Jenerik Müziği
Taş Devri Çizgi Filmi Şarkısı 00:38
Taş Devri Çizgi Filmi Şarkısı 21.151 izlenme - 2 yıl önce Fred Çakmaktaş, Barnie Moloztaş karakterlerinin yer aldığı Taş Devri çizgi filmi şarkısının sözleri: Flintstones. Meet the Flintstones. They're the modern stone age family. From the town of Bedrock, They're a page right out of history. Let's ride with the family down the street. Through the courtesy of Fred's two feet. When you're with the Flintstones Have a yabba dabba doo time. A dabba doo time. We'll have a gay old time.
Taş Devri Çizgi Filminin Müziği 00:43
Taş Devri Çizgi Filminin Müziği 20.464 izlenme - 2 yıl önce En sevdiğiniz çizgi filmlerden Taş Devri'nin müziğini dinliyoruz.Keyifli deyirler. Taş Devri (Özgün adı: The Flintstones), ABD kaynaklı televizyon için yapılmış bir çizgi film dizisi. Yapımcısı Hanna-Barbera Productions'dır. 1950 yıllarında serbest olarak sitkomu The Honeymooners sunuculuğunda yayına başladı, Taş Devri 1960 - |1966 yılları arasında Amerikan 'prime time'da altı sezon boyunca ABC kanalında gösterildi.
Taş Devri Erotik Parodisi - Fragman 02:20
Taş Devri Erotik Parodisi - Fragman 14.298 izlenme - 1 yıl önce Çocukluğumuzun kahramanlarının cinsel hayatını hiç merak ettiniz mi (O kadar sapık değilsinizdir diye umuyorum) o zaman bu parodi tam size göre.
Taş Devri 97. Bölüm 25:17
Taş Devri 97. Bölüm 19.549 izlenme - 4 yıl önce Taş Devri 97. Bölüm
Kaptan Mağara Adamı 00:31
Kaptan Mağara Adamı 4.878 izlenme - 2 yıl önce Gardrobunu, buzdolabını, hayvanlarını bir isviçre çakısı gibi üstünde taşıyan en bi süpersonik halk kahramanı. Tam teçhizatlı kameraman Cevat Kelle'nin de babasıdır aynı zamanda. unga bunga
SU DEPOSU VE OTOMATİK MADEN !! | MİNECRAFT TAŞ DEVRİ (Terrafirmacraft) | Bölüm -7 19:12
SU DEPOSU VE OTOMATİK MADEN !! | MİNECRAFT TAŞ DEVRİ (Terrafirmacraft) | Bölüm -7 2.212 izlenme - 4 ay önce Minecraft Premium sahibi olun - https://filopi.com Mobil Uygulamamız:http://izl.sn/bk823z Mağazamız Yenilendi Ürünlerimizden Satın Almak İçin :http://goo.gl/WKJgsu Videoyu Beğenmeyi ve Paylaşmayı unutmayın :D Selam Millet ! Bugünki videomuz terrafirmacraft ve harika şeyler yaptık cidden mükemmel bildiğiniz üzre elimizle maden toplamak için ok uğraşıyorduk ama keşfettiğim akıntı önleyici sayesinde otomatik maden yapabiliceğiz bu işimize yaracak yani onun dışında su tankı yaptık sürekli su bulmaya gitmeyeceğiz onun sayesinde Umarım video hşunuza gider İyi Seyirler... Serverler:eu.mcgamer.net-play.hivemc.com-EU.MINEPLEX.COM Texture Pack V3:http://adf.ly/1K5mpV Skin Pack:http://adf.ly/tkwvj İletişim Steam: wolvoroth Facebook: http://goo.gl/8LXY1a Twitch:http://goo.gl/rsPEOb Twitter:http://goo.gl/y8JyP8 İzlesene:http://goo.gl/BMOfH0 Kişisel Facebook:http://goo.gl/dWRZVN Paypal Bağış:http://goo.gl/zGOiFD Dükkanımız:http://goo.gl/deKuhD Reklam ve iş görüşmeleri için: wolvorothgaming@hotmail.com Daha Fazlası İçin Like ve Subscribe
Maden Bulduk !! | Minecraft Taş Devri (Terrafirmacraft) | Bölüm -3 | Ft.hyperfox 23:42
Maden Bulduk !! | Minecraft Taş Devri (Terrafirmacraft) | Bölüm -3 | Ft.hyperfox 2.652 izlenme - 5 ay önce
Ev Yapımına Başladık !! | Minecraft Taş Devri (Terrafirmacraft) | Bölüm -5 19:34
Ev Yapımına Başladık !! | Minecraft Taş Devri (Terrafirmacraft) | Bölüm -5 2.275 izlenme - 4 ay önce Minecraft Premium sahibi olun - https://filopi.com Mobil Uygulamamız:http://izl.sn/bk823z Mağazamız Yenilendi Ürünlerimizden Satın Almak İçin :http://goo.gl/WKJgsu Videoyu Beğenmeyi ve Paylaşmayı unutmayın :D Selam Millet ! Bugünki videomuz Terrafirmacraft ! Bildiğiniz üzre Terrafirmacraft'ta ev yapımı acayyip zor ve sonunda o zoru aşıp evi yapabildik tabiki önceki bölüm yaptığımız testerenin çok önemi var bu konuda İyi Seyirler... Serverler:eu.mcgamer.net-play.hivemc.com-EU.MINEPLEX.COM Texture Pack V3:http://adf.ly/1K5mpV Skin Pack:http://adf.ly/tkwvj İletişim Steam: wolvoroth Facebook: http://goo.gl/8LXY1a Twitch:http://goo.gl/rsPEOb Twitter:http://goo.gl/y8JyP8 İzlesene:http://goo.gl/BMOfH0 Kişisel Facebook:http://goo.gl/dWRZVN Paypal Bağış:http://goo.gl/zGOiFD Dükkanımız:http://goo.gl/deKuhD Reklam ve iş görüşmeleri için: wolvorothgaming@hotmail.com Daha Fazlası İçin Like ve Subscribe
Ahmet Haşim'in 1919'da Anadolu Hakkında Yazdığı Mektup ve Osmanlı'nın Durumu - Celal Şengör 06:36
Ahmet Haşim'in 1919'da Anadolu Hakkında Yazdığı Mektup ve Osmanlı'nın Durumu - Celal Şengör 3.379 izlenme - 11 ay önce Türkiye'nin en saygın bilim insanlarından Prof. Dr. Celal Şengör, Anadolu'nun Atatürk'ün Kurtuluş Mücadelesi'ni başlatmadan önceki halini anlatmak için Ahmet Haşim'in 1919'da Osmanlı Parlamentosu'ndaki bir arkadaşına yazdığı mektubu okuyor. Geri kalmışlığın hazin tablosu o döneme tanıklık etmiş bir kimse tarafından böyle anlatılmış. Ülkenin geri kalmış olmasının yanı sıra insanların umutsuzluk ve yorgunluk içerisinde olmasını ve ordunun boş çabalara girişmiş olmasını Celal Hoca'dan dinliyoruz. Video şu kanaldan alınmıştır: http://www.facebook.com/NedenAta
Taş Devri Jenerik 00:37
Taş Devri Jenerik 2.831 izlenme - 2 yıl önce Taş Devri Jeneriği :)
Tas Devri 32. Bölüm Türkçe 25:16
Tas Devri 32. Bölüm Türkçe 369 izlenme - 4 ay önce Taş Devri Boxset 1-33 Bölüm Türkçe Dublaj,480p iyi kalitde the flintstones ailesinin komedi ve maceralarına tanık olacaksınız, maziyi tekrar yaşamak isteyenler için kaliteli bir arşiv.
90'ların Unutulmaz Çizgi Filmleri 35:47
90'ların Unutulmaz Çizgi Filmleri 1.234 izlenme - 6 ay önce 90'ları yaşamış herkesi çocukluğuna , henüz kirlenmediği o saf,temiz ve masum yıllarına götürecek olan, her biri çocukluğumuzun efsanesi olan unutulmaz 90'ların çizgi filmleridir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak ve sizleri 90'lara götürüp çocukluğunuza geri döndürmek için bu içeriği hazırlamak istedim. Not : Videoyu ben hazırladım. İyi nostaljiler.
Taş Devri 1. Bölüm Türkçe 25:20
Taş Devri 1. Bölüm Türkçe 333 izlenme - 4 ay önce Taş Devri Boxset 1-33 Bölüm Türkçe Dublaj,480p iyi kalitde the flintstones ailesinin komedi ve maceralarına tanık olacaksınız, maziyi tekrar yaşamak isteyenler için kaliteli bir arşiv.
Tas Devri 29. Bölüm Türkçe 25:29
Tas Devri 29. Bölüm Türkçe 300 izlenme - 4 ay önce Taş Devri Boxset 1-33 Bölüm Türkçe Dublaj,480p iyi kalitde the flintstones ailesinin komedi ve maceralarına tanık olacaksınız, maziyi tekrar yaşamak isteyenler için kaliteli bir arşiv.
One Million Years BC - Fragman 03:07
One Million Years BC - Fragman 2.650 izlenme - 1 yıl önce Tee 1966 yapımı dinazorlu,mağara adamlı "Milattan önce bir milyon yıl" filminin fragmanı
Tas Devri 24. Bölüm TÜrkçe 25:15
Tas Devri 24. Bölüm TÜrkçe 272 izlenme - 4 ay önce Taş Devri Boxset 1-33 Bölüm Türkçe Dublaj,480p iyi kalitde the flintstones ailesinin komedi ve maceralarına tanık olacaksınız, maziyi tekrar yaşamak isteyenler için kaliteli bir arşiv.
Taş Devri - The Flintstones jenerik (1960) 00:36
Taş Devri - The Flintstones jenerik (1960) 3.840 izlenme - 3 yıl önce Taş Devri (The Flintstones) çizgi filminin ilk jeneriği
Tas Devri 33. Bölüm Türkçe Son Bölüm 25:29
Tas Devri 33. Bölüm Türkçe Son Bölüm 264 izlenme - 4 ay önce Taş Devri Boxset 1-33 Bölüm Türkçe Dublaj,480p iyi kalitde the flintstones ailesinin komedi ve maceralarına tanık olacaksınız, maziyi tekrar yaşamak isteyenler için kaliteli bir arşiv.
Tas Devri 30. Bölüm Türkçe 25:19
Tas Devri 30. Bölüm Türkçe 243 izlenme - 4 ay önce Taş Devri Boxset 1-33 Bölüm Türkçe Dublaj,480p iyi kalitde the flintstones ailesinin komedi ve maceralarına tanık olacaksınız, maziyi tekrar yaşamak isteyenler için kaliteli bir arşiv.
Tas Devri 31. Bölüm Türkçe 25:09
Tas Devri 31. Bölüm Türkçe 234 izlenme - 4 ay önce Taş Devri Boxset 1-33 Bölüm Türkçe Dublaj,480p iyi kalitde the flintstones ailesinin komedi ve maceralarına tanık olacaksınız, maziyi tekrar yaşamak isteyenler için kaliteli bir arşiv.
The Flintstones and WWE: Stone Age Smackdown (2015) Fragman 01:35
The Flintstones and WWE: Stone Age Smackdown (2015) Fragman 1.996 izlenme - 2 yıl önce 2015 yapımı Taş Devrş animasyonu The Flintstones and WWE: Stone Age Smackdown fragmanı. Filmde John Cena, Daniel Bryan ve birçok Smackdown karakteri yer alıyor.
Tas Devri 5. Bölüm Türkçe 25:02
Tas Devri 5. Bölüm Türkçe 214 izlenme - 4 ay önce Taş Devri Boxset 1-33 Bölüm Türkçe Dublaj,480p iyi kalitde the flintstones ailesinin komedi ve maceralarına tanık olacaksınız, maziyi tekrar yaşamak isteyenler için kaliteli bir arşiv.
Taş Devri 98. Bölüm 25:12
Taş Devri 98. Bölüm 2.724 izlenme - 4 yıl önce Taş Devri 98. Bölüm
Kıymalı Karnabahar Yemeği 00:45
Kıymalı Karnabahar Yemeği 1.211 izlenme - 11 ay önce Kıymalı Karnabahar Yemeği Herkesin kolaylıkla yapabileceği basit, lezzetli ve besleyici bir tarif olan Kıymalı karnıbahar yemeği dukan diyeti 3. evreye, taş diyetine ve karatay diyetine de uygundur. Sağlıklı beslenmeye uygun bir tariftir. https://www.instagram.com/renkliyemektarifleri/ https://twitter.com/renkliyemekler
Çocukluğumuzun Kahramanları (90s) 01:30
Çocukluğumuzun Kahramanları (90s) 1.035 izlenme - 12 ay önce Şimdilerde işe gitmek için saat 8de zor uynanırken, sabahın 7sinde hızlıca yataktan fırlayarak heyecanla televizyonu açıp, sabah haberlerinin bir an once bitmesini bekledğimiz doneme ait çizgi kahramanlarının hepsi olmasada ciddi bir bolumunun 90 saniyelik videosunu izleyeceğiz.
Taş Devrinde Fotoğraf Çekimi 00:17
Taş Devrinde Fotoğraf Çekimi 1.870 izlenme - 3 yıl önce Tarihte Çekilen İlk Fotoğraf :)