Hoşgeldiniz!

Taş Gibi

Rus Hatunlar Nasıl Taş Gibi Oluyor? 00:40
Rus Hatunlar Nasıl Taş Gibi Oluyor? 52.746 izlenme - 7 yıl önce
Köşeye Dikine Halay 00:26
Köşeye Dikine Halay 2.698 izlenme - 1 yıl önce Ortaya değil, köşeye dikine yapılan bir halay türü. Yeni çıktı, siz hala denemedinizmi?
İşte Gerçek Taş Gibi Kadınlar 01:30
İşte Gerçek Taş Gibi Kadınlar 5.899 izlenme - 8 yıl önce
Polonya'dan Ponpon Kız Manzaraları 05:41
Polonya'dan Ponpon Kız Manzaraları 3.164 izlenme - 2 yıl önce Cheerleader diye bilinen ülkemizde ise ponpon ya da amigo kızlar dediğimiz topluluktan mükemmel dans gösterileri. bu kızların asıl amacı taraftarı coşturmak sıkılmamalarını sağlamak bunu yaparken de aşırı miktarda cinsellik kullanılıyor.
TAŞ GİBİ BİR VÜCUT İÇİN TÜM KASLARINI ÇALIŞTIR 00:15
TAŞ GİBİ BİR VÜCUT İÇİN TÜM KASLARINI ÇALIŞTIR 2.204 izlenme - 3 yıl önce Taş gibi bir vücuda sahip olmak ve sıkılaşmak için tüm kaslarını çalıştıran egzersizler yapmalısın. Her hareketi 15 tekrar ve 3 set halinde uygula. Ayağının altında plastik bir tabak veya havlu kullanabilirsin. Daha fazla egzersiz için: instagram.com/gununegzersizi www.facebook.com/gununegzersizi twitter.com/gununegzersizi
taş gibi kız harika vücut of be 00:25
taş gibi kız harika vücut of be 2.757 izlenme - 6 yıl önce
Zeynep de Taş Gibiymiş 01:17
Zeynep de Taş Gibiymiş 2.000 izlenme - 3 yıl önce Libidonun bünyeyi zorladığı dakikalarda Ceylan'ın Annesi Zeynep bakkala teşrif eder. Dedik ya, adrenalinin tavan yaptığı anlardan biri yaşanmaktadır. Çok fakir olan Zeynep 2 yumurta ve ekmek, yumurtaları pişirmek içinde litrelik ayçiçek yağı alır. Bakkal efendi bir konu açmaya çalışır. ' Ya havalarda ısındı bir tabaka mı ne delinmiş...' aklında bir tek düşünce vardır. O sırada bakkala mahallenin pezevengi Necla akar ve olaylar gelişir.
Taş Gibi Hatun Bea! 01:06
Taş Gibi Hatun Bea! 2.269 izlenme - 8 yıl önce -_-x-_-
rus hatunlar nasıl taş gibi oluyorlar? işte yanıtı.. 00:40
rus hatunlar nasıl taş gibi oluyorlar? işte yanıtı.. 1.646 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Selçuk Yapar - Taş Gibi 03:25
Selçuk Yapar - Taş Gibi 1.352 izlenme - 6 yıl önce
arog taraftar 00:22
arog taraftar 2.093 izlenme - 8 yıl önce sımsıkı taş gibi:dd
Atilla Taş'ın Komik Sevgililer Günü Hediyesi 01:46
Atilla Taş'ın Komik Sevgililer Günü Hediyesi 1.698 izlenme - 4 yıl önce Yam Yam Style ile Yunanistan'a itelenmeye çalışılan Atilla Taş'ın son bombası. Sözleri kes!
Karıya Bak Taş Gibi Soğuk Espri 00:33
Karıya Bak Taş Gibi Soğuk Espri 1.244 izlenme - 5 yıl önce Karıya Bak Taş Gibi Soğuk Espri
Atilla Taş - Taş Gibi Erkek #taşgibierkek - Hit Music Video's 01:25
Atilla Taş - Taş Gibi Erkek #taşgibierkek - Hit Music Video's 512 izlenme - 4 yıl önce Atilla Taş - Taş Gibi Erkek #taşgibierkek - Hit Music Video's
Evren Uysal - Taş Gibi Soğuk 04:35
Evren Uysal - Taş Gibi Soğuk 23 izlenme - 2 ay önce Evren Uysal'ın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Güzel Şeyler Söyle" albümünde yer alan "Taş Gibi Soğuk" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Evren Uysal Düzenleme: Evren Uysal Yönetmen: Gürcan Keltek "Taş Gibi Soğuk" şarkı sözleri ile Taş gibi soğuk, gün gibi açık Sen gibi doğru, ben gibi kaçık Laf gibi uzun, gece gibi masum Suç gibi kanun, kör bir kurşun Hepimiz görünmez iplerle bağlı Aynıyız ve yardıma muhtacız Kirli ruhlarımızı birbirimizde yıkarız itinayla asarız Taş gibi soğuk, gün gibi açık Bir yanım boşlukta, öteki yanım yollarda Miş gibi yaptık, toz gibi dağıldık Ne söyledilerse, bal gibi kandık Kalp gibi kırık, biz gibi kayıp Aşk gibi bencil, ölüm gibi çabuk Taş gibi soğuk insanlarız! Sevmeyi unutmuş insanlarız.
Canlı Canlı Atilla Taş - Bölüm 2 - En İyiler 03:30
Canlı Canlı Atilla Taş - Bölüm 2 - En İyiler 162 izlenme - 3 yıl önce Dertlere Derman Yaraları Saran Taş Gibi Program
Kedicikler - Amino Asit Diziliminin Doğrusal Linear Olma Zorunluluğu 01:31
Kedicikler - Amino Asit Diziliminin Doğrusal Linear Olma Zorunluluğu 205 izlenme - 3 yıl önce Bir nevi devlet sırrına eş değer lakin daha bir endamlı gizli ve çekici düzeydeki bu bilgiyi herkes bilmez bilemez ne demişler; bir proteinin oluşması için gerçekleşen amino asit diziliminin mutlaka doğrusal (linear) olma zorunluluğu vardır.
Berna Arıcı Taş Gibi 00:38
Berna Arıcı Taş Gibi 186 izlenme - 5 yıl önce Berna Arıcı Taş Gibi
Canlı Yayında Adam Söndürmek 01:14
Canlı Yayında Adam Söndürmek 132 izlenme - 3 yıl önce Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının çılgın çocuğu Taner yine ortalığı birbirine kattı. Saba Tümer'e canlı yayın konuğu olan Taner, hiç kimsenin beklemediği bir anda arkadaşı Meter'e yangın söndürücü ile saldırdı.? Arkadaşı Meter'le yaşadığı tartışmayı anlatan Taner'in ardından konuşan Meter, hayranlarının Twitter üzerinden kendilerine ulaşacağı adresi duyurdu. Saba Tümer ise Taner'e "senin Twitter adresin nedir?" diye sorunca olanlar oldu. Meter'in Taner'in Twitter adresini anlatamayacağını söyleyince buna bozulan Taner "Neden anlatamayım?Sen bizi aptal mı sandın" diyerek arkadaşı Meter'e tepkisi gösterdi. Sözlü tepki ile yetinmeyen Taner, program başında yanında getirdiği yangın söndürme tüpünü, arkadaşı Meter'in üzerine boşlatarak stüdyoyu birbirine kattı. Şaşkın durumda olan ancak kahkahalarına da yenik düşen Saba Tümer, Taner'e engel olmaya çalışsa da buna engel olamadı.
CANLI CANLI ATİLLA TAŞ - BÖLÜM 3 - EN İYİLER 03:23
CANLI CANLI ATİLLA TAŞ - BÖLÜM 3 - EN İYİLER 76 izlenme - 3 yıl önce Kültürlerin Beşiği, Alemin Devri, Taş Gibi Program
Evrim İçin Ne Dediler? 00:42
Evrim İçin Ne Dediler? 88 izlenme - 3 yıl önce A9 tv nin evrim için ne dediler bölümünden bir parça Emre bile gerçeklerin farkında, ibretlik anlar...
Selçuk Yapar - Taş Gibi 03:46
Selçuk Yapar - Taş Gibi 68 izlenme - 3 yıl önce Albüm Adı: 10 Da 10 Çıkış Tarihi: 30.09.2005 Türkçe Pop Şarkı Sözleri: Sanki aşktan ölür gibiyim Kalbimin tamamını al sana verdim Uzatma gel of çok ayıp Kalmadı tahammülüm herşey ap açık Sildim eski sayfaları Yalan dolan hata kesin yok Gülü hakedene ver be güzelim Hayalim çok Taş gibi tam cadı Alevime kibriti çaktı kesindir vay halim Öptüğüm de dudakları yangın öper gibiydi zor halim
Tatlı İntikam 10. Bölüm - Buldun taş gibi çocuğu! 04:07
Tatlı İntikam 10. Bölüm - Buldun taş gibi çocuğu! 28 izlenme - 2 yıl önce Tatlı İntikam 10. Bölüm - Buldun taş gibi çocuğu! Rüzgar'la Sinan'ı yalnız bırakmayan istemeyen Pelin, Sinan'ın yanında kalmak için türlü türlü yollar deniyor.
O'conner - Taş Gibi Rap 02:28
O'conner - Taş Gibi Rap 36 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/OConnerFanPage