Hoşgeldiniz!

taş kağıt makas

Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 02:22
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 176.693 izlenme - 4 yıl önce Bu oyunda erkek tarafı yenerse öpüyor, kız yenerse tokatlıyor.
En Ciddi Oynanan Taş Kağıt Makas Oyunu 00:50
En Ciddi Oynanan Taş Kağıt Makas Oyunu 7.524 izlenme - 2 ay önce Ülkemizde genellikle, "Ekmek Almaya Kim Gidecek" tartışmalarına nokta koymaya yarayan bu oyunun, Japonya'da müsabakaları olduğunu biliyor muydunuz? İşte o karşılaşmalardan birini izliyoruz efendim.
Öpüşme Cezalı Taş-Kağıt-Makas Oyunu 04:23
Öpüşme Cezalı Taş-Kağıt-Makas Oyunu 35.698 izlenme - 2 yıl önce Sürekli olarak öpüşme cezalı oyunlar oynayarak kızlardan öpücük alıp günü kurtaran adamımız yine iş başında. Ancak bu sefer ufak bir fark var, öpücük aldığı kızlar yalnız değiller, kimisi ailesi ile birlikte kimisi de kuzeni ile birlikteyken adamımıza ateşli bir öpücük kaybediyorlar.
Dudaktan Öpüşme Cezalı Taş, Kağıt, Makas Oyunu (Türkiye) 02:17
Dudaktan Öpüşme Cezalı Taş, Kağıt, Makas Oyunu (Türkiye) 14.975 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de dudaktan öpüşme cezalı taş, kağıt, makas oyunu kesin fake'dir ama birde siz izleyip kara verin.
Ribery ve Kroos frikiği kimin atacağını nasıl belirledi 00:12
Ribery ve Kroos frikiği kimin atacağını nasıl belirledi 36.243 izlenme - 6 yıl önce Taş kağıt makas
Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 00:40
Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 6.332 izlenme - 3 yıl önce Burada taş, kağıt, makas oyununu oynayan bir robot görüyoruz. Sonra bir Türk gelip el hareketiyle robotu bug'a sokuyor.
Günün Kölesi - 1 Gün Boyunca Fırat Ne İstersek Yaptı 09:17
Günün Kölesi - 1 Gün Boyunca Fırat Ne İstersek Yaptı 1.587 izlenme - 9 ay önce Bu video ile yeni bir formata başlıyoruz. Aramızdan bir kişi o gün için kölemiz olacak ve ne istersek yapacak. İlk videodaki talihsiz arkadaşımız Fırat oldu. YAPYAP'ın mobil uygulamasını şimdi indirebilirsiniz: Android cihazlar: https://goo.gl/F1WvEe iPhone ve iPad: https://goo.gl/LjfECj Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Oha Diyorum: https://www.youtube.com/ohaadiyorum Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 02:22
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 5.922 izlenme - 4 yıl önce Genç kızların yanına giden genç "oyunu kaybedersem tokat atacaksınız kazanırsam öpücük vereceksiniz" dedi. Taş,kağıt, makas oyununu hepiniz biliyorsunuz. Arkadaşlarla bir kafede oturduğunuzda kahveyi gidip alacak kişiyi seçmek için ve benzeri şeylerde kullanılan yarı kura yarı oyun olan bu yöntemi Amerika'lı bir genç lehine çevirmiş. Genç kızların yanına gidip taş,kağıt,makas oynamayı teklif eden gencin kuralı kendisi kaybederse kızlar kendisine Tokat atacak ama kazanırsa kızlar O'nu öpecek.
Türk Kızı Ve Taş Kağıt Makas Oyunu 01:34
Türk Kızı Ve Taş Kağıt Makas Oyunu 4.164 izlenme - 4 yıl önce Türk Kızı ve Taş Kağıt Makas Oyunu 19.03.2014 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Türk Kızı ve Taş Kağıt Makas Oyunu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Minecraft: Taş-Kağıt-Makas (Mini Game) Mastersofvideogames 20:08
Minecraft: Taş-Kağıt-Makas (Mini Game) Mastersofvideogames 3.465 izlenme - 4 yıl önce Minecraft: Taş-Kağıt-Makas (Mini Game) MastersOfVideoGames
Öpüşme Cezalı Taş-Kağıt-Makas Oyunu 04:23
Öpüşme Cezalı Taş-Kağıt-Makas Oyunu 2.183 izlenme - 2 yıl önce Sürekli olarak öpüşme cezalı oyunlar oynayarak kızlardan öpücük alıp günü kurtaran adamımız yine iş başında. Ancak bu sefer ufak bir fark var, öpücük aldığı kızlar yalnız değiller, kimisi ailesi ile birlikte kimisi de kuzeni ile birlikteyken adamımıza ateşli bir öpücük kaybediyorlar.
Paul Pogba'nın Bayan Muhabiri Havuza Atması 00:55
Paul Pogba'nın Bayan Muhabiri Havuza Atması 490 izlenme - 5 ay önce Paul Pogba ve Romelu Lukaku'yla ABD'de bir röportaj gerçelşetiren ESPN muhabiri röportaj sonunda oynadıkları taş, kağıt, makas oyununu kaybedince kendini havuzda buldu.
Damacanayla Dayak Yiyen Çocuk 01:00
Damacanayla Dayak Yiyen Çocuk 746 izlenme - 9 ay önce Taş kağıt makas oyununda hileye maruz kalan çocuğun damacanayla kafasına aldığı darbeler kameraya böyle yansıdı.
Serbest Vuruş İçin Taş Kağıt Makas Oynamak 00:12
Serbest Vuruş İçin Taş Kağıt Makas Oynamak 1.121 izlenme - 3 yıl önce Bayern Münih, Hertha Berlin'i 6-0 yendiği maçta serbest atışı kulllanmak isteyen Ribery ve Kroos, topa vuracak ismi makas taş kağıt oynarak seçti. Mahalle maçlarında genelde topun sahibi çocuk gelir kendisi vururdu, vurmazsa eğer topu alır giderdi herkesin futbol hevesini kursağında s.kerdi. Neyse ki Ribery abimiz adaletli bir şekilde kağıt yaparak Kroos'un taş yapmasıyla serbest vuruşu kullanıyor.
Taş Kağıt Makasla Kızları Öpmek 04:24
Taş Kağıt Makasla Kızları Öpmek 969 izlenme - 2 yıl önce Brodie Smith ismindeki genç(uzun boylu olan) ultimate adı verilen yani frizbi sporuyla ilgilenen gençtir kendisi. Google da kendisini aratırsanız frizbiyle neler yaptığını görüceksinizdir. Herneyse videoya ya gelicek olursak, bu sefer frizbiyi başka bir amaçta kullanan karşiiimiz kızlarla taş kağıt makas oynayıp kızları öpmek istemekte. Kaybedince ise frizbinin üstüne sıkılan kremli şantili şeyi suratına yemektedir. Susuyor ve izliyoruz efenim.
Da Poet - Taş Kağıt Makas Yeni Video Klip 2011 03:18
Da Poet - Taş Kağıt Makas Yeni Video Klip 2011 1.658 izlenme - 7 yıl önce da poet - taş kağıt makas yeni video klip 2011 & hayatimrap.com www.hayatimrap.com http//hayatimrap.com hayatimrap.com
Taş , Kağıt , Makas OYUNU - ACI YEME CEZALI w/Emrah HALİÇ 07:14
Taş , Kağıt , Makas OYUNU - ACI YEME CEZALI w/Emrah HALİÇ 768 izlenme - 2 yıl önce Taş , Kağıt , Makas OYUNU - ACI YEME CEZALI w/Emrah HALİÇ
Damacanayla Taş Kağıt Makas Oyunu 01:45
Damacanayla Taş Kağıt Makas Oyunu 741 izlenme - 3 yıl önce Damacanayla taş-makas oyunu oynayan iki arkadaşın güldüren anları sosyal medyada hızla paylaşılıyor.
Taş Kağıt Makasta Asla Yenilmeyen Robot 00:57
Taş Kağıt Makasta Asla Yenilmeyen Robot 694 izlenme - 4 yıl önce Japonya'da Taş Kağıt Makas Oyununda Asla Yenilmeyen Robot İcat Edildi. Ne Kadar Önemli Bir İcat, Bu Dünyaya Ne Kadar Gerekli Merak Konusu.
Rus Gençlerin Taş Kağıt Makas Oyunu 03:29
Rus Gençlerin Taş Kağıt Makas Oyunu 498 izlenme - 3 yıl önce Canları sıkılan iki Rus genç ne yapsak demişler ve böyle saçma bir şey bulmuşlar. Taş kağıt makas oynuyorlar. Kazanan tokat atıyor...
Sıkışık Trafikte Oyun Oynamak 00:24
Sıkışık Trafikte Oyun Oynamak 567 izlenme - 3 yıl önce Trafikte canı sıkılan şoförler birbirleriyle taş kağıt makas oynuyor.
Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 00:24
Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 492 izlenme - 4 yıl önce Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 17.03.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Taş Kağıt Makas Oyununun Tibet Versiyonu 01:07
Taş Kağıt Makas Oyununun Tibet Versiyonu 101 izlenme - 11 ay önce Taş, kağıt, makas oyununu farklı bir boyuta taşıyan Tibetli çocuklar güldürdü. Yenenin yenilenin kafaya şişeyle vurduğu eğlenceli anlar.
Eğlenceli Taş Kağıt Makas Oyunu 01:44
Eğlenceli Taş Kağıt Makas Oyunu 373 izlenme - 3 yıl önce Amerikalıların meşhur oyunu taş kağıt makas'ı bir de filipinliler nasıl oynuyor onu görelim. oyun bir adet damacana içerir.
Taş, Kağıt, Makası Bir de Böyle İzleyin 00:27
Taş, Kağıt, Makası Bir de Böyle İzleyin 72 izlenme - 7 ay önce Çok eskiden beri oynadığımız klasik bir oyun sizlerle... "Taş Kağıt Makas" olarak tanıdığımız bu oyun da taş makası kırar, kağıt taşı sarar, makas da kağıdı keser.
Bir Garip Boks Maçı - Taş Kağıt Makas 00:25
Bir Garip Boks Maçı - Taş Kağıt Makas 381 izlenme - 3 yıl önce ''Butun dunya buna inansa bir inansa hayat bayram olsa insanlar el ele tutuşsa birlik olsa uzansak sonsuzaaa...'' dizelerini hatırlatan bir kare oldu bana amaç ne arkadaşım her şey taş kağıt makas kadar basit işte savaşları bile böyle kazanıp kaybedebilir bence hadi dünya barışını burdan başlatalım !? kim ipler ki ? bunu ben bile inanamadım kendime. :/
Taş Makas Kağıt Oyununda Kaybetmeyen Robot 01:00
Taş Makas Kağıt Oyununda Kaybetmeyen Robot 245 izlenme - 2 yıl önce Tokyo Üniversitesi'nce üretilen robot sizin reaksiyonunuza anında cevap veriyor ve asla kaybetmiyor. Videonun son kısmında x50 yavaşlatıldığında daha net anlayabiliyoruz. Bu video ile ilgili olarak Youtube'da en çok beğenilen yorum ise "put it in front of a mirror". "Hakkaten laaaaa!" dediğinizi duyar gibiyim.
 Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 00:40
Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 284 izlenme - 3 yıl önce Burada taş, kağıt, makas oyununu oynayan bir robot görüyoruz. Sonra bir Türk gelip el hareketiyle robotu bug'a sokuyor.
Taş Kağıt Makasta Kazanıp Öpücük Almak 02:22
Taş Kağıt Makasta Kazanıp Öpücük Almak 373 izlenme - 4 yıl önce İnternette çektiği videolarla fenomen oluveren Jerome Jarre meşhurluğun da kazandırmış olduğu özgüvenle taş makas kağıt oyununa girişiyor, kazanırsa dudaktan öpücük alıyor kaybederse tokat yiyor.
M. Atilla Atasever - Taş & Kağıt & Makas 00:52
M. Atilla Atasever - Taş & Kağıt & Makas 281 izlenme - 3 yıl önce Ve sonunda Atilla Abimiz de sanal alemin gazına gelip terbiyesizleşmeye başladı... Biz onu kafa karıştırıcı videolarıyla tanıyıp bağrımıza basmıştık, onu öyle kabullenmiştik.. Atilla Atasever bu videosuyla hayranlarını bir hayli üzeceğe benziyor.. Taş, kağıt, makas oyununu terbiyesiyle oynayanların sitesinde alkışlarla yaşatıp esefle kınıyoruz..