Hoşgeldiniz!

taş kağıt makas

Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 02:22
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 174.142 izlenme - 3 yıl önce Bu oyunda erkek tarafı yenerse öpüyor, kız yenerse tokatlıyor.
Öpüşme Cezalı Taş-Kağıt-Makas Oyunu 04:23
Öpüşme Cezalı Taş-Kağıt-Makas Oyunu 28.998 izlenme - 1 yıl önce Sürekli olarak öpüşme cezalı oyunlar oynayarak kızlardan öpücük alıp günü kurtaran adamımız yine iş başında. Ancak bu sefer ufak bir fark var, öpücük aldığı kızlar yalnız değiller, kimisi ailesi ile birlikte kimisi de kuzeni ile birlikteyken adamımıza ateşli bir öpücük kaybediyorlar.
Dudaktan Öpüşme Cezalı Taş, Kağıt, Makas Oyunu (Türkiye) 02:17
Dudaktan Öpüşme Cezalı Taş, Kağıt, Makas Oyunu (Türkiye) 12.986 izlenme - 7 ay önce Türkiye'de dudaktan öpüşme cezalı taş, kağıt, makas oyunu kesin fake'dir ama birde siz izleyip kara verin.
Öpüşme Cezalı Taş Kağıt Makas Oyunu Yeni (2016) - Türkçe Altyazılı 05:08
Öpüşme Cezalı Taş Kağıt Makas Oyunu Yeni (2016) - Türkçe Altyazılı 2.516 izlenme - 2 ay önce YENİ ÖPÜŞME CEZALI OYUN 2016 TÜRKÇE ALTYAZILI :) Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Ribery ve Kroos frikiği kimin atacağını nasıl belirledi 00:12
Ribery ve Kroos frikiği kimin atacağını nasıl belirledi 35.971 izlenme - 5 yıl önce Taş kağıt makas
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 02:22
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 5.838 izlenme - 3 yıl önce Genç kızların yanına giden genç "oyunu kaybedersem tokat atacaksınız kazanırsam öpücük vereceksiniz" dedi. Taş,kağıt, makas oyununu hepiniz biliyorsunuz. Arkadaşlarla bir kafede oturduğunuzda kahveyi gidip alacak kişiyi seçmek için ve benzeri şeylerde kullanılan yarı kura yarı oyun olan bu yöntemi Amerika'lı bir genç lehine çevirmiş. Genç kızların yanına gidip taş,kağıt,makas oynamayı teklif eden gencin kuralı kendisi kaybederse kızlar kendisine Tokat atacak ama kazanırsa kızlar O'nu öpecek.
Öpüşme Cezalı Taş-Kağıt-Makas Oyunu 04:23
Öpüşme Cezalı Taş-Kağıt-Makas Oyunu 1.777 izlenme - 1 yıl önce Sürekli olarak öpüşme cezalı oyunlar oynayarak kızlardan öpücük alıp günü kurtaran adamımız yine iş başında. Ancak bu sefer ufak bir fark var, öpücük aldığı kızlar yalnız değiller, kimisi ailesi ile birlikte kimisi de kuzeni ile birlikteyken adamımıza ateşli bir öpücük kaybediyorlar.
Türk Kızı ve Taş Kağıt Makas Oyunu 01:34
Türk Kızı ve Taş Kağıt Makas Oyunu 4.021 izlenme - 3 yıl önce Türk Kızı ve Taş Kağıt Makas Oyunu 19.03.2014 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Türk Kızı ve Taş Kağıt Makas Oyunu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Minecraft: Taş-Kağıt-Makas (Mini Game) Mastersofvideogames 20:08
Minecraft: Taş-Kağıt-Makas (Mini Game) Mastersofvideogames 3.463 izlenme - 3 yıl önce Minecraft: Taş-Kağıt-Makas (Mini Game) MastersOfVideoGames
Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 00:40
Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 2.387 izlenme - 2 yıl önce Burada taş, kağıt, makas oyununu oynayan bir robot görüyoruz. Sonra bir Türk gelip el hareketiyle robotu bug'a sokuyor.
Öpüşme Cezalı Taş-Kağıt-Makas Oyunu 04:23
Öpüşme Cezalı Taş-Kağıt-Makas Oyunu 889 izlenme - 1 yıl önce Sürekli olarak öpüşme cezalı oyunlar oynayarak kızlardan öpücük alıp günü kurtaran adamımız yine iş başında. Ancak bu sefer ufak bir fark var, öpücük aldığı kızlar yalnız değiller, kimisi ailesi ile birlikte kimisi de kuzeni ile birlikteyken adamımıza ateşli bir öpücük kaybediyorlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Taş , Kağıt , Makas OYUNU - ACI YEME CEZALI w/Emrah HALİÇ 07:14
Taş , Kağıt , Makas OYUNU - ACI YEME CEZALI w/Emrah HALİÇ 768 izlenme - 1 yıl önce Taş , Kağıt , Makas OYUNU - ACI YEME CEZALI w/Emrah HALİÇ
Serbest Vuruş İçin Taş Kağıt Makas Oynamak 00:12
Serbest Vuruş İçin Taş Kağıt Makas Oynamak 944 izlenme - 1 yıl önce Bayern Münih, Hertha Berlin'i 6-0 yendiği maçta serbest atışı kulllanmak isteyen Ribery ve Kroos, topa vuracak ismi makas taş kağıt oynarak seçti. Mahalle maçlarında genelde topun sahibi çocuk gelir kendisi vururdu, vurmazsa eğer topu alır giderdi herkesin futbol hevesini kursağında s.kerdi. Neyse ki Ribery abimiz adaletli bir şekilde kağıt yaparak Kroos'un taş yapmasıyla serbest vuruşu kullanıyor.
Taş Kağıt Makasla Kızları Öpmek 04:24
Taş Kağıt Makasla Kızları Öpmek 578 izlenme - 1 yıl önce Brodie Smith ismindeki genç(uzun boylu olan) ultimate adı verilen yani frizbi sporuyla ilgilenen gençtir kendisi. Google da kendisini aratırsanız frizbiyle neler yaptığını görüceksinizdir. Herneyse videoya ya gelicek olursak, bu sefer frizbiyi başka bir amaçta kullanan karşiiimiz kızlarla taş kağıt makas oynayıp kızları öpmek istemekte. Kaybedince ise frizbinin üstüne sıkılan kremli şantili şeyi suratına yemektedir. Susuyor ve izliyoruz efenim.
Damacanayla Taş Kağıt Makas Oyunu 01:45
Damacanayla Taş Kağıt Makas Oyunu 619 izlenme - 2 yıl önce Damacanayla taş-makas oyunu oynayan iki arkadaşın güldüren anları sosyal medyada hızla paylaşılıyor.
da poet - taş kağıt makas yeni video klip 2011 03:18
da poet - taş kağıt makas yeni video klip 2011 1.631 izlenme - 5 yıl önce da poet - taş kağıt makas yeni video klip 2011 & hayatimrap.com www.hayatimrap.com http//hayatimrap.com hayatimrap.com
Taş Kağıt Makasta Asla Yenilmeyen Robot 00:57
Taş Kağıt Makasta Asla Yenilmeyen Robot 691 izlenme - 3 yıl önce Japonya'da Taş Kağıt Makas Oyununda Asla Yenilmeyen Robot İcat Edildi. Ne Kadar Önemli Bir İcat, Bu Dünyaya Ne Kadar Gerekli Merak Konusu.
Rus Gençlerin Taş Kağıt Makas Oyunu 03:29
Rus Gençlerin Taş Kağıt Makas Oyunu 475 izlenme - 2 yıl önce Canları sıkılan iki Rus genç ne yapsak demişler ve böyle saçma bir şey bulmuşlar. Taş kağıt makas oynuyorlar. Kazanan tokat atıyor...
Sıkışık Trafikte Oyun Oynamak 00:24
Sıkışık Trafikte Oyun Oynamak 484 izlenme - 2 yıl önce Trafikte canı sıkılan şoförler birbirleriyle taş kağıt makas oynuyor.
Eğlenceli Taş Kağıt Makas Oyunu 01:44
Eğlenceli Taş Kağıt Makas Oyunu 358 izlenme - 2 yıl önce Amerikalıların meşhur oyunu taş kağıt makas'ı bir de filipinliler nasıl oynuyor onu görelim. oyun bir adet damacana içerir.
Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 00:24
Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 488 izlenme - 3 yıl önce Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 17.03.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bir Garip Boks Maçı - Taş Kağıt Makas 00:25
Bir Garip Boks Maçı - Taş Kağıt Makas 351 izlenme - 2 yıl önce ''Butun dunya buna inansa bir inansa hayat bayram olsa insanlar el ele tutuşsa birlik olsa uzansak sonsuzaaa...'' dizelerini hatırlatan bir kare oldu bana amaç ne arkadaşım her şey taş kağıt makas kadar basit işte savaşları bile böyle kazanıp kaybedebilir bence hadi dünya barışını burdan başlatalım !? kim ipler ki ? bunu ben bile inanamadım kendime. :/
Taş Makas Kağıt Oyununda Kaybetmeyen Robot 01:00
Taş Makas Kağıt Oyununda Kaybetmeyen Robot 170 izlenme - 1 yıl önce Tokyo Üniversitesi'nce üretilen robot sizin reaksiyonunuza anında cevap veriyor ve asla kaybetmiyor. Videonun son kısmında x50 yavaşlatıldığında daha net anlayabiliyoruz. Bu video ile ilgili olarak Youtube'da en çok beğenilen yorum ise "put it in front of a mirror". "Hakkaten laaaaa!" dediğinizi duyar gibiyim.
 Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 00:40
Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 272 izlenme - 2 yıl önce Burada taş, kağıt, makas oyununu oynayan bir robot görüyoruz. Sonra bir Türk gelip el hareketiyle robotu bug'a sokuyor.
M. Atilla Atasever - Taş & Kağıt & Makas 00:52
M. Atilla Atasever - Taş & Kağıt & Makas 241 izlenme - 2 yıl önce Ve sonunda Atilla Abimiz de sanal alemin gazına gelip terbiyesizleşmeye başladı... Biz onu kafa karıştırıcı videolarıyla tanıyıp bağrımıza basmıştık, onu öyle kabullenmiştik.. Atilla Atasever bu videosuyla hayranlarını bir hayli üzeceğe benziyor.. Taş, kağıt, makas oyununu terbiyesiyle oynayanların sitesinde alkışlarla yaşatıp esefle kınıyoruz..
Taş Kağıt Makasta Kazanıp Öpücük Almak 02:22
Taş Kağıt Makasta Kazanıp Öpücük Almak 363 izlenme - 3 yıl önce İnternette çektiği videolarla fenomen oluveren Jerome Jarre meşhurluğun da kazandırmış olduğu özgüvenle taş makas kağıt oyununa girişiyor, kazanırsa dudaktan öpücük alıyor kaybederse tokat yiyor.
WhyShy - Türkiye'de Taş Kağıt Makas Oynayarak Kızlardan Öpücük Almak 05:01
WhyShy - Türkiye'de Taş Kağıt Makas Oynayarak Kızlardan Öpücük Almak 91 izlenme - 10 ay önce Örneklerini dünyadan çokça izlediğimiz öpücük almak için oyun oynama yöntemini Türkiye'de gerçekleştiren WhyShy ekibinin videosunu izliyoruz. Bakalım ülkemizde insanlar nasıl tepkiler vermişler...
Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 00:24
Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 211 izlenme - 2 yıl önce Trafikte canı sıkılan şoförlerin birbirleriyle taş kağıt makas oynamasına şahit oluyoruz.
Taş Kağıt Makasın Latincesi 02:26
Taş Kağıt Makasın Latincesi 170 izlenme - 2 yıl önce Çocukluğumuzun oyunudur. Okulda, mahallede arkadaşlarla çok oynamışlığımız vardır. Kimi zaman ele vurarak kimi zaman mahalle maçında takım seçmek için oynanırdı bu oyun. Velhasıl bu genç arkadaşlarımızın kuralları biraz daha katı tamamen hırslı bir ortamda oynadıkları bu oyunun kazananı elindeki pet şişeyi diğerlerinin kafasına vurarak ödülünü alıyor.
Taş Kağıt Ve Makas - Kaçırılmaması Gereken Bir Animasyon 04:28
Taş Kağıt Ve Makas - Kaçırılmaması Gereken Bir Animasyon 153 izlenme - 2 yıl önce Taş Kağıt Ve Makas - Kaçırılmaması gereken bir animasyon