Hoşgeldiniz!

taş kağıt makas

Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 02:22
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 172.689 izlenme - 2 yıl önce Bu oyunda erkek tarafı yenerse öpüyor, kız yenerse tokatlıyor.
Dudaktan Öpüşme Cezalı Taş, Kağıt, Makas Oyunu (Türkiye) 02:17
Dudaktan Öpüşme Cezalı Taş, Kağıt, Makas Oyunu (Türkiye) 11.782 izlenme - 2 ay önce Türkiye'de dudaktan öpüşme cezalı taş, kağıt, makas oyunu kesin fake'dir ama birde siz izleyip kara verin.
Öpüşme Cezalı Taş-Kağıt-Makas Oyunu 04:23
Öpüşme Cezalı Taş-Kağıt-Makas Oyunu 23.244 izlenme - 7 ay önce Sürekli olarak öpüşme cezalı oyunlar oynayarak kızlardan öpücük alıp günü kurtaran adamımız yine iş başında. Ancak bu sefer ufak bir fark var, öpücük aldığı kızlar yalnız değiller, kimisi ailesi ile birlikte kimisi de kuzeni ile birlikteyken adamımıza ateşli bir öpücük kaybediyorlar.
Türkiye'de Taş Kağıt Makas Oynayarak Kızlardan Öpücük Almak 05:01
Türkiye'de Taş Kağıt Makas Oynayarak Kızlardan Öpücük Almak 12.078 izlenme - 6 ay önce Örneklerini dünyadan çokça izlediğimiz öpücük almak için oyun oynama yöntemini Türkiye'de gerçekleştiren WhyShy ekibinin videosunu izliyoruz. Bakalım ülkemizde insanlar nasıl tepkiler vermişler... İzleyelim
Ribery ve Kroos frikiği kimin atacağını nasıl belirledi 00:12
Ribery ve Kroos frikiği kimin atacağını nasıl belirledi 35.918 izlenme - 4 yıl önce Taş kağıt makas
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 02:22
Taş Kağıt Makas Bahanesiyle Öpüşmek 5.759 izlenme - 2 yıl önce Genç kızların yanına giden genç "oyunu kaybedersem tokat atacaksınız kazanırsam öpücük vereceksiniz" dedi. Taş,kağıt, makas oyununu hepiniz biliyorsunuz. Arkadaşlarla bir kafede oturduğunuzda kahveyi gidip alacak kişiyi seçmek için ve benzeri şeylerde kullanılan yarı kura yarı oyun olan bu yöntemi Amerika'lı bir genç lehine çevirmiş. Genç kızların yanına gidip taş,kağıt,makas oynamayı teklif eden gencin kuralı kendisi kaybederse kızlar kendisine Tokat atacak ama kazanırsa kızlar O'nu öpecek.
Türk Kızı ve Taş Kağıt Makas Oyunu 01:34
Türk Kızı ve Taş Kağıt Makas Oyunu 3.916 izlenme - 2 yıl önce Türk Kızı ve Taş Kağıt Makas Oyunu 19.03.2014 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Türk Kızı ve Taş Kağıt Makas Oyunu' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Öpüşme Cezalı Taş-Kağıt-Makas Oyunu 04:23
Öpüşme Cezalı Taş-Kağıt-Makas Oyunu 1.063 izlenme - 7 ay önce Sürekli olarak öpüşme cezalı oyunlar oynayarak kızlardan öpücük alıp günü kurtaran adamımız yine iş başında. Ancak bu sefer ufak bir fark var, öpücük aldığı kızlar yalnız değiller, kimisi ailesi ile birlikte kimisi de kuzeni ile birlikteyken adamımıza ateşli bir öpücük kaybediyorlar.
Minecraft: Taş-Kağıt-Makas (Mini Game) MastersOfVideoGames 20:08
Minecraft: Taş-Kağıt-Makas (Mini Game) MastersOfVideoGames 3.456 izlenme - 2 yıl önce Minecraft: Taş-Kağıt-Makas (Mini Game) MastersOfVideoGames
Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 00:40
Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 2.189 izlenme - 1 yıl önce Burada taş, kağıt, makas oyununu oynayan bir robot görüyoruz. Sonra bir Türk gelip el hareketiyle robotu bug'a sokuyor.
Taş , Kağıt , Makas OYUNU - ACI YEME CEZALI w/Emrah HALİÇ 07:14
Taş , Kağıt , Makas OYUNU - ACI YEME CEZALI w/Emrah HALİÇ 762 izlenme - 8 ay önce Taş , Kağıt , Makas OYUNU - ACI YEME CEZALI w/Emrah HALİÇ
Öpüşme Cezalı Taş-Kağıt-Makas Oyunu 04:23
Öpüşme Cezalı Taş-Kağıt-Makas Oyunu 546 izlenme - 7 ay önce Sürekli olarak öpüşme cezalı oyunlar oynayarak kızlardan öpücük alıp günü kurtaran adamımız yine iş başında. Ancak bu sefer ufak bir fark var, öpücük aldığı kızlar yalnız değiller, kimisi ailesi ile birlikte kimisi de kuzeni ile birlikteyken adamımıza ateşli bir öpücük kaybediyorlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Serbest Vuruş İçin Taş Kağıt Makas Oynamak 00:12
Serbest Vuruş İçin Taş Kağıt Makas Oynamak 893 izlenme - 1 yıl önce Bayern Münih, Hertha Berlin'i 6-0 yendiği maçta serbest atışı kulllanmak isteyen Ribery ve Kroos, topa vuracak ismi makas taş kağıt oynarak seçti. Mahalle maçlarında genelde topun sahibi çocuk gelir kendisi vururdu, vurmazsa eğer topu alır giderdi herkesin futbol hevesini kursağında s.kerdi. Neyse ki Ribery abimiz adaletli bir şekilde kağıt yaparak Kroos'un taş yapmasıyla serbest vuruşu kullanıyor.
Taş Kağıt Makasla Kızları Öpmek 04:24
Taş Kağıt Makasla Kızları Öpmek 456 izlenme - 9 ay önce Brodie Smith ismindeki genç(uzun boylu olan) ultimate adı verilen yani frizbi sporuyla ilgilenen gençtir kendisi. Google da kendisini aratırsanız frizbiyle neler yaptığını görüceksinizdir. Herneyse videoya ya gelicek olursak, bu sefer frizbiyi başka bir amaçta kullanan karşiiimiz kızlarla taş kağıt makas oynayıp kızları öpmek istemekte. Kaybedince ise frizbinin üstüne sıkılan kremli şantili şeyi suratına yemektedir. Susuyor ve izliyoruz efenim.
Damacanayla Taş Kağıt Makas Oyunu 01:45
Damacanayla Taş Kağıt Makas Oyunu 601 izlenme - 1 yıl önce Damacanayla taş-makas oyunu oynayan iki arkadaşın güldüren anları sosyal medyada hızla paylaşılıyor.
da poet - taş kağıt makas yeni video klip 2011 03:18
da poet - taş kağıt makas yeni video klip 2011 1.618 izlenme - 5 yıl önce da poet - taş kağıt makas yeni video klip 2011 & hayatimrap.com www.hayatimrap.com http//hayatimrap.com hayatimrap.com
Taş Kağıt Makasta Asla Yenilmeyen Robot 00:57
Taş Kağıt Makasta Asla Yenilmeyen Robot 688 izlenme - 3 yıl önce Japonya'da Taş Kağıt Makas Oyununda Asla Yenilmeyen Robot İcat Edildi. Ne Kadar Önemli Bir İcat, Bu Dünyaya Ne Kadar Gerekli Merak Konusu.
Rus Gençlerin Taş Kağıt Makas Oyunu 03:29
Rus Gençlerin Taş Kağıt Makas Oyunu 462 izlenme - 1 yıl önce Canları sıkılan iki Rus genç ne yapsak demişler ve böyle saçma bir şey bulmuşlar. Taş kağıt makas oynuyorlar. Kazanan tokat atıyor...
Eğlenceli Taş Kağıt Makas Oyunu 01:44
Eğlenceli Taş Kağıt Makas Oyunu 353 izlenme - 1 yıl önce Amerikalıların meşhur oyunu taş kağıt makas'ı bir de filipinliler nasıl oynuyor onu görelim. oyun bir adet damacana içerir.
Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 00:24
Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 484 izlenme - 2 yıl önce Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 17.03.2014 günü exixiz kanalına yüklediğim 'Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Bir Garip Boks Maçı - Taş Kağıt Makas 00:25
Bir Garip Boks Maçı - Taş Kağıt Makas 332 izlenme - 1 yıl önce ''Butun dunya buna inansa bir inansa hayat bayram olsa insanlar el ele tutuşsa birlik olsa uzansak sonsuzaaa...'' dizelerini hatırlatan bir kare oldu bana amaç ne arkadaşım her şey taş kağıt makas kadar basit işte savaşları bile böyle kazanıp kaybedebilir bence hadi dünya barışını burdan başlatalım !? kim ipler ki ? bunu ben bile inanamadım kendime. :/
Taş Makas Kağıt Oyununda Kaybetmeyen Robot 01:00
Taş Makas Kağıt Oyununda Kaybetmeyen Robot 152 izlenme - 8 ay önce Tokyo Üniversitesi'nce üretilen robot sizin reaksiyonunuza anında cevap veriyor ve asla kaybetmiyor. Videonun son kısmında x50 yavaşlatıldığında daha net anlayabiliyoruz. Bu video ile ilgili olarak Youtube'da en çok beğenilen yorum ise "put it in front of a mirror". "Hakkaten laaaaa!" dediğinizi duyar gibiyim.
 Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 00:40
Taş Kağıt Makas Robotuna Error Verdiren Türk 270 izlenme - 2 yıl önce Burada taş, kağıt, makas oyununu oynayan bir robot görüyoruz. Sonra bir Türk gelip el hareketiyle robotu bug'a sokuyor.
Sıkışık Trafikte Oyun Oynamak 00:24
Sıkışık Trafikte Oyun Oynamak 215 izlenme - 1 yıl önce Trafikte canı sıkılan şoförler birbirleriyle taş kağıt makas oynuyor.
M. Atilla Atasever - Taş & Kağıt & Makas 00:52
M. Atilla Atasever - Taş & Kağıt & Makas 229 izlenme - 1 yıl önce Ve sonunda Atilla Abimiz de sanal alemin gazına gelip terbiyesizleşmeye başladı... Biz onu kafa karıştırıcı videolarıyla tanıyıp bağrımıza basmıştık, onu öyle kabullenmiştik.. Atilla Atasever bu videosuyla hayranlarını bir hayli üzeceğe benziyor.. Taş, kağıt, makas oyununu terbiyesiyle oynayanların sitesinde alkışlarla yaşatıp esefle kınıyoruz..
WhyShy - Türkiye'de Taş Kağıt Makas Oynayarak Kızlardan Öpücük Almak 05:01
WhyShy - Türkiye'de Taş Kağıt Makas Oynayarak Kızlardan Öpücük Almak 68 izlenme - 6 ay önce Örneklerini dünyadan çokça izlediğimiz öpücük almak için oyun oynama yöntemini Türkiye'de gerçekleştiren WhyShy ekibinin videosunu izliyoruz. Bakalım ülkemizde insanlar nasıl tepkiler vermişler...
Taş Kağıt Makasta Kazanıp Öpücük Almak 02:22
Taş Kağıt Makasta Kazanıp Öpücük Almak 357 izlenme - 3 yıl önce İnternette çektiği videolarla fenomen oluveren Jerome Jarre meşhurluğun da kazandırmış olduğu özgüvenle taş makas kağıt oyununa girişiyor, kazanırsa dudaktan öpücük alıyor kaybederse tokat yiyor.
Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 00:24
Trafikte Taş Kağıt Makas Oynamak 208 izlenme - 2 yıl önce Trafikte canı sıkılan şoförlerin birbirleriyle taş kağıt makas oynamasına şahit oluyoruz.
Taş Kağıt Makasın Latincesi 02:26
Taş Kağıt Makasın Latincesi 160 izlenme - 1 yıl önce Çocukluğumuzun oyunudur. Okulda, mahallede arkadaşlarla çok oynamışlığımız vardır. Kimi zaman ele vurarak kimi zaman mahalle maçında takım seçmek için oynanırdı bu oyun. Velhasıl bu genç arkadaşlarımızın kuralları biraz daha katı tamamen hırslı bir ortamda oynadıkları bu oyunun kazananı elindeki pet şişeyi diğerlerinin kafasına vurarak ödülünü alıyor.
Taş Kağıt Ve Makas - Kaçırılmaması Gereken Bir Animasyon 04:28
Taş Kağıt Ve Makas - Kaçırılmaması Gereken Bir Animasyon 147 izlenme - 2 yıl önce Taş Kağıt Ve Makas - Kaçırılmaması gereken bir animasyon