Hoşgeldiniz!

tasarımı

L'Oréal Paris - Kare Yüz Tipi İçin Kaş Tasarımı 02:52
L'Oréal Paris - Kare Yüz Tipi İçin Kaş Tasarımı 72.428 izlenme - 1 yıl önce L'Oréal Paris Kaş Tasarımcımız Nursel Tekin ile kare yüz tipine en uygun kaş tasarımını keşfet!
L'Oréal Paris - Yuvarlak Yüz Tipi İçin Kaş Tasarımı 02:45
L'Oréal Paris - Yuvarlak Yüz Tipi İçin Kaş Tasarımı 72.736 izlenme - 1 yıl önce L'Oréal Paris Kaş Tasarımcımız Nursel Tekin yuvarlak yüzler için düz kaş tasarımını öneriyor. Geriye ise Brow Artist Shaper ile ifadeni güçlendirmek kalıyor!
L'Oréal Paris - Uzun Yüz Tipi İçin Kaş Tasarımı 02:56
L'Oréal Paris - Uzun Yüz Tipi İçin Kaş Tasarımı 72.689 izlenme - 1 yıl önce L'Oréal Paris Kaş Tasarımcımız Nursel Tekin'den uzun yüz tipine en uygun kaş tasarımını keşfet ve Brow Artist Shaper ile ifadeni güçlendir!
L'Oréal Paris - Oval Yüz Tipi İçin Kaş Tasarımı 02:54
L'Oréal Paris - Oval Yüz Tipi İçin Kaş Tasarımı 72.539 izlenme - 1 yıl önce Oval bir yüze sahipsen hangi kaş tasarımı senin için uygun hemen öğren, ifadeni Brow Artist Shaper ile güçlendir!
Maybelline ile  Bebek Ayakları 01:29
Maybelline ile Bebek Ayakları 57.458 izlenme - 3 yıl önce Sıkıcı ve düz tırnaklara son! Maybelline New York olarak modayı tırnaklara da taşıyoruz; rengarenk ColorShow ojeleriyle evde kolayca uygulayabileceğin tırnak tasarımlarını paylaşıyoruz.
Altın Parıltılı Kırmızı Oje 01:02
Altın Parıltılı Kırmızı Oje 30.498 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/altin-pariltili-siyah-oje/ Pro Nail Marka Direktörü Banu Zeren, altın motiflerle işlenen ve sanılanın aksine oldukça pratik olan bir tırnak süslemesini paylaşıyor bizimle. Altın parıltılı kırmızı oje tasarımını izlemek için lütfen tıklayın. Fransız Manikürü yapmak aslında sanıldığı kadar zor değil! Detaylar için tıklayın.
Oyun Hamuru Barbie Bebek Hadise Nerdesin Aşkım Klip Kıyafeti Giydirme Tasarımı 03:25
Oyun Hamuru Barbie Bebek Hadise Nerdesin Aşkım Klip Kıyafeti Giydirme Tasarımı 15.025 izlenme - 2 yıl önce Oyun Hamuru ile Barbie Elbise Giydirme tasarımlarımda Hadise'nin Nerdesin Aşkım şarkısı klibinde giydiği kıyafeti yaptım. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri (Social Links) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Play Doh Oyun hamuru ile barbie, winx, mylittlepony, ever after high, monster high kıyafet elbise giydirme tasarımı videoları, Play doh dresses up design dresses for dolls video how to make.
Monster High Oyun Hamuru Elbise Kıyafet Tasarımı Oyuncak Bebek Giydirme 03:32
Monster High Oyun Hamuru Elbise Kıyafet Tasarımı Oyuncak Bebek Giydirme 10.022 izlenme - 2 yıl önce İlk kez Oyun Hamuru TV tarafından yapılan oyun hamuru elbise kıyafet giydirme tasarımıları videomda onster High Draculaura oyuncak bebek için kıyafet elbise giydirme tasarımı yapıyorum. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri (Social Links) Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Play Doh Oyun hamuru ile kıyafet elbise giydirme tasarımı videoları, Play doh dresses up design dresses for dolls video how to make.
Disney Prenses Ariel & Prens Eric Oyun Hamuru Oyuncak Seti Gelinlik Tasarımı OyunHamuruTV 05:37
Disney Prenses Ariel & Prens Eric Oyun Hamuru Oyuncak Seti Gelinlik Tasarımı OyunHamuruTV 6.763 izlenme - 1 yıl önce Hamur Abla Oyun Hamuru TV Kanalında Disney MagiClip oyuncak setlerinden Disney Prenses Ariel ve Prens Eric Düğün Evlilik oyun seti oyuncak bebekleri paketini açıyor ve Prenses Ariel için harika kalplerle süslü yeni bir gelinlik tasarlıyor. Oyuncak Setleri ve Kalıp Aparatlar kullanmadan Dünyada ilk kez Hamur Abla tarafından yapılan Oyun Hamuru Kıyafet Tasarımı Videolarında Disney MagiClip oyuncak setlerinden aldım. Prenses Ariel ve Eric Düğün seti oyuncağındaki Prenses Ariel gelinlik kıyafetini çıkarıp yerine Play Doh Oyun Hamuru ile yeni bir elbise tasarladım. Oyun Hamuru TV Nedir? Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Google : http://www.google.com/ oyunhamurutv Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com
iPhone 6 Konsept Tasarımı 02:07
iPhone 6 Konsept Tasarımı 4.809 izlenme - 2 yıl önce iPhone 6 diye dolaşan bu uzay mekiği konsepti paylaşım rekoru kırıyor da full fantezi.
çılgın japonun çılgın tasarımı 01:01
çılgın japonun çılgın tasarımı 12.276 izlenme - 6 yıl önce
Barbie Oyun Hamuru Simli Balo Gece Elbisesi Tasarımı 04:05
Barbie Oyun Hamuru Simli Balo Gece Elbisesi Tasarımı 8.396 izlenme - 1 yıl önce Play doh oyun hamuru ile Barbie oyuncak bebek için elbise kıyafet tasarımı yapıyoruz. en güzel hamur oyunları videoları izlemeye devam etmek için hamur oyunu tv seninle. Barbie oyuncak bebek için oyun hamurundan elbise kıyafet tasarımı giydirme yapıyoruz. Barbie oyun hamuru balo gece kıyafetini çok sevdi. Sende kendi oyun hamurunu alıp bebekler için kıyafet yapabilirsin! Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Google : http://plus.google.com/ oyunhamurutv oyun hamuru barbie bebek kıyafeti yapmak, hamur oyunları oyun hamuru ile play doh barbie elbise tasarımı videoları
Kendini Sosyal Yaşamdan İzole Eden Adamın Muhteşem Mağara Tasarımı 05:30
Kendini Sosyal Yaşamdan İzole Eden Adamın Muhteşem Mağara Tasarımı 2.574 izlenme - 11 ay önce Bu muhteşem eserin sahibi Ra Paulette ile tanışın. 25 yıldır New Mexico'da her şeyden uzak kendi sanatını yapan Paulette, ortaya çıkardığı eserden oldukça memnun.
Karlar Ülkesi Anna Oyuncak Bebek Oyun Hamuru Elbise Tasarımı OyunHamuruTV 05:38
Karlar Ülkesi Anna Oyuncak Bebek Oyun Hamuru Elbise Tasarımı OyunHamuruTV 3.591 izlenme - 1 yıl önce Hamur Abla Oyun Hamurundan Elbise Tasarımı Videolarına Karlar Ülkesi Prenses Anna oyuncak bebek ile devam ediyor. Disney MagiClip Karlar Ülkesi Anna oyuncak bebeği paketini açıp Anna için yeni bir hamurdan kıyafet tasarlıyoruz. Dünyada ilk kez Oyun Hamuru TV tarafından yapılan set ve kalıp kullanmadan Oyun Hamuru Elbise Tasarımı Videolarıma sevilen Disney animasyon filmi Karlar Ülkesi Frozen Prenses Anna ile devam ediyoruz. Bu defa Anna Disney MagiClip oyuncak paketini açıyoruz ve içinden çıkan 2 farklı elbiseyi deniyoruz. Daha sonra ise oyun hamurları ile renkli simli yeni bir hamurdan kıyafet elbise tasarımı yapıyoruz. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Google : http://www.google.com/ oyunhamurutv Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Disney Frozen Karlar Ülkesi Prensesleri Anna Oyuncak Bebek Oyun Hamuru Elbise Tasarımı Videoları Oyun Hamuru TV
Stardoll Saç Tasarımı ( Jewelery) 07:14
Stardoll Saç Tasarımı ( Jewelery) 4.141 izlenme - 2 yıl önce Stardolda Çok Ucuz Ve Güzel Saç Tasarımı Bilgisiyarım Donuyoda Biraz Kastı
Stardoll Sünger Bob Tasarımı 07:27
Stardoll Sünger Bob Tasarımı 3.607 izlenme - 4 yıl önce İyşallah İşinize Yarar Bir Sonraki Video Da Sizlerleyim
Rapunzel Gerçek Saç Tasarımı 00:56
Rapunzel Gerçek Saç Tasarımı 1.471 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/rapunzelgerceksactasarimi.htm Masal karakteri olan rapunzelimizi tanıyor olmalısınız. Güzel ve uzun saçları olan rapunzelin saçlarına istediğimiz modeli vererek oyunumuzu oynayacağız. Mouse'unuz ile malzemeleri kullanarak istediğiniz modeli verip kızımızı hazır hale getirebilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Keçeden Yüzük Yapımı 04:32
Keçeden Yüzük Yapımı 846 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/keceden-yuzuk-yapimi/ Keçeden şahane bir yüzük yaptık. Detaylar için buraya buyurun!
Gul Aksoy Türban Tasarım Merkezi 03:06
Gul Aksoy Türban Tasarım Merkezi 1.605 izlenme - 3 yıl önce Gul Aksoy Türban Tasarım Merkezi
Solidworks Tasarım 09:16
Solidworks Tasarım 1.915 izlenme - 7 yıl önce solidworks yangın merdiveni tasarımı
Kuafördeyim , Yarışma 01:23
Kuafördeyim , Yarışma 3.156 izlenme - 7 yıl önce çok yakında atv avrupa ekranlarında izleyici ile buluşacak olan "kuafördeyim" yarışmasında , avrupadan ve türkiyeden türk ve yabancı kuaförler yarışacak. alışveriş merkezlerinde; üç ana dalda ön elemelerden geçecek olan , kuaför, erkek berberi ve estetisyenler sonrasında finale kalacaklar. bu yarışma süreci içerisinde her hafta yine üç ayrı meslek grubuna ait güzellik merkezinde, profesyonel konukların ve ünlülerin sohbetleriyle yarışma bir gösteriye dönüşecek. www.kuafordeyim.com
3 Kolay Saç Modeli 06:10
3 Kolay Saç Modeli 728 izlenme - 2 yıl önce 3 Kolay Saç Modeli
Emir Baydak - Doğal dalgalar nasıl yapılır? 01:27
Emir Baydak - Doğal dalgalar nasıl yapılır? 434 izlenme - 12 ay önce Güzel TİVİ'nin bu bölümünde saç stilisti Emir Baydak bohem dalgaların yapımını anlatıyor.
Bülent Yılmaz - Atrium Paris Kuaför 01:08
Bülent Yılmaz - Atrium Paris Kuaför 972 izlenme - 2 yıl önce Atrium Paris Kuaför kurucusu Saç Tasarım ve Saç Kaynak Uzmanı Bülent Yılmaz ve şimdiye kadar salonumuzu ziyaret eden değerli müşterilerimizden bir kesit. Kaynak Saç uygulamarında 0 Garanti ve uzman deneyim için doğru adrestesiniz. Tel: 90 212 559 85 85 - 560 68 48 Gsm: 90 537 462 44 44
Moda Tasarım Gelinlik Tasarımı 01:19
Moda Tasarım Gelinlik Tasarımı 483 izlenme - 1 yıl önce Atölye İzmir'de Gelinlik Tasarlamanın püf noktalarını öğrenmek için Stilistlik Eğitimlerine katılabilirsiniz. Kayıt için 0232 4644821 - 0541 850 81 37 http://www.atolyeizmir.com
Pratik Yaratıcı Fikirler Çok Yönlü Kullanılan Aksesuar İlginç Tasarımlar 01:36
Pratik Yaratıcı Fikirler Çok Yönlü Kullanılan Aksesuar İlginç Tasarımlar 601 izlenme - 2 yıl önce Kadınların hayatını kolaylaştıracak pratik fikirler İşte kadınların hayatını kolaylaştıracak pratik fikirler... Son yılların modası olarak karşımıza çıkan babet ayakkabıların en zor yanı yeni alındığında ayağı sıkmasıdır. Ancak kalın bir çorap ve saç kurutma makinesiyle bu işi çözebilirsiniz. Kalın çorapla giydiğiniz babate sıcak hava üfleyerek esnemesi sağlanabilir. Moda, özellikle giyim kuşam, ayak giyimi, aksesuar, makyaj, pirsing ya da mobilyada popüler stil ya da uygulama için kullanılan genel bir terim. Moda, kelime anlamıyla toplumun tüketim trendleri belirleyen tüketim anlayışı olarak tanımlanılmaktadır. Moda bununla beraber, İtalyanca'da değişiklik gereksinimi veya süslenme özentisiyle toplum yaşamına giren geçici yenilik olarak geçmektedir. Modanın bir diğer anlamı da, belirli bir süre etkin olan toplumsal beğeni, bir şeye karşı gösterilen aşırı düşkünlüktür. Moda latince "modo" kelimesinden gelir "hemen şimdi" anlamı taşır. pratik çok yönlü fikirler,kıyafet tasarımı,akıllı zekice fikirler,moda tasarımları,ilginç kıyafetler,aykut öğretmen
Samsung Galaxy Note 5 Tanıtıldı 02:35
Samsung Galaxy Note 5 Tanıtıldı 384 izlenme - 1 yıl önce Samsung Galaxy Note 5 tanıtıldı. Amerika' da yapılan lansman ile Samsung phablet serisinin son modeli olan Note 5 değişen tasarımıyle göz dolduruyor. S6 ile tasarım kardeşi olan Note 5 incelen çerçeveleriyle daha taşınabilir duruma geldi.
salon kadir unisex kuaför klasik ve marjinal saç m 03:01
salon kadir unisex kuaför klasik ve marjinal saç m 2.275 izlenme - 7 yıl önce salonumuzda yapılan bazı klasik ve marjinal saç modelleri
wings3d kılıç tasarımı 10:33
wings3d kılıç tasarımı 960 izlenme - 6 yıl önce wings3d kılıç tasarımı
Dreamweaver Web formlari nedir ve nasil olusturulur 05:49
Dreamweaver Web formlari nedir ve nasil olusturulur 376 izlenme - 2 yıl önce Dreamweaver web formaları nedir? Dreamweawer programında eğlenceli bir şekilde kod yazıp web sitenizi inşa edebilir siniz. bu ve daha fazlası için kanalımıza abone olmayı unutmayınız.