Hoşgeldiniz!

tasarrufu

Arçelik Bulaşık Makinesi Tanıtım Videosu 02:57
Arçelik Bulaşık Makinesi Tanıtım Videosu 2.952 izlenme - 4 yıl önce Enerji tasarrufunda sınıfının birincisi Arçelik Bulaşık Makinesi, hayatınızı kolaylaştırmaya hazır. http://bit.ly/Arcelik_Bulasik_Makinesi
p Mazot Tasarrufu Sağlayan Turp - Yılmaz Kafalıoğlu 03:52
p Mazot Tasarrufu Sağlayan Turp - Yılmaz Kafalıoğlu 1.610 izlenme - 2 yıl önce İnovatif, yaratıcı, mükemmel. TURP Holding CEO'su Yılmaz Kafalıoğlundan harika bir sunum!
Yakıttan  Tasarruf Ertürbülatör  01:41
Yakıttan Tasarruf Ertürbülatör 1.891 izlenme - 8 yıl önce araçlarda yakıttan tasarruf sağlayan müthiş cihazwww.erturbulator.com.tr
Mustafa Sağdıç - Manyetik Motor 2 00:53
Mustafa Sağdıç - Manyetik Motor 2 2.186 izlenme - 5 yıl önce Her Türlü Özürlü Aracı Yapılır. İthal Ürünlerden Daha Dayanıklı Ve Ucuz Sipariş Alınır P Peşindir. Elektrikli Tek Kişilik Emsalsiz Gros1
Olacak O Kadar - Para Tasarrufu (1999) 05:49
Olacak O Kadar - Para Tasarrufu (1999) 1.028 izlenme - 3 yıl önce Olacak O Kadar gene karsimizda. Efendim bu skecimizde bir bakan halkin parayi dikkatli harcayamadigindan(!) onlara bir butce planlayicisi olarak bir devlet memurunu gorevlendiriyor ve bir aile de pilot aile seciliyor. Ama evdeki hesap carsiya uymuyor. Kaptan pilotunuz olarak size keyifli izlemeler diliyorum.
öğrenci evi tasarrufu 00:34
öğrenci evi tasarrufu 1.295 izlenme - 7 yıl önce öğrenci evi tasarrufu
Zetfashion ile Ruj Tasarrufu 02:49
Zetfashion ile Ruj Tasarrufu 803 izlenme - 4 yıl önce Ev yapımı ruj... Kulağa ilginç geliyor değil mi? Az kalan rujunuzu değerlendirmenin pratik bir yolu var. Blogger'lar MigrosTV'de. Zetfashion ile ruj tasarrufu şimdi sizlerle! http://migrostv.migros.com.tr/
Bulaşık Yıkarken Enerji Tasarrufu Sağlamak 00:50
Bulaşık Yıkarken Enerji Tasarrufu Sağlamak 655 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bulasik-yikarken-enerji-tasarrufu-saglamak/ Bulaşıkları elde yıkamak yerine makinede yıkamanın su tüketimi azalttığını biliyoruz. Peki bulaşıklar için maksimum 60 derece su sıcaklığının yeterli olduğunu biliyor muydunuz? Bulaşık yıkarken enerji tasarrufu nasıl sağlanır, bulaşık makinenizin uzun ömürlü olması için neler yapabilirsiniz? Tüm bu soruların cevapları MigrosTV’de.
Elektrik Tasarruf Cihazı Gesta 00:18
Elektrik Tasarruf Cihazı Gesta 1.792 izlenme - 9 yıl önce elektrik tasarruf cihazı gesta
Arçelik’ten Hem Size Hem Doğaya Özel Fırsat! 00:18
Arçelik’ten Hem Size Hem Doğaya Özel Fırsat! 616 izlenme - 4 yıl önce A+ Enerji tasarrufu ile hem aile ekonominize katkıda bulunan hem de çevreyi koruyan 430 Litre Arçelik No Frost Buzdolabı şimdi sadece 1.099 TL.
Yakıt Tasarrufu Nasıl Yapılır? Mobil Oto Servis 01:40
Yakıt Tasarrufu Nasıl Yapılır? Mobil Oto Servis 265 izlenme - 2 yıl önce Periyodik bakım fiyatlarıyla ilgili ücretsiz teklif al: http://mobilotoservis.com/fiyat-tekli... Yakıt tasarrufu yapmak, tamamen sürücünün otomobili kullanım tarzıyla alakalı bir durumdur. Özellikle sportif kullanımlarda daha yüksek devir çevrilirken yakıt tüketimi de buna bağlı olarak artacaktır, öte yandan daha sakin kullanıma sahip bir otomobil, çok daha az yakıt tüketecektir. Burada otomobilin silindir hacminden, lastik durumuna, mekanik arızalarından, motorun km durumuna kadar birçok değişken mevcutken, genel anlamda yakıt tüketim değerlerinin artması ya da azalması, sürücü odaklı olmaktadır. Özellikle birçok otomobil kullanıcısı, fabrika verilerin yakalayamadığından yakınmaktadır. Fabrika yakıt tüketim değerleri, genellikle rakımı düşük, özel test pilotları tarafından ölçülmekte ve özel bir sürüş tekniği uygulanmaktadır. Mobil Oto Servis olarak yakıt tüketimi üzerinde etkili olan birçok etkeni sizler için araştırdık.
Elektrik Tasarrufu, Elektrik Tasarruf Cihazı, Tasa 03:44
Elektrik Tasarrufu, Elektrik Tasarruf Cihazı, Tasa 1.467 izlenme - 8 yıl önce elektrikten tasarruf etmenin yolları sizde deneyin karlı çıkın
Yakıt Tasarruf Www.erturbulator.com.tr 00:45
Yakıt Tasarruf Www.erturbulator.com.tr 478 izlenme - 8 yıl önce yakıt tasarrufu yapan harika cihazwww.erturbulator.com.tr
goodyear efficientgrip yakıt tasarrufu 04:26
goodyear efficientgrip yakıt tasarrufu 659 izlenme - 8 yıl önce goodyear efficientgrip yuvarlanma direnci testi
Sarfiyatsız Soğutucu Buzdolabı Prototipi Türkçe Çe 03:36
Sarfiyatsız Soğutucu Buzdolabı Prototipi Türkçe Çe 889 izlenme - 9 yıl önce http://www.tercumex.com.tr ted talks'da adam grosser geliştirdikleri sarfiyatsız soğutucunun tanıtımını yapıyor. süper bir alet. altyazıları tercumex çevirdi.
Araç Yakıt Tasarrufunda Çığır Açılıyor Www.erturbulator.com.tr 00:35
Araç Yakıt Tasarrufunda Çığır Açılıyor Www.erturbulator.com.tr 246 izlenme - 8 yıl önce www.erturbulator.com.tr
Otomobilinizle Az Yakıt Tüketmenin 7 Yolu 03:45
Otomobilinizle Az Yakıt Tüketmenin 7 Yolu 10 izlenme - 3 ay önce Hem şehir içi hem şehirler arası yolculuklarınızda daha az yakıt tüketmenin 7 farklı yolunu OtoparkCom kanalından tanıdığımız Sinan Koç sizler için anlatıyor.
HKWPLUS DACIA MONTAJI 09:37
HKWPLUS DACIA MONTAJI 23 izlenme - 8 ay önce www.hkwplus.com
İşerken El Yıkamak Hayaldi Gerçek Oldu 01:35
İşerken El Yıkamak Hayaldi Gerçek Oldu 141 izlenme - 3 yıl önce Herkese merhabalar efenim. Uzun zamandır yolda yürürken sabah kalkıp elimi yüzümü yıkarken üstünde düşündüğüm projeydi. Sonunda yaptım, geniş geniş de anlattım, yine de bi özet geçiyim. Bu şey sayesinde ellerinizi yıkarken çişinizi yapabiliyosunuz. Ben sırf bunun rahatlığı için düşündüm ama tabi su tasarrufu yönü de var. Ellerinizi yıkadığınız su akıp gitmiyor, şu yandaki şeyden dolayı bekliyor. Daha sonra çişinizi yapıp onu çektiğinizde su aşağıya akıyor, çişin pisliğini de temizliyor. Böylece hem bence en önemli şey olan çiş yaparken el yakama rahatlığına kavuşuyosunuz, hem de ellerinizi yıkadığınız su boşa gitmemiş oluyor. Köprülerdeki afişlerin mantığıyla düşünürsek yılda bilmem kaç ton su tasarruf ediyor. Ciddi karışık bişeler, umarım beğenirsiniz. İyi seyirler.
Yemek Yaparken Enerji Tasarrufu Sağlamak 00:40
Yemek Yaparken Enerji Tasarrufu Sağlamak 122 izlenme - 4 yıl önce Pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve kolay yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Cingöz Otomotiv Hkw + Hkwplus Tanıtım Tgrt 04:05
Cingöz Otomotiv Hkw + Hkwplus Tanıtım Tgrt 192 izlenme - 5 yıl önce HKWPLUS Yakıt Tasarruf Sistemleri
Araçlarda Yakıt Tasarrufu Sağlamak İçi İp Uçları 03:02
Araçlarda Yakıt Tasarrufu Sağlamak İçi İp Uçları 65 izlenme - 4 yıl önce Otomobillerde nasıl yakıt tasarrufu sağlanır konusunda ipuçları Örneğin lastik seçiminde daha dikkatli olunması yakıt tüketimini azaltabilir.
Meraklı Ayı, Yıkama Deneyini Bastı 01:59
Meraklı Ayı, Yıkama Deneyini Bastı 103 izlenme - 5 yıl önce Meraklı ayı Barney de enerji tasarrufuna önem verdi ve postunu düşük ısıda sıcak sudaki kadar etkin yıkama sağlayan Samsung Eco Bubble çamaşır makinesinde yıkadı. Siz de Samsung Eco Bubble ile hem tertemiz yıkayın hem de enerji tasarrufu sağlayın
Koru1000 Yeni Nesil Su Yönetim Sistemleri 05:31
Koru1000 Yeni Nesil Su Yönetim Sistemleri 3 izlenme - 2 ay önce Envest tarafından geliştirilen Koru1000, suyun kaynağından son kullanıcısına ulaşmasına kadar işleyen sürecin etkin bir şekilde yürütülmesini sağlar. Envest olarak; sınırsızca tüketimin hâkim olduğu bu çağda, sahip olduğumuz kaynakların göründüğü gibi sınırsız olmadığını bilerek hareket ediyoruz. Sürdürülebilirlik ilkesini esas alarak dünyamızı korumaya yönelik modern su yönetim çözümleri sunuyoruz. Koru1000 ile sadece verimlilik odaklı değil, su kaynaklarını ve geleceğini de yönetiyoruz. Amaçlarımızı gerçekleştirirken gücümüzü ''başka bir dünya yok'' sloganımızdan alıyoruz. Koru1000; su sistemlerini -enerji verimliliği, -artan su talebi, -arıza ve kayıp-kaçakların azaltılması, -varlık yönetimi ve gelecek planlamasını da esas alarak kontrol eden --bir yazılım & donanım eko sistemidir. Kullanışlı ara yüz tasarımı ve gelişmiş altyapısı ile her kullanıcının ihtiyaç duyduğu hizmetleri karşılar.
Araç Yakıt Tasarrufu 07:40
Araç Yakıt Tasarrufu 59 izlenme - 4 yıl önce Cihaz Araca Hiç Zarar Vermeden Yakıt Kalitesini Artırarak Hem Yakıt Tasarrufu Sağlıyor Hem De Aracın Gücünü Artırıyor. Bilinen Tipik Yakıt Tasarruf Cihazların Aksine Bu Cihaz Aracınızın Hem Performansını Artırır Hemde Daha Az Yakıt Harcarsınız.
Merkezi Isıtma Sistemi! 02:29
Merkezi Isıtma Sistemi! 86 izlenme - 5 yıl önce Merkezi Isıtma Sistemi!
Su Tasarrufu Elimizde 00:47
Su Tasarrufu Elimizde 56 izlenme - 4 yıl önce Bu Videoyu Kesinlikle Ama Kesinlikle İzleyin....
02:22
"mahallemizde Su Tasarrufu Çalışması" 110 izlenme - 7 yıl önce uşak ganime özadam ioo eko-okul çalışması "mahallemizde su tasarrufu çalışması"
Yakıt Tasarrufu - Isı Pay Ölçer Sistemi 01:16
Yakıt Tasarrufu - Isı Pay Ölçer Sistemi 57 izlenme - 5 yıl önce Yakıt Tasarrufu - Isı Pay Ölçer Sistemi
Delcom Rf Tv Röpörtaj 37:14
Delcom Rf Tv Röpörtaj 72 izlenme - 5 yıl önce Delcom Rf Tv Röpörtaj