Hoşgeldiniz!

Taşımak Videoları İzle

Ferrari'siyle Su Borusu Taşıyan Vatandaş 02:13
Ferrari'siyle Su Borusu Taşıyan Vatandaş 11.163 izlenme - 2 yıl önce 33 yaşındaki iş adamı Faruk Yıldırım, Almanya’dan memleketi Elazığ’a Ferrari’siyle geldi. Tatilini geçirdiği Elazığ’da Ferrari’yle babasının isteği üzerine aldığı üç metrelik su borusunu taşırken fotoğraflarının çekilip internete atılması ilgi odağı oldu. (İHA)
kaldıramayacağı yükün altına girdi:)) 00:13
kaldıramayacağı yükün altına girdi:)) 6.479 izlenme - 7 yıl önce naptın be adam
Bisikletle Keçi Taşıyan Adam 00:30
Bisikletle Keçi Taşıyan Adam 2.453 izlenme - 3 yıl önce Bisikletle Keçi Taşıyan Adam
Parayla İnsanları Kucağında Taşıyan Elaman 02:00
Parayla İnsanları Kucağında Taşıyan Elaman 1.248 izlenme - 1 yıl önce Mısır , İskenderiye şehrinde girişimci bir arkadaşımız.Yağmurdan kapanan yolda bir dolar - 4 Mısır Lirası'na ıslanmak istemeyen insanları karşıdan karşıya geçiriyor.
Otoyolda Kaos Yaratan Kamyon 00:54
Otoyolda Kaos Yaratan Kamyon 1.842 izlenme - 3 yıl önce Otoyolda Büyük trafo taşıyan Kamyon Kaos Yarattı
sanal ortamı real’e taşımak xd 01:00
sanal ortamı real’e taşımak xd 2.263 izlenme - 7 yıl önce sanal ortamı real’e taşımak xd
Karolin Fişekçi - Ayakkabı Açık Arttırma Tanıtımı 01:44
Karolin Fişekçi - Ayakkabı Açık Arttırma Tanıtımı 920 izlenme - 2 yıl önce Ülkede fetişizmi en iyi taşıyan kadınlardan biri olan Karolin Fişekçi'nin ayakkabı açık arttırma videosunu izleyeceksiniz. Çok tehlikelisin Karolin abla, çook! Müzik: La valse - Julien Allioux
Kafasında 100 Saniye İçinde 100 Meyve Sebze Taşıyan Köpek 01:40
Kafasında 100 Saniye İçinde 100 Meyve Sebze Taşıyan Köpek 769 izlenme - 3 yıl önce Kafasında 100 Saniye İçinde 100 Meyve Sebze Taşıyan Köpek
Cenazeyi Tabuttan Düşürüp Fark Etmemek 00:49
Cenazeyi Tabuttan Düşürüp Fark Etmemek 413 izlenme - 2 yıl önce Skandal görüntülerin çekildiği ülke Endonezya. Hayatını kaybeden bir kişi tabutla toprağa verilmek üzere köy yolundan götürülürken bir anda tabutun alt kısmı açılıyor ve kefenlenmiş ceset yola düşüyor. Tabuta omuz verenler ise olan bitenden habersiz. Arkadan gelenler boş tabutu taşımaya devam eden erkekleri çağırıp cenazeyi tekrar tabuta koymasını istiyor.
80 Adamla Ev Taşımak 05:41
80 Adamla Ev Taşımak 366 izlenme - 2 yıl önce Ev taşımak derken taşınmak değil. Evi yerinde komple kaldırıp yerini değiştirmek. 80 Adamla başardılar.
Oflu' Nun İnadı (Vinçle Ev Taşımak) 03:54
Oflu' Nun İnadı (Vinçle Ev Taşımak) 803 izlenme - 4 yıl önce Oflu' nun İnadı (Vinçle Ev Taşımak)Beykoz Çavuşbaşı Mahallesi'nde yaşayan Oflu İnşaatçı Yüksel Aşıkkutlu'nun (48) evinin bulunduğu arazisinin bir bölümü, 2-B yasası ile ormanlık alanda kaldığı için devlet tarafından istimlak edildi. Yetkililer, Aşıkkutlu'nun yeni bir ev yapmasına izin vermezken, mevcut evini bir bütün halinde taşıyabileceğini söyledi. Bunun üzerine dünyaca ünlü "National Geographic" kanalında yayınlanan bir belgeselden de etkilenen Aşıkkutlu, evini 20 metre uzaklığa taşımaya karar verdi. Durumu İSKİ yetkililerine bildiren Aşıkkutlu yetkililerden izin alınca ilginç planını uygulamaya koydu. Aşıkkutlu, evini dev bir vinç yardımı ile 20 metre uzağa taşıdı. İlginç taşınma olayı, Aşıkkutlu tarafından da cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.
Arıza Yapan Aracı Araba Üstünde Taşımak! 00:20
Arıza Yapan Aracı Araba Üstünde Taşımak! 166 izlenme - 1 yıl önce Arızalı arabasını taşımak için başka bir aracın tepesine koyan adama şahit oluyoruz. Sen o arabayı onun üstüne nasıl koydun asıl bomba soru bu. Açıklamanın daha fazlası videomuzu izleyerek öğreniyoruz.
El Arabasıyla Otomobil Taşımak! 00:19
El Arabasıyla Otomobil Taşımak! 237 izlenme - 2 yıl önce El arabasına yükledikleri koca otomobili taşıyan adamlar görenleri hayrete düşürdü. Böyle bir şeyi daha önce hiç görmemişsinizdir.
Taşınırken Ayna ve Çerçevelerin Kırılması Nasıl Önlenir? 00:30
Taşınırken Ayna ve Çerçevelerin Kırılması Nasıl Önlenir? 554 izlenme - 2 yıl önce Taşınma telaşınız mı var? Bu karışık sürece ışık tutacak pratik önerilerimiz var! Onlardan ilki, belki de en önemlisi aynalar ve çerçevelerin kırılmadan taşınması! Peki, hassas eşyaları kırılmadan taşımanın yöntemi nedir? http://migrostv.migros.com.tr/
Kafasıyla Araba Kaldıran Adam 01:03
Kafasıyla Araba Kaldıran Adam 340 izlenme - 2 yıl önce Efendim sitemize sürekli güçlüyüm diye vidyo yollayıp oksijenlere yumruk atan araba kaldırıcam diyen bir delisaçmamız var. Bunun üzerine gazı nerden aldığını araştırdım ve sizlerle paylaşmak istedim iyi seyirler..
Rus İşi Araç Taşımacılığı 00:10
Rus İşi Araç Taşımacılığı 352 izlenme - 3 yıl önce Rusların kamyondan araç indirme yöntemini hayretle izleyeceksiniz, tabi bu yöntemle sonuç hüsran
Yaya Geçidinde Duran Arabayı Taşımak 00:26
Yaya Geçidinde Duran Arabayı Taşımak 217 izlenme - 2 yıl önce Brezilya'da gerçekleşen olayda; kırmızı ışıkta genelde çoğu sürücünün yaptığı bir hata olan yaya geçidinin üzerinde durma olayını gerçekleştiren sürücüyü bir sürpriz beklemektedir. Bu olaydan oldukça rahatsız olan grup ışıklarda pusuya yatmış dişlerine göre kaldırabilecekleri bir araç beklemektedirler. Tabi buldunuz ufak tefek arabayı kaldırırsınız çakallar.
El Arabasıyla Otomobil Taşımak! 00:19
El Arabasıyla Otomobil Taşımak! 139 izlenme - 2 yıl önce El arabasına yükledikleri koca otomobili taşıyan adamlar görenleri hayrete düşürdü.
Dünyanın En Zor İşi 00:40
Dünyanın En Zor İşi 338 izlenme - 2 yıl önce 2 işçi abimiz dünyanın en zor işini yapıyor gerçekten buyrun izleyelim. Bu zamanda işçi olmak kolay değil.
Çöp Kutusunu Rüzgara Karşı Taşımakta Bir Hayli Zorlanan Çocuk 00:45
Çöp Kutusunu Rüzgara Karşı Taşımakta Bir Hayli Zorlanan Çocuk 38 izlenme - 4 ay önce Çöp kutusu taşımak bir insana ne kadar zorluklar çıkarabilir demeyin! Bu ufaklık belki de hayatında bundan zor bir durumla karşılaşmamış olabilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Başlık Böyle Taşınır 09:36
Başlık Böyle Taşınır 520 izlenme - 7 yıl önce görüyorum hep başlık alan küçük bir gemiye geçiriyor köşe bucak kaçararak ve korkarak başlığı kendisinde tutmaya çalışıyor.taşıyacaksan böyle taşıyacaksın! anlamı olsun.izle ve gör...
OKS Anneleri - Bir Neslin Travması 00:52
OKS Anneleri - Bir Neslin Travması 212 izlenme - 2 yıl önce Kuruluşundan günümüze değin arka arkaya patlattığı bomba gibi dizileri ile gönüllerde taht kuran Fox TV'den gene çok çarpıcı bir dizi gelmişti. Ülkenin kanayan yarası ekranlara ancak bu kadar güzel taşınabilirdi.
Metro Yolcuları Tekerlekten Korkuyor mu? 02:06
Metro Yolcuları Tekerlekten Korkuyor mu? 163 izlenme - 2 yıl önce "Metroya Bisiklet Tekerliğiyle Girmeye Çalışan Adam" olarak http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/95022 videosu ile gündeme gelen ve İzmir'de #Tekerim_izbana_metroya_girsin eylemi ( https://www.youtube.com/watch?v=U9mOluhoN4Q ) ile tüm bisikletlileri arkasına alan Cem sonunda tekeriyle metroya girmeyi başardı ve yolculara sordu "Tekerimle burada bulunmamdan dolayı kendini güvenlik bakımından tehdit altında hisseden var mı?" ve cevap alamadı çünkü tehdit altında hisseden olmadığı gibi tüm yolcular hiçbir sorun görmüyordu ve hepsi bunu desteklediler. Cerem Cem "Bisikleti olan ve bunu bütün veya parçalı olarak kullanmaktan çekinmeyen adam" Bu videolardaki hareketleri gereksiz bulanlar çevreleri ve insanlık adına ne için zaman harcadıklarını düşünsünler.
El Arabası İle Mercedes Taşımak 00:19
El Arabası İle Mercedes Taşımak 229 izlenme - 2 yıl önce Abilerimiz o arabayı oraya nasıl yükledi bilinmez ama her gün bu işi yaparmış rahatlığında haldır huldur taşıyorlar mersoyu
Direksiyonu Arka Koltuğa Taşıdı 04:55
Direksiyonu Arka Koltuğa Taşıdı 185 izlenme - 2 yıl önce Zevk düşkünü olduğunu bildiğimiz Arabistan insanlarından eşi benzeri görülmemiş bir olay daha, izliyoruz...
ev taşımak.... 01:52
ev taşımak.... 372 izlenme - 8 yıl önce iyili herkez boyle taşınmıyor... xd
Ana Ocağı -  Evlatları İçin Sırtında Yük Taşır 03:26
Ana Ocağı - Evlatları İçin Sırtında Yük Taşır 189 izlenme - 3 yıl önce Ana Ocağı - Evlatları İçin Sırtında Yük Taşır
Geçimini Pazar Poşeti Taşıyarak Sağlayan Köpek 00:55
Geçimini Pazar Poşeti Taşıyarak Sağlayan Köpek 116 izlenme - 2 yıl önce Pazarda annelerimizin yanında poşet taşımak için az mı gittik. İşte kısa mesafeli olsa bu köpek sahiplerine yardım etmiş. Helal olsun.
Hrant Dink ve Anadolu İnsanının Kocaman Yüreği 05:37
Hrant Dink ve Anadolu İnsanının Kocaman Yüreği 223 izlenme - 2 yıl önce Çok düşündüm ne diyebilirim,ne açıklama yazabilirim diye ama inanın bir türlü duygularıma hakim olup da iki satır açıklama yazamadım.Hep bahsedilir ya hani anadolu insanının büyük yürekli olmasından işte öyle bir abimizdi Hrant... Kendisi de anadolu insanının o sonsuz pınarından çağlıyordu. Bu içerikte ise başından geçen bir olayı öyle dokunaklı anlatıyor ki abimiz. Ağlamamak duygulanmamak elde değil. İzleyecek arkadaşlarıma sadece ama sadece lütfen önyargısız izleyin demek istiyorum. Lütfen, saygılarımla...Barışa...
Dünyanın En Büyük Taşıma İşi 06:11
Dünyanın En Büyük Taşıma İşi 146 izlenme - 3 yıl önce 157 US Ton. 384 lastikler, bugüne kadar Kuzey Amerika'da taşınan en çok ağır yük. £ 2.314.000. Blackstone Kenar Studios tarafından kodacrome 3 16mm kamera il...