Hoşgeldiniz!

Taşınmak Videoları İzle

Genelev Taşınsın mı? 06:02
Genelev Taşınsın mı? 4.362 izlenme - 2 yıl önce Genelev taşınmalı mı diye halka sorulmuş işte cevaplar izliyoruz efenim.
Bir Amerikalı Amerika'dan Türkiye'ye Neden Taşındı? 06:26
Bir Amerikalı Amerika'dan Türkiye'ye Neden Taşındı? 4.710 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda ben size Amerika'dan Türkiye'ye taşınmamı nedenleri açıklıyorum. Benim Türkiye'ye taşınmamın çok sebepleri vardır, ama ben size en önemli sebeplerimi açıklıyorum. Türkiye gerçekten çok güzel bir ülkedir. Umarım benim videomu beğenirsiniz. www.facebook/matt.lebleu.92 (ekleyebilirsiniz :)) Music from Incompetech http://incompetech.com/ I don't any rights to the song "Benim Ol" by Edis.
Biraların Taşınma Şekline İnanamayacaksınız 02:01
Biraların Taşınma Şekline İnanamayacaksınız 1.635 izlenme - 2 yıl önce Dükkanı yokuş aşağı olan esnaf, dükkanına aldığı biraları bakın nasıl bir yöntemle indiriyor. Zekice bir taşıma şekli.
Gülen Gözler - Yeter Ulan Düşündüğün Taşındığın 00:47
Gülen Gözler - Yeter Ulan Düşündüğün Taşındığın 459 izlenme - 2 yıl önce Gülen Gözler'in sesli güldüğüm sahnelerinden biri. Temel İsmet'le evlenmek istemektedir fakat babası karşı çıkar; o da düşünür taşınır,taşınır düşünür. Babası İsmet'i ona almazsa evden gidecektir..
Streç Film ile Kutu ve Çekmece Nasıl Sabitlenir 00:34
Streç Film ile Kutu ve Çekmece Nasıl Sabitlenir 649 izlenme - 3 yıl önce Taşınırken işinizi kolaylaştıracak, eşyalarınızın kırılmasını veya deforme olmasını önleyecek öneriler vermeye devam ediyoruz. Streç film ile kutu ve çekmece nasıl sabitlenir? Yanıtı videomuzda. http://migrostv.migros.com.tr/
Taşınmak İstenen Uçak Sokağa Düştü 00:40
Taşınmak İstenen Uçak Sokağa Düştü 142 izlenme - 1 yıl önce Uçak bu defa havadayken dehşet saçtı ama biraz farklı şekilde. Hindistan'da kullanılmayan bir uçak vinç yardımıyla taşınırken vincin ağırlığı taşıyamamasıyla kaza yaşandı. Neyse ki ölen veya yaralanan olmadı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çaresiz Bir Kizin Seslenişi... 00:24
Çaresiz Bir Kizin Seslenişi... 303 izlenme - 8 yıl önce evet gidiyorum... ama ne olur sende gelsen? bırakmasan ellerimi ayırmasan gözlerini gözlerimden...
O Eve Gidenler Birdaha Hiç Dönmedi 00:06
O Eve Gidenler Birdaha Hiç Dönmedi 34 izlenme - 3 yıl önce O Eve Gidenler Birdaha Hiç Dönmedi
Koltuğu İp Üstünde Taşıdılar! 01:16
Koltuğu İp Üstünde Taşıdılar! 18 izlenme - 3 yıl önce Bir evin üçüncü katından yere gerdikleri iki ip üzerinde dev koltuğu kaydırarak indirmeyi başardılar. Kesin ip var, kesin.
İp Üstünde Koltuk Taşımak! 01:16
İp Üstünde Koltuk Taşımak! 15 izlenme - 3 yıl önce Bir Evin Ucuncu Katindan Yere Gerdikleri İki İp Uzerinde Dev Koltugu Kaydirarak İndirmeyi Basardilar. Kesin İp Var, Kesin.
İp Üstünde Koltuk Taşımak! 01:16
İp Üstünde Koltuk Taşımak! 11 izlenme - 3 yıl önce Bir evin üçüncü katından yere gerdikleri iki ip üzerinde dev koltuğu kaydırarak indirmeyi başardılar. Kesin ip var, kesin.