Hoşgeldiniz!

taşınmak

Genelev Taşınsın mı? 06:02
Genelev Taşınsın mı? 4.520 izlenme - 2 yıl önce Genelev taşınmalı mı diye halka sorulmuş işte cevaplar izliyoruz efenim.
Bir Amerikalı Amerika'dan Türkiye'ye Neden Taşındı? 06:26
Bir Amerikalı Amerika'dan Türkiye'ye Neden Taşındı? 4.738 izlenme - 3 yıl önce Bu videoda ben size Amerika'dan Türkiye'ye taşınmamı nedenleri açıklıyorum. Benim Türkiye'ye taşınmamın çok sebepleri vardır, ama ben size en önemli sebeplerimi açıklıyorum. Türkiye gerçekten çok güzel bir ülkedir. Umarım benim videomu beğenirsiniz. www.facebook/matt.lebleu.92 (ekleyebilirsiniz :)) Music from Incompetech http://incompetech.com/ I don't any rights to the song "Benim Ol" by Edis.
Biraların Taşınma Şekline İnanamayacaksınız 02:01
Biraların Taşınma Şekline İnanamayacaksınız 1.635 izlenme - 3 yıl önce Dükkanı yokuş aşağı olan esnaf, dükkanına aldığı biraları bakın nasıl bir yöntemle indiriyor. Zekice bir taşıma şekli.
Gülen Gözler - Yeter Ulan Düşündüğün Taşındığın 00:47
Gülen Gözler - Yeter Ulan Düşündüğün Taşındığın 658 izlenme - 3 yıl önce Gülen Gözler'in sesli güldüğüm sahnelerinden biri. Temel İsmet'le evlenmek istemektedir fakat babası karşı çıkar; o da düşünür taşınır,taşınır düşünür. Babası İsmet'i ona almazsa evden gidecektir..
Streç Film ile Kutu ve Çekmece Nasıl Sabitlenir 00:34
Streç Film ile Kutu ve Çekmece Nasıl Sabitlenir 698 izlenme - 3 yıl önce Taşınırken işinizi kolaylaştıracak, eşyalarınızın kırılmasını veya deforme olmasını önleyecek öneriler vermeye devam ediyoruz. Streç film ile kutu ve çekmece nasıl sabitlenir? Yanıtı videomuzda. http://migrostv.migros.com.tr/
Taşınmak İstenen Uçak Sokağa Düştü 00:40
Taşınmak İstenen Uçak Sokağa Düştü 146 izlenme - 2 yıl önce Uçak bu defa havadayken dehşet saçtı ama biraz farklı şekilde. Hindistan'da kullanılmayan bir uçak vinç yardımıyla taşınırken vincin ağırlığı taşıyamamasıyla kaza yaşandı. Neyse ki ölen veya yaralanan olmadı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çaresiz Bir Kizin Seslenişi... 00:24
Çaresiz Bir Kizin Seslenişi... 303 izlenme - 9 yıl önce evet gidiyorum... ama ne olur sende gelsen? bırakmasan ellerimi ayırmasan gözlerini gözlerimden...
Hürriyet Emlak Reklam Filmi 00:21
Hürriyet Emlak Reklam Filmi 11 izlenme - 8 ay önce
Hürriyet Emlak Reklam Filmi - Taşınmak İstiyorum 00:21
Hürriyet Emlak Reklam Filmi - Taşınmak İstiyorum 6 izlenme - 8 ay önce Yeni reklam filmimiz yayında! Yeni reklam filmimiz izleyiciyle buluştu. Film, taşınmak isteyenleri yakından ilgilendiriyor! Yeni reklam kampanyamızla taşınmak isteyenlerin kafasındaki tüm sorulara cevap buluyoruz. Taşınmayı çok isteyen ama kafasındaki sorulardan yorulan bir karakterin hikayesinin anlatıldığı reklam filminde; hayat kolaylaştıran yenilikçi özelliklerimizle tüm soruların cevaplarının Hürriyet Emlak’ta olduğunu vurguluyoruz. Taşınmak isteyen herkesi Hürriyet Emlak'a bekliyoruz. #tasinmakistiyorum #emlak #hurriyetemlak