Hoşgeldiniz!

taşıtlar

Çizgi Film - Dört araba ile piramit öğrenelim 03:30
Çizgi Film - Dört araba ile piramit öğrenelim 17.652 izlenme - 2 yıl önce Sevgil çocuklar okul öncesi eğitim verenler ,anneler,s,per babalar:mavi parçalardan piramit yapmaya ne dersiniz.Bebetürk olarak çocuklarınıza heer şeyi öğreteceğiz. Eğer öğretmemizi istemiyorsanız sakın abone olmayın. )))) Şaka şaka abone olun. Birgün belki yakınınızın öocuğuna bile gerekli olabilir. ihtiyacınız olduğunuzda izletirsiniz.Bu bölümde iş makineleri ile eğitimi biraz daha renklendirdik canlandırdık. Daha doğrusu vinç ve kepçe sağolsun çok işimize yarıyor. Haydi bebetürke abone olun. Sizleri çoook ama çok seviyoruz. www.youtube.com/bebeturk bu arada abonelik ücretsiz . sizi korkutmasın.))))Mısırdaki piramitlerin şifresi varsa bebeturk piramitinin şifresi yok.
Taşıtlar ve Uçaklar Çizgi Filmi 02:43
Taşıtlar ve Uçaklar Çizgi Filmi 7.715 izlenme - 3 yıl önce Haydi çocuklaar uçak çeşitlerini tanıyalım.Gökyüzünde bulutların arasında uçan uçaklar çok heyecan verici,Beraber izleyelim ve nasıl hareket ediyorlar görelim.
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max - Taşıtlar 02:54
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max - Taşıtlar 4.497 izlenme - 2 yıl önce Küçük ekskavatör Max ile bizi çocuk parkında geziyoruz. Burada çok güzel bir karusel var. Üzerinde de çeşitli taşıtların resmi var. Birlikte onların adını öğrenelim. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çizgi Film - Taşıtlar - Gemiler 02:22
Çizgi Film - Taşıtlar - Gemiler 3.662 izlenme - 4 yıl önce
Oyuncaklarla oynuyoruz- Yapboz ile taşıtları tanıyoruz. 02:56
Oyuncaklarla oynuyoruz- Yapboz ile taşıtları tanıyoruz. 5.476 izlenme - 2 yıl önce Çocuklar kendi oynadığınız oyunda eğer senaryo yok ise hemen sıkıcı hale geliyor.Haydi beraber oyun senaryoları üretelim ve sonrasında oynayalım . Emin olun ki aklınızda nasıl oynayacağınıza dair fikir varsa küçük tahta parçası bile mükemmel bir oyuncak haline dönüşüyor. Bebetürk sürekli senaryo yaratmaya çalışan bir okul öncesi çocuk kanalı. Abone olun yepyeni fikirlerle tanışın.
Taşitları tanıyalım - Neşeli Anaokulu: Taksi, Otobüs, Tren, Troleybüs, Tramvay 01:52
Taşitları tanıyalım - Neşeli Anaokulu: Taksi, Otobüs, Tren, Troleybüs, Tramvay 4.328 izlenme - 2 yıl önce Bilen varmı ki toplu taşıma araçları ile seyahat etmesini. Ben on yıl seyahat ettim toplu taşıma araçlarıyla. O kadar zordur ki toplu taşıma araşlarıyla seyahat etmek. Hele öyle bir otobüs var ki tüm İstanbul da yaşayan Okan Üniversitesi öğrencileri bilir KM 28 i. Tabiki bn öğrenci değilim. sadece yaşanan sıkıntıların tanığıyım. Bu video okul öncesiçocukların sonra çekmemesi gereken sıkıntıları önceden bahsediyor.
GTA Vice City Tüm Karayolu Araçları Sıralı Tam Liste 04:03
GTA Vice City Tüm Karayolu Araçları Sıralı Tam Liste 2.497 izlenme - 2 yıl önce GTA Vice City oyunununda tam 79 farklı aracın ismiyle beraber görüntüsünü izleyeceksiniz...
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max - Taşıtlar 02:54
Eğitici çizgi film - Ekskavatör Max - Taşıtlar 1.710 izlenme - 2 yıl önce Küçük ekskavatör Max ile bizi çocuk parkında geziyoruz. Burada çok güzel bir karusel var. Üzerinde de çeşitli taşıtların resmi var. Birlikte onların adını öğrenelim. Bizimle resim yapmaya ne dersin? www.izlesene.com/mutlucocuk
İngilizce taşıtlar video ders 02:41
İngilizce taşıtlar video ders 696 izlenme - 4 yıl önce İngilizce taşıtlar video ders
Ulaşım Araçları Transportation Song Cars Planes And Trains The Singing Walrus 02:56
Ulaşım Araçları Transportation Song Cars Planes And Trains The Singing Walrus 300 izlenme - 2 yıl önce Artık şarkılarımızda İngilizce kelime öğrenmenin yanında ufaktan ufaktan cümlelere de geçiyoruz. Hem eğlen hem de öğren...
Çizgi film - Rubi ve Jojo - Havai fişekler - Türkçe dublaj 06:07
Çizgi film - Rubi ve Jojo - Havai fişekler - Türkçe dublaj 263 izlenme - 2 yıl önce Babanın Rubi'ye yine bir sürprizi var. Bir kutu dolusu havai fişekler getirmiş. Onları yakmak çok eğlenceli olacak. Vay, çok güzel görünüyor. Çufçuf arkadaşımız da geldi. Bakalım bu sefer başına ne gelecek. EKskavatör Max bize taşıtları öğretiyor: https://www.izlesene.com/video/egitici-cizgi-film-ekskavator-max-tasitlar/8951566#list:5635099b4a34e8fb1b8b457e
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Vergi Zammı Açıklaması (02 Ekim 2017) 02:06
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Vergi Zammı Açıklaması (02 Ekim 2017) 1 izlenme - 4 ay önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MTV zammına ilişkin, “Şuandaki zam oranını Bakanlar Kurulumuz tekrar değerlendirirse o değerlendirmeden sonra ne yapılabilir, hükümetimizin takdiridir” dedi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM’nin 26. Dönem 3. Yasama Yılı Resepsiyonunda gazetecilerin gündeme ilişkin sorularına cevap verdi. Motorlu Taşıtlar Vergisi zammına ilişkin konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bunu arkadaşlarla görüşmeden böyle bir şeyi ifade etmem doğru olmaz. Daha önceki motorlu taşıtlardaki zam oranı çok yüklü bir zam oranı değildi. Şuandaki zam oranını Bakanlar Kurulumuz tekrar değerlendirirse o değerlendirmeden sonra ne yapılabilir o hükümetimizin takdiridir. Başbakanımızla bir görüştüğümüzde gündemde var mı yok mu ancak öğrenebilirim” dedi. Kuzey Irak konusunda Fransa’nın arabuluculuğuna ilişkin soruya cevap veren Erdoğan, “Fransa’nın arabuluculuğunu tarafların kabul ettiğine dair bir bilgi bende yok. Sadece Federal Irak yönetiminin ‘biz her türlü görüşmeye hazırız’ gibi bir şeyi bana ulaştı ama Kuzey Irak’ın buna nasıl baktığını bilmiyorum” diye konuştu. Erdoğan, “Siyasi parti genel başkanları ile Kuzey Irak konusunda liderler zirvesi yapmayı planlıyor musunuz?” sorusuna ise şöyle cevap verdi: “Benim Perşembe günü Sayın Bahçeli ile bir görüşmem olacak. Ondan sonra da duruma göre Sayın Kılıçdaroğlu’na da bir davet yapmak suretiyle bu konudaki kanaatlerini alırım ve bu kanaatleri de pekiştirmek suretiyle bu noktadaki sürecimizi zenginleştirmiş oluruz.” Erdoğan, İran ziyaretine ilişkin ise, “İran’a ziyaretim Yüksek Düzeyli Stratejik Konsey Toplantısı içindir. Kuzey Irak konusunu da görüşeceğiz. Bu görüşmelerimizin içinde gerek Sayın Ruhani ile gerekse Sayın Hamaney ile görüşmelerimiz olacak. Bu görüşmeler sonrasında ciddi bir yol haritasını belirlemiş olarak dönmüş olacağız. Biz bütün bölge ülkeleri ile bu konuda irtibat halindeyiz” açıklamasında bulundu.