Hoşgeldiniz!

taşkesen

talat taşkesen niğde düğünleri 02:22
talat taşkesen niğde düğünleri 8.079 izlenme - 6 yıl önce
Talat Taşkesen - Pursaklar Cebeci 02:52
Talat Taşkesen - Pursaklar Cebeci 65 izlenme - 3 hafta önce Talat Taşkesen - Pursaklar Cebeci [Video Klip 2018] Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Talat Taşkesen Ceylanım 04:16
Talat Taşkesen Ceylanım 1.407 izlenme - 6 yıl önce Talat Taşkesen ceylanım
Talat Taşkesen - Mektup Yazarım Mektup 03:12
Talat Taşkesen - Mektup Yazarım Mektup 1.322 izlenme - 5 yıl önce Fesleğen Köyünde Mektup Yazarım Mektup...by Mu
Vali Ne iş Yapar? 01:52
Vali Ne iş Yapar? 465 izlenme - 3 yıl önce Tokat Valisi Mustafa Taşkesen, Fatih projesi kapsamında, sadece ders çalışmaya yarayacak (söylenene göre Angry Bird oynanamıyomuş) tabletleri dağıtıp, eğitim alanındaki yapılan büyük hamleyi değerlendirmek ve tecrübe etmek adına bir okula gider. Okulun (veya sınıfın) içi elektronik aletle (tahtadan bahsediyorum) muazzam gelişmiş teknolojiyle (kendiliğinden kalkan öğrenciler) doludur. Fakat yetiştirilen öğrencilerde bir gariplik vardır...(!) İzleyelim, feyz ve ibret alalım. Yeşil tuttum cennet cami dedirten site alkislarlayasiyorum.com
Talat Taşkesen - Kater Kater Olmuş Gelen Durnalar 05:48
Talat Taşkesen - Kater Kater Olmuş Gelen Durnalar 44 izlenme - 2 yıl önce
  Tokat Valisi Mustafa Taşkesen'in Mikrofonla İmtihanı 01:29
Tokat Valisi Mustafa Taşkesen'in Mikrofonla İmtihanı 89 izlenme - 4 yıl önce Tokat Valisi Mustafa Taşkesen, konuşmaya başladığı anda bozulan mikrofonun azizliğine uğradı. Tokat İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde düzenlene törenle çiftçilere asma fidanı dağıtıldı. Törende konuşma yapan Tokat Valisi Mustafa Taşkesen ise mikrofonun azizliğine uğradı. Konuşması sırasında sık sık bozulan telsiz mikrofon nedeni ile zor anlar yaşan Vali Taşkesen, güçte olsa konuşmasını tamamlayabildi. Vali Taşkesen, konuşmasının ardından çiftçilere asma fidanı dağıttı.
Vali Ne iş Yapar? 01:52
Vali Ne iş Yapar? 106 izlenme - 5 yıl önce Tokat Valisi Mustafa Taşkesen, Fatih projesi kapsamında, sadece ders çalışmaya yarayacak (söylenene göre Angry Bird oynanamıyomuş) tabletleri dağıtıp, eğitim alanındaki yapılan büyük hamleyi değerlendirmek ve tecrübe etmek adına bir okula gider. Okulun (veya sınıfın) içi elektronik aletle (tahtadan bahsediyorum) muazzam gelişmiş teknolojiyle (kendiliğinden kalkan öğrenciler) doludur. Fakat yetiştirilen öğrencilerde bir gariplik vardır...(!) İzleyelim, feyz ve ibret alalım.
Öğrenciler Tokat Valisi Mustafa Taşkesen'i Bozdu... 02:41
Öğrenciler Tokat Valisi Mustafa Taşkesen'i Bozdu... 61 izlenme - 5 yıl önce Www.pihy.com Öğrenciler Tokat Valisi Mustafa Taşkesen'i Bozdu Vali Mustafa Taşkesen Öğrencilere Sorduğu Vali Ne İş Yapar? Sorusuna Cevap Alamadı.
Yaşar Taşkesen-Vuslatın Yolu 02:05
Yaşar Taşkesen-Vuslatın Yolu 52 izlenme - 6 yıl önce
Yaşar Taşkesen - Vuslatın Yolu 02:05
Yaşar Taşkesen - Vuslatın Yolu 58 izlenme - 5 yıl önce Şiir YaşarTaşkesen Seslendiren Mustafa Alandağ