Hoşgeldiniz!

Taşkınlık Videoları İzle

Suriyeliler Yeşilköy Sahilinde Toplanıp Yine Slogan Atıyorlar 00:30
Suriyeliler Yeşilköy Sahilinde Toplanıp Yine Slogan Atıyorlar 228 izlenme - 8 ay önce Suriyeli Gençler Yeşilköy Sahilinde Toplanıp Slogan Atıyorlar Taşkınlık Çıkartıyorlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ünlü Oyuncu Havaalanında İşedi 01:34
Ünlü Oyuncu Havaalanında İşedi 477 izlenme - 4 yıl önce Twillight (Alacakaranlık) filminin oyuncularından Bronson Pelletier, Los Angeles Havalimanı'nda herkesin önünde işedi.
Lokomotiv taraftarları taşkınlık çıkardı 03:20
Lokomotiv taraftarları taşkınlık çıkardı 59 izlenme - 1 yıl önce UEFA Avrupa Ligi'nde oynann 1-1 biten Beşiktaş - Lokomotiv Moskova maçında Rus taraftarlar taşkınlık çıkardı.
Justen_80 restoranın ortasına işedi. 00:13
Justen_80 restoranın ortasına işedi. 36 izlenme - 2 yıl önce Son zamanlarda adı sadece skandallarla ve yaptığı skandallarla anılan pop şarkıcısı Justen_80, skandallarına bir yenisini daha eklendi. gittiği bir restoranın mutfağındaki paspas kovasına işerken görüntüleri ortaya çıktı.
Aktör Bronson Pelletier İçkinin Dozunu Fazla Kaçırınca! 01:34
Aktör Bronson Pelletier İçkinin Dozunu Fazla Kaçırınca! 78 izlenme - 4 yıl önce Twilight'ın kurdu Bronson Pelletier LAX havaalanında herkesin ortasında işedi.
Lokomotiv taraftarları taşkınlık çıkardı 03:20
Lokomotiv taraftarları taşkınlık çıkardı 20 izlenme - 1 yıl önce UEFA Avrupa Ligi'nde oynann 1-1 biten Beşiktaş - Lokomotiv Moskova maçında Rus taraftarlar taşkınlık çıkardı.
Justen_80 hayranına hakaret etti. 00:24
Justen_80 hayranına hakaret etti. 22 izlenme - 2 yıl önce Şok şok şok! Yaptığı taşkınlıklarla anılan pop şarkıcısı Justen_80 bu sefer de konakladığı otelde havuz başında hayranına hakaret etti.
Justen_80 Skandal Yarattı ! 00:20
Justen_80 Skandal Yarattı ! 15 izlenme - 2 yıl önce Sanalikaca ünlü pop şarkıcısı Justen_80, arkadaşları ile gittiği bir spor salonunda yaptığı gürültülerle etrafındaki insanları rahatsız edince, Kadın görevli tarafından spor salonu terk etmesi istenildi. Bunun üzerine pop şarkıcısı Justeen_80 kadın görevliye uygunsuz bir şekilde küfür etti.
 Paulo taraftarına polis müdahalesi! 01:21
Paulo taraftarına polis müdahalesi! 2 izlenme - 1 yıl önce Stada girmeyen Sao Paulo taraftarları taşkınlık çıkardı. Taşkınlık çıkaran taraftarlara polis, göz yaşartıcı sprey ve plastik mermili silah ile müdahale etti.